תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כאן תוכלו לייעצ לחברי צוות ויגיימס איך לשפר את הפורומים החדשים.
    הערה: זה לא בדיוק דיון רשמי רשמי, הדיון לא מטעם ויגיימס, ולכן לא בטוח שהשינויים שביצעתם יכנסו לתוקף (או אפילו ישקלו).

שלי (לבינתיים):
    1. מי זה Timmi/timmy?
    2. יהיה נחמד אם תרחיבו יותר על המפרט שלי.
    תמונה 1
    להוסיף לוח אם, לכתוב זכרונות ולא זכרון (הרבה יותר ברור ומקצועי), כרטיס מסך, מסך, צורב וכו.
    אפשרות שנייה היא לעשות מפרט פתוח כמו ב-HWzone (ראו תמונה 2) שבוא אפשר לכתוב מה שאתה רוצה.
    תמונה 2
    3. הפורום מהיר, מגניב.
    4. חבל שמונה ההודעות יורד שוב לאפס, ציפיתי שכל המידע יעבור מהפורומים ה"ישנים". חבל. יש מצב שזה יקרה?
    5. אני עדיין חושב שהפורומים מצועצעים, לא משנה מה יובל יגיד. (כן יובל, גם אתר משחקים לא צריך להראות כמו עיצוב של ילד בין 12 בפוטושופ. כאילו חסרים מעצבים טובים ברשת, ויש גם ישראלים.

זהו לבינתיים.

עריכה:
    6. אתם צריכים לקחת השראה מהפורומים של HWzone, החל מנהלים (שלדעתי קצת נוקשים לפעמים, אבל דיי בסדר), ועד השקעה והתמדה של המודורייטורים.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    2, גם המפרט שלי לא בדיוק נכנס ב 30 תווים
    אני אחשוב איפה אפשר לדחוף את זה כדי להגדיל את השטח

תודה על הפנייה

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    ראשון לציון
    המפרט שלי נכנס לא פחות או יותר במילה אחת - גרוע.
    הפורומים בסדר גמור, חוץ מהעיצוב והעובדה שהם בנויים על מערכת מוכנה מסורבלת למדי, אני מעדיף את גיימר במקרה הזה מאחר והפורומים שלהם הרבה יותר פשוטים וגם העיצוב זוועתי ככל שיהיה הרבה יותר חלק מאשר כאן.
    כי העיצוב כאן נראה כאילו ילד בן 13 שרק התקין פוטושופ וגילה מה זה סטיילים התחיל ללחוץ על מקשים, לעזעזל מה חשבתם?!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Rival
    הפורומים בסדר גמור, חוץ מהעיצוב והעובדה שהם בנויים על מערכת מוכנה מסורבלת למדי, אני מעדיף את גיימר במקרה הזה מאחר והפורומים שלהם הרבה יותר פשוטים וגם העיצוב זוועתי ככל שיהיה הרבה יותר חלק מאשר כאן.
    כי העיצוב כאן נראה כאילו ילד בן 13 שרק התקין פוטושופ וגילה מה זה סטיילים התחיל ללחוץ על מקשים, לעזעזל מה חשבתם?!
    תאמין אבל חשבנו. העיצוב לדעתי הוא מצויין הרמה מאוד גבוה. זה שאתה לא אוהב זה לא הופך אותו ללא בסדר. כל עוד יש איתו בעיה, פשוט תציע דרכים לשפר אותו.
    Vgames - vG|sentioN#

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אני פשוט העתיק את מה שכתבתי בפורום "הרשמי" של האתר...

"כדאי שתבטלו חלק גדול מאוד מתתי הפורומים.
    אין מקום לכל כך הרבה פורומים ותתי פורומים... ואם איפשהו אני מסכים בסיווג הפורומים השונים לקטגוריות, נושא התת פורומים פשוט לא מתאים.
    צריך למרכז את הקהילה ולפתוח ערוצים לפי צורך... מערכת פורומים יכולה להיות דינאמית. אין צורך לפתוח מראש כל כך הרבה תתי פורומים, זה יוצר בלבול למשתמש איפה להגיב ומחלק קהילה שגם ככה לא קיימת כרגע, לאלף כיווני אוויר. חשוב שיהיה המון משתמשים בפורום אחד ולא במלא תתי פורמים.
    יהיה נחמד במקומות מסוימים שיש תחרות בין משחקים, שישולב הפורום ביחד לקטגוריה אחת... לדוגמא פורום משחקי הכדורגל- הרי יש רק שני משחקים שולטים בשוק Fifa ו-pes, ברגע שפתחת תת פורום לכל אחד מהמשחקים האלו, איבדת את הפורום הראשי של משחקי הכדורגל, שיהיה שומם לחלוטין. ההצעה שלי היא כזאת: תמכרז את הפורום לאחד, צור תחרות בין המשתמשים, והמשתמשים ייצרו יותר הודעות...

פורום משחקי הכדורגל הוא רק דוגמא קטנה (הדוגמאות הכבדות בפורום קונסולות, עם תתי פורומים כל כך מיותרים של X360\ds\psp)... ב-90 אחוז מהנושאים שם צריך לטפל. אה כן, מה עם פורום תרבות? ווב קומיקס? חדשות? כתבות? נוטשים אותם לגמרי?

עריכה: איך שחכתי... כמה מילים טובות... הפורום דווקא נראה טוב לדעתי, ואחרי גלישה של שעה בפורום- אני חייב לציין שאני ממש אוהב את העיצוב (והכי חשוב עובד מהר)."
    בואו נצא מנקודת הנחה שדווקא כל הילדים הקטנים חושבים שהוא ילדותי (Rival \ Shonon).

יום טוב!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Rival
    אני עם Rival בכל מילה!.
    הייתי כל-כך עצבני שכולם דחו את מה שהוא אמר (על העיצוב והמערכת) באיזה דיון. הבחור צודק.
    ואתם יודעים מה, ויגיימס? רואים שלא אכפת לכם מהמשתמשים שלכם, כולם אומרים שהפורום מכוער ואתם בשלכם.

Rival גם הזכיר לי, הפורום כן בנוי על מערכת מוכנה, ועלק יובל פעם אמר לי שהם בחיים לא יעשו את הפורום החדש עם מערכת בנויה (דיון שהיה לנו בפורום ה"ישן").
    אני עדיין בדעה ש-SMF היא המערכת הבנויה הכי טובה.

לדוגמה הפונקציונליות (ראו תמונה 1): 1
    תראו את האפשרויות שמסומנות באדום, לא ראיתי שום פונקציות דומות במערכת הזאת.
    לא רק זה, שאתה לוחץ נגיד על "הראה תגובות חדשות להודעות שלי" ונתפתחת לך רשימת הדיונים שבהם הגבת אז יש לך כפתור "חדש", שלוקח אותך ישר להודעה שאחרי ההודעה האחרונה שלך בדיון.

אתם פשוט מפספסים פה בענק.

נכתב במקור על ידי Wan7ed
    בואו נצא מנקודת הנחה שדווקא כל הילדים הקטנים חושבים שהוא ילדותי (Rival \ Shonon).

יום טוב!
    אתה לא מתבייש לקרוא לי ילד קטן? איזו חוצפה.
    ועוד חשבתי שהמשתמשים הותיקים יתמכו במה שאני אומר.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    תרגע... לא התכוונתי להעליב, זה היה ברוח טובה. ;)
    בכל אופן, אני באמת חושב שהעיצוב טוב. וגם אתה תתרגל לעיצוב... הפורום כבר מוכן, הצבעים נבחרו... לא רלוונטי להמשיך לרדת על העיצוב, מבין? (לא ישנו פורום שלם עכשיו)
    תנסה להתרכז בדברים היותר חשובים... הקהילות, הפונקציות השונות בפורום, הנוחות בשימוש הפורום, באגים למינהם, הצעות כמו שהצעת, תוספות שאתה חושב שמבורכות...

הצעה נוספת לפורום- פרצופים... תתחילו להעמיס!!! :mad: :p :rolleyes: :confused: ;)

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    ראשון לציון
    Wanted נצא מנקודת הנחה שאני מכיר אותך, ויש סיכוי שאני מכיר אותך.
    תן לי להגיד לך את זה ככה:
    אפשר להתאים כמעט כל שני צבעים שיש, הרב קשור לגוונים, המעצב כאן בחר גוונים בצורה הלא הכי מושקעת שאפשר ורואים את זה לא ממש אכפת לי אם אתה חבר צוות כאן או סתם איש עיוור צבעים - עיצוב הוא עניין של טעם והעיצוב כאן הוא לא גרוע והוא לא מכוער הוא פשוט לא מתאים ילדותי וחובבני.

מה זה חובבני, אפקטים שנעשו בצורה גרועה, למשל כל הheader כאן! (לינק)
    מה זה עוד חובבני? מערכת מוכנה זה דבר חובבני, כי הן לא מותאמות ישירות לדבר שאתה היית רוצה בפורום למשל: אם הקהילה כאן במת תיהיה גדולה למי אכפת לעזעזל שיש לאיזה 100 איש באותו היום יום הולדת או כמה אלפי אנשים מחוברים כעת?

אז עם כל הכבוד לידע הרב שלך בעיצוב אני יכול להגיד לך ככה: אם הבן אדם שעשה את זה היה מבין או היה משקיע קצת יותר זה היה יוצא הרבה יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    תרגע... לא התכוונתי להעליב, זה היה ברוח טובה. ;)
    בכל אופן, אני באמת חושב שהעיצוב טוב. וגם אתה תתרגל לעיצוב... הפורום כבר מוכן, הצבעים נבחרו... לא רלוונטי להמשיך לרדת על העיצוב, מבין? (לא ישנו פורום שלם עכשיו)
    תנסה להתרכז בדברים היותר חשובים... הקהילות, הפונקציות השונות בפורום, הנוחות בשימוש הפורום, באגים למינהם, הצעות כמו שהצעת, תוספות שאתה חושב שמבורכות...

הצעה נוספת לפורום- פרצופים... תתחילו להעמיס!!! :mad: :p :rolleyes: :confused: ;)
    ;)
    טוב אני כבר יירד מעניין העיצוב, גם לא נראה לי שזה יעזור.
    אולי זה כי אני כבר ממש רגיל ל-SMF.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי moonjib
    לדוגמה הפונקציונליות (ראו תמונה 1): 1
    תראו את האפשרויות שמסומנות באדום, לא ראיתי שום פונקציות דומות במערכת הזאת.
    האפשרויות הללו קיימות, הן פשוט מחכות לעיצוב.
    לחיפוש הודעות חדשות: http://forum.vgames.co.il/search.php?do=getnew
    חיפוש הודעות מ- 24 השעות האחרונות: http://forum.vgames.co.il/search.php?do=getdaily
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    גם לדעתי הצבעים בכלל לא משהו, אבל אין טעם לבכות על חלב שנשפך בייחוד כשהצוות לא מעוניין לשמוע (= מוכן לאפשרות של לעשות את העיצוב מחדש). הפורום באמת עובד מהר, אבל המבחן האמיתי יהיה כשהוא יהיה עמוס בהמוני יוזרים, בינתיים הכל זז טוב. לגבי הפיצ'רים אני חושב שניתן להבחין בהשקעה, יש פה המון דברים חמודים ושימושיים שלא ראיתי לפני כן, אבל בהחלט יש מקום לתת משקל להערות של רייבל ומונג'יב.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jay
    גם לדעתי הצבעים בכלל לא משהו, אבל אין טעם לבכות על חלב שנשפך בייחוד כשהצוות לא מעוניין לשמוע (= מוכן לאפשרות של לעשות את העיצוב מחדש). הפורום באמת עובד מהר, אבל המבחן האמיתי יהיה כשהוא יהיה עמוס בהמוני יוזרים, בינתיים הכל זז טוב. לגבי הפיצ'רים אני חושב שניתן להבחין בהשקעה, יש פה המון דברים חמודים ושימושיים שלא ראיתי לפני כן, אבל בהחלט יש מקום לתת משקל להערות של רייבל ומונג'יב.
    תודה על התמיכה;) .
    ד"א, החתימה שלך קורעת. אני חייב לראות את הסרט.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אוקיי , נרשמתי!

תגובה מהירה , סוף סוף! אהבתי שהחלון זז כשגוללים.
    בנוגע לעיצוב , יש לי הרגשת באנרפוביה. מוקף מכל עבר. העיצוב הכללי והצבעים לא יותר מדי לטעמי ,אבל לזה נתרגל.

אני חושב שהשטח שמוקדש להצגת דף הפורום עצמו - דיונים והתגובות , קצת קטן מדי.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ברוך הבא אמיר, הגיע הזמן
    למה הוספת z נוספת?
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    זו צורתו המקורית של ניק , לא זוכר מדוע בפורום הקודם זה היה עם Z אחד. בכל מקרה , תחשוב על זה כ Z נוסף לפורום החדש.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אני רואה שהוספו אפשרויות עתידיות למעלה (מגזין \ קהילות \ הורדות).
    אני מקווה שיחד עם שיתוף הפעולה של ניצן, ויגיימס יתעלה סוף סוף מעל רמתו הנוכחית בכל הנוגע לקהילה.
    ככה זה היה אמור להיות מזמן.

טוב שאתם ממשיכים להוריד פורומים לא נחוצים (גם תתי פורומים יש להוריד, במיוחד את התת פורום PSP).
    פורום תרבות יחסים ואקטואליה (לרכז את הפורום לאחד) \ פורום כתבות וחדשות (ולא תחת "תת פורום פעולה").
    אני שוב אומר- תוסיפו עוד פרצופים!

תורידו את הבאנר מצד שמאל, ככה יהיה יותר מקום לכיתוב. בסה"כ הפורום מתקדם יפה, ורצוי שתמשיכו במלוא הקצב עם האתר והפורום, שלא יאבד מהמומנטום. :p
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    אני רואה שהוספו אפשרויות עתידיות למעלה (מגזין \ קהילות \ הורדות).
    אני מקווה שיחד עם שיתוף הפעולה של ניצן, ויגיימס יתעלה סוף סוף מעל רמתו הנוכחית בכל הנוגע לקהילה.
    ככה זה היה אמור להיות מזמן.

טוב שאתם ממשיכים להוריד פורומים לא נחוצים (גם תתי פורומים יש להוריד, במיוחד את התת פורום PSP).
    פורום תרבות יחסים ואקטואליה (לרכז את הפורום לאחד) \ פורום כתבות וחדשות (ולא תחת "תת פורום פעולה").
    אני שוב אומר- תוסיפו עוד פרצופים!

תורידו את הבאנר מצד שמאל, ככה יהיה יותר מקום לכיתוב. בסה"כ הפורום מתקדם יפה, ורצוי שתמשיכו במלוא הקצב עם האתר והפורום, שלא יאבד מהמומנטום. :p
    מחזק ;)...............................................

הנקודות זה בגלל זה: The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters
    גם את העניין הזה צריך להשמיד, ואם אני רוצה לכתוב משהו קצר?
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    זה נגד ספאם.
    וכעת הת'רד מועבר לפורום הפניות לצוות האתר.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש לי רק שתי מילים....

פורום עץ

כמו של תפוז...
    זה נח, זה מסודר, זה יעיל...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    איכסה עץ. אף פעם לא הבנתי בשביל מה זה טוב. :p

באמת, אני לא מבין מה היתרון של זה. בכל מקרה, הפורום הזה מסוגל להציג מבנה של עץ - אם נראה שיש ביקוש, ניקח את זה בחשבון.
    יובל בירב,

הרשמה