תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    ביום שבת האחרון ישבתי מול הטלוויזיה בציפייה לתכנית לה חיכית במשך שבועות. בסוף מהדורת החדשות נחצתה לפתע התמונה על המרקע ובצד השמאלי הופיעה דמותו של אורי גלר האגדי, שהייתה במקצת רחוקה מהמצלמה יותר מהמקובל. שוב ושוב הוא חזר על כמה שהתכנית שלו, שתבוא לאחר המהדורה, תהיה מדהימה ומהממת וגם ממש מדהימה. 'בסדר', חשבתי, 'הוא לא היה בארץ 35 שנה, בטח הוא לא יודע שצורת ההתבטאות השתנתה מאז'. לאחר מהדורת פרסומת קצרה במיוחד החלה התכנית הנושאת על הלוגו שלה כפית מכופפת - 'היורש'. כן, כן, הרגע לו ציפיתי בכליון עיניים הגיע, אך במקום לראות את גלר הופיעה מולי דמותו של אלי עמית, שלא נראה שהתלהב מכל העניין ואם שמתם לב, היה שלב בו הניח גלר את ידו על ירכו של אלי כדי שלא יפריע לו לשמוע כיצד האנרגיה העצומה שלו גרמה לכפית לקפוץ מעל טלוויזיה של צופה אומללה. טוב, נו, אולי הוא לא היה המנחה לו ציפיתי, אבל ניחא. הוא הזמין בדרמטיות את גלר, שהגיע לקדמת הבמה בליווי מוזיקה דרמטית במיוחד. 'כן! זה מגיע! הוא הולך לכופף סטים שלמים של סכו"ם ולעצור את הביג-בן ממרחק של אלפי קילומטרים!, זה קורה!'. לאחר מספר דקות מצאתי את עצמי בוהה במרקע ולא מבין מה רוצים ממני. איזה צעיר עם פרצוף יפה הוכיח שהוא יכול לחבר טלפתית את אורי גוטליב עם שירז טל בעזרת כוח המחשבה. חשבתי שזהו, דברים כאלה לא יקרו יותר, אחרי הכל כבר ראיתי תעלולים דומים בהופעות אחרות (ולא הייתי בהרבה). אבל לאחר ששמונת המתמודדים הבאים עשו דברים מדהימים ומרהיבים, ואיך אמר מר עמית, היו פרפורמרים מצויינים, לעזאזל! מי לא ראה את הדברים האלה קודם?! או לפחות את רובם? אני עדיין לא הבנתי את הרעיון של התכנית. האם הכוונה היא לקחת בן אדם שעבר קורס קוסמות ולהפוך אותו ל... מה? אם מישהו יכול לעזור לי אני מאוד אשמח. שלא תבינו אותי לא נכון, ההופעות האלה היו באמת יפות, אבל ציפיתי להרבה יותר מזה כששמעתי באחת הפרסומות, ששודרה לעתים תכופות בערוץ השני, שמחפשים אנשים שחושבים שיש להם כוחות מיוחדים, והמשיכה לחזור על עצמה, עד שלבסוף אפילו הוצג פרומו לתכנית. באמת חבל ומפוספס, ואני בטוח שעוד רבים חושבים ככה, אבל הצבועים שסיפרו שהכפית קפצה להם מהטלוויזיה ושעונים של הסבא של האבא של הסבתא שלהם התחילו לפעול לאחר 50 שנה שלא הזיזו מחוג... תעשו טובה...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    נראה לי זאת רק התוכנית הראשונה, בטח דברים יותר מרשימים יהיו בהמשך. אחד מהם מבטיח לכופף את הקרניים של פסל החירות...

אני באמת לא מצליח להבין איך הם עושים את הדברים האלה... כאילו, הוא אשכרה גרם לשירז טל להרגיש טעם אחר בפה כשהיא שתתה קולה, ולחשוב שהוא נגע בה בגב בלי שהוא בכלל התקרב אליה. איך הם עושים את זה???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    קוראים לזה "עבודה בעיניים".
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי choopy
    קוראים לזה "עבודה בעיניים".
    צריך להאמין מישהוא פשם אמר "האמת נמצאת אי שם"
    אני בתאכלס נורא צוחק על כל הקטע הזה עם הכפיות והשטויות האלה ואבל אני יודע וכן מאמין שיש לאנשים יכולות יוצאות דופן ואני מדגיש יכולות כי "כוחות" ישר גורם לך לקונוטציות של גיבור כמו ספיידר-מן וסופר-מן,וזה לא מה שאני רוצה שתחשבו.
    אגב יש לי הסבר מעניין לכל זה לדעתי זה קשור ברמת ניצול המוח האינושי,אני לא זוכר בדיוק אל תתפסו אותי על המספרים אבל מוח אדם ממוצא מנצל 11%-15%,כמובן שיש את האנשים היוצאי דופן שיש להם יותר מן המומוצע וכנראה יש באפשרותם לחוש דברים שלא כל אחד מרגיש ואת כל הדברים כגון:טלפתיה,טלקנזיס וכדו.אני יכול לתת לכם דוגמה שתבינו על מה אני מדבר ולא תגידו לי פה מה אני מחרטט,תחשבו שניה על הקשר של ילד שנולד לאמא שלו,על הקשר ועל החוש האימהי איך היא מרגישה מה שהבן שלה מרגיש,איך התינוק יודע שזאת אמא שלו. וואיי אני כבר עייף טילים עם זה מעניין מישהוא תגידו אני יעלה כתבה מעניית בנושא!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Sagist
    נראה לי זאת רק התוכנית הראשונה, בטח דברים יותר מרשימים יהיו בהמשך. אחד מהם מבטיח לכופף את הקרניים של פסל החירות...
    הוא לא הבטיח, הוא אמר שזה היה החלום שלו, וגם זה כדי למשוך עוד צופים וכדי שייבחרו בו... תאכלס, כל התכנית הזאת היא פשוט שטות אחת גדולה, אבל אם למישהו באמת תתחיל לרחף הכפית מקצה אחד של החדר לקצהו השני, שיצור איתי קשר בהקדם ואם יוכל שייסריט בוידאו. זיופים לא ייתקבלו בברכה, ממש כשם שהשיחות המטופשות לגלר במהלך התכנית גם הן לא התקבלו אצלי בברכה, להיפך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מזמין אתכם לחפש James Randi ב- Youtube או גוגל וידאו ולמצוא סרטונים של קוסם שהוכיח כמה פעמים שאורי גלר פשוט עושה טריקים ולא יותר.

אורי גלר פתאום "מרגיש חלש" כשמבקשים ממנו לכופף כפיות שלא הוא עצמו הביא לאולפן (הטריק עם הכפיות הוא מאוד פשוט - מחלישים אותן מראש ואז מאוד קל לשבור אותן).
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    לא צריך להתייחס לכל הקוסמים האלה בתור שרלטנים. נמרוד הראל למשל, מערוץ 10, טוען כל הזמן שכל מה שהוא עושה זה טריקים ומשחקים עם התת-מודע. הוא אומר שמי שטוען כאילו הוא משתמש ביכולות על טבעיות (למשל גלר) הוא שקרן.

אבל זה לא מוריד מזה שמה שהם עושים זה מדהים.

עריכה: טוב, אולי לא כזה מדהים אם זה הכל טריקים, אבל זה בהחלט בידור טוב. ומשתלם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני מזמין אתכם לחפש James Randi ב- Youtube או גוגל וידאו ולמצוא סרטונים של קוסם שהוכיח כמה פעמים שאורי גלר פשוט עושה טריקים ולא יותר.

אורי גלר פתאום "מרגיש חלש" כשמבקשים ממנו לכופף כפיות שלא הוא עצמו הביא לאולפן (הטריק עם הכפיות הוא מאוד פשוט - מחלישים אותן מראש ואז מאוד קל לשבור אותן).

איך אתם מסבירים את זה שבארהב הוא(אורי גלר) עשה בדיקות באיזה מכון והדהים את כולם עם יכולות שלו!!!????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הוא עבד על אנשי המכון בדיוק כמו שהוא עובד על אנשים רגילים. הוא מעולם לא הצליח לעבוד על קוסמים, שמכירים את כל הטריקים...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    שמע אני מסכים שבתוכנית שלו יש הרבה חרטה....אבל יש לו כוחות קשה להאמין אבל זה נכון!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    אוקיי, ראיתי את התכנית השנייה ונדהמתי לגלות שיש אנשים בעולם שיכולים לעצור את פעימות הלב שלהם. מדהים, אבל גם לזה יש הסבר הגיוני, ואותו פירט מר עמית במהלך התכנית. העניין עם הדג. טוב, זה די פשוט, בדיוק כמו עם הכוכב הדבר הראשון שקופץ זה דג. הוא הדגיש ואמר שהוא צועק את המילה בראש, אז הכי נחמד זה לשמוע 'דג!', ולא 'ג'ירפההה!!!'. שמתם לב כמה הוא נהנה להתבדח על חשבוננו? בסוף התכנית הוא עוד הראה שיש קשר אפילו בין המידות של הדגים, ואני מצאתי לנכון לכתוב פה את הדברים הבאים.
    הדג של בני הטייס היה ארוך מהדג של אורי בכמה סנטימטרים משמעותיים, ואם שמתם לב, אורי סימן על הציור של בני את הקו המקושקש בלורד הכחול ממש בתוך הדג, על הקו, אך על הדג שלו עצמו הוא הוסיף עוד כמה מילימטרים (אם לא סנטימטרים) מעבר לקו. אחרי שמישהו כנראה לחש לו באוזנייה שקלטו אותו, הוא מיהר לגלות קשר נוסף, ברוחבו של הדג. סה"כ מה שהוא עשה זו שטות אחת גדולה, כמו התכנית שלו, ומהעניין הזה לא נהנתי בכלל. אבל מה אכפת לו, הוא כבר מולטי-מיליונר, יש לו רחוב וכמה ארמונות בעולם, אז לצחוק עלינו בעיניים זה באמת שום דבר. הבעיה כאן זה שאנחנו מתמכרים לשטויות, והוא פשוט מצא דרך להתעשר עוד טיפה על גבי אנשים שמאמינים בשטויות. אני לא מתנגד לדרך שלו, בדרך של עבודה בעיניים הוא צבר את ההון שלו. אם אני, למשל, לא הייתי דואג למצפון שלי או חושש מלעשות דברים שמעוררים מחלוקת בקרב אנשים, הייתי מוצא גם אני דרך לעשות כסף. אבל אני כן דואג וכן חושש, ולכן אני לא אעשה את זה. מבחינתי זאת רמאות, אז אני נשאר אדיש לדברים האלה ומביע את דעתי כשצריך (אחרי כל תכנית של אורי גלר). דרך אגב, בזמן שתי התכניות הנחתי כמו אידיוט כפית על הטלוויזיה (אני מודה באשמה), וכמובן שהיא לא קפצה, התעקמה או התחילה לעופף בחדר, אבל החרי שהתאכזבתי (נו, באמת...) לגלות שהיא לא שינתה את מצבה הקודם, אבל לאחר ששיפשפתי אותה המון המון המון המון המון כופפתי אותה בקלות, והתחושה הזו של מתכת שמתכופפת ביד שלך... אויש זה מספק... וזו בטח עוד סיבה למה הוא עובד בלהיות אורי גלר - גם מכניס, גם מהנה, וגם מספק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בקשר לפעימות הלב, שטות אחת ענקית, פשוט שטות!

שים לב לתנועות של האיש, סוגר עיניים, רועד, כמעט נופל, מתעורר, זה נראה כמו משחק מוגזם.

אחד מחברי (לא, לא אתה)אמר שהכפית שהוא שם על הטלויזיה עפה, אני לא מאמין לו, אבל אני מנסה לא להאמין לכל האנשים שהתקשרו ואמרו שזה קרה להם וזה קשה.

הקטע עם הדג, אני חשבתי גירפה, פשוט חשבתי על איזה משהו, ואבא שלי הכניס לי בראש רכבת, ואני כל פעם חשבתי על רכבת והיא לא יצאה לי מהראש, ואז אמרתי לעצמי שהפעם אני חושב על משהו אחר, כשהוא (אורי גלר) ספר את ספירת האימים שלו *מוריד את המשקפיים* 1,2,3 ניסיתי לחשוב על משהו אחר וחשבתי : ג'ירפפההה, וזה לא יצא לי מהראש, אז אני אחד מה-23% שיצא להם ג'ירפה.

בגדול, הוא נראה בנאדם נחמד, ישר, קשה להאמין שהוא מרמה אותנו, כיף לראות את מחייך (ולא אני לא אוהב/מחבב/חולם עליו בחלומות הרטובים שלי) אז די מבאס לראות את מפספס או לא מצליח משהו...

ולסיום אומר, "אתה יכול לקשר אותנו עם מטוס: -*אחרי 8 שניות* -בהחלט בהחלט"
    שתף ב-Google+

מי צריך את המשטרה כשיש את אורי גלר?
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3332345,00.html
    אורי גלר המושיע, יציל אותנו מכל צרותינו!
    אורי גלר הוא כמו סופרמן, רק חזק יותר.
    זה כל כך מזכיר את הפרק בסאות'פרק כשקארטמן מגלה שיש לו כוחות טלפתיים.
    אנשים רבים אינם יודעים שאלמוגים גדולים שנצבעו בחום, וחוברו לגולגולת בעזרת ברגים פשוטים, יכולים לגרום לכל ילד טיפוסי להיראות כמו צבי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    שמע אני מסכים שבתוכנית שלו יש הרבה חרטה....אבל יש לו כוחות קשה להאמין אבל זה נכון!
    תשים אדם שרוצה להיות ציפור מול מראה שמראה שהוא ציפור והוא יאמין לך שהפכת אותו לציפור.

מה שאני מנסה לומר זה שבנאדם רוצה להאמין במשהו הוא יאמין בו, אפילו אם זה לא נראה הגיוני או אפשרי, או אפילו אם יוכיחו לו שזה לא אפשרי.

אתה לא תאמין עד כמה זה קל לעבוד על בני אדם עם דברים שיראו לך מפגרים אם אני אספר לך עליהם, כשאתה מסתכל על זה מהצד, בזמן שאתה יודע מה קורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    8. ממש תצליח לשכנע אסיר שנשפט ל35 שנה וברח בקלות להסגיר את עצמו אני מרגישה שאני חיה במדינה עם תסריט גרוע תקציב דל וסאונד עלוב שביים והפיק בני סלע.

חחחחחחחחחחחח
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    אורי גלר הוא הצ'אק נוריס שלי. אקדחים לא הורגים אנשים, אורי גלר הורג.
    עכשיו ברצינות, השרלטן העלוב הזה אפילו לא משכנע, תפסיקו לזרוק עליו ארנקים יא פראיירים. אנחנו מדינה רציונלית, למען הצלוב.

עריכה: מעולה. בדיוק קראתי את הכתבה שמאסטר יהודי פירסם. מדינה רציונלית בתחת שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    מה אורי גלר חושב על החיקוי של אסי כהן בארץ נהדרת? (שאותי, אישית, פשוט הרג מצחוק)
    מוזמנים להכנס לכאן כדי לראות מה הוא חושב.
    באתר של ארץ נהדרת גם מופיע הקטע המלא של אסי כהן ואתם מוזמנים לצפות, מומלץ ביותר!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    באמת קורע.
    גם הקטע עם הבלוגריות, הרוסי והגמד.
    "רועי, רועי, לא יורי, כמה פעמים אני אצטרך להגיד לך..."
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי F.P
    תשים אדם שרוצה להיות ציפור מול מראה שמראה שהוא ציפור והוא יאמין לך שהפכת אותו לציפור.

מה שאני מנסה לומר זה שבנאדם רוצה להאמין במשהו הוא יאמין בו, אפילו אם זה לא נראה הגיוני או אפשרי, או אפילו אם יוכיחו לו שזה לא אפשרי.

אתה לא תאמין עד כמה זה קל לעבוד על בני אדם עם דברים שיראו לך מפגרים אם אני אספר לך עליהם, כשאתה מסתכל על זה מהצד, בזמן שאתה יודע מה קורה.
    נכון יש בזה משהו לי אישית היתה כלבה שהיתה בעוקץ(יחידת הכלבנים) והיא יודעת לספור(הכוונה במספר הנביחות)+להגיד את לוח הכפל משוואות,חזקות,שורשים נכון שזה נשמע בילתי אפשרי
    חכו שתראו את זה במו ענכם כן זה אפשרי! ויש לזה טריק או שיטה! למי שאני מראה לו את זה בפעם הראשונה בכלל לא מבין איך זה אפשרי,אבל זה קיים.
    אז בואו ניצא מתוך הנחה וכל מה שיש בתוכנית ושלאורי גלר את כוחות ואין כלום....
    יש שם דברים מדהימים?
    יש שם דברים שאתה לא מסוגל להבין איך הוא עשה את זה?

זה פשוט מדהים גם עם זה נכון וגם עם לא!

------------------------------------------------------
    סתם בשביל הצחוק:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    איך בדיוק אורי גלר עבד על החוקרים באמריקה כשהם הכינו את כל החומרים, זה לא שהוא הביא כפיות מהבית וכו'..?
    כיום הוא מרוויח מליונים מגילוי נפט בעזרת הכוחות (שיש או אין לו אני לא בא להוכיח כלום אני רק מציג כאן כמה עובדות) שלו.
    אם משלמים לו ומעסיקים אותו כנראה שיש שם משהו.
    שתף ב-Google+

הרשמה