תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    כמו כולכם גם לי יש עיקצוצים בקצות האצבעות מהמחשבה שאני עתיד להניח את ידי יום אחד על שלט ווי רגיש ונחמד.

אלא שאני מתלבט, הה wii כידוע מחולק לאזורים.
    אשמח אם תענו לי על השאלות הבאות.
    האם עליי להנתפל ולרכוש NTSC או להמתין בסבלנות לPAL אחד.
    מה השיקולים לטובת איזה אזור )האם טלויזיות בארץ תומכות בNTSC?)?
    האם הפרש המחירים הולך להיות גדול מאוד בין הwii מאמריקה לזה שבארץ.
    ואיך עושים ייבוא אישי.

זהו עד כאן בערך,בתודה מראש.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ווי אמריקאי (ז"א NTSC) תמיד יותר עדיף על ארופאי. היתרונות הברורים הם שלא תצטרך לחכות חודשים שלמים למשחקים שמגיעים לאירופה באיחור ותוכל להשיג משחקים שבכלל לא מגיעים לאירופה. בנוסף, המחיר זול יותר גם לקונסולה (250 דולר לעומת 250 יורו/320 דולר, הבדל של 70 דולר) וגם למשחקים (לא יודע בדיוק את ההבדל, אבל יש ואחרי כמה רכישות זה מצטבר).
    אם הטלוויזיה שלך נקנתה בעשר השנים האחרונות היא תתמוך במכשיר אמריקאי. אם לא אפשר לקנות מתאם של 30-50 שקל שיתקן את הבעיה.
    המחיר בישראל יהיה בטח כמה אלפי שקלים. אישית אני לא ממליץ להוציא כל כך הרבה כסף.
    שתף ב-Google+

תודה רבה, אבל האם אתה בטוח שכל טלביזיה חדשה מספיק תתמוך ב NTSC בלי בעיה?
    אני התרשמתי שהבעיה חמורה קצת יותר.

לעומת זאת כל משחק wii שיגיע )אם יגיע( לארץ יהיה PAL ואני לא פוקד את אמריקה בתדירות גבוהה כל כך, אולי בכל זאת עדיף ללכת על הPAL?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    רבות החנויות בארץ במחזיקות הן משחקי פאל והן משחקי NSTC.לדעתי עדיף NSTC. המשחקים מגיעים מהר יותר, אך עם זאת, קורה לעיתים שמשחקים מסוימים מגיעים רק לאיזור אירופה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    לא לשכוח את העובדה שהWII יתמוך כעת בדיסקים בגודל רגיל, מה שאומר שהוא מועמד לתעשיית הצרובים, וכן ניסיונות העבר מלמדים אותנו שתוך זמן קצר אחרי בוא הקונסולה יגיעו גם צ'יפים של קריאת צרובים וביטול אזורים...
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

שתף ב-Google+

הרשמה