תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 44
    הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    אהלן, שמי תמיר, ואני ממש לא חדש פה - אבל למי אכפת. P:

עוד כשבוע וחצי אני טס לעשרה ימים לארה"ב - חשקה נפשי בPS3, למרות המחיר והסיכוי המעורר רחמים להניח את ידיי על חתיכת המתכת המפלצתית. :barbaric:
    אין לי כוונה לחכות להשקה האירופאית כי אין לי סבלנות (טיפשי, ברור), המחיר יוצא בסופו של דבר יותר זול, והרי בסופו של דבר שתימצא דרך לפרוץ את האיזורים לבלו-ריי ולDVD ולמשחקי PS2 וPS1. (אני מאמין שההגבלה על איזורי משחקי הPS1 ,PS2 נובעת מעצם העובדה שסוני תכננו לשתול אמולטור בPS3 בשלב יותר מאוחר, אבל החומרה הראשונית בינתיים מריצה בתאימות לאחור עם רכיבי חומרה מקוריים של PS2, ללכן ההגבלה)

סרקתי כמה אתרי PS3 ברחבי הרשת, ולמרות המספר המרשים של הFAQים מסביב, ישנן כמה שאלות שלא נענו - אזש החלטתי לפתוח ת'רד הדרכה למייבאים, ולמען האמת הוא אפילו לא ת'רד הדרכה עדיין בשל חוסר הידע שלי - אבל אני בשאיפה שהוא יתפתח לאחד.

עריכה - 21.11.06, תחילת ריכוז שאלות ותשובות

1. לPS3 יש ספק כוח פנימי שאי אפשר להחליף - מה הנתונים שלו ומה צריך לעשות על מנת לאפשר לPS3 מיובא לפעול בארץ?

תשובה: הספק של הPS3 היפני פועל במתח של 100V-240V, לכן הוא יפעל בארץ בלי שום צורך באביזרים מיוחדים. לעומת זאת הPS3 האמריקאי מסיבה לא מוסברת, משתמש בספק כוח פנימי של 120V בלבד - אי אפשר לחבר אותו בארץ בלי לטען את המכשיר, לכן צריך ממיר מתח.
    ניתן למצוא אותם ברוב חנויות האלקטרוניקה במחירים בין 150-300 ש"ח. הם גדולים וכבדים יחסית ולא ניידים במיוחד. הממיר הספציפי שמייבא PS3 אמריקאי יהיה זקוק לו הוא 240V ל120V (או 100V) בהספק של 500W (ההספק המקסימלי של הPS3 הוא 380W - לא קיימים ספקים בהספקים מעל התחום הנ"ל לפני 500W)

2. האם אוכל לשחק באינטרנט במשחקים באמצעות מכשיר אמריקאי\יפני מול מכשיר אירופאי או כל סוג אחר של מכשיר מאיזור שאינו תואם את שלי? מה לגביי תשלום בחנות הוירטואלית של סוני? כרטיס אשראי בינלאומי? או מוגבל איזורים?

תשובה: אין לי תשובה חד-משמעית בנושא, אבל נראה שהמגמה היא ספציפית למשחקים. כלומר - אם רכשת עותק אירופאי של Resistance: Fall of Men, תשחק בשרתים אירופאים גם אם המכשיר אמריקאי\יפני. יש לשים לב שזוהי רק הנחה עפ"י דברים שמספר אנשים כתבו, ולא וודאי. לגביי תשלום בחנות הוירטואלית של סוני - יש להניח שמדובר אך ורק בהגבלת איזורי כרטיסי אשראי - בגרסא היפנית של המכשיר ניתן לרכוש דברים מהחנות הוירטואלית (אפילו אם הגדרת שהאיזור שאתה חי בו אינו יפן) אך ורק בכרטיס אשראי יפני. אני לא יודע עדיין לגביי הגרסא האמריקאית, ואני מנסה לברר. ניתן להניח די בוודאות שהגרסא האירופאית תסתפק בכרטיס אשראי בינלאומי כנהוג למוצרים באירופה.

3. מה ההבדלים בין שתי הגרסאות של הPS3? האם ניתן לגשר בין ההבדלים? תכונות מסויימות של הPS3 שצריך לדעת וטריקים?

רובכם בטח כבר יודעים את התשובה, אבל מילא.
    שתי גרסאות קיימות לPS3 (שימו לב - לא מצויינות התכונות הכוללות של הPS3, אלא רק ההבדלים בין שתי הגרסאות):
    א. גרסת ה20GB - כוללת הארד דיסק של 20 ג'יגה-בייט,
    אין בה יציאת HDMI , תמיכה בWi-Fi, וקורא כרטיסי זיכרון. 500$.
    ב. גרסת ה60GB - כוללת הארד דיסק של 60 ג'יגה-בייט, כוללת יציאת HDMI, Wi-fi 802.11 b/g מובנה, קורא כרטיסי זיכרון (Compact Flash, SD, Memory Stick).
    600$.

הPS3 תריץ משחקים ותנגן סרטי Blu-Ray וDVD בלי קשר לגרסא אותה רכשתם (שימו לב שסרטים מוגבלים עפ"י איזור, משחקים לא) - וגם בגרסת ה20GB אפשר לחבר את הקונסולה לאינטרנט דרך פורט Ethernet שמצוי בשתי הקונסולות.
    כמו כן גם בגרת ה20GB ניתן להגיע לרזולוצייה של 1080p (בטלוויזיות HD שתומכות ב1080p כמובן) באמצעות כבל Component. את כרטיסי הזיכרון תמיד אפשר לקרוא באמצעות חיבור קורא כרטיסי זיכרון לפורטים של הUSB המצויים בשתי גרסאות הPS3.
    את הHDD (הארד-דיסק\דיסק קשיח) ניתן להחליף בשתי גרסאות בכל HDD תומך SATA (Serial ATA בגודל 2.5" (אינץ') - אלו HDD סטנדרטים של מחשבים ניידים, לכן הזמינות שלהם גבוהה. כאשר מחליפים הארד דיסק, כדאי ללכת על בטוח ולהחליף לאחד במהירות 5400rpm (סיבובים לשנייה) ולא ל7200rpm בשל בעיות התחממות - הדגש שאפשר לשים עליו הוא גודל הCash של הHDD, על מנת להגביר את מהירות הגישה למידע מהדיסק).
    גם בגרסת ה20GB אפשר להשיג תמיכה בWi-Fi ע"י מתאם USB בחיבור לפורט הUSB.
    אני עדיין ממליץ על רכישת גרסת ה60GB - ההוצאות הכרוכות באביזרים על מנת להשיג את התכונות של גרסת ה60GB יהיו כואבות יותר בכיס מאשר לרכוש את הגרסא עצמה מההתחלה.

אם אתם מתכוונית לגלוש ברשת הרבה (מה שלא סביר - הBrowser של הPS3 סביל, אבל לך תביס את Firefox :inlove - כדאי לכם לחבר מקלדת ועכבר USB לPS3. גם Headset של USB אמור לעבוד, תמיד יש מקרים מיוחדים שלא, אבל בכלליות. מקל על להכניס פרטים בPNP (Playstation Network). ועוד כל מני מקרים.

עוד שאלות חשובות? טריקים שאתם רוצים לדעת? מידע שיש לכם לחלוק? Post Away ואני אגש לעבודה.
    :clown:

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שאלות טובות.
    תשובות אין לי.

כשהתכוונת לשחק עם אנשים מהארץ, טעית והתכוונת לכל העולם (יעני יפן וצפון אמריקה) נכון?
    כי אולי חוץ ממך ועוד איזה ילד מיליונר, לא יהיו קונסולות בארץ עד שישפאר ייבאו אותן רשמית.

עוד שאלה:
    בשביל להכנס למשחקי אונליין ולשירות האונליין של סוני (איפה שמורידים דמואים, טריילרים, וקונים כל מיני דברים) צריך כרטיס אשראי.
    האם כרטיס אשראי בינלאומי יתקבל? יש בכלל קבלה על כל קנייה שאתה עושה? איך תקבל את הקבלות האלו?

* עוד משהו שעלה לי בראש: האם היפנים משחקים (בימים אלו) נגיד ברזיסטנס (או כל משחק אונליין אחר שיש עכשיו ל-PS3) עם האמריקאים? זה דיי קשור לשאלה שלך על האזורים.
    * שמעתי שהרבה משחקים שיהיה להם אונליין בצפון אמריקה ושאר העולם, לא יהיה להם מצב כזה ביפן, כי לפי מה שקראתי (אני ממש לא זוכר איפה) איזה בכיר או כתב אמר שהיפנים לא כל-כך בקטע של אונליין.
    גם שמעתי של-Motor Storm יהיה אונליין בצפון אמריקה ושאר העולם אבל לא ביפן.
    * כשישפאר ייבאו רשמית את הקונסולה, איך יתנהל תהליך התשלומים לסוני? (כמובן שלא חייבים לקנות כלום, אבל עדיין צריך כרטיס אשראי כדי להרשם לשירות ה-Online של סוני ובשביל לשחק במולטי פלייר)? האם נוכל לשחק עם אנשים משאר העולם? האם ישפאר יגבילו את הקונסולה מהבחינה הזאת או מבחינות אחרות?

יש כל-כך הרבה שאלות באוויר שזה מדהים. אני חושב שתשובות (לפחות לחלק מהשאלות) יגיעו בקרוב. אני מקווה.

תמשיכו לשאול שאלות (ותמיר אם אתה ממש משקיען, אתה יכול לעשות כמו אינדקס שאלות, לקחת את השאלות שלנו, לערוך, ולעשות רשימה), ואם מישהו יודע תשובות אז הוא מוזמן לתת אותם.

:barbaric:

נ.ב: גם על ה-Wii לא חסר שאלות שאין להם תשובה (אפילו לאמריקאים, כמו למשל מה קורה עם משחק Online וכולי).
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    Moonjib, השירות אונליין עצמו של סוני הוא חינם - היא לא גובה עליו כסף, אם אתה מדבר על שירותים להורדה - זו שאלה טובה, אני מקווה שהשירות הוא כלל-עולמי, ככה שכרטיס אשראי בינלאומי יעבוד -אבל שוב, אין לי תשובות. בינתיים ישנם הרבה שירותים חינם - מספר משחקי PS1 חינם להורדה לPS3, כמה דמואים.
    המשחקים עצמם באונליין הם באופן בסיסי חינם, סוני שומרת לכל מפתחת את החירות לעשות שירות אונליין אלטנרטיבי לכל משחק באופן ספציפי אם הן רוצות - אבל זה כבר תלוי במשחקים ספציפיים ומפתחות ספציפיות, ולא בסוני באופן כללי.

בקשר לישפאר, נחכה ונראה, זו אחת השאלות היותר טובות - כי אני לא חושב שמשהו מהסדר גודל הזה עדיין התקיים בישראל, אבל אני מניח שהדברים יתבצעו דרך כרטיס אשראי בינלאומי ו SCEE, וישפאר, חוץ מהייבוא הרשמי והמכירה של הPS3, תתנער מאחריות. :barbaric:

בקשר לריכוז שאלות - בוא ניתן לת'רד לתפוח קצת ואז אני אעבוד על זה.
    זה היה נחמד אם היה נכנס לפה מישהו שאשכרה השיג PS3, אבל אם יש, הם מסתובבים בגיימר. :\

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    Moonjib, השירות אונליין עצמו של סוני הוא חינם - היא לא גובה עליו כסף, אם אתה מדבר על שירותים להורדה - זו שאלה טובה, אני מקווה שהשירות הוא כלל-עולמי, ככה שכרטיס אשראי בינלאומי יעבוד -אבל שוב, אין לי תשובות. בינתיים ישנם הרבה שירותים חינם - מספר משחקי PS1 חינם להורדה לPS3, כמה דמואים.
    המשחקים עצמם באונליין הם באופן בסיסי חינם, סוני שומרת לכל מפתחת את החירות לעשות שירות אונליין אלטנרטיבי לכל משחק באופן ספציפי אם הן רוצות - אבל זה כבר תלוי במשחקים ספציפיים ומפתחות ספציפיות, ולא בסוני באופן כללי.

בקשר לישפאר, נחכה ונראה, זו אחת השאלות היותר טובות - כי אני לא חושב שמשהו מהסדר גודל הזה עדיין התקיים בישראל, אבל אני מניח שהדברים יתבצעו דרך כרטיס אשראי בינלאומי ו SCEE, וישפאר, חוץ מהייבוא הרשמי והמכירה של הPS3, תתנער מאחריות. :barbaric:

בקשר לריכוז שאלות - בוא ניתן לת'רד לתפוח קצת ואז אני אעבוד על זה.
    זה היה נחמד אם היה נכנס לפה מישהו שאשכרה השיג PS3, אבל אם יש, הם מסתובבים בגיימר. :\
    סוני אוהבים לדבר על השירות חינם שלהם אבל אל תשכח שהם אמרו שלחלק מהמשחקים יהיה תשלום בשביל לשחק ON LINE, אל תצפה שכל המשחקים יהיו חינם ON LINE...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אז ככה:

אני לא יודע לגבי הקונסולות האמריקאיות, אבל היפניות עובדות במתח של 100-240 וולט. כלומר, לפחות קונסולות מיפן ירוצו בלי בעייה בארץ.

יש נעילת איזורים חלקית במשחקי און-ליין. קראתי שברידג' רייסר 7 למשל, קונסולות משתי היבשות יכולות להשתתף במשחק מסוים. ברזיסטנס, לעומת זאת, אתה לא יכול לעשות. מפתחי המשחק אמרו שהם עובדים ביחד עם סוני כדי לאפשר זאת בעתיד (שחקן מאמריקה ישחק עם יפני על אותו שרת).

בעצם, אם אני לא טועה, יותר מדובר כאן בעותק של המשחק, ולא איפה אתה גר. עם בבעלותך עותק יפני של רזיסטנס, תופיע לך רשימה של שרתים יפנים בלבד.
    בקשר לשירות האון-ליין וכרטיסי אשראי - שוב, אני יודע רק על יפן. ממה שקצת ראיתי, הקונסולות היפניות קיבלו רק כרטיס אשראי יפני. אולי הדבר הזה השתנה כבר עם השקת הקונסולה בארה"ב, ואולי לא...

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    היי תמיר....יש לי תשובות לשאלותיך אני מקווה שהן יעזרו ובהצלחה לחיפושיך בארה"ב (אם תמצא את הWII שלי שם תוכל להביא אותו? )

1)
    בשנתיים האחרונות סוני מייצרת את כל מוצריה עם שנאי שמכסה 100-240V (במילים אחרות כל מקום בעולם). קרוב לוודאי שאם תסתכל על השנאים של מוצרי סוני בביתך תראה שכתוב שם זאת. - לגבי הפיאס 3אינני יודע אך אני משער שכן.

2)
    בולשיט!!!! פעימה אלקטרומגנטית היא פעימה אלקטרומגנטית - אין כזה דבר פעימה אירופאית או אמריקאית...תקן הויי פיי בא בטווח מסוים של תדרים וזה נוגע לכל דבר אולם , סוני ידועה במלחמתה נגד מדיות צרובות מכל הסוגים ומודינג אז לגבי זה צריך לדאוג (לא הרבה כי נסיון העבר מלמד אותנו שתוך זמן קצר השוק יוצף עם צ'יפים).

3)
    זה נכון. משום מה ישראל היא המדינה היחידה בעולם שלא מכבדת את האחריות הבינ"ל של סוני (עירק כן ואנחנו לא! ). זאת משום שישפאר מתבכיינת שמוצרי סוני מיובאים גם דרך מפיצים פרטיים ולא רק דרכה למרות שהיא נחשבת לנציגות סוני ישראל. (דוגמא - קניתי פיאספי בפראג (זול יותר מפה בכמה מאות שקלים ולמרות האחריות הבינ"ל ישפאר לא כיבדה זאת). אבל אחריות תצטרך במידה של נזק פיזי, מבחינת של חומרה ותוכנה, המוצר די עמיד לא משנה כמה תעשה לו מודינג).

לגבי שאלה 1 - אם אתה רוצה לבדוק זאת יש את הוראות ההפעלה של הפיאס 3 שנמכר בארה"C באתר GAMEPRO (ועוד כמה)
    "אישה שמנה נכנסה לחנות הנעליים היום עם הבן שלה, הוא ביקש ממני בלון, אז שאלתי אותו למה? הרי כבר יש לך אחד"

אל באנדי
    הוגה דעות מודרני

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    אל תשאלו אותי למה, אבל מבדיקה בפורומים של PS3land (ועוד כמה אתרים אנדומאליים ששכחתי איך קוראים להם) טוענים שהPSU האמריקאי רץ רק על 100V-120V, כלומר מתח ישראלי רגיל יטגן אותו. משמע צריך שנאי להמרת מתח (Step Down converter) - הם לא יקרים במיוחד, המחירים שלהם נעים בסביבות 150-300 ש"ח, תלוי בהספק - ההספק המקסימלי של הPS3 הוא 380W. אני בספק גדול מאוד שהPS3 מסוגל אפילו לגרד את ה250W עם משחקי השקה או פונקציות נוכחיות - אז אני מניח שמדובר בהספק גיבוי לכל מקרה שלא יבוא בעתיד על מנת באמת לסחוט את המערכת מכל הכוח שלה. לכן אני אישית ממליץ על ספק כוח 240V ל120V בהספק של 500W (הם נעים בתנודות של 200 אחרי 300W) הם לא קטנים, וגם קצת כבדים, אז הPS3 שלכם לא יהיה הכי נייד שבעולם - אבל בכל מקרה הוא שוקל 5 קילו אז אל תבנו עליו כPSP. :rolleyes:
    לעומת זאת הPSU היפני הוא אכן 120-240, לכן לא צריך שום שנאי בייבוא של מכשיר יפני.

בקשר למשחקי אונליין - השירות הבסיסי עצמו ניתן חינם, אבל המשחקים תלויים במפתחת והיא רשאית לדרוש תשלום חודשי (כל מפתחת רשאית לפתחת רשת אישית משלה עבור המשחקים שלה - חלק מהחירות שסוני מספקת להן). מן הסתם שמשחקים שידרשו תשלום חודשי הם או: (1. משחקי MMO או משחקי שהמולטיפלייר בהם הוא חלק עיקרי ומרכזי באורך חיים שלהם, 2. משחקים של EA. :barbaric

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    אל תשאלו אותי למה, אבל מבדיקה בפורומים של PS3land (ועוד כמה אתרים אנדומאליים ששכחתי איך קוראים להם) טוענים שהPSU האמריקאי רץ רק על 100V-120V, כלומר מתח ישראלי רגיל יטגן אותו. משמע צריך שנאי להמרת מתח (Step Down converter) - הם לא יקרים במיוחד, המחירים שלהם נעים בסביבות 150-300 ש"ח, תלוי בהספק - ההספק המקסימלי של הPS3 הוא 380W. אני בספק גדול מאוד שהPS3 מסוגל אפילו לגרד את ה250W עם משחקי השקה או פונקציות נוכחיות - אז אני מניח שמדובר בהספק גיבוי לכל מקרה שלא יבוא בעתיד על מנת באמת לסחוט את המערכת מכל הכוח שלה. לכן אני אישית ממליץ על ספק כוח 240V ל120V בהספק של 500W (הם נעים בתנודות של 200 אחרי 300W) הם לא קטנים, וגם קצת כבדים, אז הPS3 שלכם לא יהיה הכי נייד שבעולם - אבל בכל מקרה הוא שוקל 5 קילו אז אל תבנו עליו כPSP. :rolleyes:
    לעומת זאת הPSU היפני הוא אכן 120-240, לכן לא צריך שום שנאי בייבוא של מכשיר יפני.

בקשר למשחקי אונליין - השירות הבסיסי עצמו ניתן חינם, אבל המשחקים תלויים במפתחת והיא רשאית לדרוש תשלום חודשי (כל מפתחת רשאית לפתחת רשת אישית משלה עבור המשחקים שלה - חלק מהחירות שסוני מספקת להן). מן הסתם שמשחקים שידרשו תשלום חודשי הם או: (1. משחקי MMO או משחקי שהמולטיפלייר בהם הוא חלק עיקרי ומרכזי באורך חיים שלהם, 2. משחקים של EA. :barbaric
    אני יודע שהשירות חינם, אבל עדיין צריך כרטיס אשראי, לכן שאלתי אם כרטיס בינלאומי יעבוד.
    בקשר לחשמל: מה עם הממירים הקטנים האלה שעולים כמה שקלים? הם לא יעבדו?
    תמונה . בתמונה, הדבר הזה שיש למעלה, לזה התכוונתי.
    אני משתמש בו להטעין את הבטריות של המצלמה, להטעין את המחשב נייד ועוד כל מיני דברים. (שניקנו בארה"ב)
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    אני יודע שהשירות חינם, אבל עדיין צריך כרטיס אשראי, לכן שאלתי אם כרטיס בינלאומי יעבוד.
    בקשר לחשמל: מה עם הממירים הקטנים האלה שעולים כמה שקלים? הם לא יעבדו?
    תמונה . בתמונה, הדבר הזה שיש למעלה, לזה התכוונתי.
    אני משתמש בו להטעין את הבטריות של המצלמה, להטעין את המחשב נייד ועוד כל מיני דברים. (שניקנו בארה"ב)
    לא, אתה צריך להמיר מתח, לא רק את התקע. P:
    זו פעולה קצת יותר רצינית, לכן אתה צריך ממיר מתח.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    לא, אתה צריך להמיר מתח, לא רק את התקע. P:
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    זו פעולה קצת יותר רצינית, לכן אתה צריך ממיר מתח.

משהו יודע איפה מוכרים שנאי מתח של 500 באמת? זה יהיה טוב לבעלי ה360 ו-PS3 שבנינו

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

משהו יודע איפה מוכרים שנאי מתח של 500 באמת? זה יהיה טוב לבעלי ה360 ו-PS3 שבנינו
    אמרתי, בחנות האלקטרוניקה הקרובה לביתך. P:
    נסה ברשת כמו Ace, אולי גם בOffice Depot יש להם (למרות שלא נשמע הגיוני). חיפוש בZAP לא הניב כלום, אולי חיפשתי לא כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ח"ח על הריכוז שאלות ;).
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    אמרתי, בחנות האלקטרוניקה הקרובה לביתך. P:
    נסה ברשת כמו Ace, אולי גם בOffice Depot יש להם (למרות שלא נשמע הגיוני). חיפוש בZAP לא הניב כלום, אולי חיפשתי לא כמו שצריך.
    הנה, מצאתי פה ב-350 שקל

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    הנה, מצאתי פה ב-350 שקל
    350 שקל? נשמע קצת יקר לטעמי... הזמנתי כבר מחנות אלקטרוניקה ליד הבית שלי ספק של 500W ב250 שקל. אין לחנות הזו אתר או משהו, היא חנות מקומית בשם "אלקטרו-זיו".

הוא אמור להגיע עוד השבוע ואז אני אצלם אותו להראות במה מדובר.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    לכל המומחים רוצה את עזרתכם מה אני צריך לעשות בשביל שיעבוד פה בארץ יש לי lcd חדשה ככה שאמרו לי שאני יוכל להנות ממנו כפול בגלל hd אני צריך את עזרתכם כשיגיע לי המכשיר אני מזמין כל מי שמעונין לבוא ולראות לשחק להתרשם
    תודה מראש וידאל 0503377732 גר בחיפה
    אני מקבל את המכשיר שבוע הבא מארצות הברית

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kumtar
    350 שקל? נשמע קצת יקר לטעמי... הזמנתי כבר מחנות אלקטרוניקה ליד הבית שלי ספק של 500W ב250 שקל. אין לחנות הזו אתר או משהו, היא חנות מקומית בשם "אלקטרו-זיו".

הוא אמור להגיע עוד השבוע ואז אני אצלם אותו להראות במה מדובר.
    יהיה נחמד אם תפתח ת'רד כשהוא יגיע, עם תמונות, התרשמויות, עוד תמונות, ותשובות לשאלות שונות שנשאלו פה.

vidal - אותו דבר אליך, אני מקווה שתפתח ת'רד כזה.

:barbaric: ;)
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    קודם כל: אינני פאן בוי, אך אני לא מבין למה לקנות PS3 ולא 360.
    עד עכשיו ההבדלים שמהם התרשמתי הם בעיקר: 1. ה PS יקר יותר בצורה משמעותית למרות חומרה דיי זהה, פרט לכונן blue-ray שכרגע אפשר לנגב איתו את הטוסיק.
    2. סוני וישפאר הם חרות אפילו יותר ממייקרוסופט.

בקשר לכרטיס אשראי בין לאומי- אני לא חושב שאמורה להיות מגבלה כלשהי, בלי קשר לסוני וכו'. אני הזמנתי מאתרים בחו"ל עם כרטיס אשראי שהוא לא בין לאומי.
    .I'm not perfect, yet

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    MOONJIB (אל תשאל אותי למה, אבל אני פשוט לא יכול להחליף שפות בפורום הזה - אני תקוע בשפה הראשונה שהסמן מאפשר לי לכתוב :confused: ), למה צריך ת'רד חדש? הת'רד הזה יהיה בסדר גמור - ואני אדאג אפילו לעשות את זה בפוסט הראשון ככה שכולם יראו אפילו אם הם נכנסים ת'רד בפעם הראשונה.

אה, ועידו - אין טעם לנסות לשכנע אותי - אני גם לא פאנבוי, אבל את השיקולים שלי לגביי כדאיות של קנייה אני מסיק לבד ולא באמצעות\או התייעצות עם אנשים אחרים. P:
    בכלל היה לי קיוב לפני הצבא.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    לא ניסיתי לשכנע.
    תהנה מהקונסולה
    כל עוד אתה יכול להרשות לעצמך, למה לא.
    .I'm not perfect, yet

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ido_gal
    לא ניסיתי לשכנע.
    תהנה מהקונסולה
    כל עוד אתה יכול להרשות לעצמך, למה לא.
    אם היה לי כסף, הייתי קונה את שלושתן וממרר בבכי שאני לא יכול לשחק בכל השלוש בו-זמנית. P:
    האמת היא שהדור הזה אני מחפש Power House, גרפיקה עוצרת נשימה, טכנלוגיה יוצאת דופן, סאונד סראונד איכותי. לא שה360 לא יכולה להציע את הדברים הללו - אבל התרשמתי שלPS3 יש יותר פונטציאל בתחום הזה, היא רק בחיתולים, אבל תוך פחות משנה היא כבר תתחיל להראות דברים שיגמרו לנו באמת לשפוך את הקפה (ככה אני מאמין בינתיים). אני גם חובב-טכנולוגיה ובידור לא קטן, אז האופציות של הPS3 מהבחינה הזו גם מדברות אליי.
    ישנם כמה משחקים כגון Lost Planet שבאמת חבל לי שאני לא אוכל לשחק בהם אם אני לא קונה 360 - אבל משחקים כגון Lair, Heavenly Sword, DMC4, (ואני יודע שהוא יוצא גם ל360) Assasin's Creed

יגרמו לבעל 360 אחר להרגיש רע על שהוא לא קנה PS3 (טוב, חוץ מAssasin's Creed שוב). ככה זה במלחמת קונסולות - כל אחד ו"האני מאמין" שלו.

הרשמה