תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    ouch......
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    רואים , לא עבר שבוע וכבר דברים כאלה קורים.

אני מציע RECALL. להחליף את כל סרטי פרק היד. או יותר טוב , תהיו יצרתיים ותגישו תביעה יצוגית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    סרטי פרק היד הם זולים וגרועים, אם הם מתכוונים לעשות אותם כל כך גרועים אז היה עדיף לא לעשות אותם כלל ולהמנע מתביעה אמריקאית בסגנון "אני חשבתי שסרט פרק היד יכול לתמוך ב-20 טון, אבל הוא לא, ועכשיו כל המכשירים בבית שלי נהרסו!".

אולי אני טועה בקשר לאיכות שלהם, אבל אני בספק לאור המקרים שקרו, ואיך שהם נראים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אחד המצחיקים...
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחח לא נעים. זו הייתה טלוויזיית אל-סי-די?

על כמה מקרים כאלה כבר שמעתם?

בכל מקרה, לאנשים יש אחיזה כל-כך חלשה...

choopy, מערכת הפורומים החדשה היא מעולה, חוץ משתי בעיות עיקריות:

1. לא ניתן לבצע גזור בשדה הכתיבה.

2. המערכת אינה זוכרת אותי. כל פעם כשאני נכנס מחדש אני מופנה לעמוד הכניסה למערכת, למרות שאני מסמן בוי את המשבצת שם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    חחחחח לא נעים. זו הייתה טלוויזיית אל-סי-די?

על כמה מקרים כאלה כבר שמעתם?

בכל מקרה, לאנשים יש אחיזה כל-כך חלשה...

choopy, מערכת הפורומים החדשה היא מעולה, חוץ משתי בעיות עיקריות:

1. לא ניתן לבצע גזור בשדה הכתיבה.

2. המערכת אינה זוכרת אותי. כל פעם כשאני נכנס מחדש אני מופנה לעמוד הכניסה למערכת, למרות שאני מסמן בוי את המשבצת שם.
    "The Wiimote flies across the room impaling my 60" rear projection TV"

בקשר להתחברות, בטח משהו עם ה-Coockies.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אם אני לא טועה, גם ב- IGN סיפרו על מקרה דומה שהרצועה נקרעה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    ראיתי כבר כמה כאלה ברשת, כל אחד הצחיק אותי יותר מהשני...
    אני מדמיין סצנה שבא אתה מניף את השלט בתנועה מהירה וחדה בשביל ביצוע איזה משהו במשחק, השלט עף לך מהיד ופוגע לאמא שלך במצח, לא נעים אה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    heh, רק בנאדם שלא שילם על המכשיר מסוגל לעשות מעשה כל כך חסר אחריות. כמו שמאט אומר בסרטון הזה על השלט שעף מהיד, הוא פונה של אל כל ה-non gamers שעומדים לשחק בווי. הוא יודע שהשטויות החסרות אחריות האלה זה אחד הדברים שהכי מפחידים גיימר ששילם בעצמו על הדברים האלה.

לפני כמעט 3 שנים שיחקתי עם חברים שלי סמאש בקיוב שלי(בתקופה שכל השלטים שלי היו רגילים, עם חוטים), ואחד מהם הפסיד ופשוט משך את הידיים אל עצמו בתנועה כזאת של "שיט!!!" ויחד עם הידיים את השלט ויחד עם השלט את הקיוב שעף משידה בגובה של קצת פחות ממטר וחצי. אני עדיין זוכר איך הלב שלי עצר עד שעיכלתי את מה שהרגע קרה. המכשיר אבל המשיך לעבוד, ועובד עד היום כמו גדול.

ולמוסר ההשכל- תחזיקו את השלטים כמו בני אדם, הדברים האלה עולים הרבה כסף FFS. :clown:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    החבר'ה בIGN הביאו 3 בנות ממחלקת השיווק לשחק בWII, אחת מהן במשחק בייסבול העיפה אותו על הקיר (מן הסתם הרצועה נקרעה) והוא נכנס בו במליון קמ"ש
    לשלט שלום למרות שהבטריות עפו, מוצרים של נינטנדו ידועים בעמידות שלהם. הטלבזיות שהם עפים עליהן לעומת זאת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי imris
    heh, רק בנאדם שלא שילם על המכשיר מסוגל לעשות מעשה כל כך חסר אחריות. כמו שמאט אומר בסרטון הזה על השלט שעף מהיד, הוא פונה של אל כל ה-non gamers שעומדים לשחק בווי. הוא יודע שהשטויות החסרות אחריות האלה זה אחד הדברים שהכי מפחידים גיימר ששילם בעצמו על הדברים האלה.

לפני כמעט 3 שנים שיחקתי עם חברים שלי סמאש בקיוב שלי(בתקופה שכל השלטים שלי היו רגילים, עם חוטים), ואחד מהם הפסיד ופשוט משך את הידיים אל עצמו בתנועה כזאת של "שיט!!!" ויחד עם הידיים את השלט ויחד עם השלט את הקיוב שעף משידה בגובה של קצת פחות ממטר וחצי. אני עדיין זוכר איך הלב שלי עצר עד שעיכלתי את מה שהרגע קרה. המכשיר אבל המשיך לעבוד, ועובד עד היום כמו גדול.

ולמוסר ההשכל- תחזיקו את השלטים כמו בני אדם, הדברים האלה עולים הרבה כסף FFS. :clown:

זה בדיוק מה שקרה לי O_X
    ההבדל היחיד הוא שהקיוב לא היה שלי, אלא של חבר שלי, ואני משכתי את החוט :X
    הקיוב עשה סלטה באוויר, ונחת בצורה כואבת על אחת הפינות ש... עכשיו היא כבר לא ממש פינה. המכשיר עובד עד היום הזה, והוא אפילו ספג עוד נפילה (הפעם לא באשמתי!), שבעקבותיה הרזי 4 שלך הסתחרר על הרצפה ונפטר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    זה בדיוק מה שקרה לי O_X
    נכתב במקור על ידי Menaged
    ההבדל היחיד הוא שהקיוב לא היה שלי, אלא של חבר שלי, ואני משכתי את החוט :X
    הקיוב עשה סלטה באוויר, ונחת בצורה כואבת על אחת הפינות ש... עכשיו היא כבר לא ממש פינה. המכשיר עובד עד היום הזה, והוא אפילו ספג עוד נפילה (הפעם לא באשמתי!), שבעקבותיה הרזי 4 שלך הסתחרר על הרצפה ונפטר.

הכבלים של הGCN קצרים מדי, אני משתגע מזה. מזל שיש לי WB.
    לי זה קרה עם הPS2, לא קרה למכשיר כלום אבל הטאקן טאג שלי נשרט מהפעולה ללא הכר...
    שתף ב-Google+

לעומת זאת יש אנשים עם פחות מזל, שהנינטנדו שלהם לא ספג אפילו נפילה אחת והוא כבר עושה שביתה איטלקית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    לעומת זאת יש אנשים עם פחות מזל, שהנינטנדו שלהם לא ספג אפילו נפילה אחת והוא כבר עושה שביתה איטלקית.
    אתם שמים לב ששמו של מי שהעלה את הסרטון הזה ל-Youtube הוא Jeff, כן? עכשיו אנחנו יודעים למה זלדה קיבל 8.8!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שתף ב-Google+

נקווה שאלה מקרים בודדים..
    בינתיים זה די צינן לי את ההתלהבות לwii להסתכל באנשים חסרי האונים האלה סופקים כפיים מעל קונסולה מושבתת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    טוב נו מי אני שאדבר. אתמול קניתי 360 והקונסולה הזאת מתקלקלת לחצי מהאנשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחחחחחחח

כן, נינטנדו ידועה בעמידות המכשירים שלה. אם חשבתם שגיימקיוב שנופל מטר וחצי מהרצפה זה אכזרי, אתם לא ראיתם מה עשו נערים בסרטון שפרסמו לפני שנתיים: הם קשרו את הגיימקיוב למכונית ונסעו בה במהירות גבוהה תוך כדי שגוררים את הגיימקיוב אחריה בדרכי עפר. הוא היטלטל ונחבט בחוזקה אינספור פעמים, הם פשוט לא ריחמו עליו. המכשיר עבד בהצלחה אח"כ.

אבל זה לא סיפק אותם... כל אחד מהם אחז פטיש והחל מנתץ את הגיימקיוב לרסיסים (לא, הפעם העמידות של מוצרי נינטנדו לא עזרה לו).

לכן אני חושש לקנות קונסולה מחו"ל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לעומת זאת אתה יכול לנשוף על 360 והוא יעלה בלהבות
    שתף ב-Google+

הרשמה