תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 44
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מאמר בניוזוויק טוען כי משחק הפעולה המצליח היה אמור להיות בלעדי ל- PlayStation 3 - אבל אז סוני הפסיקה לענות לטלפונים.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    דבר ראשון זה הפסד ענק לסוני
    תמיד שהיו שואלים''איזה משחקים טובים יש לקונסולה שלך''תמיד אחד תהתשובות היה GTA עכשיו זה כבר לא יהיה וחבל לסוני

לשאלה האחרונה:איזה מיליון דולר

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מיליון דולר נשמע לי נמוך מדי. אני חושב שהמשחק הזה היה שווה לסוני כמה מאות מיליוני דולרים לבדו.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    מיליון דולר נשמע לי נמוך מדי. אני חושב שהמשחק הזה היה שווה לסוני כמה מאות מיליוני דולרים לבדו.

כמה עותקים GTA מכר על הPS2? (לא כל השלושה, רק אחד מהם) נגיד 5 מליון?
    בטח הם מקבלים בסביבות 18% עמלה על כל משחק שנמכר (זאת הסביבה שאני זוכר מלפני שנים) שזה 45 מליון דולר על 5 מליון עותקים.
    MS יכלו להביא להם בכיף 10 מליון דולר שזה מממן בערך שלישי מפיתוח משחק.

רק מחזק כמה סוני זורקים על כולם כי הם "פלייסטיישן". וכשאני אומר כולם אני מתכוון גם לצרכנים וגם המפתחים.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אני חושב שבערך 8-9 מיליון עותקים כל GTA, אבל אולי אני לא זוכר טוב...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Menaged
    אני חושב שבערך 8-9 מיליון עותקים כל GTA, אבל אולי אני לא זוכר טוב...

אז 8 זה 72 מליון. לא ממש משנה, אנחנו גם לא יודעים כמה עמלה סוני לוקחת מהחברות שמפיצות אצלה או כמה סוני שלמו לTAKE TWO בשביל בלעדיות של חצי שנה על הPS2.
    מה שבטוח, הרבה כסף נפל לסוני פה.

הבעיה העיקרית היא שבקיץ כשיצאו אסאסין קריד וGTA4, יהיו יותר מפי 2 מכשירי 360 מאשר PS3 (כבר עכשיו יש בשוק יותר 360 מאשר מה שסוני הולכת ליצר עד אפריל הקרוב...). מה יקרה כשGTA4 ימכור הרבה יותר על הבוקס מאשר הPS3? (הרי על שני המכשירים יש אותה דמוגרפיה, אני משער שאם יש יותר בעלי 360, הגרסה שלו תמכור יותר...)
    אולי פתאום האשליות PS3 שיש להרבה מפתחים יתנפצו והם יעדיפו את ה-360?

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי DrKeo

הבעיה העיקרית היא שבקיץ כשיצאו אסאסין קריד וGTA4, יהיו יותר מפי 2 מכשירי 360 מאשר PS3 (כבר עכשיו יש בשוק יותר 360 מאשר מה שסוני הולכת ליצר עד אפריל הקרוב...). מה יקרה כשGTA4 ימכור הרבה יותר על הבוקס מאשר הPS3? (הרי על שני המכשירים יש אותה דמוגרפיה, אני משער שאם יש יותר בעלי 360, הגרסה שלו תמכור יותר...)
    אולי פתאום האשליות PS3 שיש להרבה מפתחים יתנפצו והם יעדיפו את ה-360?
    יש בזה משהו, לפי דעתי עם מיקרוסופט יזרמו וישיקו את הGTA4 על ה360 זו תיהיה הצלחה גדולה מבחינתם וכמות המכירות והשם שלהם יקבל יותר הערכה!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    יש בזה משהו, לפי דעתי עם מיקרוסופט יזרמו וישיקו את הGTA4 על ה360 זו תיהיה הצלחה גדולה מבחינתם וכמות המכירות והשם שלהם יקבל יותר הערכה!

ואל תשכח שעוד לפני שהוא יצא בכלל יהיה להם משחקים כמו MASS EFFECT, ASSASSIN, LOST PLANET, BIO SHOCK וגם את HALO 3 באופק...

מקרוסופט שחקו אותה עם השיגור המוקדם. אולי הוא היה מחורבן למי שקנה את המכשיר ב2005 אבל על סף 2007 ה-360 נראה כמו הכשיר עם הגיוון הכי טוב מהשלושה.

משהו יודע כמה יחידות ה-360 מכר עד היום?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שכחו מזה, מצאתי בגיימספוט. לפני חודש הם מכרו 6 מליון יחידות, בטח עד סוף השנה עם קריסמס והכל זה יהיה בסביבות ה-8-9 מליון אקסבוקסים.

אין מצב שמשחק כמו GTA4 מוכר על הPS3 כמו על ה360. בקיץ יהיו להם איזה 15 מליון מכשירים בכל העולם (או אפילו יותר כי יהיו יותר קילר אפז וגם המחיר בטח ירד) והמטרה של סוני כרגע זה 4 מליון מכשירים עד מרץ (וכולנו יודעים כמה סוני טובים בלעמוד במטרות יצור שלהם).

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    זה חתיכת פיספוס מבחינת סוני, והוא ממש אדיוטי!
    הבוקס כבר מכר כמויות נכבדות מאוד של מכשירים, הם הולכים להרוויח מזה ובגדול.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Mad Pitbull
    זה חתיכת פיספוס מבחינת סוני, והוא ממש אדיוטי!
    הבוקס כבר מכר כמויות נכבדות מאוד של מכשירים, הם הולכים להרוויח מזה ובגדול.

אני שמעתי שהתוכנית של מיקרוסופט זה השתלטות ב-3 קונסולות.
    הראשונה כדי להכנס לשוק (XBOX)
    השניה בשביל להתחיל לתפוס נתח שוק (360)
    והשלישית כדי לתפוס את המקום הראשון (היורש של ה360).
    בנתיים הולך להם לא רע...

אם את המכשיר הבא הם מוציאים שנה לפני סוני במחיר טוב ועם שם טוב מה-360 (לעומת הבוקס המקורי שהיה מעפן) הם יכולים באמת לקחת את המקום הראשון בהליכה.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [/right]

אני שמעתי שהתוכנית של מיקרוסופט זה השתלטות ב-3 קונסולות.
    הראשונה כדי להכנס לשוק (XBOX)
    השניה בשביל להתחיל לתפוס נתח שוק (360)
    והשלישית כדי לתפוס את המקום הראשון (היורש של ה360).
    בנתיים הולך להם לא רע...

אם את המכשיר הבא הם מוציאים שנה לפני סוני במחיר טוב ועם שם טוב מה-360 (לעומת הבוקס המקורי שהיה מעפן) הם יכולים באמת לקחת את המקום הראשון בהליכה.
    מסכים, בינתיים הם עומדים בתוכנית שלהם... ועם משחקים כמו GOW, HALO3 וכל מני משחקים עתידיים יותר כמו GTA וכו', אין שום סיבה שה360 יכשל בייעוד שלו.
    ובגלל שהיורש כנראה יצא כמו ה360 לפני השאר זה יהווה יתרון רציני.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    המותג הכי חזק ומכניס היום בתחום משחקי הקונסולות זו סדרת GTA. המשחק האחרון הוא הכותר הכי רווחי בהיסטוריה ועבר את רף מיליארד הדולר הכנסות.
    מיקרוסופט עשו עסק נהדר. הם יודעים את מה שסוני הספיקו לשכוח: הכותרים זה מה שעושה את הקונסולה בסופו של דבר.
    עכשיו יש להם את הכותרים של שני המותגים הכי מצליחים בעולם מבחינת מכירות בדרך לקונסולה שלהם (ונחשו מה הכותר השני...)

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי gulmer
    המותג הכי חזק ומכניס היום בתחום משחקי הקונסולות זו סדרת GTA. המשחק האחרון הוא הכותר הכי רווחי בהיסטוריה ועבר את רף מיליארד הדולר הכנסות.
    מיקרוסופט עשו עסק נהדר. הם יודעים את מה שסוני הספיקו לשכוח: הכותרים זה מה שעושה את הקונסולה בסופו של דבר.
    עכשיו יש להם את הכותרים של שני המותגים הכי מצליחים בעולם מבחינת מכירות בדרך לקונסולה שלהם (ונחשו מה הכותר השני...)
    C&C???? כי עם זה באמת זה לא נראה לי שזה ילך!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    C&C???? כי עם זה באמת זה לא נראה לי שזה ילך!
    LOL :barbaric:. הוא התכוון ל-Halo.

ובקשר למספרי המכירות: NextGen Wars. נראה שהאתר הזה ממש נפוץ בפורומים (במיוחד ב-GameSpot).
    נ.ב: אני לא מבין איך נינטנדו ב-53.8% נתח שוק?! או שמנהל האתר פאנבוי של נינטנדו, או שזו טעות טכנית.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אולי בפורומים של גיימספוט מחזיקים ממנו, אבל בניאוגאף מתעלמים ממנו. אני סומך על הגאפרים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    LOL :barbaric:. הוא התכוון ל-Halo.

ובקשר למספרי המכירות: NextGen Wars. נראה שהאתר הזה ממש נפוץ בפורומים (במיוחד ב-GameSpot).
    נ.ב: אני לא מבין איך נינטנדו ב-53.8% נתח שוק?! או שמנהל האתר פאנבוי של נינטנדו, או שזו טעות טכנית.

זה כולל ניידים אני משער. אם אתה מכניס את הDS, GBA וכו' זה מעלה את הנתח של נינטנדו בטרוף.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [/right]

זה כולל ניידים אני משער. אם אתה מכניס את הDS, GBA וכו' זה מעלה את הנתח של נינטנדו בטרוף.
    זה לא קשור, זה רק לקונסולות הביתיות. בטח תקלה טכנית.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    זה לא קשור, זה רק לקונסולות הביתיות. בטח תקלה טכנית.

אולי זה כל הקונסולות בהסטוריה יחד? כלומר, ה-SNES והNES יכולים לתת לנינטנדו פוש חזק מבחינת כמויות.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    האחוזים לא מתייחסים לשום נתח שוק. זוכרים בפעם הראשונה שנכנסתם לאתר והייתה לכם אפשרות לבחור איזה קונסולה אתם חושבים שתנצח? אלו פשוט התוצאות של הסקר.

הרשמה