תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    שני הגיבורים המצחיקים ביותר בהיסטוריה, הבלשים המוטרפים סם ומקס, חוזרים בהרפתקה חדשה ומצויינת.
    לביקורת המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    חגי, קבל שכויייייייח!

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    נשמע אחלה אבל קודם בא לי לשחק בסם ומקס הראשון תמיד רציתי לשחק בו יש דרך שצוציק כמוני
    שכולה למד לקרוא מתי שהמשחק יצא שאני יצליח למצוא מקום לקנות אותו\ להוריד אם הוא שוחרר ויש דרך להריץ אותו על המחשבים של היום ? תודה כפרות

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ברגע שאתה משיג את המשחק, גם אם זו גרסת הדוס הישנה, אתה יכול להריץ אותו על XP עם קובץ ה-Exe המעודכן הבא:
    http://www.samandmax.net/files/windows_exe.zip

את המשחק עצמנו לא קל למצוא בימינו. Ebay, או חבילת האוסף של לוקאס מלפני כמה שנים הן שתיים מהאפשרויות הקיימות.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    למיטב דעתי הוא גם צריך לדעת לרוץ על SCUMM emulator, לא?

בכל מקרה, המשחק החדש מגניב לחלוטין. אורך חייו הלא קיים הוא קצת בעייתי (גורם לי לשחק בו משהו כמו רבע שעה כל פעם כדי שהוא ימשך לי שבוע ולא יגמר תוך "ישיבה" אחת), אבל כשמחברים את כל ששת הפרקים יוצא דווקא משחק עם אורך חיים הגיוני לחלוטין - ואם רוכשים את "עיסקת החבילה" - כל ששת הפרקים מראש במחיר של 35$ - מקבלים גם עיסקה משתלמת במיוחד.

טוב גם לראות ש-Telltale הצליחו הפעם ליצור משחק שאני מסוגל לשחק בו. Bone היא סידרת הקומיקס האהובה עליי בכל הזמנים, שיחקתי בדמו של הפרק הראשון והפסקתי במהירות. העיבוד אמנם נעשה בצורה לא רעה יחסית - אבל זה עדיין עיבוד ליצירת מופת שאולי היה עדיף אם היו עוזבים אותה בשקט (מבחינתי, לפחות). ובכלל. דיבוב ל-Bone? למה זה טוב בכלל?

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    תודה אודי תגידו אחים אך רמת הקושי? אין לי ממש ניסיון עם הזאנ'ר שיחקתי רק בbroken sword 1
    על הps כן כן היה משחק כיפי אבל קל מדי ומצד שני ניסיתי לשחק קצת בgrim המהולל fandango שהיה קשה בצורה מטורפת ובלתי כייפי בגרוש איך סם ומקס 1 בקושי שלו ובאורך. ותודה על ההעזרה מקודם

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    תודה אודי תגידו אחים אך רמת הקושי? אין לי ממש ניסיון עם הזאנ'ר שיחקתי רק בbroken sword 1
    על הps כן כן היה משחק כיפי אבל קל מדי ומצד שני ניסיתי לשחק קצת בgrim המהולל fandango שהיה קשה בצורה מטורפת ובלתי כייפי בגרוש איך סם ומקס 1 בקושי שלו ובאורך. ותודה על ההעזרה מקודם
    סם ומקס הוא הרפתקה קצרה. רמת קושי בינונית, 7-12 שעות משחק, בהתאם לקצב האישי.

הרשמה