תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    יומיים בלבד לאחר השקת ה- PlayStation 3, האמריקאים חוזרים ליצור תורי ענק של אלפי אנשים - הפעם כדי להשיג לעצמם Wii.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    וואו, שני מיליון מכשירים כבר בהשקה? ידוע כמה מתוכם כבר נמכרו?

בדיוק קראתי משהו שכתב מישהו בפורומים ב-IGN. הוא לא האמין בווי מכל בחינה שהיא, אך החליט לקנות אותה במיוחד בשביל זלדה לאחר שראה את המשחק במרתון לווי שמערכת גיימספוט עשתה. קנה את הקונסולה בשביל זלדה, אך התחיל לשחק בווי ספורטס, התמכר וכמעט שכח מהמשחק שבגללו קנה את הקונסולה חחחח. אז הוא בא לפורום לספר על השינוי בדעתו לאחר שהתנסה, הוא אומר שהוא טעה באופן אנוש. אכן, PLAYING IS BELIEVING ;)

כמה מרענן ונחמד לבקר בפורומים ולראות שאלות של גיימרים על הקונסולה והמשחקים שיש להם, במקום שאלות על קונסולה ומשחקים שיהיו להם

ניסיתי כעת לבצע הזמנה מהקנדים, אבל נראה שהוא לא מוצע למכירה כלל, בינתיים. פניתי אליהם, מחכה לתשובתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מאיפה הבאתם את השני מיליון? אני אשמח לדעת.

סיכום ההשקה בשבילי הוא מוזר. אין ספק שממה שאני קורא בפורומים וכד' ה-Wii היא הצלחה, ולמרות הביקורות אנשים עדיין קונים את כל המשחקים השונים (Red Steel ו-Excite Truck).
    מה גם שאפילו מדן קיבל ביקורת טובה ומחמיאה מהאתרים הגדולים.

אבל, בסיכומו של יום. נראה כי ה-Wii הצליחה לגרום למבקרים להיות לא נחשבים. הביקורות לעיתים כל-כך שונות אחת מהשניה, בנקודות רבות, שלא מובן לי איך אפשר להתסמך עליהן יותר... אכן מקרה מוזר.

וגם, מה קרה ל-360? זה אני או שהיא הפכה לחדשות של אתמול מהר מדי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לרד סטיל היה הייפ גבוה, אבל זה לא עזר לו בביקורות. זה לכל מי שאמר שההייפ משחק כאן תפקיד עיקרי בציון שמשחק מקבל. אני שמח שרד סטיל קיבל את המגיע לו, כי לא חשבתי שצודקים כל אלה בפורומים השונים (לא כאן) אשר מיהרו לצפות לו רק בגלל שניתן להניף בו חרב, כמעט בלי קשר לאיכותו הכללית. זה דרבון לחברה הזו להשקיע יותר להבא ב-FPS, בכלל הייתי ממליץ על צוות פיתוח אחרת שייקח את הפרויקט. אני מקווה שרד סטיל יצליח בהתאם במכירות (היינו, הצלחה מוגבלת), אבל אין י ספק שאתבדה, אנשים שציפו לו, ילכו עם הראש בקיר בעניין הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני חושב שאני הולך לבכות, בEBAY יש עשרות אלפי ווי למכירה, למה האנשים האלה חייבים לדפוק את כל העולם... לפחות הם מרוויחים הרבה פחות ממה שהם הרוויחו של הפס3, מי יודע אולי מאוחר יותר אני אעשה חשבון בEBAY ואנסה להשיג את אחת מהקונסולות הזולות יותר :barbaric: .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נראה לי שהרבה יותר מרושע היה הבחור שניפץ PS3 מול קהל אנשים שחיכה בסבלנות בתור ל-BestBuy... אם הייתה לי ההזדמנות, יכול מאוד להיות שהייתי עושה אותו הדבר (בנוגע ל-eBay).
    "If a man really wants to make a million dollars, the best way would be to start his own religion." - L. Ron Hubbard
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi

וגם, מה קרה ל-360? זה אני או שהיא הפכה לחדשות של אתמול מהר מדי?
    זה רק אתה.

בחייך, סוף שבוע שבו גם נינטנדו וגם סוני מוציאות קונסולה חדשה? אפילו פלישה מהמאדים היתה מקבלת את העמוד האחרון בעיתון הבוקר.

עוד שבוע הטירוף יעבור ויחזרו לבדוק איזה משחקים יש לכל קונסולה, ולא כמה זמן בילי בוב מ-tallahassee חיכה מחוץ לחנות בשביל לקנות Wii. או בכמה מכרו את ה-PS3 ב-Ebay.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי ADi
    אבל, בסיכומו של יום. נראה כי ה-Wii הצליחה לגרום למבקרים להיות לא נחשבים. הביקורות לעיתים כל-כך שונות אחת מהשניה, בנקודות רבות, שלא מובן לי איך אפשר להתסמך עליהן יותר... אכן מקרה מוזר.
    אכן זהו מאפיין של חוסר מקצועיות - כשהמבקר לא יודע להתאים את עצמו לשינויים בתחום אותו הוא מבקר.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לרוב, אין לי בעיות עם הביקורות, במיוחד אם יודעים איך להשתמש בהן. מביטים על הממוצע, התמונה המלאה ובודקים מה הטיעונים של כל מבקר כדי לדעת איזה משקל לייחס להן.

הנה, למשל הביקורות של אקסייט טראק. אולי אני עוד אקנה אותו, למרות הממוצע שקיבל. הטענות העיקריות הופנו כלפי התוכן המוגבל שבו ולא לרמת ההנאה שבו שעליה אין עוררין (ממה שראיתי). הוא מקביל למנת בשר טעימה מאוד, אך קטנה מכדי להשביע.

דעתי לגביו השתנתה לטובה לאחר שקראתי רשמים של גיימרים בפורומים. אחד מהם לא התרשם ממנו כשניסה אותו בדוכן בחנות, אך עכשיו, כשהתנסה בו בסבלנות בביתו כדי להבין את העיקרון של השליטה, הוא פשוט מאוהב במשחק, כהגדרתו.

אגב, בתחילת ההפעלה של הווי יש להגדיר את המרחק שמשחקים מהטלוויזיה, מגדירים בשלבים (1, 2, 3 וכן הלאה), לפי הבנתי. יש לכך חשיבות אם מעוניינים בשליטה טובה שלא עושה בעיות.

אני מחכה לביקורת של RS ב-IGN. הביקורות של המערכת הזו הם מאוזנים. אני הערכתי שרד-סטיל יקבל שם 7.8, אבל לא אתפלא אם יקבל אף נמוך מזה. לא נראה לי שיקבל מעל, ואם מאט ייתן לו את מה שנתתי הוא יסביר שנתן לו ציון גבוה (כן, גבוה) כי בכל זאת, הוא משחק FPS מהנה. נחכה ונראה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    Sony had about 400,000 PlayStation 3s in North American stores on Friday. Nintendo has said it would have "five to ten" times as many Wiis available at launch, and will have shipped 4 million units by the end of the year. It still expects consoles to sell out in stores.

הציטוט הזה במקור מיאהו, ואני די משוכנע ששמעתי את נינ' אומרים כבר 2 מיליון בהשקה לפני.
    שתף ב-Google+

אם באמת היו 2 מיליון בהשקה, וגם האתר הזה
    אמין...[בפורומים של גיימספוט כולם מסתמכים עליו, זה די מוזר :X]
    -ואני מניח שנינטנדו יודעת מסקרים וכו' מה התפלגות השוק בצפון אמריקה, ולפי זה מחלקת את האספקה, אז אמור להיות ממש קל ללכת לכל מקום בארה"ב ולאסוף מכשיר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני חושב שהדבר היחיד שנינטנדו באמת אמרה זה שיהיו 4 מיליון יחידות בכל העולם עד דצמבר ושרובם יגיעו לאמריקה. 2 מיליון יחידות בהשקה נשמע לי ממש מופרח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    עשרות אלפי קונסולות מצאו את דרכן אל EBAY, ככה שאפשר להניח שתודות לאנשים הללו(בלבד) זה לא היה כל כך קל להשיג קונסולה, אך מעבר לזה, אני מאמין שיהיה די קשה להשיג אחת אפילו אם נינטנדו תביא משלוח של עוד 2 מיליון. תנו לי להסביר:

הווי הרבה יותר פופלרית ממה שאתם חושבים, אך זה לא בהכרח בגלל הגיימרים, הרבה מאוד ילדים כנראה רוצים אותה לחג המולד, מה שגורם גם להורים שלהם לנסות להשיג את הווי.

בקיצור, האנשים שרוצים את הווי הם הגיימרים מהסטטיסתיקה+ילדים, שכנראה לא יתיחסו אליהם בסטטיסתיקה(ולפני שגידו שאפשר להגיד את אותו הדבר על הPS3 קחו בחשבון שאי אפשר להגיד את אותו דבר על הPS3 בגלל מחירה, אבל אני בטוח שגם לה יש את ההורים שמנסים להשיגה בשביל ילדיהם, אך בכמות הרבה יותר קטנה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    ככל הנראה, זה אמור להיות מיליון בהשקה האמריקאית, ועל פי מה שאני קורא עכשיו, 2 מיליון עד סוף דצמבר באמריקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    וואו, שני מיליון מכשירים כבר בהשקה? ידוע כמה מתוכם כבר נמכרו?

בדיוק קראתי משהו שכתב מישהו בפורומים ב-IGN. הוא לא האמין בווי מכל בחינה שהיא, אך החליט לקנות אותה במיוחד בשביל זלדה לאחר שראה את המשחק במרתון לווי שמערכת גיימספוט עשתה. קנה את הקונסולה בשביל זלדה, אך התחיל לשחק בווי ספורטס, התמכר וכמעט שכח מהמשחק שבגללו קנה את הקונסולה חחחח. אז הוא בא לפורום לספר על השינוי בדעתו לאחר שהתנסה, הוא אומר שהוא טעה באופן אנוש. אכן, PLAYING IS BELIEVING ;)

כמה מרענן ונחמד לבקר בפורומים ולראות שאלות של גיימרים על הקונסולה והמשחקים שיש להם, במקום שאלות על קונסולה ומשחקים שיהיו להם

ניסיתי כעת לבצע הזמנה מהקנדים, אבל נראה שהוא לא מוצע למכירה כלל, בינתיים. פניתי אליהם, מחכה לתשובתם.
    יופי רונן, עכשיו החיים שלך יהיו הרבה יותר שמחים.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    הווי הרבה יותר פופלרית ממה שאתם חושבים, אך זה לא בהכרח בגלל הגיימרים, הרבה מאוד ילדים כנראה רוצים אותה לחג המולד, מה שגורם גם להורים שלהם לנסות להשיג את הווי.
    בהתחשב בזה שכל המלאי נגמר עוד לפני שהחנויות התחילו למכור את הווי (הזמנות מוקדמות ותורים ארוכים מאוד), אני בספק שהרבה ילדים קטנים הצליחו להניח את ידם על הווי בהשקה. אני זוכר שראיתי אמא ושתי בנות בתור במסיבת ההשקה הרשמית, אבל חוץ מזה כולם שם היו גיימרים בני 16-40 (לידי עמד בנאדם בן 70!). חוץ מזה, מהסתכלות בפורומים, היו המון אנשים מאוכזבים שלא הצליחו לקנות ווי אז אני מצפה שגם המשלוח הבא יחטף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    הווי נמכרה כמו לחמניות חמות, בניגוד למה שנינטנדו תיכננו וחשבו שיהיה.

לפחות המשלוח הבא מגיע היום ומחר, אבל הוא די מאשר שלא היו 2 מיליון קונסולות בהשקה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    על פי דיווחים ואנליסטים לנינטנדו היו בין 400,000 ל-800,000 בהשקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחח בן 70 עמד בתור? חחחחח האם זו אינדיקציה להצלחה של נינטנדו לפנות לכולם? אם לא היו דוגמאות רבות לכך, אז הייתי אומר "נחכה ונראה". אפילו אני לא חשבתי שנראה עדות חזקה לכך כבר בימים הראשונים להשקה. בינתיים, נינטנדו מצליחה יותר מכפי שהיא בעצמה שיערה, גם במכירות, והיו לה ציפיות גבוהות! רק הזמן ילמד אם ההצלחה תהיה עקבית...

בהזדמנות הראשונה שהמכירות ירדו, נינטנדו תוכל בקלות להוריד את המחיר ולהקפיץ אותו שוב. אני מאמין, כמו רבים, שהמחיר הנוכחי של הווי הוא רק משום שזו ההשקה ונינטנדו כחברה עסקית מנסה להוציא את המקסימום ממנה.

הנה עוד עדות להצלחה של הווי. כמעט על כל ווי שנמכר, נמכר אתו גם עותק של זלדה.

An article is up on globeandmail.com citing Nintendo's unexpected successes with the Wii in the most important of regions, Canada. Nintendo Canada won't make an official statement regarding the exact number of units sold, but they were able to say that they did not expect the massive sell out of the Wii that they saw at the country's largest retailers.

מדהים! זה מסביר מדוע אני לא מצליח לקנות מהקנדים, יש להם מחסור חריף ומתקשים לעמוד בביקוש. אבל, באותו עמוד קראתי שנינטנדו תשלח משלוח חדש של מכשירים לטריטוריה הזו כבר מחר. אני אנסה להזדרז ולהזמין מהם לפני שייגמר המלאי שוב, אבל אין לי ציפיות גבוהות שאצליח חחחחח

Even the PS3 can't keep up with the Wii's momentum.

נינטנדו ממש לא סוס צולע. תגידו מה שתגידו, היא החברה הכי חכמה בתעשייה. חברה אחרת הייתה נשברת מזמן מול ענקיות כמו מייקרוסופט וסוני, כפי שסגה הוותיקה יודעת לספר. חברה צריכה להיות מבריקה כדי לשרוד מולן.
    שתף ב-Google+

הרשמה