תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 71
    הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    היי
    ברשותי PS2. לצערי הרב אני בקושי נוגע בו. אין לי הרבה זמן לשחק- ומתי שאני כן עושה זאת זה על המחשב שנגיש לי (נמצא בחדרי). חוץ מזה- הוא טוב יותר (x1800 gto, לעומת הגרפיקה של ה PS2). עוד סיבה טובה- אין לי ממש משחקים חדשים וטובים למכשיר.

בזמן האחרון ניסיתי למכור את המכשיר, אך לא הציאו לי עליו מחיר טוב. אז אמרתי לעצמי: "למה שלא אנסה להנות מקונסולה, הרי זו אחת הקונסולות הטובות שיצאו". לא חסרים משחקים טובים ואף חדשים: wwe smackdown 07, nba2k7, bully וכו'. אז מה מונע ממני לקנות משחקים טובים ולנסות להנות מהקונסולה בערב ימיה? המחירים, לעזעזל! אני מכבד זכויות יוצאים, בביתי יש עשרות רבות של משחקים שקניתי. אבל עם כל הכבוד, מחיר של כ 350 שקל עבוד משחקים לקונסולה גוססת- זה פשוט מוגזם. אז הלכתי ואמרתי- "זה לא הגיוני". בדקתי מה המצב בחו"ל. הנה השוואה קטנה.
    החנויות : אמאזון.קום, game.co.uk, מושי ומדיה גיימס. המחירים מחול הומרו לשקלים לפי שערי המטבע הנוכחי (4.3 לדולר ו 8.1 לפאונד).

NBA 2K7
    ארהב: 129 שקלים. אנגליה: 160 שקלים. ישראל: 329 שקלים.
    WWE Smackdown vs Raw 2007
    ארה"ב: 215 שקלים. אנגליה: 243 שקלים. ישראל: 319 שקלים.
    Call of Duty 3
    ארה"ב: 215 שקלים. אנגליה: 243 שקלים ישראל: 329 שקלים.

שאר המחירים- יחס דיי דומה לכן אני לא רואה טעם להמשיך.
    למה אנחנו לא יכולים להנות ממשחקים במחירים שפויים לעזעזל? למה נפלנו על יבואנית בלעדית של גנבים כמו ישפאר? :mad:
    .I'm not perfect, yet

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    כן, זה ידוע שהמחירים בארץ לא סימפטיים. אתה יכול לנסות לקנות מאתר בריטי, אבל אז עלות המשלוח משווה את ההפרש שנוצר לך בין שתי המדינות.
    אפשרות נוספת, ואולי לא ממש יעילה מבחינתך, היא לרכוש מכשיר אמריקאי, ולרכוש את המשחקים שלך דרך אתרים אמריקאיים וזולים.

לגבי NBA2K7, זה באמת מוזר. המשחק יצא באירופה ובאמריקה במחיר זול במיוחד, כפי שבטח ראית בסקירה שלך. אתה יכול לנסות להזמין מ"דרקון ירוק", אולי שם תמצא מחיר סביר. אם המוצר אינו במלאי, תנסה ליצור קשר עם בעל החנות, שינסה לארגן לך עותק.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    כאן אתה טועה. להזמין את WWE Smackdown 07 מ game.co.uk עולה 35 פאונד, כלומר 285 שקלים חדשים. זה עדיין זול יותר מבארץ!!!!! ביבוא אישי!
    לא יתכן שיבוא אישי יהיה זול יותר מאשר יבוא סדיר ורשמי. המחירים בארץ גובלים בגניבה.
    זו פשוט בושה.

משחקי מחשב עולים באתר הזה 27 פאונד- כ 220 שקלים. כמו בארץ.
    אז איך משחקי המחשב מגיעים לארץ במחיר סביר ומשחקי ה PS2 מגיעים לארץ במחיר גבוה בכ 40-50 אחוזים? התשובה היא ברורה. זהו הסכום שישפאר בוחרת לגנוב מהצרכנים התמימים וחסרי האונים.
    .I'm not perfect, yet

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי ido_gal
    .
    למה אנחנו לא יכולים להנות ממשחקים במחירים שפויים לעזעזל? למה נפלנו על יבואנית בלעדית של גנבים כמו ישפאר? :mad:
    אויי אני כל כך מבין אותך,גם אני שקניתי את הסוני קניתי אותו עם משחק אחד (ספילינטר סל) גם אני לא זוכר במדויק אבל זה גם היה 300 ומשהו...ובכלל כל השלטים וכל המפצלים בכלל כל דבר של הסוני 1 היה שונה לסוני 2,ואז זה יוצר מצב שאתה צריך לקנות שוב הכל מחדש.....

וראבק כן אז לפחות שיהיו גמישים במשחקים!
    ואתה שואל למה? כי הם רואים שגם עם הם שמים מחירים כאלה עדיין אנשים קונים!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו חברת חשמל ובזק... מונופול דופק איזה מחיר שבא לו.
    תזכור ש95% מהאנשים שיש להם קונסולות אפילו לא יודעים מה זה להזמין מאנגליה משחקים...

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    כפר-סבא
    ללא ספק המחירים המופקעים בארץ לא טומנים ידם בצלחת בנוגע להרבה מוצרים אחרים - רובם אלקטרונים. כמו שכולנו יודעים, מחיר הפלייסטישן 3 (שגם ככה משליך הרבה אנשים מביתם) הנקוב הוא $600 (לגרסת ה-60GB). זהו מחיר שאמור להיות אחיד בעולם, אבל כמובן שבישראל ידרשו 3,500 ש"ח אם לא יותר בעדו. ההפרשים במחירים מגוחכים והרבה פעמים מצאתי את עצמי מזמין משחק מארה"ב עם עלות משלוח של כ-$10, ועדיין העסקה השתלמה.

יש לי לא מעט משחקים מקוריים, אבל כשזה קשור ב-פלייסטישן - אם אין צ'יפ לי מי לי. מחיר התקנת הצ'יפ כמעט שווה ערך למשחק בודד בארצנו הקטנה. גם אם זה רק כדי לרכוש משחקי NTSC, זה עדיין משתלם... כל-כך עצוב.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי ido_gal

NBA 2K7
    ארהב: 129 שקלים. אנגליה: 160 שקלים. ישראל: 329 שקלים.
    WWE Smackdown vs Raw 2007
    ארה"ב: 215 שקלים. אנגליה: 243 שקלים. ישראל: 319 שקלים.
    Call of Duty 3
    ארה"ב: 215 שקלים. אנגליה: 243 שקלים ישראל: 329 שקלים.

NBA 2K7 אכן מיובא לארץ על ידי ישפאר, אבל WWE שייך לאטארי וכך גם Call of Duty 3. כך שזה לא ישפאר האשמים הבלעדיים פה.

ואני מסכים עם מה שנאמר - המחירים גבוהים כי הם עדיין מוכרים במחירים הללו. כוחות השוק.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    בגלל זה צריך לעשות ציפ ולקנות צרובים
    אם כל משחק היה עולה 40$(180 שקל בערך)אז לא הרבה היו עושים צ'יפ וכולם היו מרויחים מהעניין הזה,אבל דבקה דופקים מחירים שלא יהיה אפשר להנות מהקוסולה
    נגיד יש לי בכיתה מלא ילדים שיש להם PS2 ואין להם ציפ והם לא נוגעים בקונסולה
    לי יש ואני חורש על הPS2

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    NBA 2K7 אכן מיובא לארץ על ידי ישפאר, אבל WWE שייך לאטארי וכך גם Call of Duty 3. כך שזה לא ישפאר האשמים הבלעדיים פה.

ואני מסכים עם מה שנאמר - המחירים גבוהים כי הם עדיין מוכרים במחירים הללו. כוחות השוק.
    כן, אבל ישפאר קובעים סטנדרט.
    אתה באמת חושב שאטרי היו מוכרים את המשחקים שלהם ב-200 שקל כשהם רואים את כל המשחקים של ישפאר ב-350?

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי BATISTA KING
    בגלל זה צריך לעשות ציפ ולקנות צרובים
    אם כל משחק היה עולה 40$(180 שקל בערך)אז לא הרבה היו עושים צ'יפ וכולם היו מרויחים מהעניין הזה,אבל דבקה דופקים מחירים שלא יהיה אפשר להנות מהקוסולה
    נגיד יש לי בכיתה מלא ילדים שיש להם PS2 ואין להם ציפ והם לא נוגעים בקונסולה
    לי יש ואני חורש על הPS2
    תשמעו אני אומר את זה בצער רב שזה כך!
    אבל הבאנדם צודק ב-100% !!!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    בקשר למחיר, אני מאוד מסכים. המצב ממש לא טוב וחבל לי שישפאר אכן מנצלת את המונפול החלקי שיש לה על משחקי PS2.
    בקשר לזה שאם המשחק היה עולה 200 שקל אז לא היו צורבים, אני בכלל לא מסכים. עכשיו אנשים אומרים, "זה עולה יותר מאשר בחו"ל אז לא שווה לקנות - אני מוריד בחינם"
    אם תיהיה הורדת מחירים והשוואתם או קירובם לאלו של שאר העולם אנשים יאמרו "המשחקים פשוט יקרים מידי. 200 שקל בשביל משהו שאני משחק בו שבוע או שבועיים לא שווה לי. אני אוריד בחינם"

גם אם המשחקים יעלו 80 שקל המצב יהיה זהה. בישראל תמיד יעדיפו לגנוב ולקבל חינם מאשר לשלם ולתרום לתעשיה שאנחנו כל כך אוהבים.

דרך אגב, זה קצת מביא אותי לעניין של מקוריות במשחקים. איזו חברה תסכים לעשות משחק מקורי שאולי יכשל על פני משחק ממוחזר שבטוח יצליח כשרק חצי מהמשחקים שאנשים משחקים בהם הם מקוריים?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    בקשר למחיר, אני מאוד מסכים. המצב ממש לא טוב וחבל לי שישפאר אכן מנצלת את המונפול החלקי שיש לה על משחקי PS2.
    בקשר לזה שאם המשחק היה עולה 200 שקל אז לא היו צורבים, אני בכלל לא מסכים. עכשיו אנשים אומרים, "זה עולה יותר מאשר בחו"ל אז לא שווה לקנות - אני מוריד בחינם"
    אם תיהיה הורדת מחירים והשוואתם או קירובם לאלו של שאר העולם אנשים יאמרו "המשחקים פשוט יקרים מידי. 200 שקל בשביל משהו שאני משחק בו שבוע או שבועיים לא שווה לי. אני אוריד בחינם"

גם אם המשחקים יעלו 80 שקל המצב יהיה זהה. בישראל תמיד יעדיפו לגנוב ולקבל חינם מאשר לשלם ולתרום לתעשיה שאנחנו כל כך אוהבים.
    אני כל כך מסכים איתך, זה גם למה אני לא מוריד משחקים מהאינטרנט, ועכשיו שיש לי גישה לחול אני לא מתכוון לקנות צ'יפ בחיים שלי .

בשביל רוב הישראלים אני הפראייר, אבל בשביל עצמי אני בנאדם, וזה מה שמשנה באמת(לא, לא להיות יהיר, להיות בנאדם ) .

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני כל כך מסכים איתך, זה גם למה אני לא מוריד משחקים מהאינטרנט, ועכשיו שיש לי גישה לחול אני לא מתכוון לקנות צ'יפ בחיים שלי .

בשביל רוב הישראלים אני הפראייר, אבל בשביל עצמי אני בנאדם, וזה מה שמשנה באמת(לא, לא להיות יהיר, להיות בנאדם ) .
    שני דברים יש לי לאמר לך. האחד, אני שמח לראות שאני לא היחיד בארץ שקונה משחקים...

דבר שני, גם אני קורא את הקומיקס שממנו הבאת את האווטר שלך. הוא נחמד מאוד. אם אתה מחפש עוד קומיקס אז אני מציע לך לבדוק את CAD online אם עדיין לא שמעת עליו.

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת

דרך אגב, זה קצת מביא אותי לעניין של מקוריות במשחקים. איזו חברה תסכים לעשות משחק מקורי שאולי יכשל על פני משחק ממוחזר שבטוח יצליח כשרק חצי מהמשחקים שאנשים משחקים בהם הם מקוריים?
    זה לא משנה את העובדה שיש לנו זכות לקנות את המשחקים שלנו במחיר שווה לכול השאר אנחנו בני אדם לדעתי גם השוק הישראלי עובר הזנחה (כמו שאני תמיד אומר) שהמחיר הגבוהה הוא רק חלק קטן ממנה הד ארצי וחברות ההפצה האחרות בארץ מתעלמות מזה שישראל זה לא שוק רגיל כאן אצלנו יש המון אנשים שלא יודעים לקרוא אנגלית (כמו שיש בכל מקום שהשפה בו היא לא אנגלית) וזה גורם להמון אנשים בארץ להתרחק ממשחקים שמלאים בטקסט למשל משחקי console rpg כל אלה שלא יודעים אנגלית בארץ אבל אוהבים עלילה המשחקים האלה פשוט לא נגישים אליהם .. ואני ראיתי דוגמאות חיות לעניין הזה כנ'ל עם משחקים כמו civ שמלאים בטקסט אז אני מבין שצרפת וגרמניה וכל אלה מקבלות
    את המשחקים מתורגמים בשפה שלהם כי המדינה יותר גדולה ויש יותר קונים פוטנציאלים אבל זה לא סותר את זה שרוב השוק בישראל צריך את זה. למישהו למשל בא לבדוק את המכירות של הגירסה העברית של fifa 2000 ? אני בטוח שהוא נמצא למעלה למעלה בטבלת המכירות אם לא בצמרת שלה ...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי סימור גלאס
    זה לא משנה את העובדה שיש לנו זכות לקנות את המשחקים שלנו במחיר שווה לכול השאר אנחנו בני אדם לדעתי גם השוק הישראלי עובר הזנחה (כמו שאני תמיד אומר) שהמחיר הגבוהה הוא רק חלק קטן ממנה הד ארצי וחברות ההפצה האחרות בארץ מתעלמות מזה שישראל זה לא שוק רגיל כאן אצלנו יש המון אנשים שלא יודעים לקרוא אנגלית (כמו שיש בכל מקום שהשפה בו היא לא אנגלית) וזה גורם להמון אנשים בארץ להתרחק ממשחקים שמלאים בטקסט למשל משחקי console rpg כל אלה שלא יודעים אנגלית בארץ אבל אוהבים עלילה המשחקים האלה פשוט לא נגישים אליהם .. ואני ראיתי דוגמאות חיות לעניין הזה כנ'ל עם משחקים כמו civ שמלאים בטקסט אז אני מבין שצרפת וגרמניה וכל אלה מקבלות
    את המשחקים מתורגמים בשפה שלהם כי המדינה יותר גדולה ויש יותר קונים פוטנציאלים אבל זה לא סותר את זה שרוב השוק בישראל צריך את זה. למישהו למשל בא לבדוק את המכירות של הגירסה העברית של fifa 2000 ? אני בטוח שהוא נמצא למעלה למעלה בטבלת המכירות אם לא בצמרת שלה ...
    באמת זכותך לקנות את זה במחיר שווה לכל נפש ואכן, כל נפש בישראל יכולה לקנות את המשחק במחיר שווה. אם אתה מעוניין במחיר של צרכן אנגלי, תרכוש את המשחק מאנגליה. מצב המחירים בארץ נורא ואיום והמחירים מוכרחים לרדת (או לכל הפחות להישאר זהים גם בדור הבא). אם המחיר גבוה מידי בשבילך, אל תקנה. אין שום הצדקה לגנוב את המוצר. הרי, אתה לא תגנוב מחר כרטיס מסך חדש ותצדיק את זה בכך שהוא יקר מידי בשביל לקנות ושזה לא הוגן, נכון?

נ.ב.
    בנוגע לתרגום משחקים - השוק בארץ קטן מאוד יחסית לשווקים בארצות כמו צרפת וגרמניה ולכן עלות התרגום (ואני אפילו לא מדבר על מציאת מדובבים) תיהיה גבוהה הרבה יותר מאשר הרווח האפשרי בארץ. כשיש שוק קטן, לא מתחשבים בך. זה המצב.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    באמת זכותך לקנות את זה במחיר שווה לכל נפש ואכן, כל נפש בישראל יכולה לקנות את המשחק במחיר שווה. אם אתה מעוניין במחיר של צרכן אנגלי, תרכוש את המשחק מאנגליה. מצב המחירים בארץ נורא ואיום והמחירים מוכרחים לרדת (או לכל הפחות להישאר זהים גם בדור הבא). אם המחיר גבוה מידי בשבילך, אל תקנה. אין שום הצדקה לגנוב את המוצר. הרי, אתה לא תגנוב מחר כרטיס מסך חדש ותצדיק את זה בכך שהוא יקר מידי בשביל לקנות ושזה לא הוגן, נכון?

נ.ב.
    בנוגע לתרגום משחקים - השוק בארץ קטן מאוד יחסית לשווקים בארצות כמו צרפת וגרמניה ולכן עלות התרגום (ואני אפילו לא מדבר על מציאת מדובבים) תיהיה גבוהה הרבה יותר מאשר הרווח האפשרי בארץ. כשיש שוק קטן, לא מתחשבים בך. זה המצב.
    מילים כדרבנות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני עדין זוכר שהם תרגמו את FIFA 2001.
    תאמין לי שאתה מעדיף שלא יתרגמו משחקים לעברית לפני שעודד מנשה יהיה מרקוס בGOW או עופר שכטר יהיה דקסטר...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני עדין זוכר שהם תרגמו את FIFA 2001.
    תאמין לי שאתה מעדיף שלא יתרגמו משחקים לעברית לפני שעודד מנשה יהיה מרקוס בGOW או עופר שכטר יהיה דקסטר...
    לי עדיין יש את FIFA 2000 בעברית, אחחח זמנים טובים, זמנים טובים.

"נראה לי שצריך כאן את ספוג הפלא רמי", מעניין אם הם בעצמם ידעו מה הפירוש של המשפט הזה .

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אין שום הצדקה לגנוב את המוצר. הרי, אתה לא תגנוב מחר כרטיס מסך חדש ותצדיק את זה בכך שהוא יקר מידי בשביל לקנות ושזה לא הוגן, נכון?
    ועכשיו אתה מעלה את השאלה הפילוסופית "אבל אם אני גונב כרטיס מסך אחד, למישהו אחר עכשיו יש כרטיס אחד פחות. זה לא עובד ככה עם משחקים, כי אין פה בעיה של מחסור"

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת

נ.ב.
    זה לא מצב נורמלי שבן אדם צריך לייבא משחק בשביל מחיר נורמלי המחיר צריך להיות נורמלי
    נקודה אנחנו לא צריכים להתפשר אני מוכן לייבא שזה משחק מאמריקה שהמפיצה שלו בחרה לא להפיץ אותו באירופה אבל לא משחק שאני אמור למצוא בחנות במחיר נורמלי סוף פסוק.

אגב בדור הזה לא גנבתי כלום זה דור מזוין והמשחקים המעטים שגנבתי (2-3 ) אלה משחקים שלא היה ניתן להשיג באזור שלי ואני לא ישים ציפ מחורבן ב450 וגם יחכה למשחק 3 שבועות להגיע אלי יש גבול!

ומי רוצה בכלל דיבוב במשחקים שישאר באנגלית אבל שהטקסט עצמו יהיה בעברית עם אפשרות לאנגלית ואני לא צריך שיתחשבו בי ושיהיה עברית (למרות שאני מעדיף לקרוא את השפה שגדלתי עליה במשחקים שלי) אבל שלא יתפלאו על המצב פה זה שאי אפשר להרשות את זה זה לא אומר שזה לא הפתרון

הרשמה