תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    עלילה משכנעת, משחקיות משובחת ושליטה שרק מוסיפה מעניקים לכותר הזלדה החדש ממוצע ציונים מדהים של 97.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הייתי אומר שהאשכול מיותר כי בא באיחור והנושא כבר נטחן כאן, אבל מילא... יש למישהו משהו להוסיף?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    יש למישהו משהו להוסיף?
    אמממ... זלדה זה שם של זקנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    מממ.. לא רק זלדה מושק היום, גם הקונסולה... אולי, לא יודע, שווה לכתוב על זה. אפילו ynet כתבו, שזה באמת שוֹק... יש תמונות מאלפי האנשים שבאו לטויז אר אס בטיימס סקוור...גם אם כבר מדברים על תקשורת, היה לי מאוד מחמם את הלב לראות בחדשות שישי אחר הצהריים שבאותה נשימה שמזכירים את ה-PS3 מראים גם את ה-Wii. והראו יחסית הרבה, וזה נראה ממש טוב (מריו גלאקסי!! אההה!!!). הבעיה שלי היתה עם הכתב שביטא את ה-Wii כמו מחלה... כאילו, כתוב שזה מבוטא We... אז למה לבטא את זה Wee-ee... טוב נו, אפשר להתנחם שלפחות לא התעלמו מזה לגמרי. אולי תהיה כתבה גם בחדשות הערב היום... למרות שעם הליקוק המעצבן למייקרוסופט (כאילו, למה צריך לדעת ש-Zune הושקה, זה לא שזה משהו שלא ראינו...) אי אפשר לדעת.סיימתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    TP חסר השראה ומסתמך על עברו המעוטר כדי לקבל ציונים בשמיים על משחק שהוא לא שונה בעקרון מקודמיו~!!~!~

בנימה יותר רצינית, בכתבה הגדולה אז של גיימספוט היה אחד שכל הזמן התבלבל וקרא ללינק זלדה. שאלתי היא , כבור בנוגע למשחק , היא מי\מה זה זלדה ולמה זה מופיע בשמות הכותרים?

שאלה שנייה ,האם נינטנדו מתכוונת למשוך את הקהילה ההומו-לסבית ע"י גיבור משחק בעל מראה שיכול להתפרש על פי אותה קהילה כדו-מיני?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    זלדה היא הנסיכה שהיית צריך להציל במשחק הראשון(ועוד כמה משחקים בסידרה), זוהי התשובה הקצרה ביותר שתקבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הקהילה לא מפרשת. לקהילה יש רדאר. לינק הוא יותר סטרייט מרוב הגברים בארץ ישראל.הוא לפחות מציל ממלכות על ימין ועל שמאל למען נסיכה, ואת זה לצערי אי אפשר להגיד על רוב הגברים.אם הוא היה הומו, הוא היה מזמן נוטש את היירול לטובת גאנון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מיאמוטו אמר פעם שהוא קרא לנסיכה זלדה בגלל שזה שם נצחי שלא מחובר לשום תקופה (על שם האישה של אחד האנשים בצוות) ולמשחק קוראים זלדה ולא לינק כי הוא רצה שהשחקן ירגיש שהוא הדמות הראשית. לכן אתה יכול להכניס את השם של הדמות שאתה משחק. למרות שהשם הרשמי שלו הוא לינק, הוא לא חייב להיות לינק, הוא תמיד יכול להיות POO POO KAKA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    כן זלדה היא הנסיכה שמצילים בכל המשחקים הראשיים בסדרה(אלה שיצאו לקונסולות הביתיות ולא לגיימבויים לדורותיהם)
    היא בעצם ה-twilight princess במשחק החדש, שנתקעה איכשהו בעולם המקביל להיירול שכולנו מכירים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אמממ... זלדה זה שם של זקנה.
    רובין וויליאמס קרא לבת שלו זלדה, על שם המשחק (ברצינות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי imris
    כן זלדה היא הנסיכה שמצילים בכל המשחקים הראשיים בסדרה(אלה שיצאו לקונסולות הביתיות ולא לגיימבויים לדורותיהם)
    היא בעצם ה-twilight princess במשחק החדש, שנתקעה איכשהו בעולם המקביל להיירול שכולנו מכירים.
    היא לא מופיעה ב-MM שהוא הזלדה הכי טוב שיצא לדעתי. אירוני לא? זלדה לא מופיעה במשחק זלדה הכי טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אם לינק היה סטיירט ב 100 אחוז הוא כבר היה עושה את הצעד אחרי ההצלות החוזרות ונשנות של זלדה.
    שתף ב-Google+

אתמול הסתובבתי בכל ניו יורק והרבה בטיימס סקוור וחוץ משלט ניאון ענקי מעל הטיוס אר אס לא הרגשתי בכלל שיש בעיר קונסולה חדשה :\
    גם בפלייסטיישן 3 לא מרגישים בכלל...
    אולי היום אחרי ההשקה אני אראה קצת יותר ווי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    תנסה להשיג בשבילי ווי ואז אתה תרגיש שיש קונסולה חדשה ;) .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    אם אני לא טועה זלדה קרויה על שם אישתו (המטורפת ) של פיצג'רלד שמי שלא מכיר היה סופר אמריקאי ואחד הטובים ביותר.

בונא הכתבה של ג'ף מגיימספוט ממש ביעסה אותי כי אני די התבאסתי מww אבל לכו תבינו אני אהבתי ממש רק את link to the past ..אבל אחרי שראיתי קצת איך הצוות בגיימספוט עם ההוא המפגר
    שצוחק כל שנייה אז זה נראה נהדר במיוחד איך שלינק יודע לנגן בגראס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    היא לא מופיעה ב-MM שהוא הזלדה הכי טוב שיצא לדעתי. אירוני לא? זלדה לא מופיעה במשחק זלדה הכי טוב
    נכון, שכחתי שהיא לא מופיעה במג'ורס מסק, למרות שיש אותה בקטנה בקטע שאתה משיג את האוקרינה מחדש בהתחלה לא?
    בכל מקרה, קשה להגיד איזה זלדה הכי טוב, גם מג'ורס, גם ווינד ווייקר, גם לינק טו דה פסט וגם אוקרינה כולם טובים. קשה להחליט איזה מהם הכי טוב. :p
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חחחחחחחחחחח אני לא יודע מה יותר הזוי, טוילייט פרינסס או הת'רד הזה. זה מה שקורה כשפותחים כזה לנושא שכבר נטחן.

נכתב במקור על ידי קאז: "אם לינק היה סטיירט ב 100 אחוז הוא כבר היה עושה את הצעד אחרי ההצלות החוזרות ונשנות של זלדה".

אתה טועה, לא מדובר באותו לינק בכל משחק. חוץ מאשר לינק במאג'ורה מאסק שבעצם ממשיך את אוקרינה באותו פרק זמן. אז זה מסביר מדוע לינק עדיין לא עשה את הצעד

סימור, לא הבנת שאין בכלל מה להתרגש מהביקורת של ג'ף? קרא את שאר הכתבות, ראה את התמונה המלאה, היא מרשימה. ג'ף הוא סתם זבוב מטרידן...

imris, בקרוב לא תהיה לך הדילמה איזה משחק זלדה הוא הכי טוב בכל הזמנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    חחחחחחחחחחח אני לא יודע מה יותר הזוי, טוילייט פרינסס או הת'רד הזה. זה מה שקורה כשפותחים כזה לנושא שכבר נטחן.

נכתב במקור על ידי קאז: "אם לינק היה סטיירט ב 100 אחוז הוא כבר היה עושה את הצעד אחרי ההצלות החוזרות ונשנות של זלדה".

אתה טועה, לא מדובר באותו לינק בכל משחק. חוץ מאשר לינק במאג'ורה מאסק שבעצם ממשיך את אוקרינה באותו פרק זמן. אז זה מסביר מדוע לינק עדיין לא עשה את הצעד

סימור, לא הבנת שאין בכלל מה להתרגש מהביקורת של ג'ף? קרא את שאר הכתבות, ראה את התמונה המלאה, היא מרשימה. ג'ף הוא סתם זבוב מטרידן...

מזתומרת זה לא אותו לינק?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי רונן

האמת היא שלא, כי היום התברר לי שסבא וסבתא שלי לא יוכלו להשיג לי ווי מארה"ב כמו שתכננתי, ואני לא יודע כמה זמן אני אצטרך לחכות, ואני גם לא רוצה להתפשר על גרסת הקיוב. די הכניס אותי לדכאון הקטע הזה, בהתחשב בזה שאני לא מצליח לחשוב על כלום חוץ מהמשחק הזה בימים האחרונים.
    עריכה: למרות שאחרי הרשמים והביקורות, באמת אין לי שום ספק שTP הוא הטוב שבסדרה, פשוט ציינתי פה רק את המשחקים שכבר יצאו ושיחקתי בהם.

וזה למעלה(שכחתי מה הכינוי), הממלכה היא קבועה, המבנה הוא קבוע, הדמויות לא. הדמות היחידה שנשארה אותה אחת במשך כל המשחק זה גאנון(הרשע). לינק וזלדה התחלפו כל הזמן כי העלילה מתפרשת על גבי כמה מאות שנים, זלדה היא נצר לאותה שושלת מלוכה, אבל בין הלינקים אין ממש קשר ככל הנראה. תעשה חיפוש בגוגל אחרי קצת artwork מהמשחקים השונים ותראה איך לינק צוייר שונה לגמרי ממשחק למשחק, כאשר הגרסה של לינק מOOT ו-MM היא האחת שהפכה להכי פופולרית(AKA נכנסה לסמאש וכל זה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אני הייתי מדרג אותם (לפי טעמי):
    1- מג'ורס מאסק
    2- אוקרינה אוף טיים
    3- לינק טו דה פאסט
    4- ווינד וואקר
    (לא שחקתי באף זלדה לGB)

ורואים את זלדה בסרטון פתיחה של MM, היא מנפנפת ללינק לשלום מהסוף של OOT אחרי שהוא הציל את הממלכה.
    ד"א, לינק בMM ו-OOT הם השני לינקים היחידים שהם אשכרה אותה דמות ושני המשחקים היחידים שהם המשכים ישירים אחד של השני.

בקשר לTP, מי שעשה אותו זה אותו גאון פסיכודאלי שעשה את MM (שמתם לב שבביקורות אמרו שהסרטונים במשחק נראים הרבה יותר בוגרים ממה שזלדה אמור להיות? זה כי הוא גאון פסיכודאלי. ראו את זה הרבה בMM ) ולכן אני חושב שהוא יהיה הכי טוב בהפרש גדול. נראה מה יהיה בינואר כשאני אגמור אותו (אם GOW, ספלינטר סל וPDZ לא יפריעו לי לגמור אותו ).
    שתף ב-Google+

הרשמה