תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    מה יהיה? זאת שאלה טובה, מה העתיד צופן לנבחרת ישראל בכדורגל...
    קשה לענות על זה אבל אפשר להציב עובדות ודעות, והכל יתקבל בברכה בדיון הזה.

אני רוצה להתחיל מזה שבצורה כללית קמפיין קשטן נראה טוב יותר מקמפיין גרנט (השנוי במחלוקת - אני אישית חושב שזה היה עליית מדרגה, אחרים טוענים שזה לא משנה כי לא השגנו בכך כלום).
    הייתי בטוח כמו כל ישראלי טיפוסי שהנבחרת שלו ניצחה הרבה משחקים קלים "יאללה קרואטיה בבית שלנו אנחנו ננצח ונראה לעולם מה אנחנו שווים!"
    אבל מה הראנו?
    - בניון פצוע - אז כולם נראים כמו נכים
    - הגנה שגובלת בבדיחה
    - החלטות פחדניות ולא נכונות או הגיוניות של קשטן
    במשחק הזה היו כמה מחדלים, למרות שבניון הוא שחקן מפתח הוא לא צריך לשחק עם זריקות חצי פצוע, לא רק שהוא תופס עמדה שכנראה שחקן כשיר היה יכול לעשות טוב יותר אלה שזה גם מסכן אותו בפציעה חמורה הרבה יותר.
    המערך היה לא ברור מבחינתי, דווקא בבית היינו צריכים לתקוף ולא לעלות עם חלוץ אחד.
    אבל בסדר עלינו עם אחד, קיבלנו יתרון מוקדם במתנה.. במקום לנסות לתקוף ולהמשיך את המומנטום נתקענו בבונקר ורק במזל לא קיבלנו בראש (למרות שטכנית כן קיבלנו), גם קרואטיה היו חלשים יחסית.. אבל כשקבוצה שטובה מאיתנו משחקת חלש צריך לדעת לנצל את זה ולא להגיע לאותו מצב.
    בן שושן וטוטולוטוווינר תמוז צריכים להיות שחקנים שפותחים במשחקים, אני לא מבין למה קשטן מתעקש להכניס אותם בדקות מאוחרות כל כך.. וראינו איזה שינוי הם הביאו למשחק, אבל זה כבר היה מאוחר מדי!

לסיכום אני רוצה להגיד שכן היו כאן טעויות אבל הפעם יש לנו נבחרת שלדעתי יכולה אפילו להעפיל (סוף סוף) ליורו 08, צריך ללמוד מהטעויות ולהתכונן לקראת המשחקים הבאים.. אנגליה בבית, זה יהיה חתיכת משחק (או שסתם נראה כמו מסננת).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    אף מאמן לא יכול לקדם את הנבחרת שלנו ללא שינוי במנטליות.

אנחנו מדינה שרגילה כבר לראות תוצאות של תיקו, תיקו ותיקו. מנטליות ממש גרועה. אנחנו חושבים שלהוציא תיקו בבית מול רוסיה ,שהיא נבחרת מצויינת, זה טוב.

זה ממש לא. בבית אנחנו צריכים לנצח כל נבחרת. אני חושב שרמת הכדורגל של הנבחרת שלנו גבוהה מאוד ואנחנו סתם מפסידים בגלל הגישה המכוערת הזאת של "תיקו זה בסדר".

תיקו זה לא בסדר. בבית, הדבר היחיד שבסדר מבחינתי זה ניצחון ולא איכפת לי איזה ניצחון.

אנחנו צריכים לעשות סוויץ' כלשהו בראש ולהבין שיכול מאוד להיות שיש שחקנים רוסים שהם יותר טובים פי 400 מהשחקנים שלנו, אבל בסופו של דבר הם שחקנים שעושים טעויות בדיוק כמונוו ואנחנו רק צריכים לקחת את הכדור לשים אותו ברשת.

מה מונע את זה מאיתנו? אני כבר אמרתי מה אני חושב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אין ספק שחלק נכבד מההפסד של נבחרת ישראל נבע מההרכב הפותח של קשטן. בלי קשר לפציעה של בניון או לטעות של בן יוסף. רק במחצית, אחרי שתמוז נכנס, קלטתי ששיחקנו עם שלושה קשרים אחוריים. זהו הרכב של התגוננות, סגירה של האמצע ויציאה למתפרצות עם תמיכה של אחד או שניים מהקשרים האלה. הצרה היא שהבקענו שער. אז הקרואטים יצאו וישראל לא ראתה שום טעם לתקוף. התוצאה, שני שערים מהירים שהפכו את התוצאה עוד לפני המחצית.

אינני מבין למה ההרכב ההגנתי הזה היה טוב? מילא אם היה שם מישהו שהיה יודע לקחת כדור מההגנה ולפתח התקפה, אבל מה שקיבלנו זה פיצוץ כדורים לכל עבר. זה עבד בשנות ה-50. לא היום. הנבחרת חייבת לשחק עם שני חלוצים,דווקא בגלל הבעיה של התמיכה של הקישור בהתקפה. אם אין בניון בכושר מלא, רק קולאוטי מסוגל להגיע למצב (שלא לדבר על להבקיע). חלוץ נוסף, שישחק באמצע או על הקו, יוכל לאפשר לנו גם להחזיק קצת כדור בהתקפה.

אז נכון שקרואטיה יותר טובים ונכון שיש הגיון לשחק זהיר, אבל, את האמת, ציפיתי לקצת יותר כדורגל. כל הנבחרת שלנו קשרים ואחרי 90 דקות אתה רואה קישור שלא תרם כלום למשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.01.2007
    עיר
    ירושלים
    אנחנו אחלה נברחית בכללי
    רק צריך לנצל את זה לךטובה
    חתימות אחר-כך.....
    שתף ב-Google+

הרשמה