תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    טוב, אני רואה את גודל הדיון של Lost, וחשבתי שמגיע דיון גם לסדרה שאני רואה (:
    אישית, אני רואה את הסדרה בזמן ארה"ב, הודות לallfg היקר - אבל אם אכן תהיה פגרה (אחרי פרק 13), יס ישלימו את הפער מהר, עם זמן לשידורים חוזרים. ההודעה הזאת הולכת להכיל ספויילרים לתוכנית עד הפרק הנוכחי בארץ, בגלל שאני בן אדם מתחשב, ואני אזהיר מראש לפני שהם יבואו.
    אישית, אחרי עונה ראשונה מצויינת, השניה התחילה חלש, והמשיכה בקו החלש עד פרק 7. משבע עשר עשר יש עלייה עצומה ברמה ביחס לפרקים קודם לכן, כשפרק 11 קצת פחות טוב. וקצת מעצבן שאחרי העונה הראשונה, ששם בכל פרק ראו מה קורה עם כל העסק הפוליטי, בעונה השניה כמעט אין אזכור של זה. חוץ מזה, כנראה תהיה גם עונה שלישית. כנראה כמו שלא היה שום מושג איך יעשו עונה שניה, ככה גם אין לי מושג עכשיו מאיפה הם ימצאו חומר לעונה השלישית.

בקשר לדמויות וכ'ו, ספויילרים נוראיים לא לקרוא (סנל"ל. כן, גם אני קורא בfisheye) עד לפרק האחרון ששודר בארץ-

בקשר לדמויות שאינן עוד עמנו, אני מניח שעם כל העצב על מותן של שתי הדמויות הראשיות האחרונות שמתו, זה היה די בלתי נמנע - שניהם השיגו את מה שהם חיפשו, וכנראה שפשוט לא היה איך לשלב אותם יותר. אם נתעלם מהעובדה שהשחקן של אברוצי רצה לפרוש מהתוכנית עוד בזמן העונה הראשונה, לפי מה ששמעתי, וכנראה שוכנע להשאר עוד קצת. הוא היה הדמות האהובה עלי, אני חושב. אבל לפחות הוא מת איך שהוא רצה.
    לנושא אחר, מהון. יש הרבה אנשים שלא אוהבים אותו, אני כן. הוא קצת פסיכוטי, מאוד מגניב, וסוף סוף יש לנו נמסיס אמיתי למייקל, אחרי בליק שעם כמה שהוא הצליח לעלות עליהם בעונה הראשונה, קשה להעריך את האינטליגנציה שלו, או.. כל דבר אחר.

אגב, מצחיק שלעומת השם באנגלית של הסדרה, השם בעברית "נמלטים" נשאר רלוונטי גם בעונה השניה (:
    מה דעתכם על התוכנית עד עכשיו? איזה התפתחויות אתם חושבים שיקרו? (מי שרואה ביס, תוכלו להגיד את הניחושים שלכם ואני אחייך חיוך של מישהו שיודע משהו שאתם לא, ולבדוק אחר כך כמה הייתם קרובים) ומה הסיכוי שמהון בעצם חייזר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ח"ח על הת'רד. שכוייח.
    אני אוסיף דעות בהמשך.

עריכה: גם אני בפרק 11.
    ביום ב' הבא (20.11.06) ייצא פרק 12 בארה"ב.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    אני שמעתי רק דברים טובים והמון פול המלצות על הסידרה ואני השבוע יתחיל לראות את העונה הראשונה!
    מקווה שאתם צודקים ואני יהנה ממנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    ראיתי את השני פרקים הראשונים בעונה הראשונה הכל היה יפה ומגניב אבל נורא התאכזבתי מהקטע שרואים שהוא עשה על עצמו קעקוע גדול של המפה של הכלא..:זה נגניב" אבל לא מציאותי,מה הרופאה לא שמה לב לזה, החברים שלו בכלא לא שמים לב לזה לא שואלים אותו על מה הקעקועים נשמע קצת דימיוני והרס לי קצת.אולם עכשיו אני בקטע שחותכים לו את האצבע...לפני הפרק השלישי אני בטוח שלא יחתכו לו את האצבע סתם שמעו קול של כאילו חתכו לו את האצבע ברגל,בכל אופן אני מת כבר לראות אותו אז עד אז....; )...
    .....
    ........
    ............
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    indigo, הקעקועים מוסווים בצורה מבריקה כך שהם לא ייראו אפילו קצת כמו המפה של הכלא. במהלך הפרקים תראה חלקים מהם ותבין.

חוץ מזה - הייתי ממליצה לך להזהר בשרשור הזה, כי הוא נועד להעביר חוויות מפרקים בעונה השניה שרצה עכשיו, וחבל שתהרוס לעצמך את חוויית הצפייה.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי Chate Noire
    indigo, הקעקועים מוסווים בצורה מבריקה כך שהם לא ייראו אפילו קצת כמו המפה של הכלא. במהלך הפרקים תראה חלקים מהם ותבין.

חוץ מזה - הייתי ממליצה לך להזהר בשרשור הזה, כי הוא נועד להעביר חוויות מפרקים בעונה השניה שרצה עכשיו, וחבל שתהרוס לעצמך את חוויית הצפייה.
    כן,ראיתי בהתחלה קצת מדברים אבל דילגתי על זה מהר...אני מקווה שאני ישלים מהר עד לעונה השניה בגדול יש לי את הפרקים מה שנשאר זה למצוא את הזמן!
    אה ובקשר לקעקועים,דיי עשו טובה זה לא נראה מציאותי ובכלל אני לא חושב שבמציאות אפשר לעשות כזה דבר מבלי שלא יבחינו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    גבר, זו סדרה, זה לא אמור להיות אמיתי.
    shonon>moonjib

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    היו אנשים שכתבו בדיון טלוויזיה שהם רואים את הסדרה. רק אני רואה את העונה השניה? ><

בינתיים האיכות של הסדרה נעה בצורה של פרבולה הפוכה, שהגיעה לנקודת הקיצון שלה לפני שני פרקים. פרק 12 קצת יותר טוב מפרק 11, אבל בכל זאת זה לא זה. ספויילרים מכאן ועד הסוף לפרק 12 (עונה שנייה).
    טוב, הפרק הלך בערך ככה:
    ~מאירועי הפרקים הקודמים~
    לינוקלן "תראו, אבא"
    ~~
    מייקל "אני שונא אותו אני שונא אותו אני שונא אותו!"
    האחרים "מייקל.."
    מייקל "לא!"
    ~מהוני~
    אבא You shall not pass!
    כולם ~נוסעים~
    אבא ~מת~
    מייקל "אבל כל כך אהבתי אותו!"
    סוקרה "הולכים?"
    האחים "לא"
    ~נוסעים, בום~
    מהוני POWNED!
    השראה מbunny theater, רוצו לחפש בגוגל.
    אבל ברצינות, שני דברים שהפריעו לי בפרק הזה עם מייקל - א. פה, ובעונה בכלל, הוא כל הזמן מתבכיין. זה מעצבן, אחרי שבכלא הוא היה בשליטה (גם עם ת') כל הזמן. ב. זה שמייקל טרח לדבר עשר דקות על זה שהוא שונא את אבא שלו לא מפריע לו לבכות עוד חמש דקות. וזה רק אני, שקלרמן מתחיל להראות הרבה יותר מעניין משתי הדמויות הראשיות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Zipnab
    היו אנשים שכתבו בדיון טלוויזיה שהם רואים את הסדרה. רק אני רואה את העונה השניה? ><
    אני בפרק 11.

ספויילר
    תגיד, קלרמן הורג בסוף את שרה?
    סוף ספויילר
    shonon>moonjib

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אתה בטוח שאתה רוצה תשובה?
    ספוילר
    כמו שהיה מאוד צפוי, לא. לא בינתיים, בכל אופן. אם הם משאירים אותנו ב"מתח" שבוע שלם אם דמות חיה או מתה, כנראה שהיא חיה. אם הם היו רוצים להרוג אותה הם היו מראים את זה בפרק הקודם. או שהם לקחו לעצמם זמן לעשות חושבים אם הם רוצים להרוג אותה או לא.
    סוף ספוילר
    אגב, מסתבר שכן תהיה פגרה אחרי הפרק הבא. זה אומר שלפחות הסוף של הפרק הבא צריך להיות מעניין.. יש למה לחכות (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    הרצליה
    הבעיה עם הסדרה הזו היא שאני כבר לא מאמין יותר לשום דבר שהם אומרים... בעונה הראשונה שיטו בי כהוגן עם כל מיני טוויסטים אדירים בעלילה, והם עדיין עושים את זה ואני נופל בפח כל פעם. הפרק האחרון לפני הפגרה היה אולי הקש ששבר את גב הגמל, עם הטוויסט בשניות האחרונות של הפרק. חוץ מזה, הגיע הזמן שהנשיאה תחזור לתפקיד הנבל הראשי, מר קים עולה לי על העצבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    איזה באסה זה שיש פגרה חודש וחצי :{

אבל פרק 13 היה אחד החזקים, לא חשבתי שקלרמן ילך איתם :s
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תסמן ספוילרים בבקשה, כמה מינורי שזה יהיה, מי שרק מתחיל לראות את הסדרה לא יודע מי הנבל.

בהמשך ההודעה יש ספוילרים מולבנים בין מה שכתוב בשחור, שהוא לא ספוילר.
    בעונה הראשונה? טוויסטים אדירים? לא זכור לי. היו גילויים מפתיעים - הסיבה שרודפים אחריהם, העובדה שסטדמן בחיים, התרחשויות מותחות על גבול המפתיעות - בעיקר מה שקרה בשני פרקים האחרונים, בעצם. בליק עולה עליהם, ולא ציפיתי לשמונה נמלטים.. , אבל טוויסטים של ממש? חוץ מזה שההוא עבד בשביל החברה אין טוויסטים שהשתרעו על כמה פרקים, מקסימום בסוף הפרק היה קטע שהאיר את הדברים באור שונה (כמו מה שמייקל ואברוצי עשו לאיש מאפיה עם פיבונאצ'י).

ועכשיו לעונה השניה (סנל"לים לכל הפרקים, כולל מה שלא שודר בארץ)-
    את העניין שמהון עובד בשביל החברה ניחשתי בפרק הראשון או השני. הקטע עם שיילס לעומת זאת באמת הפתיע אותי. שאר הדברים היו בגדר ההתרחשויות המפתיעות, כמו התפיסה של לינקולן ואל ג'יי, והתפיסה של מייקל ולינקולן. את כל העניין עם אבא שלהם לא אהבתי, כמו שאני כמעט משוכנע שכתבתי כבר בהודעה בדיון הזה. ושני דברים על הפרק האחרון - א. גם אני מאוד אהבתי את העניין עם קלרמן, רק נקווה שהוא ימשיך עם הgood guys. קטע ענק, מעניין אם מהון עדיין חי. זה יהיה יותר מעניין אם כן. ב. כשעשו זום-אאוט על באליק במייקל-סטייל, LOL!

עריכה: האחרון שהגיב, תסמן ספוילר מהר, זה אפילו עוד לא שודר בארץ!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ראיתי את פרק 13, פרק אחלה.

ו-OMG, קלרמן הרג את מהון!. באמת מעניין אם הוא מת. אני מעריך שלא.

ספויילרים בלבן.
    shonon>moonjib

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    טי-באג הזה הוא כל כך בני סלע. מה שהורג אותי זה שאת בורוז וסקופילד ושאר הנמלטים [ספויילרים לעונה השנייה] זיהו עוברי אורח איזה 5 פעמים סתם ממבט חטוף,בזמן שטי באג מצליח להקסים ולזיין בחורות אקראיות, לשוטט במלונות ותחנות אוטובוס, לשבת בבארים, לדבר עם אנשים כל הזמן - ואף אחד, אף פעם לא מזהה אותו ברגע הראשון... נו מילא. [/ספויילרים לעונה השנייה]

אגב, אתם בטוחים שיש פגרה עכשיו? מצאתי את פרק 14 ב-sababaDC עם כמה מקורות... אולי זה זיוף, אני מנסה בכל זאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Sagist
    [ספויילרים לעונה השנייה] זיהו עוברי אורח איזה 5 פעמים סתם ממבט חטוף,בזמן שטי באג מצליח להקסים ולזיין בחורות אקראיות, לשוטט במלונות ותחנות אוטובוס, לשבת בבארים, לדבר עם אנשים כל הזמן - ואף אחד, אף פעם לא מזהה אותו ברגע הראשון... נו מילא. [/ספויילרים לעונה השנייה]
    אבל יש לו כובע!

אה, ואני כמעט משוכנע שיש פגרה, יותר מידי אנשים הזכירו את העניין. אבל אם אתה מגלה שכן יש פרק חדש אל תשכח להודיע (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    פרק 13 לא היה טוב.

ספויילרים:

את הקטע שקלרמן ישתף פעולה עם האחים היה צפוי כבר לפני פרק או שניים , שהחברה פטרה אותו , אז זה היה שאלה של זמן. למרות , שלירות בקלרמן או מהון בסצנת הסיום הייתה האופציה היחידה , זה עדיין היה נחמד שקלרמן ירה במאהון.

שרה כמובן עדיין טפשה. לכי.כבר.לתא.עם.החומר.

וכמובן הדבר הגרוע ביותר , בזיון לסדרה ולכותביה וזלזול בתבונת הצופים : כל הקטע עם בליק שהוא מואשם ברצח. אמרתי את זה במקום אחר אבל זה פשוט בזיון.חד וחלק. בליק היה אצל השוטרים מקבל טיפול כאשר השוטר השני נרצח - הוא לא יכל לרצוח אותו!! , הגופה מובאת רק כשבליק יוצא מן הבניין ונתקל בה כאשר היא מובאת! האיש לא יכול להיות בשתי מקומות בו זמנית. כמובן שבדיקה של שעת המוות של השוטר השני והשוואה עם השעות בהם בליק היה במשטרה , תזכה אותו לחלוטין , אבל כבר אמרנו שהאנגל הזה בזיון גמור. אה כן , הראייה הכי מפלילה של המשטרה היא שיחת הטלפון המאיימת של בליק לשוטר השני? הרי הוא היה כבר מת! ונגיד שאיכשהו בליק שיגר עצמו מחוץ לבניין והרג אותו , למה לו להתקשר ולאיים על איש מת!

פשוט כל הדבר הזה בזיון אחד גדול , כתיבה שלא צריכה לראות דפוס וכמובן היה משעשע לראות את בליק לא מגן על עצמו והוא נתפס , מורשע ונשלח לרצות את מאסורו - הכל בפרק זמן של יום ופרק אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kazz
    פרק 13 לא היה טוב.

ספויילרים:.

צודק במאה אחוז, גם לי זה הקטע הזה נראה די דבילי מהרגע הראשון. למרות שלא חשבתי על הקטע שאמרת עם [ספויילר] זמני המוות. למרות שאתה לא יודע כמה זמן עבר מאז שהוא הרביץ לבאליק עד שבאליק ממש הגיע למשטרה. וחוץ מזה, הוא הודה עוד לפני שהתחילה חקירה אמיתית. אבל באמת היה לזה תירוץ די קלוש (ממשפט אחד ויחיד של עו"ד עלום: "תאמין לי, הדברים האלה אף פעם לא נגמרים טוב", הוא מודה ברצח מדרגה ראשונה ומסכים לעסקת טיעון שתשלח אותו ל-35 שנות מאסר?!!?!). וגם אם הוא הודה, איך גומרים את העסק ושולחים אותו כל כך מהר לכלא?? כמו שאמרת, הם ממש רצו לשלוח את באליק לפוקס ריבר, והם המציאו הרבה תירוצים קלושים בשביל זה...
    אגב, למישהו יש תיאוריות בקשר לרע הראשי החדש? הקירח הזה שנותן לקים פתקים... המנהל של הקומפני אולי?
    [/ספויילר]

אה, וכמו שתיארתי לעצמי, הפרק שהורדתי באמת היה זיוף, זה באמת פרק 14, אבל של עונה 1. בעעע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ספוילרים.

אישית, אני לא מתעמק בעניין של באליק, וגם לא בזה של הייוויאר - שתי הדמויות נראות כל כך מנותקות מהעלילה ולא מעניינות, שלא איכפת לי מה יקרה להן.
    בקשר לאיש עם הפתקים, כנראה שהוא באמת האיש מאחורי החברה. בפורום נמלטים בתפוז אמרו שהוא נראה דומה לשיילס, אבל זה באמת לא נראה לי הגיוני.
    בסופו של דבר, מישהו הבין מה המטרה של החברה? בינתיים בערך כל מה שאנחנו יודעים עליהם זה שיש להם הרבה משאבים וכוח, הם קיימים הרבה מאוד זמן, והם עזרו לנשיאה להגיע למקומה. חיפוש בויקיפדיה (שכידוע, יש בה הכל) אמר שהמטרה שלהם זה לשלוט בכלכלה של ארה"ב וכ'ו, אבל צריכה להיות להם מטרה אמיתית כלשהי. מה דעתכם בנושא? אני שם כסף על זה שהארגון מתפרק עד סוף הסדרה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    הפרק הבא (14) יעלה לאוויר ב-29.1.07.
    shonon>moonjib

שתף ב-Google+

הרשמה