תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 58
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אח של גיס שלי מגיע מארה"ב בחודש 12 ואני ממש בדילמה מה לקנות
    מצד אחד ה WII עם המקוריות והדשנות והמחיר הזול וכמובן ZELDA
    והXBOX360 עם הטעם האמירקאי בנוגע למשחקים שאני כלכך אוהב (FABLE וההמשך )(וכמובן NINJA GAIDEN),אבל החומרה הבעייתית חיסרון גדול
    PS3 ,אני שוקל בגלל ש NINJA GAIDEN עובר אליה ו ה מוניטין שיצא לה ,אבל הטעם היפני אני לא אוהב , לא התחברתי מעולם ל FINAL FANTASY וכן אני שונא את METAL GEAR SOLID

תעזרו לי אני בדילמה יש לי רק 5000 שח שבקושי חסכתי ואני רוצה תמורה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    אתה יודע שזלדה זה יפני, נכון?
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    Wii, ונכתב שההודעה שלי קצרה מדי אז אני מכניס עוד תווים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    משדרג את המחשב.

בסך הכל צריכים להתסכל קדימה , לווי כרגע אין יותר מדי כותרים עתידיים ששווה בשבילם לקנות קונסולה אז אני מניח שהקונסולות האחרות יותר משתלמות בעניין הזה.

איזו חומרה בעייתית של ה 360?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אני יודע שזלדה יפני אבל קראתי פה בפורום שהוא קיבל את תואר המשחק הטוב ביותר מעולם
    וה XBOX360 מתחממת ונשרפת בקלות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אז רגע , אין לך כל נסיון עם המשחקים הקודמים בסדרה? אני בספק אם זה נכון לקנות את הקונסולה רק בגלל הציונים של זלדה , שזה בעצם פחות או יותר מה שיש לווי להציע ממש.

הווי בנתיים מיועדת למערציה של נינטנדו וטעמם , לא הייתי קונה את הווי אם לא הייתי נמנה בין אלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון אולי גם הPS3 נהרס בקלות. כבר מצאו בו שלל בעיות (טלבזיות שתומכות ב1080i ו-720i בלבד מצליחות להריץ אותו רק ב480P למשל. אין סאונד בכמעט 200 משחקי PSX ועוד). לך תדע מה יהיה איתו עוד חודשיים.
    נינג'ה גיידן וזלדה הם יפנים כמו שאתה בטח יודע, סגנון יפני זה לא רק FF, זה גם DMC ועוד.
    PS3 זה לא אופציה ממילא, לא תמצא אחד בדצמבר.
    נשאר לך WII (מי יודע, אולי גם הוא יגמר מהר) ו-360. עכשיו השאלה אם הסגנון שלך יותר מערבי או יפני כי WII זה באמת יפני למדי חוץ מאשר מטרויד וה-360 הוא מאוד מערבי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    קאז, ככה לא עוזרים לבן-אדם. נסה לכוון אותו לפי טעמו ומה שהוא מחפש. אולי יתברר שהליין העתידי של הווי יותר מדבר אליו?

ולשואל השאלה: הייתי מציע לך לבקר ב-IGN ולחפש את המשחקים הבולטים לכל קונסולה. הורד סרטונים, התרשם וקרא מה שכותבים, פרטים על כל משחק ודעות ראשוניות עליהם.

הבולטים הם:

אקס-בוקס 360: לא הכי מתמצא, אבל יש לך היילו 3 (אומרים שהוא לא כמו ההייפ שלו), גיר אוף וור (מעולה, בהרבה יותר טוב מהיילו) והמון מעולים אחרים עבורו שיוצאים גם למחשב שכבר יש לך, רק נותר לשדרג את הכרטיס שלו, אם לא משודרג.

פלייסטיישן 3: מטל גיר סוליד (שאותו אתה שונא), דוויל מיי קראי (מעולה), טוריזמו (אוהב מירוצים? הוא הכי טוב מסוגו), טקן (אוהב מכות?) וצפויים לו מעולים נוספים.

ווי: זלדה (כנראה המשחק הכי טוב אי פעם, אם נשפוט לפי הממוצע), מריו גלקסי (הכותר הגדול הבא אחרי זלדה ואומרים שהוא מהנה בצורה בלתי רגילה), מטרויד פריים (אוהב FPS? הוא מעולה, יש אומרים ששם בכיס הקטן את היילו עם ההייפ המוגזם), סמאש ברוד'רס (עוד להיט של נינטנדו) ומשחקים קלילים אך ממכרים כגון ווריו-וור, מריו פארטי ועוד (וכבר אמרת שאתה מתעניין בווי בגלל החדשנות שלה, אז הם יספקו את הסחורה).

אז מי אמר לך שאין לווי ליין מעניין בקרוב? וכל אלה הם רק בזמן הקרוב, לכן העתיד ורוד. אבל, חשוב לפי מה שהכי תואם את טעמך, כוון אותנו ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן

הבולטים הם:

אקס-בוקס 360: לא הכי מתמצא, אבל יש לך היילו 3 (אומרים שהוא לא כמו ההייפ שלו), גיר אוף וור (מעולה, בהרבה יותר טוב מהיילו) והמון מעולים אחרים עבורו שיוצאים גם למחשב שכבר יש לך, רק נותר לשדרג את הכרטיס שלו, אם לא משודרג.
    זה כל כך מטופש שאתה כל פעם חוזר על העובדה שיש משחקים על ה-360 שיוצאים למחשב כאילו זה מוריד מערכה באיזו מידה. האם נוריד גם מערך ה-VC של ה-Wii בגלל שאפשר לשחק בכל המשחקים של ה-VC, ועוד אלף יותר, על המחשב האישי (כל זאת מבלי לשדרג את הכרטיס מסך)?

כל מה שנותר הוא לשדרג את הכרטיס מסך? נחמה קטנה כשכרטיסי מסך חדשים עולים 450-600 דולר. כשה-360 מתחילה ב-300. אתה יכול לקנות כרטיס מסך בפחות, אבל הוא לא יריץ את Gears of War כמו שה-360 תריץ אותו. ושוב, מדובר פה רק על כרטיס מסך, יש עוד דברים נחוצים בתוך המחשב.

וכן, יש עוד כמה משחקים מעבר ל-Halo ו-Gears of War. בנתיים Bioshock ו-Mass Effect נראים יותר טוב מכל מה שהוכרז ל-Wii או ל-PS3 (חוץ מ-MGS4). ומיפן יש לך את Lost Planet, Lost Odyssey, Eternal Sonata וכמובן Dead Rising שכבר יצא. וסדרות משחקים כמו Forza Motorsports ו-Project Gothem Racing כבר מזמן לא רודפים אחרי Gran Tourismo, נטל ההוכחה העצמית נופל כרגע על Gran Tourismo. וגרסת ה-HD שיוצאת ל-PS3 לא עושה זאת כרגע. ובנוסף אסור לשכוח את ה-XBLA שמתקדם יפה מאוד. הבוהן שלי כבר כמעט נפלה מהמקום בגלל Contra. ובניגוד לנינטנדו שרוצה להביא לנו "שיחזור נאמן" של המשחקים המקוריים ולכן לא כוללת מולטיפלייר דרך האינטרנט ל-VC שלה, ב-XBLA אתה פתאום מסוגל לשחק Contra עם אנשים מכל העולם. אתה מסוגל לשחק Death Match או Co-Op ב-Doom 1 כשהפעם האחרונה שזה היה אפשרי היתה לפני יותר מ-10 שנים באמצעות פרוטוקלים שכבר לא קיימים היום. ולא הזכרנו את הלייב ולא הזכרנו את יכולות המולטימדיה של הקונסולה... שהרי זה לא מעניין אותנו, גיימרים מתעיינים רק במשחקים... ובמזג האוויר.

אין מה לעשות. כמה שכיף היה לצחוק על האקס בוקס המקורית שכל מה שהיה לה זה Ninja Gaiden, הפעם העסק שונה. צריך לתת ל-360 את הכבוד שמגיע לה ולא לשחק אותה שכל מה שיש שם זה Halo. המותג עשה דרך ארוכה בסך הכל.

נכתב במקור על ידי רונן
    ווי: זלדה (כנראה המשחק הכי טוב אי פעם, אם נשפוט לפי הממוצע),
    אם נשפוט לפי הממוצע, אז Soul Calibur הוא המשחק השני הכי טוב אי פעם. אז בוא לא נשפוט לפי ממוצע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    GOW נכנס למקום 14 ד"א
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ג'ימס, אין ספק שיש המון משחקים ב-360 שנראים יותר טוב ממה שיש בווי, זה לא סוד גדול, אבל צריך לשאול אותו מה הוא הכי אוהב. הוא ציין שהוא מתעניין בחדשנות של הווי, לכן הוא לוקח את הווי בחשבון למרות הפער הגרפי ביניהן.

ואולי יש לו כרטיס משודרג? אם כן, אז הדילמה צריכה להיות קטנה יותר. ואל תשכח שהמון יעדיפו את השליטה במקלדת-עכבר ב-FPS מאשר השליטה ב-360. כך או כך, חוסר במספיק בלעדיים מעולים גורע ממנה, אין ספק. ייתכן שזו אחת הסיבות שה-360 מצליחה פחות מכפי שמייקרוסופט קיוותה.

וגם לי היו אמולטורים במחשב, ניסיתי ליהנות מהם כמה שיכולתי, זאת אומרת, כל עוד לא נתקעו לי (למשל, פעם הרום נתקע לי בבוס האחרון בשינובי), אם בכלל רצו אצלי, שלא לדבר על הקושי במציאת משחקים מסוימים. והרעיון בווירטואל קונסול הוא הנוסטלגיה. לשחק מול מחשב לא ממש מחייה את הרעיון הזה.

אבל אם תרצה לראות זאת כחיסרון אז בבקשה, שים לב שאפילו לא ציינתי זאת כעוד תכונה בהודעתי אליו, למרות שהיא יכולה לעניין אותו בהחלט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הקונסולה הכי משתלמת עם הכי הרבה משחקים חדשניים שאתה יכול לקנות כרגע זה הפס2
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    ג'ימס, אין ספק שיש המון משחקים ב-360 שנראים יותר טוב ממה שיש בווי, זה לא סוד גדול, אבל צריך לשאול אותו מה הוא הכי אוהב. הוא ציין שהוא מתעניין בחדשנות של הווי, לכן הוא לוקח את הווי בחשבון למרות הפער הגרפי ביניהן.

ואולי יש לו כרטיס משודרג? אם כן, אז הדילמה צריכה להיות קטנה יותר. ואל תשכח שהמון יעדיפו את השליטה במקלדת-עכבר ב-FPS מאשר השליטה ב-360. כך או כך, חוסר במספיק בלעדיים מעולים גורע ממנה, אין ספק. ייתכן שזו אחת הסיבות שה-360 מצליחה פחות מכפי שמייקרוסופט קיוותה.

וגם לי היו אמולטורים במחשב, ניסיתי ליהנות מהם כמה שיכולתי, זאת אומרת, כל עוד לא נתקעו לי (למשל, פעם הרום נתקע לי בבוס האחרון בשינובי), אם בכלל רצו אצלי, שלא לדבר על הקושי במציאת משחקים מסוימים. והרעיון בווירטואל קונסול הוא הנוסטלגיה. לשחק מול מחשב לא ממש מחייה את הרעיון הזה.

אבל אם תרצה לראות זאת כחיסרון אז בבקשה, שים לב שאפילו לא ציינתי זאת כעוד תכונה בהודעתי אליו, למרות שהיא יכולה לעניין אותו בהחלט.

למה סתם רונן, יש ל-360 הרבה אקסקלוסיביים ממש טובים שיוצאים בשנה הקרובה כמו MASS EFFECT, FORTZA MOTOR SPORTS 2, HALO 3, FABLE 2 ספלינטר סל הבא, LOST PLANET.
    אל תשכח שיש משחקים שיוצאים גם ל-360 וגם לPS3 שהוא יוכל לשחק אם הוא קונה 360 כמו GTA4, אסאסין קריד או רזידנט איוול 5.
    אני חושב ש-8 killer appz שלא תמצא על המחשב זה מספיק לשנה אחת (ביחוד שיש כבר כמה טובים בשוק כמו GOW או DEAD RISING)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אולי יש שיפור בהיבט הזה. בכל מקרה, הוא נעלם מהדיון כדי לכוון אותנו לדעת מה הכי מתאים לו

בכל מקרה, זה גם לא נכון לומר שאין בעתיד הנראה לעין משחקי קילר לווי (מריו גלקסי, סמאש ברוד'רס ומטרויד פריים 3). וטובים יש רבים.

והיילו יצא עד כה גם למחשב, למה אתה חושב שהבא לא יוכרז גם למחשב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אולי יש שיפור בהיבט הזה. בכל מקרה, הוא נעלם מהדיון כדי לכוון אותנו לדעת מה הכי מתאים לו
    כנראה הוא רץ לקנות 360. לא חבל? עוד 14 שעות יוצאת ה-Wii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש לי תאוריה.
    אם תקנו את הקונסולה הראשונה שיעשו לה צ'יפ לצרובים ההכנסות שלהם מהקונסולות ירדו והממזרים יחזרו לעשות משחקים למחשב כמו שצריך להיות!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן

בכל מקרה, זה גם לא נכון לומר שאין בעתיד הנראה לעין משחקי קילר לווי (מריו גלקסי, סמאש ברוד'רס ומטרויד פריים 3). וטובים יש רבים.

והיילו יצא עד כה גם למחשב, למה אתה חושב שהבא לא יוכרז גם למחשב?

יש מצב שהוא יוצא למחשב. אבל ב-2009 הכי מוקדם כמו HALO ו-HALO 2 (היילו 2 יצא ב2004 וההמשך יוצא ב-2007).
    ולא אמרתי כלום על הקילר אפז של הWII, רק אמרתי שיש ל360 הרבה משחקים טובים באופק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    PS3 יצאה מהמירוץ למרות שהיא מיובאת לארץ בצורה רשמית ,וזה בגלל ש אפילו DMC כולם אוהבים פה לא התחברתי אליו . המשחקים היחידים שאהבתי ל PS3 הם CASTLEVANIA ו RESIDENT EVIL4 שיצא במקור ל GC

אז אני קונה WII וגם את הבוקס 360 אני חושב שהתקציב שלי ירשה לי

תגידו לי תתחדש מוקדם
    אני כלכך מתרגש

רק עוד משהו קטן : אם אני קונה מחשב האם יש אפשרות להלביש לו ציפ או אימיוליטור שיריץ משחקי קונסולה?! כי אם כן אז אני אקנה מחשב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    רק משחקי קונסולות ישנים אפשר להריץ באימולטורים במחשב והיום כבר לא צריך מחשב יקר בשביל זה סביר להניח שאפילו המחשב שאתה משתמש בו עכשיו יצליח לעשות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם רזידנט איוול 4 אהוב עליך אז באמת כדאי לך 360. יש לו גם את LOST PLANET (שעושה אותו אותו צוות והמשחק ממש דומה לRE4) וכמובן יוצא לו רזידנט איוול 5.
    שתף ב-Google+

הרשמה