תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לפי ארז, מדובר כאן בצעד מוצלח קדימה עבור הסדרה, לפחות במובן המכאני (יש בוודאי כאלו ששינוי המיקוד של הסיפור לא ימצא חן בעיניהם). האם עוד מישהו כבר שיחק בגרסה האמריקאית? מה אתם חושבים?

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    לפי ארז, מדובר כאן בצעד מוצלח קדימה עבור הסדרה, לפחות במובן המכאני (יש בוודאי כאלו ששינוי המיקוד של הסיפור לא ימצא חן בעיניהם). האם עוד מישהו כבר שיחק בגרסה האמריקאית? מה אתם חושבים?
    ממה ששיקתי בדמו ממש לא אהבתי את הגמפלי אם כי היו חסרים שם אלמנטים של גימפלי יותר מידי הזכיר לי MMO לגבי העלילה מאז שקואנו עזב היתה לי הרגשה (שדי אומתה ממה שקראתי מאנשים ברשת) שהעלילה לא תהיה משו כנראה שהכותר היחדי שSE הוציאה במערב בדור זה ולא היה גרוע/בינוני להחריד זה ולקרי פרופיל 2 וזה בכלל פותח עלי ידי Tri ace טוב יש כל הרבה משחקים טובים שיצאו בזאנר ויצאו ככה שזה לא משנה

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ה-FF היחיד שנהנתי ממנו זה 7, לא יודע למה.

הצטרף בתאריך
    07.11.2006
    משחק פשוט מצויין לדעתי. הגיימפליי בו הכי טוב בסדרה(חוץ מ9 שעוד לא שיחקתי בו), העלילה לא יותר טובה משל 7 אבל היא הרבה יותר בוגרת משאר המשחקים בסדרה, והסאונד אלוהי. וליוצרים מגיעה מדליה על הסרטים הכי טובים שראיתי במשחק(לא FMV'S).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי KurtH
    משחק פשוט מצויין לדעתי. הגיימפליי בו הכי טוב בסדרה(חוץ מ9 שעוד לא שיחקתי בו), העלילה לא יותר טובה משל 7 אבל היא הרבה יותר בוגרת משאר המשחקים בסדרה, והסאונד אלוהי. וליוצרים מגיעה מדליה על הסרטים הכי טובים שראיתי במשחק(לא FMV'S).

אני סתם אמריקאי מסריח, מחכה לGOW, PDZ וספלינטר סל ל-360 שמגיע אלי בקרוב

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי KurtH
    אתה צריך לשחק את 9 (אגב זה גראף) ובאמת הוא טוב? הגימפלי בדמו ממש לא הרשים אותי
    הבנתי שיש שם מערכת קומבאים ומשהו שנקרא מיסט זה משנה את הגמפלי יחסית לדמו?
    ושכבר יצא פרסונה 3

הצטרף בתאריך
    07.11.2006
    המיסט זה דווקא אחד החלקים הפחות טובים בגיימפליי. זה כמו לימיט ברייקס, רק שאתה יכול לעשות עם זה צ'יינים(מופיע לך אחד מ3 כפתורי פנים על המסך ואתה צריך ללחוץ עליו תוך זמן מוגבל כדי לבצע עוד התקפה) וזה לוקח לפעמים 3 דקות עד שאתה מסיים עם שרשרת אחת. אני חושב שבדמו גם אין Gambits. בכל מקרה, הגיימפליי לא מדהים ברמות, אבל הוא עדיין טוב ומאוד מגניב. גם שכחתי לציין שיש בו את הדמויות הכי מגניבות שראיתי בFF, ושהוא יוצא נגד כל הקלישאתיות המגעילה שהייתה ב10.

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לא שיחקתי יותר מדי, אבל ממש אהבתי את הקונספט של ה-Hunts - מדי פעם תצא דרישה מאדם זה או אחר לחסל מפלצת מיוחדת (בוס? סוג של). ככל שתרבו לצוד, כך ה-Rank שלכם יעלה בהתאם, וכך תהיה לכם גישה ל-Hunts אחרים, וחפצים טובים יותר בבאזר.

את מערכת הקרב עצמה אני ממש אהבתי, לא בגלל שהיא לא לגמרי מבוססת תור, אלא דווקא בגלל שאני לא צריך יותר לפחד למשוך את הסטיק האנלוגי מחשש ש מפלצות עם 1 HP יתקיפו אותי ואאלץ לבזבז עוד דקה. אם רוצים לחמוק מאויבים, אפשר פשוט לתמרן את הדמות בין המפלצות ולהגיע בבטחה, ובלי בזבוז מיותר של זמן על קרבות חסרי פשר. אם בכל זאת האיזור מפוצץ ואי אפשר לתמרן, חמיקה מקרבות מתבצעת ע"י... ריצה לכיוון הנגדי. מאוד פשוט, מאוד הגיוני. יש ללחוץ על כפתור R2 כדי להכריז למשחק שאתם לא מעוניינים בקרבות כרגע, ויותר בקטע של לברוח.

פיתוח הדמויות וכישוריהן מתבצע באופן דומה מאוד ל-FFX, אם כי קצת יותר מבלבל, והרבה מאוד מטופש. לכל יכולת, קסם, נשק או כל דבר אחר שתרצו להשתמש בו, ראשית תאלצו לרכוש "רשיון" לשימוש בו. רשיונות נרכשים על גבי מסך שמחולק לריבועים, כאשר כל ריבוע מייצג רשיון לקטגוריה מסויימת, וכולל בתוכו אחד עד ארבעה נשקים/קסמים/יכולות. על-מנת לרכוש רשיון, תצטרכו לבזבז "נקודות רשיון", שאותן תקבלו ע"י הבסת מפלצות בקרבות. המסך של הרשיונות ריק לחלוטין בהתחלה, ולא ניתן לדעת מה ריבוע רשיון מרוחק יחשוף בהמשך (בניגוד ל-Spheres ב-FFX, בו אפשר לדעת איפה Ultima נמצא בתחילת המשחק). חשיפת ריבועים נוספים תקרה כאשר תרכשו רשיון מסוים - ארבעת הריבועים הצמודים לו יחשפו. (מן הסתם רק שלושה ומטה יחשפו, כי כדי לרכוש את אותו נסיון, אתם הייתם צמודים אליו...)

לגבי העלילה, אני עדיין לא בטוח, כי לא הגעתי רחוק מדי. בינתיים היא די משעממת וכבר בתחילת המשחק אני מוצא את עצמי נסחף הרבה יותר לכיוונים אחרים מאשר הדרך המרכזית והלינארית של העלילה.

הגרפיקה בהחלט חביבה, למרות שאני סבור שיש יותר מדי זמני טעינה במשחק. הרבה איזורים מחולקים לתתי-איזורים, ובכל פעם שתרצו לעבור בין האיזורים, תאלצו להמתין מספר שניות. לפעמים זה ממש גובל בעצבים כי יש מטר על מטר של תת-איזור שתצטרכו לחכות בשבילו שלוש שניות, ואז עוד עשר בשביל תת-האיזור שממנו הגעתם. (שהיה גדול בהרבה)

בגדול, המשחק נראה מבטיח, ואני ארשום קצת יותר פרטים כשאחזור מהבסיס עם אינפורמציה יותר מבוססת. (אני עושה 10-4... ייקח קצת זמן. [יום חמישי הבא - ה-30])

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מצחיק אותי איך משהו שאנשים תופסים כ"חידוש" של סידרת פיינל פאנטסי זה תמיד דבר שכבר הופיע במשחקים אחרים בז'אנר לפני 10 שנים או יותר, כמו מערכת הגמביט או קרבות לא רנדומליים או עלילה שלא מתרכזת בדמויות אלא בעולם. פיינל פאנטסי היא סידרה שתמיד נשארת מאחור.

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    מצחיק אותי איך משהו שאנשים תופסים כ"חידוש" של סידרת פיינל פאנטסי זה תמיד דבר שכבר הופיע במשחקים אחרים בז'אנר לפני 10 שנים או יותר, כמו מערכת הגמביט או קרבות לא רנדומליים או עלילה שלא מתרכזת בדמויות אלא בעולם. פיינל פאנטסי היא סידרה שתמיד נשארת מאחור.
    לפחות היא לא כמו פייר אמבלם
    ואגב ממה שראיתי מהגמבטים זה לא נעשה בשום משחק אחר בכזו צורה של תכינת ממש באיזה משחק זה מופיע?

ושSE יתפסו אומץ ויביאו את קוד אייג קומנדר לארה"ב אמור להיות משחק מעולה ומקורי

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי luca blight
    לפחות היא לא כמו פייר אמבלם
    ואגב ממה שראיתי מהגמבטים זה לא נעשה בשום משחק אחר בכזו צורה של תכינת ממש באיזה משחק זה מופיע?
    דמויות שנשלטות על ידי ה-AI שנותנים להם פקודות כלליות מה לעשות בכל מיני מצבים? יש את זה במשחקי סטאר אושן וטיילס

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    דמויות שנשלטות על ידי ה-AI שנותנים להם פקודות כלליות מה לעשות בכל מיני מצבים? יש את זה במשחקי סטאר אושן וטיילס
    זה מה שחשבתי שאמרת אבל ממה שראיתי מהגמביטס שום דבר לא התקרב לרמה של זה
    (ואתה יודע שאני לא אחד שמת על הכותרים האחרונים בסדרה ולא חשוד בפנבאוית לסקור)

הצטרף בתאריך
    07.11.2006
    הגמביטס הם דווקא ממש ספציפיים. אם אתה יודע פסקל ברמה בסיסית אז תחשוב על If וThen. למשל, אם לאוייב יש 100% מהHP אז תגנוב ממנו, אם לוואן יש פחות מ5000 HP אז תרפא אותו, דברים כאלה. אתה גם יכול לקבוע סדר עדיפויות, כדי שהדמויות שלך לא יתקיפו איזה אוייב במקום לרפא דמות שגוססת. וכמובן שאפשר לשחק נורמלי והכל, פשוט עשו את זה כדי שלא תצטרך ללחוץ 10 פעמים על X(או O) בכל קרב עם אוייב פשוט שלא דורש שום אסטרטגיה כמו במשחקים הקודמים.
    http://db.gamefaqs.com/console/ps2/f...xii_gambit.txt

הרשמה