תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 49
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אבל בסוף הם החליטו להכניס טכנולוגיות חדשות שהעלו את המחיר. לפחות, זה התרוץ שלו.
    לידיעה המקורית.
    לדעתי הם יכלו לבחור באיזה מחיר למכור אותה, וביצעו החלטה אסטרטגיה (נדמה לי שאני קולט שמיאמוטו מתנגד לה?) למכור ברווח מכיוון שהם לא רוצים לקחת את הסיכון ולקוות שהם ירוויחו מספיק מהמשחקים.

אני אגב לגמרי מסכים עם מיאמוטו. ה- Wii היתה צריכה לעלות 100-150$, ואז היא היתה שוס אמיתי. 250$ זה פשוט יקר מדי לקהל שאליו הם רוצים לפנות.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    למחיר כזה יש מחיר, מבחינת תדמיתית היא הייתה נחשבת קונסולה זולה, למרות שלא ניתן להתווכח שעם מחיר כזה כ"כ זול אף אחד לא היה מתנגד לתת לה צ'אנס, זאת בתנאי שהווי-מוט והקונסולה הוירטואלית עדיין היו קיימים.

אני חושב שבנינטנדו חששו שאף אחד לא יתעניין במשחקי הספורט שלה בגלל הפשטות והדלות, לכן הם הכניסו זאת לחבילה והרימו מעט את מחירה. חבל, הייתי מעדיף בלעדיו במחיר 200$.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כרגע מבחינה עסקית זה לא משנה, ואפילו יותר חכם, כי הווי תמכר יותר מהר מלחמניות חמות, אך כנראה לאחר התקופה הזאת המחיר ירד ל-150$.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מה רע בתדמית של קונסולה זולה, כשאתה מנסה לפרוץ לקהל קז'ואלי ולא גיימרי? זו בדיוק התדמית שהוא מחפש - אם הוא הולך להמר על משהו שהוא אף פעם לא ניסה, עדיף שלא יהיה יקר.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בולשיט. מיצוב קונסולה בתור זולה זה אף פעם לא טוב. כל אחד יודע שלמצב מוצר בתור זול זה לא טוב. המחיר ההתחלתי הגבוה יחסית נותן לה את האפשרות להיחשב יוקרתית, ואז אם הם יורידו את המחיר, אז כולם יקפצו.

ה-DS נמכרת ב-130 דולר. למכור את ה-wii באותו איזור זה טיפשי.

אני לא אקנה Wii בהשקה, ככל הנראה. עוד לא החלטתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי ADi
    כל אחד יודע שלמצב מוצר בתור זול זה לא טוב.
    כן, נכון. זה עלול לגרום להמון אנשים לקנות אותו on a whim ולגלות עולם חדש (אליבא דנינטנדו).
    מצטער, אבל אני חושב ששיגארו יודע על מה הוא מדבר.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    צ'ופי, זה נכון שנינטנדו קורצת לקזואל, אך היא מנסה לאזן בין הצורך שלה לקרוץ אליהם לבין לשמר את גרעין האוהדים שלהם. תראה את התמונה המלאה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    כן, נכון. זה עלול לגרום להמון אנשים לקנות אותו on a whim ולגלות עולם חדש (אליבא דנינטנדו).
    מצטער, אבל אני חושב ששיגארו יודע על מה הוא מדבר.
    אני מכיר מישהו שדיברתי איתו על הווי והוא אמר ואני מצטט "זה כל כך זול שזה לא יכול להיות טוב"
    יש גבול לכמה שמחיר יכול להיות נמוך, אם הם היו מוכרים את הווי ב100 דולר אנשים היו רואים את זה ב100 דולר לעומת פס3 ב600 ואקס בוקס360 ב350 אנערף ופשוט אומרים שזה זול מדי. עובדה שיש כאלה שבשבילם גם 250 זה זול מדי בשביל להיות איכותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    יש דיזל ויש TNT.
    לא חושב שצריך להוסיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני אמרתי מההתחלה שהWII יקרה מדי בשביל מה שמקבלים בתוכה.
    179$ יחד עם WII ספורט נשמע כמו מחיר הגיוני.
    מן הסתם לנינטדנו זה חכם למכור אותם ב250$ כי אז הם עושים רווח גדול על כל קונסולה שהם מוכרים וממילא הכל ימכר מההייפ הראשוני והמעריצים (בדיוק כמו שהPS3 ימכר ב600 כמו לחמניות כי יש הספקה קטנה ומספיק הייפ בשביל למכור מליון כאלה), המחיר ירד עוד שנה ל200$ אני משער (או לפחות כשמיקרוסופט תוריד את המחיר של הקור ל250) ואולי אז אני אקנה. אולי בעצם אני אחכה ל150$
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    היא עדיין הקונסולה הכי זולה יחסית למתחרות שלה.
    אבל אני מסכים, אם היא הייתה עולה 100 דולר זה היה נראה כמו בדיחה ולא כקונסולת דור שלישי.
    כשאתה רואה את ה PS3 מפוצצת עם 600 ואתה שומע שגם המחיר הזה גורם לסוני הפסד של 300 דולר לקונסולה אתה חושב "וואו איזה כח מפלצתי יש בדבר הזה".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש לי שאלה של נוב,
    שמענו על הבקר המשוכלל של ה-WII, השאלה היא האם יהיה גם בקר נורמלי בשביל משחקים מסוג אחר?

מה שכן, נראה לי שמבחינת FPS ה-WII מנצחת.
    דרך אגב, כבר סידרו את העניין של הבקר שרגיש לאור שמש\פלורסנט\גאמא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    זהו זה הקש ששבר את הגב שלי המכשיר היה צריך לעלות לנו 100$ לפי התכנון המקורי ועכשיו
    אנחנו קונים אותו במחיר כפול וקצת יותר? עשו לי טובה... אני עוד יכול להבין את התכנון המקורי

מה שרצו בנינטנדו זה שמי שיקנה את הps3 או הxbox 360 יקנה איתה גם wii זה עוד איכשהו
    לא כזה מגוחך אם היא הייתה עולה 100$ אבל נינטנדו היו צריכים לתכנן מחדש את הקונסולה
    ישר שהתברר להם שזה לא ילך לי אישית אין בעיה לשלם 450$ באופן חד פעמי אם הייתי מקבל קונסולה שיש בה את הwii mote עם גרפיקה פחות או יותר ברמה של הxbox 360 מעניין
    איך רונן יגן על נינטנדו הפעם וכל הקטע על תדמית ... בולשיט אתם יודעים לאנשים האלה יש עינים הם יכולים לראות סרטונים באינטרנט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2006
    עיר
    אילת
    כן לwii יש חתיכת פוטנציאל בתחום הזה לדעתי אבל כמו שהfps של ההשקה מראים דרושה הרבה עבודה מצד המפתחים כדי שהשלט באמת יגיב כמו שצריך עבודה שעד עכשיו לאף אחד לא היה כוח או זמן לבצע

לפי מה שהבנתי סדרו את הקטע עם האור מזמן ואתה יכול לקנות שלט מסורתי לwii כדי לשחק במשחקים ישנים או להשתמש בשלט של הקיוב כמה חברות ממש יתמכו בשלט המסורתי ה' יודע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זה לדעתי הבזיון בWII.
    עולה להם איזה 100$ ליצר את זה והם מוכרים אותו ב250$...
    במחיר כזה הם היו לפחות יכולים לשים משהו שהוא חצי מהכוח של ה360.
    המינימום שהם יכלו לעשות זה לשים 2 שלטים באריזה, חשבתי שזה הקטע של המכשיר, לשחק יחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אל תקשקש במה שאתה לא מבין. זה שעלויות הייצור זולות להם, לא אומר שפיתוח המוצר לא עלה כסף. אל תשכח שמדובר על פיתוח טכנולוגיות, כמו זו שהמאורר לא עובד בזמן שהמעבד עדיין עובד (כאשר הקונסולה בסטנדביי ומורידה תכנים מהאינטרנט), כמו המכשור שתופס דיסקים בכל הגדלים... ועוד... מה גם שהשלט פותח בעלות נכבדת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    זה די אומר לי לפחות שה WII גם מפחדים שהם לא יצליחו למכור כמו שצריך אז הם בונים את הרווח ממכירת הקונסולה עצמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם הם היו מפחדים שהם לא יצליחו למכור, הם לא היו שמים מחיר כזה. זה ברור שהמחיר הזה הוא עם רווח.

תכלס, אני לא מבין למה לא. כל אדם בר דעת יכול להבין את העובדה שעל מוצר אמור וצריך להיות רווח. משום מה בקונסולות לאנשים זה נראה אחרת... אולי זה התמלוגים.. כבעל מניות, אני שמח, יותר כסף לחברה, יותר דולר למניה ;) מעניין אם אני אקבל דיבידנדים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כמה עולה היום GC (GameCube בארה"ב? (בויקיפדיה האנגלית כתוב 99.99$, אבל גם מצוין ליד שההורדת מחיר הייתה ב- 25.09.03, אז אני לא יודע אם נינטנדו עידכנה את זה מאז או שויקיפדיה לא מעודכנת).

עדכון: בדקתי ב-NewEgg והקונסולה עולה 100$, אז לא משנה.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אל תקשקש במה שאתה לא מבין. זה שעלויות הייצור זולות להם, לא אומר שפיתוח המוצר לא עלה כסף. אל תשכח שמדובר על פיתוח טכנולוגיות, כמו זו שהמאורר לא עובד בזמן שהמעבד עדיין עובד (כאשר הקונסולה בסטנדביי ומורידה תכנים מהאינטרנט), כמו המכשור שתופס דיסקים בכל הגדלים... ועוד... מה גם שהשלט פותח בעלות נכבדת...

עלות הפיתוח עולה כסף מן הסתם. בדיוק כמו שהיא עולה למיקרוסופט ולסוני. אני כצרכן לא אמור לשלם על עלות הפיתוח שלהם, רק על החומרה עצמה.
    נינטנדו חמדנים, זה ידוע שנים. לא כזה ביג דיל, מי שמוכן לקנות חומרה ששווה 100$ ב-250 שיהנה. אני לא עוצר אותו.
    רק תקח את העלויות של ליצר כונן בלו ריי שיודע לקרא גם DVD רגיל (כי כונן בלו ריי לא יודע לקרא DVD) ושיהיה במכשיר אמולטור שמריץ את כל משחקי הPS2 ואת כל משחקי הPSX, פיתוח מעבד חדש לגמרי שעובד בצורה חדשה לגמרי.
    חוץ מזה, מי אמר שהמעבד עובד כשהקונקט 24 פועל? אני לא רואה אף צורך למעבד, רק הזכרון צריך לפעול וזה זכרון פלאש שפועל בכמעט עלות מתח אפסית שאומרת כמעט עלות חימום אפסית.
    נינטנדו השאירו את אותו מעבד גרפי, אותו מעבד, אותו זכרון... אם למשהו הייתה עלות פיתוח נמוכה זאת נינטנדו מהשלוש.
    במילותך, "אל תקשקש במה שאתה לא מבין".
    שתף ב-Google+

הרשמה