תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    ארמ. אני שוקל לקנות את המשחק ויש לי כמה שאלות:
    ההרחבה היא כמו ההרחבות של גילד וורז שאתה יכול לקנות רק אותן ולשחק חופשי (בתנאי שיש לך משתמש)?
    כדי לי בכלל לשלם כזה מחיר עבור משחק או שעדיף לי בכלל לנסות לשחק אצל חבר?
    כדי לי אולי בכלל לקנות את אחת הגרסאות הלא אלקטרוניות של המשחק כמו המשחק קלפים, התפקידים שולחני, הספרים או הלוח?
    תודה...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כמה תשובות:
    1. לא, ההרחבה דורשת שתקנה קודם את המשחק הבסיסי. שלא כמו המשחקים מסדרת GW, כאן באמת מדובר בהרחבה, לא במשהו שעומד בפני עצמו. כמו כן, תצטרך לשלם כ-12 יורו לחודש בדמי מנוי.
    2. אם אתה יכול, אז אני ממליץ להתנסות קודם אצל חבר. חבר שלי שיחק במשך זמן מה עם החשבון שלי, ובקרוב הוא יקנה לעצמו חשבון משלו (וכנראה נעביר את הדמות שלו מהחשבון שלי לשלו, זה אפשרי.)
    אם החבר מסכים, אתה יכול להתקין את המשחק אצלך ולהיכנס עם שם המשתמש והסיסמא שלו. כמובן שלא תוכלו להיות שניכם יחד מחוברים בו זמנית, אבל אין בעיה לסדר שעות משחק לכל אחד. כך תוכל להתנסות במשחק באופן אישי, מומלץ.
    3. שיחקתי בכל גרסאות המשחקים של WOW חוץ ממשחק הקלפים, והתשובה פשוטה: מדובר במשחקים שונים. האופי דומה והעולם כמובן דומה, אבל זה פשוט לא אותו דבר. אין כאן עניין של "עדיף", אלא אך ורק טעם ומה שמוצא חן בעיניך. אישית, אני מאוד מחבב את משחק התפקידים של WOW. הוא איכותי להפתיע.

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    ההרחבה היא הרחה בכך שהיא מרחיבה לך את הרמה של הדמות ל רמה 70 ומביאה לך אפשרויות נוספות שלמי שאין לו הרחבה לא יוכל להשתמש בהם. אבל אנשים אם או בלי הרחבה משחקים כולם ביחד באותו הזרת. אבל כמובן עדיף הרחבה.
    חוץ מהמחר של המשחק עצמו שזה בערך 20$ בחול, מהחודש השני של המשחק אתה צריך לשלם כול חודש עוד כ 12$ וזהו עולה יאמבה של כסף.
    אל תקנה משחקי שולחן של WOW ושום דבר אחר, אלה אם כן יש לך עם מי לשחק והחברים שלך אוהבים DND וכו .......
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הרשמה