תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    שלום,

אני רוצה לשאול, אם אני קונה היום כרטיס Geforce 7600 GS, זה בכלל כדאי או שאני אצטרך להחליף אותו עוד שנה עוד פעם?

היום יש לי Radeon 9600XT והוא כבר מתחיל להיות גבולי, אני רוצה לשדרג למשהו טוב יותר אבל התקציב שלי עומד על סביבות ה1000 שקל, ביררתי ומצאתי שברוב המקומות הכרטיס העיקרי, אם לא היחיד שיש בסכומים האלו זה הGeforce 7600 GS, אז מה? כדאי לקנות?

חייב תשובה דחוף, חשבתי ללכת לקנות מחר אבל אני לא בטוח.

תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מניח שיש לך סלוט PCI-E.
    לדעתי השדרוג שאתה מתעניין בו גם הוא גבולי, ובכלל עכשיו לא כדאי במיוחד לשדרג - בעוד שנה כבר יהיו משחקים שיתמכו ב- DirectX 10 ותצטרך כרטיס מסך מתאים.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני מניח שיש לך סלוט PCI-E.
    לדעתי השדרוג שאתה מתעניין בו גם הוא גבולי, ובכלל עכשיו לא כדאי במיוחד לשדרג - בעוד שנה כבר יהיו משחקים שיתמכו ב- DirectX 10 ותצטרך כרטיס מסך מתאים.
    לא, אין לי PCI-E, רק AGP, כך שאני מוגבל מהבחינה הזאת, כשלא תיהיה ברירה ואני איהיה חייב לעבור לPCI-E אז אני אצטרך מחשב כמעט חדש לגמרי, כרגע אני חייב לשדרג את הכטיס שיש לי למשהו טוב יותר במחיר סביר, אני מתלבט אם כדאי להוציא כסף על הכרטיס שהזכרתי או שאולי כדאי לי למצוא קצת יותר ולהוציא על ה7600 GT, כרגע אני נוטה לGT, אני אשמח לשמוע חוות דעת על הכרטיסים האלו.

תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי vollachr
    לא, אין לי PCI-E, רק AGP, כך שאני מוגבל מהבחינה הזאת, כשלא תיהיה ברירה ואני איהיה חייב לעבור לPCI-E אז אני אצטרך מחשב כמעט חדש לגמרי, כרגע אני חייב לשדרג את הכטיס שיש לי למשהו טוב יותר במחיר סביר, אני מתלבט אם כדאי להוציא כסף על הכרטיס שהזכרתי או שאולי כדאי לי למצוא קצת יותר ולהוציא על ה7600 GT, כרגע אני נוטה לGT, אני אשמח לשמוע חוות דעת על הכרטיסים האלו.

תודה.
    אני מציע לך לפתוח דיון בפורומים של HWzone.co.il, ולא בגלל שפה אין אנשים שמבינים בחומרה, אלא ששם יש הרבה יותר ויענו לך יותר מהר.

* תפתח דיון בפורום "תצוגה וגרפיקה".
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הרשמה