תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אם היתה תקוה ש- Neverwinter Nights 2 יהיה משחק תפקיד גדול, הבאגים הרבים והשמרנות של המפתחים ניפצו אותה.
    לביקורת המלאה.

חברי קהילת NWN שימו לב: מכיוון שמדובר בביקורת לקהל רחב, היא כמעט ולא מתעסקת בדברים שחשובים לקהילה. אתם יותר ממוזמנים לכתוב את הדעה שלכם על המשחק מנקודת המבט של הקהילה, שהיא שונה וייחודית, ואנחנו לא נהסס מלפרסם אותה באתר.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    אין מצב !!! הוא התעסק בביקרות רק ברע וכמעת שלא התעמק באפשרות בפיתוח הדמות הנחב
    והסאונד באכות מדהימה אני לא מבין 7 מסאונד ו7 במשחקיות !! המשחקיות מעמיקה ביותר
    הוא לא התייחס בצורה נרחבת מספיק למולטי ולכלים ליצירה (בכלל לא נראה לי שהוא התנסה בהם )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אתה מוזמן לקרוא את הביקורת. כתוב בפרוש שהמולטי וכלי היצירה לא מיועדים לקהל הרחב וכרגע קשה עדיין לומר לאן הם יובילו, ולכן אינם נכנסים לביקורת.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני לא מתכוון להמשיך להגיב פה בנושא אבל אני רק אומר דבר אחד:

אין כזה דבר "לקהילה בלבד". אי אפשר לקבוע שרק הקהילה של המשחק הראשון תמצא מה לעשות בשני, או כל דבר דומה. נזכיר לכם שלמשחק הראשון לא היתה קהילה בהתחלה, אין כזה דבר אנשים שאוהבים את המשחק ויודעים עליו הרבה, ונחשבים קהילה של המשחק. חלק מה "קהל הרחב" או איך שלא תקראו לזה, ייכנס לקטע של המשחק ויהפוך בעצמו לקהילה של המשחק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא כתוב בשום מקום "לקהילה בלבד".
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    אתה מוזמן לקרוא את הביקורת. כתוב בפרוש שהמולטי וכלי היצירה לא מיועדים לקהל הרחב וכרגע קשה עדיין לומר לאן הם יובילו, ולכן אינם נכנסים לביקורת.
    לא מיועדים לקהל הרחב = לקהילה בלבד.
    לא ככה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא.
    הכוונה היא שרוב השחקנים לא ייגעו בזה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    בתור מבקר הוא חייב להיתנסות בכל האפשרויות הנמצאות לירשותו במשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    נריה, בצד האיכותי של הקו הירוק
    נכתב במקור על ידי THE bucher
    בתור מבקר הוא חייב להיתנסות בכל האפשרויות הנמצאות לירשותו במשחק
    ולפרסם את הביקורת חצי שנה אחרי שהוא קיבל את המשחק...
    פושע קטן - פועל בניגוד לחוק,
    פושע בינוני - עוקף את החוק,
    פושע גדול - משתמש בחוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    מה הבעיה ליצור איזה מבוך קטן אם הכלים ואמנם יש מעט שרתים בינתיים אבל זה לא אומר שאין ושהוא לא יכל להיתנסות בהם:mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    שלום לכולם,

ראשית,בזמן הקצוב שיש לי, ברצוני לברך על היוזמה של מנהלי הפורום בהשקת פורום זה, כמו-כן גם על ההתעניינות בהקצאת שרת משחק NWN2.
    מה שיש לי לומר(בקצרה),לכל אחד יש זכות להביע את דעתו האישית בנוגע לביקורת כזו או אחרת, וזה בהחלט לגיטימי ואפילו רצוי לקרוא חוות דעת כזו או אחרת של משתמש בנוגע ל-X ביקורת של המבקר.
    אבל מה שבהחלט לא מצא חן בעיניי, היתה הדרך שבה בחרו (חלקם ואפילו רובם של המשתמשים) להתבטאות עקב חילוקי הדעות השוררות בינם לבין המבקר.
    השמצות למיניהם, התכתשויות והתנצחויות עקב ביקורת המביעה את חוות דעתו של המבקר בפרט(ולאוו דווקא את דעתם של חברי ההנהלה).
    אני בהחלט חושב שרצוי שכמה משתמשים יעשו בדק בית בנוגע לאתיקה שהם הפגינו.
    למה כל-כך קשה להתבטאות כדלהלן: "אני חולק על דעתו של המבקר מפני ש......XYZ" ובמקום זאת "להתנגח" עם המבקר?
    דרך אגב, בהחלט קיימת האפשרות שהמבקר לא מיצא את כל האפשרויות הקיימות במשחק כפי שרובכם טענתם.
    במקביל, אליבא דידי, ביקורות "נחרצות" על משחקים שעדיין רחוקים מלהיות מוגמרים, דהינו, הצהרה של המפתחים/מפיצים כי הם הפסיקו לעבוד על פיתוחם, רחוקות מלהיות מעודכנות, שכן תסכימו איתי שכל מי "שחרץ את דינו"(לפני כמה שנים טובות) של משחק לדוגמה WOW אוEVERQUEST, לא משנה עד כמה אובייקטיבית ועניינית הייתה ביקורתו של מבקר X, כיום, מי שישחק את שני המשחקים הללו(וקרא ביקורת ירודה או טובה על אחד מהם), בהחלט סביר למדי כי הוא ימצא שישנם בהחלט חלק לא קטן שהמבקרים השמיטו מפאת חוסר העדכניות בעקבות שחרור של PATCH, טלאי כזה או אחר אשר גרעו/הוסיפו פן חדש למשחק.

אני בהחלט שמח לראות שישנו עוד פורום תוצרת "כחול לבן" העוסק בכל מה שקשור למשחק NWN בפרט ולשאר המשחקים בכלל, זוהי בהחלט יוזמה מבורכת! בטח ובטח שבארצנו הקטנטונת עדיין חסר לנו מגוון רחב של אתרים/פורומים שנותנים במה למשחק כזה או אחר.

בהצלחה VGAMES!
    שתף ב-Google+

הרשמה