תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    משחקים אמריקאיים רצים על קונסולה מיפן, ובחנות המקוות של ה- PS3 ניתן למצוא כבר עשרה משחקי PS1 להורדה.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    * אין לינק.

האם שירות ההורדות של סוני יצליח להתמודד מול ה-Virtual Console המהוללת של נינטנדו?
    ואני חושב שחד משמעית, לא.
    לדעתי סדר שירותי ה-Online בדור הבא:
    1. XBOX360, מקדימה את נינטנדו וסוני בלפחות כמה שנים. למייקרוסופט יש כבר ניסיון רב.
    2. Nintendo Wii, בגלל כל משחקי העבר שכולם (באמת כולם, אפילו בישראל. וגם לא היה לאנשים NES או את הקונסולות המקוריות דאז, היה להם חיקויים כמו מגאסון שהריצו את אותם משחקים) נהגו לשחק ולאהוב.
    רק בשביל זה אני מוכן לקנות את ה-Wii.
    * ד"א יש לי שאלה לכל המעריצים האדוקים של החברה (רונן, עדי וכולי), נינטנדו שיפרה את הממשק של המשחקים כמו ב-360? נגיד שאני לא אצטרך לנחש על איזה כפתור ללחוץ כשאני משחק אותם כמו באמולטורים על המחשב?
    ב-360 גם יש אפשרות לבחור בין 2 סוגי גרפיקה: המחודשת (שמייקרוסופט קצת שיפצרה אותה) או הישנה, מה שהיה בדיוק במשחק המקורי. זה מגניב.
    אז יהיה את זה גם ב-Wii?
    3. Sony PlayStation 3, בגלל שהם ממש ממש חדשים בעסק של חנות וירטואלית ושירותי Online (כמו נינטנדו, רק שלנינטנדו יש הרבה יותר משחקים כבר ביום ההשקה, ולדעתי הם הרבה יותר מושכים).

דעתכם?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מה שאותי מאוד מעניין הוא האם Windows Vista כולל בתוכו מעין גרסה של ה- Xbox Live שיאכל ויבלע את Steam ושאר המערכות מסוג זה. אחד הדברים המרכזיים שחסרים במערכות Windows הוא שירות הורדות בתשלום ובחינם של כל תוכן בעולם, ואני לא מבין איך זה שמייקרוסופט עוד לא הכניסו חנות מקוונת לתוך מערכת ההפעלה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    מה שאותי מאוד מעניין הוא האם Windows Vista כולל בתוכו מעין גרסה של ה- Xbox Live שיאכל ויבלע את Steam ושאר המערכות מסוג זה. אחד הדברים המרכזיים שחסרים במערכות Windows הוא שירות הורדות בתשלום ובחינם של כל תוכן בעולם, ואני לא מבין איך זה שמייקרוסופט עוד לא הכניסו חנות מקוונת לתוך מערכת ההפעלה.

התשובה היא כן וקוראים לזה בשם המקורי "LIVE". זה פחות או יותר קופי מושלם של השירות LIVE ל-360 רק בחינם.
    עכשיו פתאום לכל המוצרים שלהם קוראים לייב, שים לב שאפילו למסנג'ר החדש קוראים מסנג'ר לייב.

הרשמה