תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    התלבטתי מאד איזה קונסולה לקנות , בהתחלה פינטזתי על PS3 ,אבל בגלל הטעם היפני שלא מוצא חן בעיניי עברתי ל XBOX360 , ואז נפל לי האסימון כאילו מה , ה WII היא היא הדור החדש לאו דווקא הגרפי אלא המשלקיות ה WII לפי דעתי עושים היסטוריה מבחינת האפשרויות שיפתחו בפני תעשיית המשחקים

אז עכשיו אני בטוח קונה WII
    אבל השאלה היא האם השלט של הWII יוכל להיות כמו עכבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    פחות או יותר כן.
    הוא פוינטר, אז אתה פשוט מכוון אל מסך והסמן מופיע כמו במשחקי יריות ישנים עם אקדח לייזר.
    הבעיה היא במשחקים מגוף ראשון, השלט של הWII מתקרב אבל מן הסתם הוא עדין לא עכבר.
    גם בכלליות לא ראיתי עדין אף סרטון שמראה משהו משתמש בWII עם הסמן על מסך ועושה את זה במקצועיות כמו עכבר.
    אולי זה קשור לעובדה שאנשים משתמשים בעכבר כבר 25 שנה אבל בשלט של הWII רק כמה ימים. נראה איך זה יהיה בעתיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אפשר לראות בסרטונים של תצוגת הממשק, ישנו עכבר בצורת יד, וקל מאוד להשתמש בו (אפשר גם להטות אותו לצדדים, וואוו!!).

wii.ign.com

אמורים להיות להם סרטים מהממשק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    יופי מצויין למרות שמשחקי RTS הם OUT אני מקווה שיהיה אפשר לשחק ב ה WII עם משחקי RTS יותר חדשניים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    התרגלנו כשנינטנדו הציגה לראשונה את השלט וסיימה את עידן הגויסטיקים.....נתרגל גם לזה.
    לדעתי האישית דברים כאלו (שיטות שליטה חדשות, ממשקים וכדומה) הם אלו שמסמלים את הדור הבא ולא רק טכנולוגיות מחשוב וגרפיקה, שהרי אם אלו היו המדד היחיד ל"דור הבא" הרי ש ה"דור הבא" היה כביכול מגיע כל שבועיים.... ...

אם יורשה לי לסטות מן הנושא קצת ....עדיין לא הבנתי בדיוק האם משחקי GC יוכלו לפעול על הויי? ממה שקראתי הם יוכלו אבל נצטרך את הויי קלאסיק קונטרולר עד שנינטנדו יותיא ואתם מחדש עם
    תמיכה ב"נונצ'אק" או משהו כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Bender
    התרגלנו כשנינטנדו הציגה לראשונה את השלט וסיימה את עידן הגויסטיקים.....נתרגל גם לזה.
    נכתב במקור על ידי Bender
    לדעתי האישית דברים כאלו (שיטות שליטה חדשות, ממשקים וכדומה) הם אלו שמסמלים את הדור הבא ולא רק טכנולוגיות מחשוב וגרפיקה, שהרי אם אלו היו המדד היחיד ל"דור הבא" הרי ש ה"דור הבא" היה כביכול מגיע כל שבועיים.... ...

אם יורשה לי לסטות מן הנושא קצת ....עדיין לא הבנתי בדיוק האם משחקי GC יוכלו לפעול על הויי? ממה שקראתי הם יוכלו אבל נצטרך את הויי קלאסיק קונטרולר עד שנינטנדו יותיא ואתם מחדש עם
    תמיכה ב"נונצ'אק" או משהו כזה?

אתה צריך לקנות את השלט הקלאסי שהם מוציאים או לחילופין לחבר את השלטי גיימקיוב שלך לWII כי יש למכשיר 4 יציאות לשלטי גיימקיוב (גם WAVE BIRD עובד).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    ממה שהבנתי הרשת שנינטנדו מקימה לויי תכלול בתוכה להורדה את כל המשחקים מהקונסולות הקודמות של נינטנדו ושל סגה והבנתי שחלק יעברו שדרוג בכדי שיוכלו לתמוך בטכנולוגית השלט האלחוטי של הויי (ושלא נצטרך לקנות את השלט הקלאסי או לחבר שלטי גיימקיוב).

גם במקרה הזה זו לא תהיה בעיה.....אני אישית מצפה שאם הם יעשו דבר כזה אז שיתאימו את rogue squadron 2 ו3 לשלט האלחוט ולנונצ'אק.....זה פשוט דורש את זה....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    דבר נוסף ששכחתי.....מישהו שמע על "power glove" לווי?
    http://wiispin.com/images/Wii%20Powe...ve%20thumb.jpg
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    משחקי NES אפשר לשחק על הווימוט. על השלט הקלאסי אפשר לשחק את כל המשחקים הקלאסים, אבל לא משחקי קיוב. על השלט של הקיוב אפשר לשחק משחקי גיימקיוב ואת כל המשחקים הקלאסים.

כנראה שיהיו משחקים, כמו דאק האנט לדוגמה, שיבואו עם שליטה חדשה שתתאים לווימוט והחיישנים שלו. זה לא רשמי עדיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי NosNos22
    יופי מצויין למרות שמשחקי RTS הם OUT
    סליחה? :mad:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    על השלט הקלאסי אפשר לשחק את כל המשחקים הקלאסים, אבל לא משחקי קיוב.
    זה וודאי? יש איזה ציטוט או משהו?

אם אי אפשר לשחק עם השלט הקלאסי במשחק GC אבל אפשר לשחק עם שלט GC בשלטים במשחקים הקלאסים אז השלט הקלאסי חסר ערך לחלוטין. ואני נדפקתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    זה וודאי? יש איזה ציטוט או משהו?

אם אי אפשר לשחק עם השלט הקלאסי במשחק GC אבל אפשר לשחק עם שלט GC בשלטים במשחקים הקלאסים אז השלט הקלאסי חסר ערך לחלוטין. ואני נדפקתי.
    הראיון הזה מכיל את המידע שפירסמתי. עכשיו, אם חשבת שזה מוזר, הנה תוספת - האתר הרשמי של נינטנדו אומר שבשביל לשחק משחקי ג'נסיס צריך שלט קלאסי. לדעתי יש פה בלבול גדול נינטנדו סטייל, אז כדאי מאוד לחכות עד להשקה (אז נינטנדו יפתחו את שערי האונליין ויהיה אפשר לקנות את השלט הקלאסי ולבדוק הכל).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    הראיון הזה מכיל את המידע שפירסמתי. עכשיו, אם חשבת שזה מוזר, הנה תוספת - האתר הרשמי של נינטנדו אומר שבשביל לשחק משחקי ג'נסיס צריך שלט קלאסי. לדעתי יש פה בלבול גדול נינטנדו סטייל, אז כדאי מאוד לחכות עד להשקה (אז נינטנדו יפתחו את שערי האונליין ויהיה אפשר לקנות את השלט הקלאסי ולבדוק הכל).
    GOD DAMN IT! מאיפה אני אמצא את השלט הסגול הזה עכשיו?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    GOD DAMN IT! מאיפה אני אמצא את השלט הסגול הזה עכשיו?!
    מאיפה שאתה קונה את הווי שלך? או בעצם מכל רשת גדולה? או אם אתה רוצה לחסוך הרבה כסף - eBay
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    מאיפה שאתה קונה את הווי שלך? או בעצם מכל רשת גדולה? או אם אתה רוצה לחסוך הרבה כסף - eBay
    את ההזמנה של ה-Wii (וה-Classic Controller) עשיתי כבר ואין לי כח להטריד את זאת שמביאה לי אותו לארץ שתלך לחפש גם שלט של Gamecube. קיבינימט, עשיתי הזמנה של כמה דברים לגיימקיוב מ-Ebay לפני שבועיים. אם הייתי יודע שצריך שלט הייתי מביא גם שלט.

למה לכל הרוחות אין תמיכה במשחקי Gamecube עם ה-Classic Controller?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם זה כזה קריטי לך ג'יימז, יש לי ארבעה שלטים, אין לי בעיה להשאיל לך אחד שתרצה.אני לא מבין למה מלכתחילה לקנות את הקלאסיק קונטרולר, שההשלט של הגיימקיוב שולט בכולם....מממ.. מעניין אם הם יוציאו אדפטר שיתאים גם את השלט של הנינטנדו64....ועוד מעניין, אם מתי הם יוציאו את פרפקט דארק או גולדן איי לוירצ'ואל קונסול, כי המשחקים האלה עם פריים רייט יציב יהיו פשוט חלום. אבל מצד שני, אולי הם של RARE בימינו... צ צ צ ....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    אם זה כזה קריטי לך ג'יימז, יש לי ארבעה שלטים, אין לי בעיה להשאיל לך אחד שתרצה.אני לא מבין למה מלכתחילה לקנות את הקלאסיק קונטרולר, שההשלט של הגיימקיוב שולט בכולם....מממ.. מעניין אם הם יוציאו אדפטר שיתאים גם את השלט של הנינטנדו64....ועוד מעניין, אם מתי הם יוציאו את פרפקט דארק או גולדן איי לוירצ'ואל קונסול, כי המשחקים האלה עם פריים רייט יציב יהיו פשוט חלום. אבל מצד שני, אולי הם של RARE בימינו... צ צ צ ....
    לא ידעתי שהוא שולט בכולם. ואני חושב שעד לא מזמן לא הייתה דעה אחידה בנושא. וכנראה שלא תהיה דעה אחידה סופית עד שהקונסולה תצא.

מה שאני לא מבין זה למה מלכתחילה להוציא את הקלאסיק קונטרולר אם השלט של הגיימקיוב שולט בכולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi

לצערנו הם של RARE כמו באנג'ו קזואי ועוד. הדברים היחידים שנשארו אצל נינטנדו זה המשחקים שRARE פתחו על בסיס סדרות של נינטנדו כמו דונקי קונג.
    אני עדין מחכה לKiller Instinct ל360

אם יוציאו את גולדן איי לLIVE! זה גם יהיה נחמד ביותר.
    ד"א, למי שרוצה מכת נוסטלגיה, יש ל-HL2 מוד שנקרא גולדן איי שבו שחזרו לגמרי את המשחק המקורי. זה פשוט אדיר, כל המודלים של הנשקים, איזה 8 שלבים (כולל קלאסיים כמו הפסיליטי או מצרים). אתם חייבים לשחק, זה ממש מגניב.
    באותו נושא, בקרוב יהיה להורדה 4 שלבים חדשים למולטי של PDZ ואחד מהם יהיה הפסיליטי מGOLDEN EYE

למי שאמר שצריך להוסיף שליטה של WIIMOTE לרוג סקוואדרן 2 ו-3, זה לא יקרה.
    אין משחקי גיימקיוב בוירטואל קונסול לכן זה לא יקרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo

למי שאמר שצריך להוסיף שליטה של WIIMOTE לרוג סקוואדרן 2 ו-3, זה לא יקרה.
    אין משחקי גיימקיוב בוירטואל קונסול לכן זה לא יקרה.
    וגם בגלל שווירטואל קונסול זה פורטים וזהו.. הם לא עומדים להתחיל לתכנת משחקים מחדש ולהתאים אותם לשליטה עם הווימוט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    קראתחי באתר מסוים (אני לא זוכר איזה) שהם רוצים כן לעשות את זה וכן לשווק מחדש כמה משחקים עם תאימות לויימוט...
    שתף ב-Google+

הרשמה