תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    זהו סיפורו העצוב של אחד מאלפי האנשים שהמתינו בתור ל- Playstation 3: דחיפות, צעקות, חוסר סבלנות וסינים. הרבה סינים.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    די ברור שלרעתה של סוני. הסינים לא קנו משחקים בכלל עם הקונסולה, וזה דופק קשות את סוני.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    איך דופק... מי שיקנה את הקונסולה לבסוף יקנה גם משחקים, לא?
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הוא מתכוון לרמת הפירטיות בסין
    אבל זה לא אומר שהם לא קונים משחקים
    במיוחד עכשיו כשהקונסולה עדיין לא נפרצה

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הסינים לא קנו בשביל לשחק. הם קנו כדי למכור מחדש ליפנים או אמריקאים עשירים במחירים מופקעים.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    למה כל העולם התחיל לרדת על סוני? נראה לי שמדובר בקנוניה כלל עולמית בנוסח DEUS EX
    ואל תגיד לי הבדלי מחירים כי אם קונים XBOEX360 בלי ה HDDVD רק אז המחיר יהיה 400$ , עם ה HDDVD זה יהיה 600 $ , שזה כמו סוני עם הבלו ראיי

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, אבל מי צריך BR או HD DVD בכלל? (ואל תגיד פריקים של טכנולוגיה, אני פריק עם LCD בסלון ובחדר ואני עדין לא רואה את הצורך בזה...)

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    תשמע אתה צודק , ה בלו ראיי וה HDDVD הם לעתיד רק למה כולם עושים רעש מהמחיר
    וגם נראה לי שהטכנולוגיה הזו תיושם בעתיד הקרוב (כבר הגיעו כמה ממשחקי הבוקס אל מקסימום הניצולת של ה די וי די 12GB ויש צורך לנפחים גדולים יותר

ואל תשכח את הסרטים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי NosNos22
    תשמע אתה צודק , ה בלו ראיי וה HDDVD הם לעתיד רק למה כולם עושים רעש מהמחיר
    וגם נראה לי שהטכנולוגיה הזו תיושם בעתיד הקרוב (כבר הגיעו כמה ממשחקי הבוקס אל מקסימום הניצולת של ה די וי די 12GB ויש צורך לנפחים גדולים יותר

ואל תשכח את הסרטים
    דבר הראשון המשחק הכי גדול של ה360 הוא ספלינטר סל החדש שתופס 7 וחצי ג'יגה (אפילו GEARS OF WAR תופס רק 6 וחצי).
    אם זה האינדיקטור, עוד 3 שנים שחברות באמת ינצלו את ה360 הם בטח יגיעו ל10 גיגה אולי וגם אם יעברו את זה תמיד אפשר לארוז משחק ב2 DVD.
    התקופה של משחק שיתפוס 50GB רחוקה מאיתנו לפחות עד הדור אחרי הדור החדש.

אבל גם DVD עלה 1000$ כשהו יצא, המחירים ירדו ברגע שאחד הפורמטים ינצח.
    הבעיה היא שיש הבדל רציני בין הכניסה של הDVD לכניס של הBR או הHD DVD.
    לפני 6 שנים כשבן אדם היה קונה DVD במקום המכשיר וידאו שלו הוא ידע כמה דברים:
    - האיכות תמונה תעלה משמעותית
    - האיכות סאונד תעלה משמעותית (מה שהביא את הקולנוע לבית)
    - הוא לא יהיה מוגבל עם המגבלות של הקלטת (כמו שצריך להריץ אחורה בניגוד לDVD שיכול פשוט לקפוץ מקטע לקטע)
    - יהיו לסרטים תוספות מעניינות כמו מאחורי הקלעים וכו'

עכשיו לך תנסה לשכנע צרכן פשוט שהוא לא פריק טכנולוגיה (וכולנו יודעים שלכולם יש DVD, גם לסבתות) למה הוא צריך BR או HD DVD.
    "זה מחזיק 50GB במקום 9.6 GB" - כן, זה ממש ישכנע
    "אפשר לראות סרטים ב-HD" - "מה זה HD?" "למה אני צריך את זה?" אולי אפילו אין לי טלבזיה שתומכת בזה (ולרוב האנשים אין)
    בקיצור, ההבדל בין DVD לשני הפורמטים החדשים קטן מדי בשביל שאנשים יעשו את המעבר הזה לבנתיים.
    אז אולי עוד 4 שנים (אל תשכח שאפילו למכשיר כמו DVD לקח 3 שנים להכנס למיינסטרים) פתאום נתחיל לראות אותם נכנסים. בנתיים אני לא רואה שום שמוש לBR או HD DVD. אולי עוד 4 שנים אני אקנה לי נגן BR ב400 שקל במחסני חשמל...

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    טוב שיכנעת אותי ,בקשר ל בלו ריי וה HDDVD אבל בחייך מה זה קשור לכך שסוני תמיד אשמה?

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    דבר הראשון המשחק הכי גדול של ה360 הוא ספלינטר סל החדש שתופס 7 וחצי ג'יגה (אפילו GEARS OF WAR תופס רק 6 וחצי).
    אם זה האינדיקטור, עוד 3 שנים שחברות באמת ינצלו את ה360 הם בטח יגיעו ל10 גיגה אולי וגם אם יעברו את זה תמיד אפשר לארוז משחק ב2 DVD.
    התקופה של משחק שיתפוס 50GB רחוקה מאיתנו לפחות עד הדור אחרי הדור החדש.

אבל גם DVD עלה 1000$ כשהו יצא, המחירים ירדו ברגע שאחד הפורמטים ינצח.
    הבעיה היא שיש הבדל רציני בין הכניסה של הDVD לכניס של הBR או הHD DVD.
    לפני 6 שנים כשבן אדם היה קונה DVD במקום המכשיר וידאו שלו הוא ידע כמה דברים:
    - האיכות תמונה תעלה משמעותית
    - האיכות סאונד תעלה משמעותית (מה שהביא את הקולנוע לבית)
    - הוא לא יהיה מוגבל עם המגבלות של הקלטת (כמו שצריך להריץ אחורה בניגוד לDVD שיכול פשוט לקפוץ מקטע לקטע)
    - יהיו לסרטים תוספות מעניינות כמו מאחורי הקלעים וכו'

עכשיו לך תנסה לשכנע צרכן פשוט שהוא לא פריק טכנולוגיה (וכולנו יודעים שלכולם יש DVD, גם לסבתות) למה הוא צריך BR או HD DVD.
    "זה מחזיק 50GB במקום 9.6 GB" - כן, זה ממש ישכנע
    "אפשר לראות סרטים ב-HD" - "מה זה HD?" "למה אני צריך את זה?" אולי אפילו אין לי טלבזיה שתומכת בזה (ולרוב האנשים אין)
    בקיצור, ההבדל בין DVD לשני הפורמטים החדשים קטן מדי בשביל שאנשים יעשו את המעבר הזה לבנתיים.
    אז אולי עוד 4 שנים (אל תשכח שאפילו למכשיר כמו DVD לקח 3 שנים להכנס למיינסטרים) פתאום נתחיל לראות אותם נכנסים. בנתיים אני לא רואה שום שמוש לBR או HD DVD. אולי עוד 4 שנים אני אקנה לי נגן BR ב400 שקל במחסני חשמל...
    אתה צודק חלקית.
    כשעברנו מה-VHS (וידיאו) לדיסק (DVD) זה היה לחלוטין שונה מהתהליך שיקרה בשנים הקרובות כשנעבור מ-DVD ל-Blue-Ray.
    * VHS ודיסקים הם לחלוטין פורמטים שונים, אם זה בצורתם, ואם זה בדרך שהם פועלים ולכן אי אפשר להשוות את המעבר מקלטות לדיסקים,למעבר מדיסק DVD לדיסק Blue-ray או HD-DVD.
    קלטת VHS פעלה על סליל, כלומר טכנולוגיה אנלוגית.
    הדיסק הוא לחלוטין שונה ופועל דיגיטלית, כלומר אין שום חלקים מכניים כמו בקלטת VHS.

* המעבר בין דיסק ה-DVD ל-Blue-ray\HD-DVD הוא בהחלט לא מהפכה כמו שהיה במעבר ל-DVD.
    בעצם זה אותו פורמט (כלומר דיסק עגול), רק ששיפרו אותו והגדילו לו את האיכות והגודל.
    מהפכה תבוא כשנעבור מהדיסקים לאיזשהו פורמט אחר בצורה אחרת. וכל עוד ימשיכו לשפר את הדיסקים (מבחינת איכות וגודל כמו שעושים עכשיו) זה לא באמת תהיה מהפכה כמו המעבר מ-VHS לדיסקים (DVD).

אנשים נוטים להשוות בין שני המעברים האלה, כי זה מה שהיה לפני ולזה משווים, אבל אי אפשר באמת להשוות את זה כי אלו שני דברים שונים לחלוטין.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סבבה, רק חזקת את מה שאמרתי.
    הכניסה של הבלו ריי והHD DVD יהיו כל כך הרבה יותר איטיות מאשר של הDVD אם בכלל.
    רוב הסיכויים שהם ימותו לטובת מכשיר עם דיסק קשיח גדול ובעל שירותי הורדת סרטים ובידור.
    אנשים לא רוצים אוסף של דיסקים יקרים בבית, הם רוצים להוריד דברים כמו בiTune, זה העתיד.
    לדעתי שני הפורמטים ימותו, אבל אם אחד מהם ישרוד זה יהיה הHD DVD (לדעתי).

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    גבישי זיכרון רבותיי. גבישים תלת-ממדיים שמכילים פי כמה מידע מכל בלו-ריי. זה העתיד.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    גבישי זיכרון רבותיי. גבישים תלת-ממדיים שמכילים פי כמה מידע מכל בלו-ריי. זה העתיד.
    WTF? גבישים?
    זו פעם ראשונה שאני שומע על זה. יש לך מידע או לינקים?

נ.ב: אפשר להכניס אותם ל-Tray של ה-PS3?:devil:
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דיסק קשיח עם שירות הורדת סרטים, זה העתיד. בטח זה יהיה משולב ממילא בתוך ממיר סטייל TIVO.
    עדי, אתה יכול להזכיר לי מתי בדיוק היו גבישים דו מימדים שעכשיו עברנו לעולם התלת מימד פתאום?

הרשמה