תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    בכיר במייקרוסופט אירופה מוכן למלחמה מול סוני, ומסתכל על ה- Wii, "צעצוע לילדים" כהגדרתו, מלמעלה.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    No more Wii60?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני חושב שזה בכלל חוצפה לדרוש כזה מחיר על הקונסולה, הרי מה אנחנו מקבלים? נגן DVD ו-MP3 שעולה 3000 ש"ח. על כל משחק אתה משלם בנפרד וגם על שירות ההורדות אונליין הזה, אז למה שאנחנו נצטרך לכסות להם את עלות הייצור? מילא אם המשחקים היו זולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    3,000 ש"ח? כמדומה ה- X360 אמור לעלות 400 דולר לגרסה היקרה, שזה פחות מ- 1750 שקל... וכ- 1300 שקל לגרסה הזולה.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לדעתי הוא דייק, הווי היא קונסולה חדשנית עם רזולוציה נמוכה. בכיר במייקרוסופט מודה בחדשנות שלה שאפילו כמה מבעלי ה-360 לא מוכנים להודות. חוץ מזה, זה לא מפתיע, כל הזמן מייקרוסופט חווה את דעתה על הווי, ותמיד היא אומרת את אותו הדבר: "הווי מעניינת" או "נינטנדו בכיוון טוב, אבל... לא מאיימת עלינו" ובלה בלה בלה.

אני פחות מסכים עם דבריו שהווי היא צעצוע לילדים. ואני תמיד חשבתי ש"צעצוע לילדים" הוא כינוי למשהו שנשבר מהר, כי על פי זה, נינטנדו מעולם לא פיתחה "צעצועים".

אדרבא, יש לווי פוטנציאל לדבר אל מבוגרים כפי שמעולם קונסולה כלשהי לא דיברה אליהם, כי המסורתיות של התעשייה מדברת על בני הנוער בעיקר, הבכיר הסתיר את העובדה הזו. נותר לחכות ולראות האם הפוטנציאל ימומש ונינטנדו תצליח לכבוש קהלים חדשים וגם יותר בוגרים.

אגב, האם הוא עשה סקר כדי לבדוק כמה נערים וילדים יש להם אקס בוקס 360?

All those people may be standing in front of a PS3 display, but they're actually waiting for a Wii. Mega media retailer Tsutaya started Wii pre-orders on Thursday morning at 10:00, following a quiet announcement a couple of days prior. IGN checked in at the Shibuya Tsutaya outlet at 10:30 and found a line of at least 200 people waiting to pre-order a unit.

בהתחשב בניסיונותיה הנואשים של מייקרוסופט להשיג שם תשומת לב, אני חושב שלנ"ל יש הרבה סיבות לקנא בנינטנדו על ה"צעצוע" שלה :devil:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    טוב, בדקתי את המחיר, אולי בחו"ל זה 500 דולר לגרסה המשודרגת אבל אנחנו הישראלים יכולים לקנות את הגרסה הזאת ב-3440 ש"ח בלבד, איזה דיל, הא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    טוב, בדקתי את המחיר, אולי בחו"ל זה 500 דולר לגרסה המשודרגת אבל אנחנו הישראלים יכולים לקנות את הגרסה הזאת ב-3440 ש"ח בלבד, איזה דיל, הא?

יש רק שתי גרסאות:
    CORE שעולה 299$
    PREMIUM שעולה 399$
    שתף ב-Google+

הרשמה