תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    עיר
    אריאל
    "אח שלי בוא,הורדתי משחקים חדשים PS2 אתה חייב לראות..."
    כן,זהו משפט שרובנו שומעים לא פעם בתקופה,אבל האם נמשיך לשמוע אותו בתדירות כזאת גבוהה?
    הדור הבא של קונסולות המשחק (Wii זו לא קונסולה) בקרוב יתחיל את הפלישה העקרית שלו לבתי הצרכנים כאשר הPS3 תתגבר על בעיות הייצור שלה.וכאשר זה יקרה , בין מאות אלפי האנשים אשר ירוצו למכור את הלבלב שלהם בשביל תקציב גדול דיו לקונסולה עצמה,שלט נוסף,משחק ומאה גרם קשיו(קשיו שולט!) יהיו בודדים אשר לא יקנו את הקונסולה על מנת להתבאס מזה שאין רטט.

אותם בודדים,אשר את אותו דבר עשו גם האקס בוקס 360 , יקנו אותה על מנת להתחרות במעין תחרות "למי יש גדול יותר" מחתרתית.רק שהם לא קוראים לזה כך אלא מעדיפים לקרוא לזה: "מי פורץ את הקונסולה ראשון".ואם נשפוט על פי נחישותם ומקרים קודמים לכך,לא משנה כמה מילארדים סוני השקיעה בהגנות מפני הפריצה המיוחלת ,זה רק עניין של זמן.ואני שואל:ואז מה?

משחק אקס בוקס 360 שוקל בין 5 ל8 ג'יגה(ג'יגה!!!!) ,משחק PS3 ישקול (תודות לBLUERAY) כ20 (!) ג'יגה (!!!) החתיכה(איפה???).אני יודע מה אתם חושבים-"כן,אבל גם הדור הקודם די הלהיב את האנשים מבחינת גודל של כל פיסת מדיה שכזו,אבל סגרנו את הפער בסוף,לא?"
    כן בהחלט סגרנו את הפער ,ומבחינת האקס בוקס 360 5-8 ג'יגה זה עוד סביל ,אבל פה נופל עיקר הדיון שלי:הגולש הישראלי.

דבר ראשון תשכחו מתחנה מרכזית.אף אחד שם לא שמע על אקס בוקס ומבחינה עסקית זה יהיה הפסד גדול מבחינת הגנבים האלו לצרוב לכם משחקי PS3.אז מה הגנב הישראלי המצוי שלא אוהב לשלם על משחקים יעשה?(אני שואל) "הוא יוריד!" (אתם עונים...).אז זהו,שזה לא כל כך בטוח...
    בעוד אירופה ,ארה"ב ושאר אומות העולם המתקדמות נאבקות כל הזמן על מנת לשפר את מהירות הגלישה ותשתית האינטרנט בכלל(תודות למספר רב של חברות ותחרות עזה בינהן) כאן בארץ,כמו בהרבה מקרים אחרים , הגענו לאיזה שהיא מן רבייה.החברות כאן לא משקיעות כל כך בתשתית אינטרנט ושיפור הגלישה אלא יותר בתנאים ומבצעים אשר מביאים לכם את אותו מוצר למעשה,רק נותנים לך גם שואב אבק למקלדת(יש!).הן מציאות לנו חבילות של 5 מגה (ואו...) לגיימרים כהטופ של הטופ מבחינת הגלישה הישראלית למרות שזה לא באמת משפר הרבה ובהשוואה לאירופה זה באמת כלום.

אז ביססנו שמהירות הגלישה כאן לא תפרח פלאים בקרוב(בעיקר לעובדה שאנחנו אוכלים מה שמביאים לנו,חוסר הטקט של הצרכן הישראלי ושלטון הרשע של בארני...אבל זה לדיון אחר)
    איך הגולש הישראלי יעמוד מול הורדה של 20 ג'יגה? מאיפה הוא ישיג צורב BLUERAY בכלל?(?????!)
    בואו נניח שהוא כן ישיג צורב כזה (לאחר עסקה מלאת סעיפים עם השטן כולל חוזה להרוג את אמא של במבי) כמה משחקים של 20 ג'יגה הוא יוריד לפני שהוא יתיאש?(לא כל משחקי הPS3 יהיו טובים, כך פועל הטבע)
    האם הדור הבא יחסל את המוריד הישראלי?
    "תתחיל הכי מהר שלך ואז לאט לאט הגבר את הקצב"
    -אני לא ג'ובניק,אני תומך לחימה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    מחשבה יפה,שמע 5 מגה לדעתי זה מספיק,אבל בגדול זה נכון אבל תתחשב בזה שהכל פה במדינה תמיד נימצא כמה חודשים אחרי אירופה וארהב,כמעת בכל דבר...
    אבל כמו שאמרת אני מאמין שהישראלי המצוי ימצא לזה פיתרון כזה או אחר למצוא איך להוריד קבצים ענקיים,אבל לא זה מה שמדאיג אותי,מדאיג אותי מזה שמהתחלה הצרכן צריך לקנות משחק שעולה 300שח אתם לא חושבים שזו הגזמה? מה הפלא שכמעת כל המדינה מורידה משחקים!
    קצת טקט אני חושב שעם משחקי סוני היו עולים 200 שח גג ,היו לי יותר מ-5 משחקים מקוריים!
    ולשאלה שלך,לא זה לא יקרה בחיים לצערי!
    אגב:איפה אתה משרת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    רעננה
    קודם כל, אני לא מסכים עם כל מה שאמרת. יש לי חבר שגר עד לפני 2 שנים בארה"ב. לטענתו האינטרנט שם יקר יותר עבור מהירות דומה.

בקשר לפיראטיות- אני לא יודע אם 300 שקל זה מחיר סביר או לא.
    מה שבטוח ש 300 שקל כאשר בחול המשחק עולה 150- זה בהחלט לא סביר.
    אני מוזמנים לקרוא את הנושא שפתחתי בפורום Playstation.
    .I'm not perfect, yet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אחת הסיבות למעבר ל- Blu-Ray DVD היא בדיוק כדי שיהיה יותר קשה להוריד ולצרוב משחקים.
    בכל מקרה, בארץ הרוב הגדול של הגיימרים הם שחקני מחשב בלבד, ורק מיעוט משחק ב- Xbox. יקח עוד הרבה זמן עד שה- PS3 תהפוך בארץ לפופולרית. ועד אז, אלוהים גדול...

אני אישית מאמין גדול בהפצה דיגיטלית ובמשחקים מוזלים שמגיעים ישירות למחשב או לקונסולה. בלי מחירים בשמים, בלי פערי תיווך...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הרשמה