תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני שם לב שפשוט אין לכם Wii במסד נתונים
    כשמפורסמות ידיעות תמיד מופיע למעלה לאיזה נושאים זה מתקשר, וכתוב שם PS3 וXBXO360 וGameCube, אבל אף פעם לא Wii
    וכשיש ביקורת על משחק שקיים בכמה פלטפורמות יש אייקון קטן של כל הפלטפורמוט אליהן המשחק זמין, וPS3 מופיעה שם, אבל Wii לא.
    למה זה ככה?
    סוף סוף יש קונסולה טובה אז אתם מתעלמים ממנה?
    (אולי מתעלמים זאת לא המילה הנכונה, כי אתם כן מפרסמים ידיעות לגביה וכו'... אבל אתם לא מוסיפים אותה לרשימת הפלטפורמות הקיימות (ואתם תמיד מפרסמים כל מני סרטים של השוואה בין סוני לנינטנדו, ותמיד נינטנדו יוצאים שם מגוחכים... אבל זאת רק בדיחה ;-)))

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    קודם כל, שלום
    הסיבה היחידה שאין פלטפורמה Wii באתר היא בגלל איזו שטות טכנית והעובדה שהאתר מוחלף פחות או יותר בסוף החודש.
    כפי שאתה בעצמך מודה, אנחנו לא מתעלמים מהקונסולה הזו - למעשה, אנחנו אתר המשחקים הכללי שמסקר הכי הרבה את הוויי בארץ.
    יתרה מזאת, בין חברי המערכת יש שלושה(!) שמתכוונים לקנות את הקונסולה קרוב להשקה.
    תנוח דעתך.
    חוץ מזה, אם נראה שיש בפורום נינטנדו הרבה תנועה (ויש), ושיש עניין ב- Wii, אנחנו נשמח לשתף איתכם פעולה בנוגע לסיקור המכשיר המעניין הזה. עוד פרטים על שילוב הגולשים בתוך האתר, בקרוב.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    סבבה
    ובאמת את רוב המידע שלי על הWii אני מקבל מהאתר שלכם (לא יודע אם אני אקנה אותה, אבל יש סיכוי שכן)

האתר שלכם עומד להפוך לאתר מבוסס Web 2.0? מגניב... מערכת מוכנה (סטייל wikipedia או סטייל הפורומים האלה), או שזאת מערכת שאתם בונים בעצמכם?

הייתי שמח להשתתף יותר פה בפורומים (כמו בפורום של נינטנדו), אבל האמת היא שאחרי שמתרגלים לפורום עץ, זה הופך להיות סיוט לגלוש בפורומים מהסוג הזה (כבר הבנתי שרוב האנשים פה לא מסכימים איתי, וגם לא הגיבו כל כך לניסוי שעשיתי... נו, מילא). לא נורא

אגב, זה לא קצת לא חוקי שאתם משתמשים בפורומים של מערכת מוכנה ומחקתם את הזכויות מלמטה? (של vBulletin, אם אני מזהה נכון את המערכת...)

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי freak2100
    סבבה
    ובאמת את רוב המידע שלי על הWii אני מקבל מהאתר שלכם (לא יודע אם אני אקנה אותה, אבל יש סיכוי שכן)

האתר שלכם עומד להפוך לאתר מבוסס Web 2.0? מגניב... מערכת מוכנה (סטייל wikipedia או סטייל הפורומים האלה), או שזאת מערכת שאתם בונים בעצמכם?

הייתי שמח להשתתף יותר פה בפורומים (כמו בפורום של נינטנדו), אבל האמת היא שאחרי שמתרגלים לפורום עץ, זה הופך להיות סיוט לגלוש בפורומים מהסוג הזה (כבר הבנתי שרוב האנשים פה לא מסכימים איתי, וגם לא הגיבו כל כך לניסוי שעשיתי... נו, מילא). לא נורא
    תנוח כבר. אין מצב שיחליפו לפורום עץ, על אף אהבתך אליו.
    וחוץ מזה, זו פשוט שיטה פרימיטיבית לעשות פורום (לדעתי כמובן), לא משנה איזה טיעונים תביא.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    תנוח כבר. אין מצב שיחליפו לפורום עץ, על אף אהבתך אליו.
    וחוץ מזה, זו פשוט שיטה פרימיטיבית לעשות פורום (לדעתי כמובן), לא משנה איזה טיעונים תביא.
    זה לא הגיוני מה שאתה אומר, כי פורום שהוא לא עץ ממש קל לתכנת, לעומת פורום עץ שמצריך אלגוריתם די מסובך.

בכל מקרה, בסך הכל אמרתי שאני לא גולש בפורומים כי הם לא נוחים, את זה שלא יחליפו כבר הבנתי.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    סליחה על בורות, אבל אפשר קצת מידע על הקונסולה הזאת? לא מבין למה חברות אחרות חושבת שיוכלו להתחרות עם PS3... זאתמרת עם כל השנאה שיש לPS יש לו גם הרבהההה פירסום, ועם השנים כולם התרגלו אליו.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    סליחה על בורות, אבל אפשר קצת מידע על הקונסולה הזאת? לא מבין למה חברות אחרות חושבת שיוכלו להתחרות עם PS3... זאתמרת עם כל השנאה שיש לPS יש לו גם הרבהההה פירסום, ועם השנים כולם התרגלו אליו.
    אתה רציני?

Wii - GameSpot
    Wii Launch Center - GameSpot
    Wii - IGN
    Wii Launch Guide - IGN
    Wii - GameSpy
    Wii Launch Index - GameSpy
    Wii - 1UP
    Wii & PS3 Launchageddon - 1UP
    Wii - Eurogamer
    Wii - Joystiq
    Wii - Gizmodo
    Wii - Wikipedia
    Wii - Official Site
    Wii - Official Site at Nintendo.com

אני חושב שזה מספיק.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    תראה לו מה זה

יודע מה? תיצור נושא חדש עם קישורים חשובים לכתבות ודברים של Wii (ותשמור אותו מעודכן) ואני אהפוך אותו ל"שימושון" כך שהוא יופיע לצד הפורום לדראון עולם.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    תראה לו מה זה

יודע מה? תיצור נושא חדש עם קישורים חשובים לכתבות ודברים של Wii (ותשמור אותו מעודכן) ואני אהפוך אותו ל"שימושון" כך שהוא יופיע לצד הפורום לדראון עולם.
    Done. עשיתי כבר אחד בפורום "נינטנדו".
    התכוונת לישמושון בפורום הזה או בנינטנדו?. כי בפורום הזה זה לא ממש קשור.

התכוונתי (ואני עדיין) לעשות גם אחד ל-PS3, אבל אני עצלן.

* ואו, דראון עולם זו וואחד ביטוי:barbaric:.
    shonon>moonjib

הרשמה