תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    אני מתגעגע לאיזה סימולטור טוב!!!!!!!!
    משחקי התפקידים והפעולה נראה לי הכחידו את הסימולטורים ואין כבר משחקים שווים!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי indigo^flow
    אני מתגעגע לאיזה סימולטור טוב!!!!!!!!
    משחקי התפקידים והפעולה נראה לי הכחידו את הסימולטורים ואין כבר משחקים שווים!!!
    חחח אני זוכר את המשחק "כוכב כחול" ( שהיום הוא מעלה אבק במגירה) , תמיד הייתי משחק אותה יוצא למלחמה חחח "צצצ אלפא 1 כאן אלפא 2 , מוכן להמראה עבור" חחח היו ימים ^^
    ואני זוכר שטסתי עד קפריסין ואחרי זה עד טורקיה ואז נחתתי שם כי לא היה לי דלק חחח
    היו ימים ^^

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    כן משחק נחמד חבל שלא יצאו עוד כמה כאלה..
    כבר לא משקיעים היום בסימולטורים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני חייב לומר שאישית אף פעם לא הבנתי איך זה שסימולטורים, שהיו פעם אחד הז'אנרים המובילים, נעלמו מהשטח. האם הקהל כבר לא מתעניין יותר בסימולטורים?
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    כנראה שכן היום משחקי הפעולה כל כך אטרקטיבים שאפשר לטוס לשוט לנסוע וללכת מכות.....שפשוט זה משך את הרוב והשאר כנראה החובבנים האמיתיים של הסימולטורים נראה לי שפרשו למירוצי מכונית כמוNFS לדורותיו ולGT ששיך ל-PS

דרך אגב מרוצי מכוניות...לדעתי זה גם נכנס לקטגוריה של סימולטורים! לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אתה יכול לקנות ג'ויסטיק ולשחק fight סימולטור...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.11.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי choopy
    אני חייב לומר שאישית אף פעם לא הבנתי איך זה שסימולטורים, שהיו פעם אחד הז'אנרים המובילים, נעלמו מהשטח. האם הקהל כבר לא מתעניין יותר בסימולטורים?

הקהל מתענייין,
    הבעיה שלא מוציאים הרבה משחקים לזה, את כמות הסימולטרים שיש היום אפשר לספור על כף יד אחת וזה הבעיה.

ברגע שאין מבחר לא יהיה גם קהל .

מה שכן היום יש כשלושה סימולטורים בעלי ערך : לוק און , פליט סימולטור2004 ופליט סימלטור FSX
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי clior
    הקהל מתענייין,
    הבעיה שלא מוציאים הרבה משחקים לזה, את כמות הסימולטרים שיש היום אפשר לספור על כף יד אחת וזה הבעיה.

ברגע שאין מבחר לא יהיה גם קהל .

מה שכן היום יש כשלושה סימולטורים בעלי ערך : לוק און , פליט סימולטור2004 ופליט סימלטור FSX
    אחד מהם הוא חיננמי??
    יש משחקי רשת בסגנון הזה שהם חינמים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אנחנו כבר דנים בנושא, למישהו כאן יש ג'ויסטיק Force Feedback? שווה לקנות אותו או שהרוטטים מספיק טובים?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי choopy
    תתפלא, עולם הסימולטורים לא רק שאינו במדרון, אלא אפילו בנסיקה בשנים האחרונות. אני זוכר את התקופה שסימולטורים, נתפסו בתור ז'אנר משחק שלא מציע הרבה, מלבד משחק ליניארי ובנאלי ולא מהנה, לכל מי שאין לו ולו את הזיקה המינימלית ביותר לעולם התעופה.

אבל כיום סימולטורים הפכו לנחלת הכלל. שושלת הFlight Simulator שבעבר הייתה ידועה בתור משחק שהוא "רק למבינים", כיום עם מערכות הסברה ותוספים כגון "הרפתקאות באוויר" ומצבי "kiosk" למיניהם, וקורסים מפורטים שיוצרים סוג של קמפיין משחק עם שלבים, גורמים להמוני אנשים לרכוש אותם. אותם הקמפיינים נעים החל ממטוסי פרופ חד מנועיים, ועד לצורות ניווט שונות בלילה, ביום, ובאיזורים שונים ונגמרים כלה בטיסות ארוכות טווח וטראנס אטלנטיות עם מטוסים סילוניים.

בעבר משחקים לא הציעו מגוון כלכך רחב של "שטויות", מה שגרם למשחקים להיות זמינים רק לקהל יעד מאוד מצומצם, שידע בדיוק מה הוא מחפש.

וכל זה בלי לדבר בכלל על מערכות אינטרנט בין לאומיות שמספקות לשחקים מכל העולם אפשרות להנות מחוויות המשחק כאילו הם בתא טייס או במגדל פיקוח אמיתיים. אתרים כגון Vatsim או כמו Avsim,שנוצרו בדיוק למען מטרה זו !

ושוב, כל זה בלי להכליל סימולטורים חדישים כמו LO-MAC, עם מנוע תלת-המימד שלו שהיה חזית הטכנולוגיה, או בכלל סימולטורים שכמותו, שאפשר לדבר עליהם כאן שעות מרובות.

וגם רשימת סימולטורים של מכוניות... הרשימה נמשכת עוד ועוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אני רוצה לישאול אותכם איפה אני יכול להשיג את המישחק הזה נאבד לי הדיסק ואני מחפש את המישחק הזה למי שיש תשובה אמיתית אז האיי סי שלי 264395208
    בתודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    ראשל"צ
    כוכב כחול משחק חמוד. הבעיה היא שהוא לא עובד כל כך טוב על XP.
    בקשר לג'וייסטיקים, פורס פידבק זה טוב למשחקים שמנצלים את הפונקציה הזו כראוי.
    X WING ALLIANCE משחק שנהנתי ממנו עם הפורס פידבק. לעומתו MFS2004 משתמש בפורס פידבק בצורה נוראית.
    By ozaris and by ikis look in to my eyes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    מי שחושב שאין סימולטרים לא יודע לאיפה להסתכל.
    סידרת IL Sturmvik רק מצליחה יותר ויותר... החודש יצא לה משחק חדש.
    זה אומר שיש לסידרה כבר 5 משחקים -
    IL 2 Sturmovik
    IL 2 Sturmovik FB
    IL 2 Sturmovik AEP
    Pacific Fighter
    IL 2 Sturmovik: 1946

אחלה סידרה... נהנה לטוס בה.
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הרשמה