תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    איך שזה יוצא אני מתכוון לירכוש אתPS3 אני מקווה שאתם לא תשאירו אותי לבד פה!!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    PS3 - 600$
    extra controller - 50$
    2 games - 120$
    =
    770$

770*1.3=1001 (מכס)
    +
    150$ משלוח לארץ
    =
    1151$
    *
    4.4 (שער הדולר לפי שער ההמרה של הבנקים שהוא מן הסתם גבוה משער הדולר)
    =
    5064 ש"ח

או במילים אחרות, לא נראה לי שמשהו פה מתכוון להשיל 5000+ שקל בשביל רזיסטנס ו... יש עוד משחק שיגור אקסקלוסיבי?

תקנה כבר 8800GTS ומעבד CORE 2 DUE בפחות. הם חזקים יותר מהPS3 ותוכל להריץ כל משחק שיצא בשלוש שנים+ הקורובות למחשב ומן הסתם גם כל מה שיצא כבר בשנים האחרונות כמו HL2, COD2 או COH.

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    אני מסכים איתך שזה יקר אבל הגזמת....
    חבר שלי בלוס אנגלס הוא יביא לי את זה כשזה יצא זה בערך 600$ וזה כולל שלט ומשחק ונגיד שלא אז נוסיף עוד 200$ על כל השטויות!
    800X4.5=3600
    נעגל את זה ל-4 עם עם המכס וכדו. והופ יש לך PS3 לפני שזה יגיע לארץ באיזה בכמה חודשים הפרש!
    שמע אני לא מבין הכי גדול בחומרה ויכול ליהיות שיהיה אפשר להריץ על המחשב משחקים חדשים לטווח העתידי אבל גבר עם שיחקת בסוני ובמשחקים היחודים ובחווית המשחק המטורפת והממכרת אתה יכול להסכים איתי ששום דבר לא יכול להשתוות אליו גם לא המחשב.
    אז נכון שלהוציא סכום מטורף של כסף על זה יחשב לטירוף אבל זה מפתה בטירוף! יצא לך לראות את הטרילרים של המשחקים שיצאו לפי אס 3????? זה עולם אחר לגמריי נראה גם עוד שנה שנתיים המשחקים למחשב לא יגיעו לרמה של הפלייסטיישיין!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    משחקי מחשב כבר הגיעו לרמה. זה לא כמו בדורות הקודמים. זה הדור הראשון שבוא החומרה של המחשבים חזקה ממה שיש בקונסולות.
    קריסס יוצא במרץ למחשב והוא נראה יותר טוב מכל משחק קונסולה שקיים אולי חוץ מ-GOW שהוא בכלל משחק ל-360.

אני יודע שהרבה משחקי PS3 נראים טוב בטריילרים, אבל משחקים כמו MGS4 ו-DMC4, לא תוכל לשחק אותם עד כמעט סוף 2007. לא חבל סתם להביא קונסולה במחיר כזה?
    ד"א, המכס על משחקי וידאו זה 29.6 אחוז אז אם תקנה קונסולה (אפילו הגרסה הזולה ב-500$), תוסיף שלט שני שעולה 50$ ושני משחקים שהם 60$ כל אחד, זה כבר מגיע ל-670 וזה בלי מכס שמעלה את זה ל-871.
    דבר נוסף ששכחת זה שבארה"ב משלמים מיסים על כל קניה. כלומר בנוסף ל-670 שתשלם,גם תשלם בסביבות ה-18 אחוז מיסים שמעלה את זה ל-790, תוסיף את המכס על הסכום המקורי שזה 201$, כלומר 991$. שזה 4360 שקל לגרסה הפחות יקרה יחד עם שני משחקים ושלט.
    אל תשכח שכל זה בכלל בתנאי שתמצא אחד, ואלה אם הזמנת כבר מראש אתה לא תמצא.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לקנות קונסולה (או מחשב) רק בשביל הביצועים הגראפיים שלה זה טמטום מוחלט, ועוד במחיר אסטרונומי כזה, פשוט מטורף.

והמס בארה"ב הוא 9-6 אחוז על משחקי וידאו וקונסולות, תלוי במדינה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    שוב, כמו ש-Drkeo אמר, אלא אם כן חבר שלך הוא אחד מהבחורים בתמונה -

שמתקמפרים מחוץ לחנות כבר מיום שני, אין שום סיכוי שתצליח להשיג קונסולה בשיגור.

אני מעריץ של ה-Playstation... אבל גם אני לא רואה סיבה לרכוש אותה ביום הראשון. המחיר בפני עצמו לא מפחיד אותי, אבל המחיר בהתחשב בעובדה שבעוד שנה תצא גרסה חדשה, מתוקנת ומדוגמת, גורם לי לחשוב שעדיף לי לחכות. מה עוד שבאמת אין שום משחק שיגור ששווה להסתכן בשבילו. תקנה FF12 ל-PS2 ותשמור את הכסף שלך למתי שהמשחקים הטובים יוצאים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כמו שאמרו, אם לא הזמנת מראש כבר אין לך סיכוי להשיג אחד בחודשים הקרובים, וזה במילא לא היה שווה את זה, כדאי לך לחכות.
    ו... אם יש לך PS1 או PS2 ואתה רוצה להשתמש בשמירות שלך על הPS3, אתה גם צריך לקנות אביזר מיוחד שמחבר את כרטיסי הזיכרון שלהם לPS3, נראה לי שהוא עולה 15 דולר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    צודק, המס בלאס וגאס הוא באמת פחות מ-7% אפילו (זה מס כללי, לא קשור אם זה משחקי וידאו או אוטו).

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    WOW אתה נשמע כמו איזה ניצב לעניניי מיסים בלוס אנגלס מאיפה את יודע את הפרטים האלה?

הPS2 כבר מאוס ואני רוצה לשחק משחקים על רמה,ועם הPS3 יעלה כל כך יקר אני כנראה יחכה איזה חצי שנה שנה עד שהמחירים ירדו,בכלל בכל הגירסאות הראשונות של הסוני היו פול באגים ותקלות,
    אני מודע לחסרונות בקנייה קונסלה דנדשה. זה מתחיל להראות כאילו אני איזה ילד שמנת שמנגב את ה-#*$& עם כסף!!!!!
    ובקשר לקונסולה חדשה שתיצא לא בזמן הקרוב ידידי...נכון שזה טבע העולם ותמיד יוצאים גירסאות אבל נראה לי יקח הרבה זמן עד שתיצא גירסה חדשה!

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    omg ג'ימס התמונה ששמת מטרידה...הם אשכרה יושבים שבוע לפני בחוץ? מילא יום אחד לפני,אפשר עוד להגיד שזה גם בשביל החוויה,אבל שבוע!?חולי נפש האמריקאים האלה.

אה וקיאו,crysis על הויסטה עם החומרה הדרושה,כבר אוכל את כל הדור הבא.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי bling

אה וקיאו,crysis על הויסטה עם החומרה הדרושה,כבר אוכל את כל הדור הבא.
    וכפי שאנחנו יודעים, החומרה הדרושה עדיין לא יצאה לשוק... וגם כשתצא - המחיר, המחיר...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי choopy
    וכפי שאנחנו יודעים, החומרה הדרושה עדיין לא יצאה לשוק... וגם כשתצא - המחיר, המחיר...

יצאה לשוק, אתמול האמת. 8800GTS והגרסה היקרה יותר 8800GTX של NVIDIA ב-449$ ו-649$ בהתאמה.
    כרטיס DX10 הראשון בשוק. בנתיים "סך הכל" מכפיל את ה-7900GTX (כלומר, ה-GTS מכפיל, ה-GTX משלש וכרגע אין אפילו משחק אחד שתוכנן לDX10. ברגע שיהיו משחקי DX10 הם ירוצו הרבה יותר טוב על הסדרה הזאת).
    הכרטיס של ה-360 חלש ממנו והכרטיס הגרפי של ה-PS3 כמו שכולנו יודעים חלש משל ה-360.
    החומרה לעקוף את הקונסולות כבר כאן שבוע לפני שה-PS3 יצא, פעם ראשונה בהסטוריה.

אני עדין לא יודע אם קריסס אוכל את כל הדור הבא. אולי הכל חוץ מGOW (גרפית כמובן).
    אבל זה סוג אחר של משחק, יש הבדל בין לרנדר רחוב לבין לרנדר 20 קילומטר של צמחיה. האמת שלא יצא לי לראות כמעט כלום באיכות טובה מקריסס אז נחכה עד מרץ כי אז יהיה לי את אותו ואת GOW, נכתוב התרשמות בהבדלים

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    זה כל הרעיון של הקונסולות... המחיר המפתה.
    קונסולות חיות הרבה יותר זמן מכל מחשב על שקונים... המחיר שלהן זול בהרבה (בהרבה מאוד), ואין צורך לשדרג כל יומיים. אתה מקבל משחק נטו- בלי חשש לאם תוכל להפעיל את כל האפשרויות הגרפיות או אם זה יעבוד ב-FPS יציב.
    תן לי גרפיקה של GOW, ואני יותר ממסופק לשנים הבאות...
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון GOW מספק אותי ביותר מדי דרכים שגבר לא אמור להרגיש
    אבל להזכיר לך ש360 עולה בארץ כמעט 4000 שקל וPS3 יעלה אפילו יותר.
    לקנות מחשב שמריץ את קריסס שיש בו כרטיס מסך DX10 אפשר לקנות ב-6000+ שקל.
    ומן הסתם עוד שנה שרק אז הPS3 יתחיל לתפוס תאוצה המחירים של החלקים האלה למחשב יהיו כלום, יהיו כרטיסי DX10 ב-800 שקל לקהל הקז'ואלי וכרטיסים פי 2 יותר חזקים מה-8800GTX לקהל הפנאט.
    אבל זה נכון, קונסולות זה לאנשים שלא רוצים כאב ראש (אלה אם יש להם את מעגל המוות האדום על ה360 שלהם )

הרשמה