תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    מה לעזאזל עלה לכם בראש כשחשבתם לתרגם את כל ויגיימס לויינט-ית?!!!!!

דווקא איפה שהאנשים הכי לא מבינים, יקטלו כל שניה, יחפשו פגמים בכל דבר קטן וכו'!
    עובדה! כל קומיקס של אביב אור שם לא יכול להיות בלי מאות שטויות 'גרוע!!! את דבילית' 'ממש לא מצחיק' וכו' ועוד זה ניקרא תגובה בונה!
    עד שויגיימס היה האתר היחידי באינטרנט לגיימרים בלי שום זייני שכל, קללנים ואנטי-נובים בכל פינה העברתם אותו לYNET???

אני מרגיש כאילו לקחו את האתר שאני הכי אוהב והרסו אותו! בעצם לא כאילו, באמת!!!

די!!!!

המסחור פורץ גבולות...
    אני מודע לחלוטין שכל מה שנמצא מעל לחתימה הזאת הינו ספאם טהור ואני גאה בזה!!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אתה תצטרך להבהיר את עצמך. העברנו את האתר ל- Ynet? מאיזו בחינה? על איזה מסחור אתה מדבר?
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    מהבחינה הזאת שהקומיקס של האתר שם, החדשות שם, כל השטויות כאילו הועתקו לשם...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני עדיין מתקשה להבין למה כוונתך. Ynet מפרסמים כחמישית מהכתבות וכעשירית מהחדשות שלנו, תמיד אחרי שהם מתפרסמות אצלנו (ולעיתים זמן רב לאחר מכן), וכן התחילו לפרסם קומיקסים ישנים מהמאגר של 135 שכבר פרסמנו, בתוקף שיתוף פעולה שיש לנו איתם. האם לזה כוונתך? אם כן, מה בדיוק הבעיה? שהטוקבקיסטים שלהם מקשקשים? שיקשקשו, כל עוד הם עושים את זה שם ולא כאן...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    ואולי כל זה זה קצת הגזמה, אבל אני עדין מרגיש שמש'ו נהרס בויגיימס.
    בפורום הקודם פירסמתי נושא ובו אני משבח את הקהילה על היותה קהילת הגיימרים השפויה היחידה בארץ. זה קרה לאחר הצצה בקומיקס של האתר גיימר והתגובות עליו שיסתכמו ב"צריך להוציא את הצייר להורג!!!111" "תמות נובבבבבב!!!111111111111111" וכו'. זה פשוט עיצבן אותי. כשאותם דברים נעשים על דברים של ויגיימס, יש החמצה של הרגשת היחודיות, וכל הקהילה השפויה והחובקת כאן מתנגשת עם הקהילה ההרסנית של YNET, שגם רובם הם בני 30 פלוס שמחפשים ללכלך, או מבקרי משחקים. שזה אותו דבר.
    קיצר, אני אומר חבל...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אוקיי, מה שאני לא מבין זה למה אתה קורא תגובות ב- Ynet ומתייחס אליהן כאילו מדובר בתגובות שפורסמו כאן? במה זה משנה משהו לגבי הקהילה שיושבת ב- Vgames?
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    אני יודע, אבל עדין זה קצת מפריע. זה ניראה כאילו שתי הקהילות מתנגשות.
    ובכלל, מה האתר קשור לYNET??

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הוא באמת לא קשור, ואני לא מבין למה אתה חושב שהוא קשור או שהקהילות מתנגשות...
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    עם הוא לא קשור אז למה לעזאזל חצי מהאתר נימצא שם...

עזוב שיהיה ככה. אפשר לנעול את הנושא כבר...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נראה כאילו אתה מעדיף שתהיה פה קהילה מתה לגמרי עם 5 תגובות ביום על מה שיש עכשיו (קהילה חצי חיה בשלבי הקמה עם 10 תגובות ביום)

אני מניח שזה קרה בזכות (או בגלל, לדעתך) מערכת הפורומים החדשים, זה פשוט משך עוד אנשים שלא העזו להתקרב למערכת הקודמת.

אתה ממש טועה אם אתה חושב שפעם היה יותר טוב רק בגלל שהיו קצת אנשים. אז נכון, מה שמשנה זה האיכות, אבל האיכות תיגמר מתישהו אם לא תתחדש הכמות.

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    קהילות קטנות ואיכותיות עדיפות לדעתי על קהילה ענקית שרובה בנויה מטוקבקיסטים חסרי חיים שמקפידים להביע שנאה טהורה לכל דבר שהוא לא עצמם [ע"ע YNET, גיימר]. ה"מודל לחיקוי" של ויגיימס מהבחינה הזאת יכול להיות אולי משהו בסגנון fisheye.co.il, שהוא אחלה אתר לסרטים, בלי פורומים אמנם, אבל במערכת התגובות שם מתפתחים דיונים ממש מעניינים בדרך כלל. האנשים שמסתובבים שם הם ברמה גבוהה. מקווה שדבר דומה יקרה גם כאן...

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Sagist
    קהילות קטנות ואיכותיות עדיפות לדעתי על קהילה ענקית שרובה בנויה מטוקבקיסטים חסרי חיים שמקפידים להביע שנאה טהורה לכל דבר שהוא לא עצמם [ע"ע YNET, גיימר]. ה"מודל לחיקוי" של ויגיימס מהבחינה הזאת יכול להיות אולי משהו בסגנון fisheye.co.il, שהוא אחלה אתר לסרטים, בלי פורומים אמנם, אבל במערכת התגובות שם מתפתחים דיונים ממש מעניינים בדרך כלל. האנשים שמסתובבים שם הם ברמה גבוהה. מקווה שדבר דומה יקרה גם כאן...
    אני חושב שאפשר לקחת דוגמה גם מ-HWzone.co.il.
    כל הדיונים שם ברמה, אין ספאמרים, אין נובים שיכולים לפתוח דיון על מה שהם רוצים, והכל בזכות חוקים ואדמינים קשוחים שעושים את העבודה כמו שצריך.
    בגלל הדברים הנ"ל ועוד הרבה, זו הקהילה הכי גדולה בארץ בתחום המחשבים ואחת הגדולות בכלל.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    אוקי........ אני מבין למה הכינוי שלך psyco.
    זה שהם מפרסמים את ויגיימס בYNET לא אומר שהמקום יהפוך לאנרכיה וירד לרמה של גיימר, הגזמת!

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    זה שהם מפרסמים את ויגיימס בYNET לא אומר שהמקום יהפוך לאנרכיה וירד לרמה של גיימר, הגזמת!
    לא קשור. אני Psycho כי אני פשוט פסיכי והדרך שלי להעביר זמן כשאני לא משחק זה לשמור תמונות של גמלים למחשב. כן. יש לי את אוסף הגמלים הגדול בעולם. אובססיה.

ואולי לא נרד לרמה של גיימר... אבל עצם זה שהדבילים מעיזים להטיל ספק על כישרונה של אביב או להגיד שהכתבות דפוקות מרגיז אותי. עוד מעט הם גם יתחילו לקרוא 'נובים' אחד לשני וכאן השפיות כבר תלך לעזאזל לגמרי.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אחד הנושאים היותר הזויים שנפתחו כאן בפורום של ויגיימס...

אגב, טוב שהוספתם את הסמיילים הישנים! :barbaric: :confused: :mad: ;):p:devil::inlove: :clown: :rolleyes: :pikuchu:

עריכה: איפה לעזאזל סמיילי מגלגל העיניים? הסמיילי הזה יצר כל כך הרבה ריבים בפורומים הישנים...
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ואוו, אנשים עם דעות שונות משל הכתבים פה, אני מציע לנקוט בצעדים חמורים!

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    כבר ירדנו לרמה של גיימר, חוץ מהדירוג (שבטח יגיע מתישהו), ובלי כמות האנשים המסיבית.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    חבר'ה, כל מה שיש לי לומר הוא שהאתר והקהילה יהיו בדיוק מה שתעשו מהם. אם אתם, כחברי קהילה ותיקים ורציניים, תמשכו את הקהילה למעלה כמו שעושים ב- HWZone, תהיה קהילה רצינית. גם בגיימר אפשר להבחין בהבדלים מאוד משמעותיים בין פורומים רציניים, שהחבר'ה בהם משקיעים ובונים קהילה כמו שצריך, לבין פורומים שהחבר'ה בהם רק מספימים.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    לא, אתה פשוט לא מבין את העניין.
    גם אם פורום כלשהו ב-HWzone נטוש ואין שם נפש חיה, עדיין לא יהיה שם ספאם.
    שם בניגוד לפה יש אדמינים וחוקים שעוזרים לשמור על הסדר.
    זה כב מתחיל לעצבן שאתה מפיל את הכל על הקהילה, אמנם יש לה חלק, אבל זה לא אומר שלא צריכים להיות אדמינים ולהיות ספאם אינסופי (תקפוץ לפורום GTA).
    תבקר ב-HWzone ותראה את ההבדל.

אדוני יובל ושאר האדמינים, תפקידכם הוא למנוע ספאם, גם אם תמנעו מזה. זה התפקיד של האדמינים.
    ובניגוד לאדמינים פה שגם את זה לא עושים, בזון הם מפעילים דיוני סטיקי ועזרה או דיונים עם לינקים שימושיים. פה אין דבר כזה.

בכתבה על המערכת הקהילות החדשה כתבתם שנגמרת ההזנחה ומתחילים לעשות פה קהילה כמו שצריך.
    כפי שאני רואה את זה ועוד אנשים, הקהילה הזאת מתדרדרת לאותו עתיד כמו הישנה (רק שפה הספאם חוגג כי המערכת נורמלית. במערכת הישנה אפילו לספאמרים לא היה כוח להספים), האדמינים מזניחים כרגיל, ואין שום דבר מעניין שמושך אותי לקהילה הזאת (שבה 60 פורומים) לקהילה של HWzone שבה רק פורום משחקים אחד.

זה המצב כפי איך שאני רואה אותו.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    נכתב במקור על ידי moonjib
    לא, אתה פשוט לא מבין את העניין.
    גם אם פורום כלשהו ב-HWzone נטוש ואין שם נפש חיה, עדיין לא יהיה שם ספאם.
    שם בניגוד לפה יש אדמינים וחוקים שעוזרים לשמור על הסדר.
    זה כב מתחיל לעצבן שאתה מפיל את הכל על הקהילה, אמנם יש לה חלק, אבל זה לא אומר שלא צריכים להיות אדמינים ולהיות ספאם אינסופי (תקפוץ לפורום GTA).
    תבקר ב-HWzone ותראה את ההבדל.

אדוני יובל ושאר האדמינים, תפקידכם הוא למנוע ספאם, גם אם תמנעו מזה. זה התפקיד של האדמינים.
    ובניגוד לאדמינים פה שגם את זה לא עושים, בזון הם מפעילים דיוני סטיקי ועזרה או דיונים עם לינקים שימושיים. פה אין דבר כזה.

בכתבה על המערכת הקהילות החדשה כתבתם שנגמרת ההזנחה ומתחילים לעשות פה קהילה כמו שצריך.
    כפי שאני רואה את זה ועוד אנשים, הקהילה הזאת מתדרדרת לאותו עתיד כמו הישנה (רק שפה הספאם חוגג כי המערכת נורמלית. במערכת הישנה אפילו לספאמרים לא היה כוח להספים), האדמינים מזניחים כרגיל, ואין שום דבר מעניין שמושך אותי לקהילה הזאת (שבה 60 פורומים) לקהילה של HWzone שבה רק פורום משחקים אחד.

זה המצב כפי איך שאני רואה אותו.
    למרות שאני לא בטוח שעל זה בדיוק דיברתי, יש בזה מש'ו.

חיפשתי את האתר הזה HWZONE כדי לראות מה הרבה דיברו פה עליו.
    זה מדהים שיש שם רק פורום אחד של משחקים אבל הוא פעיל יותר מכל הפורומים פה. אולי זה אכן אומר מש'ו על המקום.
    אבל כמו שצ'ופי אמר- ויגיימס יהיה מה שנעשה ממנו. גם בזה יש מש'ו.

נקודה למחשבה --->.

הרשמה