תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    התקופה האחרונה מרגישה אפלה מאי פעם בכל הנוגע לסיבות טובות ללכת לקולנוע. יש תקופות, שגם אם אין בהן באותו רגע סרט ששווה לראות, יש לפחות נקודת אור שאפשר להסתכל אליה בתקווה. בתור צופה שנהנית מחוויית מסך הזהב אני מחפשת בנרות אחרי תירוצים הולמים ללכת לקולנוע, ובחודשים האחרונים פשוט אין כאלה. יותר מכך - הסרטים הכי קרובים שאני מצפה להם יגיעו רק איפהשהוא בקיץ 2007. *אנחה*

ראיתי לפני כשבוע את "השתולים" של מרטין סקורסזה, שמציג קאסט מרשים שבראשו ג'ק ניקולסון, מאט דיימון וליאונרדו דיקפריו. במשך שעתיים וחצי, שהיו יכולות להתקצר קצת לטעמי, קרו מגוון דברים שהיו די מהנים ומלאים באקשן ודרמה ודברים פסיכולוגיים כאלה, עד שהגיע הסוף שהיה מבאס לגמרי. כשעשר הדקות האחרונות של סרט מוציאות אותך לחלוטין מהתחושה שהשעתיים לפניהן הצליחו להשרות, אתה נשאר עם התחושה המרגיזה של הסוף ושוכח מהשאר. לפחות הפופקורן היה בסדר.

עד שאצליח לשכנע את החבר לקחת אותי ל"מיס סאנשיין הקטנה", מישהו ראה לאחרונה איזה סרט ששווה לקום בשבילו מהספה?
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    הסרטים ישראלים בזמן האחרון לא רעים, ויכולים להיות תחליף. "מישהו לרוץ איתו" היה אחלה, "אדמה משוגעת" מצוין. גם שמעתי ש"ימים קפואים" טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    קשה לי להגיב על "השתולים", בגלל שרוב הסרט הייתי עסוק בלהתבלבל בין שתי הדמויות הראשיות. אבל אני די בטוח שזו רק בעיה שלי. בכל זאת, זה נראה סרט נחמד, עם סוף אכן.. מוזר.
    סרט שאני באמת רוצה לראות זה "היוקרה" של כריסטופר נולאן, שלמרות שהטריילר לא נראה מבטיח, האיש בכל זאת הבמאי של ממנטו ובאטמן בגינס (אין קשר לבילבו).
    שני סרטים שקיבלו ביקורות מאוד אוהדות, אבל לא אצלי, הם "ימים קפואים" ו"הילדים של מחר". "ימים קפואים" הוא סרט ישראלי שחור-לבן מותחן-פסיכולוגי (כן, הרבה תיאורים), שאמור להיות סרט אווירה לפי איך שזה נראה. העלילה בסרט מחוררת, מה שלא היה מפריע אם הסרט היה מצליח להכניס אותי לאווירה - אבל הוא לא. בעיה נוספת היא שאת הסרט ראיתי באיקון, מה שאומר שגם לא היה לי פופקורן, דבר שהכביד על חווית הצפייה.
    "הילדים של מחר", בקצרה, הוא סרט משעמם. בקצת יותר מילים, זה סרט על מישהו שרץ רץ רץ יריות, באסה באסה, טוויסט עלילתי צפוי מראש, רץ רץ יריות, סוף. מי שקראתי ששיבח את הסרט דיבר על הצילומים הריאלייסטים וכ'ו, ואמר שהצליחו לעשות סרט טוב מתסריט רע. מהראשון לא איכפת לי, ועם השני אני לא מסכים.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עזבו אותכם סרטים ישראלים לכו לסרטים האמריקאים

הסרטים הישראלים של היום מעפנים לא כמו של פעם!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי neria_16
    עזבו אותכם סרטים ישראלים לכו לסרטים האמריקאים

הסרטים הישראלים של היום מעפנים לא כמו של פעם!!!
    אני בטוח שהוא התכוון ל"צ'ארלי וחצי" .
    או בקיצור, עדיף שלא תגיב אם אין לך משהו טוב לכתוב.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    איפה הרובוטריקים, איפה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    פ"ת
    האם אתה מדבר על יצירת המופת המונפשת מ86 או על הסרט הבא עלינו לטובה (או שלא?? ) בקיץ 2007 ?
    #Vtarbut @ irc.quakenet.org

The age of the DogFather has ended. The age of Saturn has come.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אדמה משוגעת הוא סרט מדהים. צילום מרהיב, בימוי היסטרי ומשחק אדיר.

פשוט חובה ללכת לראות. שמעתי שגם אביבה אהובתי הוא טוב, וגם יש את הסרט החדר משהו עם חלום... קיצור, סרטים רק בלב.

אם לא ראית את VOLVER. חובה חובה חובה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי ננסק
    איפה הרובוטריקים, איפה.
    וואי איפה התקופה בחופש הגדול לפני איזה 9 שנים שההיתי נשאר ער עד 12 בכדי לראות את העונות החדשות בערוץ STAR-WORLD....פשששש אחלה סידרה סרט חמוד אבל עברנו את התקופה!
    אך אך איזה נוסטלגיה!

אני לא מזמן ראיתי את "המגן" סרט מעולה בגדול זה על גיבוש ליחידת החילוץ בצבא המריקאי...גם עם אקשן גם מצחיק ובעיקר אשטון קוצ'ר שחקן מלך!!!!! +קווין קוסנר שבכלל אני לא מכיר סרט שלו שהוא לא יפה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    אנשים אם יש סרט שאסור לראות זה אפקט הפרפר 2, אסור!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    האמת היא שלא שמעתי או קראתי ביקורות בכלל על אפקט הפרפר 2, אבל מאוד מרגיזה אותי הנטייה של במאים ללכת וליצור המשכים לסרטים שנגמרו כל כך יפה.
    לאחרונה באמת יש איזה יובש מסוים. אחלה תקופה לחזור למקורות ולראות קצת סרטים קלאסיים. כל כך נהניתי מ"האזרח קיין", "שדרות סאנסט", "זרים ברכבת" ועוד כל מני סרטים שראיתי במסגרת מגמת קולנוע... סרטים שפשוט חייבים לראות.
    !!In Soviet Russia, signature writes YOU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    הסוף של "השתולים" הוא מה שהופך אותו לסרט גדול באמת. כל סוף אחר היה משאיר אותך עם עוד סרט מוצלח שהידרדר לקיטש הוליוודי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי Midfit
    הסוף של "השתולים" הוא מה שהופך אותו לסרט גדול באמת. כל סוף אחר היה משאיר אותך עם עוד סרט מוצלח שהידרדר לקיטש הוליוודי.
    זה לא הופך אותו לסרט גדול באמת, זה הופך את הסוף לסוף משובח במעיב על כל הסרט ההוליוודי קיטשי הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    אוקיי סרט חבלז ישן אבל שווה לראות _+_+_+_+_+_ הקומה ה-13 _++_+_+_+_+_+_

אגב הוא נתן מקור השראה ליוצרים של מטריקס סרט לפי דעתי שכולם יהנו לראות אותו....לא שווה לפספס סרט כזה!
    שתף ב-Google+

ממליץ בחום על בוראט.

מה שכן זה לא סרט ללכת איתו עם המשפחה, או אנערף.
    הסרט כולל עירום מלא של אדם שמן, וחשיפות איברים מוצנעים בלא הרף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ראיתי את ה"טירה הנעה" של מיאזאקי ב-Yes לא מזמן ודווקא נהנתי.
    ב"עין הדג" הכתב לא ממש התלהב ממנו, אבל למי אכפת.
    מה אתם חושבים?
    כמובן שזו המלצה לאביב, אם היא עדיין לא ראתה את הסרט.

אינדיגו - באמת שמעתי כמה דברים טובים על "הקומה ה-13", אני מקווה שיצא לי לראות אותו.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    קאזינו רויאל 007 הוא סרט טוב. לא... הוא סרט מעולה! האקשן סוחף, המשחק מעולה, מלא בעקיצות נחמדות של בונד וקטעי רצח אלימים ומהנים במיוחד, כמו למשל *אזהרת ספוילר* סצינה בה רדף בונד אחרי אדם שניסה להטמין סוג של פצצה בתוך איזה 'מטוס הכי מהיר בעולם', ובמהלך המרדף בונד הלך איתו מכות בתוך משאית. לאחר מכן, תפסו את בונד כמה שוטרים והעבריין הצליח להמלט. הוא הביט בבונד, שלף את הסלולארי שלו והקיש את המספר שמפעיל את הפצצה. פתאום נשמע צפצוף, שהקצב שלו הלך והתגבר, ואז המצלמה עברה אל הפצצה הגמדית, שהייתה מחוברת עתה למכנסיו של הפושע. זום על בונד, סאונד מספק במיוחד של פיצוץ, ונגמרה הסצינה.. *סיום ספוילר*
    זה רק אחד מתוך קטעים רבים וטבים. מומלץ!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    ראיתי את השתולים לפני שבוע... סרט לא רע בכלל.
    שווה לראות בשביל הסוף הגאוני.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    עיר
    אראקין
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    ראיתי את השתולים לפני שבוע... סרט לא רע בכלל.
    שווה לראות בשביל הסוף הגאוני.
    שמעתי מכמה חברים שהסרט טוב, אבל דווקא על הסוף כולם התלוננו בטענה שהוא קצת הורס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני באמת לא יודע מה כל כך טוב בסוף של השתולים.
    זה נראה כאילו הם לא מצאו דרך יצירתית לסיים את זה, אז הם זרקו את הדבר הכי שלוף שהם יכלו,
    למרות שהיה בזה קטע משעשע. אני מנסה לא-לפרט כמה שיותר בשביל לא לספיילר בטעות.
    בכלל, אני הייתי עסוק רוב הסרט בלהתבלבל בין שתי הדמויות הראשיות, אבל זה רק אני, שתמיד יש לי בעיה עם לעקוב אחרי דברים כאלה.
    בכל אופן, מישהו יודע אם "The Prestige" ("יוקרה") יגיע לארץ ואיך הוא? שמעתי שהיו מבקרים בחו"ל שלא אהבו את זה. מצד שני, היו גם אנשים שלא אהבו את "באטמן מתחיל" של אותו במאי, ואני מאוד אהבתי אותו - אז אני מניח שזה לא אומר כלום. חוץ מזה, הוא גם הבמאי של "ממנטו", מה שגורם לי רק לחשוב שהסרט הזה יהיה טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה