תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    משחק הפעולה החדש מבית Epic ל- X360 הגיע לידי המבקרים ברחבי העולם, והוא זוכה בתשבחות והילולים מקיר לקיר.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    ידיעה? לי זה נשמע כמו פרסמות למשחק, לא כמו "ידיעה"

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    ת'אמת, זה בגדר "אוף, למה אין את זה למחשב..."
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לא
    זה כמו להגיד אוף למה לא מיבאים XBOX360 לארץ

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ואז המבקרים מתלוננים על המשחקים. מקרה קלאסי של הייפ-עצמי.

נשמע כמו משחק קלאסי שלא מחדש ולא תורם לז'אנר אבל עושה מה שהוא עושה בצורה טובה , נותן אקשן מלא אדרנלין ונראה נהדר תוך כדי.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    האם מקרה HALO2 חוזר?המשחק מבחינת סינגל לא יכול להצדיק מאיות,מה הוא כבר מחדש?לי זה נראה סיגנון הגיימפליי הכי משעמם בעולם אבל גם למי שאוהב את הסיגנון,מאיות?!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    גם 360 Gamer Magazine UK (מי?) נתן לו 80. בכל מקרה הביקורות מציינות שמשחק הסינגל הוא כיפי וטוב. לא שום דבר מיוחד או עשוי בצורה כזו מצויינת שמצדיקה את הציונים. פשוט משחק טוב וכיפי עם הרבה אקשן. מכל הביקורות עולה , שהמשחק "האמיתי" הוא במצב המולטי ושם הוא בולט.

רק לדעת , ממתי גיימפסוט נהפך לאתר אמין שמצוטטים ממנו כאילו הוא הארכאה הגבוהה ביותר במשחקים?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מצטטים ממנו סתם בשביל התחושה. אני לא מבין על מה ההתרעמות בכלל. מדובר במשחק שאין בארץ ולא מגיע לארץ ורק מתי מעט בארץ ישחקו בו - במקרה כזה, אין לי שום בעיה לדווח באריכות על ציונים שהוא מקבל, בדיוק כמו שיהיה במקרה של Zelda.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    kazz עוד לפני שהיה אינטרנט היה גיימספוט,בכל זאת בין האתרים הכי ותיקים וגדולים בתעשייה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    למה כשמשחק מקבל ציון כזה גבוה כולם מתלהמים שזה נובע מהייפ?
    וכשזלדה יקבל 100 בכל האתרים פתאום זה לא ינבע מהייפ?
    GOW נראה לדעתי כמו המשחק הכי טוב השנה (אולי חוץ מזלדה וספלינטר סל) והאמת הכי טוב מאז RE4 (אני יודע שהם אותו סגנון משחק, כנראה שזה הסגנון שהכי עושה לי את זה).
    זה פשוט עניין של טעם. לדוגמה ל-FFX יש ממוצע ציונים של 91.2 ב-GAME RANKINGS אבל כשאני שחקתי בו נרדמתי (כן, אשכרה נרדמתי. פעם ראשונה במשחק) כמה וכמה פעמים. אני אישית לא הייתי נותן לו אפילו 70 אבל אני יודע שRPG יפני זה לא הסגנון שלי ובטח יש חובבי RPG שחושבים שהוא אלוהים על פני האדמה.
    לי אישית נראה שהציונים של GOW כן מוצדקים, גרפיקה וסאונד ברמה שמעולם לא נראתה, גיימפליי מעולה וכיפי, CO-OP הכי טוב מאז דום 2 (לא מילים שלי, אני מן הסתם עדין לא ניסיתי אותו) ומולטי פלייר מעולה.
    הוא לא מחדש? אז? היילו 3 הולך לחדש? מה עם זלדה? זלדה הולך לחדש?
    יש לי סוד בשבילכם, בזלדה החדש יהיו משחקי החלפות כמו בקודמיו, יהיו פאזלים מבוססים על החלפת סוגי חצים/נעלי כובד/שינוי דמויות כמו בקודמיו ולא לשכוח שיהיה מקדש מים, מקדש לאבה, מקדש יער, מקדש מדבר...
    בקיצור, GOW אומר לכם מראש איך הוא ומה הוא, ומה שהוא טוען שהוא, הוא עושה הכי טוב שאפשר.
    אני בטוח שעכשיו חצי מהמשחקי אקשן יעתיקו את המנגנון הטענת נשק מ-GOW ואת משחק הקאברים.
    לפחות תגידו תודה שזה משחק חדש לגמרי ולא עוד המשך, בעלי הPS3 רק מחכים ל-DMC4, GT5, TEKKEN 6, MGS4, GOD OF WAR 3, JAK4, R&C4, VF 4 ועוד כמה המשכים. לפחות על הבוקס ועל הWII רואים קצת משחקים חדשים לגמרי.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    כן, זלדה יהיה הרבה יותר טוב וחדשני.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    כן, זלדה יהיה הרבה יותר טוב וחדשני.

ציניות?

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לא, אני דווקא רציני לגמרי. זלדה לא רואה את GOW ממטר, לא נוגע בו עם מקל, משתין עליו בקשת וכו' וכו'.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    לא נראה לי שהוא היה ציני.וממתי המשכים זה רע? האם זה אומר שהם לא מחדשים? סכ"ה משתמשים בעולם ובקונספט של המשחק הקודם,זה ממש לא אומר שלא יחדשו,מבחינתי שסדרות כמו re,mgs,god of war וכו' לא תיגמר לעולם,כל עוד הם יחדשו בין משחק למשחק...וגירס? לי זה נראה המשחק הכי משעמם וחוזר על עצמו,פעולה סטנדרטית לחלוטין,מה כל ההתלהבות? רק המולטי נראה לי מדהים וחדשני,אבל הסינגל?לא נראה mind blowing מבחינתי.אולי כי נמאס לי ממשחקי הפעולה האלה,עם אפס עלילה ויריות חסרות מחשבה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון גם זלדה, מריו ומטרויד הם משחקים עם 0 עלילה.
    דבר שני לא אמרתי שהמשכים הם דבר רע. פשוט כולם אומרים שGOW לא מחדש את הג'אנר בצורה הופכת עולמות כאילו זה דבר רע. אפשר לחשוב שכל עשרות ההמשכים שכולם מחכים להם כן מחדשים משהו.
    ושוב, לי לא איכפת. גם מת לחיות 2 ו-3 לא חדשו משהו, זה הופך אותם לסרט לא טוב?
    הנוסע השמיני 2 חדש משהו? שליחות קטלנית 2 חדש משהו?
    כולם סרטים קלאסים והם לא חדשו משהו.
    ובדיוק כמו שלא איכפת לי ש-SSB לא יחדש כלום וש-SSB:M לא חדש כלום, ש-DMC4 לא מחדש כלום (למרות שספציפית מ-DMC כבר נמאס לי), FFXII לא מחדש כלום ועוד רבים, אז גם לא איכפת לי שGOW לא מחדש כלום.
    זה פרנצ'ייז חדש לגמרי, משהו שמעט מאוד חברות יכולות להגיד שהם עושות, עם עלילה סבירה, הגרפיקה והסאונד הכי טובים שיש ומולטיפלייר לא מהעולם הזה. ומי שמתלונן שלא מגיע למשחק ציונים מעל 9 בגלל שהוא לא הופך את הג'אנר על פניו, אז שלא יגיד שמגיע לכל אחד מהמשחקים שהזכרתי מקודם מעל 9.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לא אמרתי שזה לא בסדר שזה לא מחדש - אין בעיה עם זה , אבל בשביל משחקים כאלה יש את כל הסקאלה בין 8 ל9 ואולי קצת יותר אבל 9.6 ומאיות למשחק שלא מחדש אבל עושה מה שהוא עושה בצורה טובה ובתצוגה שלא נראתה זה מתאים? אני לא חושב.

שוב גם כאן הכל יחסי , אפשר לבקר את המשחק רק לפי מה שהוא עושה ותו לא או בהשוואה למשחקים מובילים אחרים. לפעמים מה שהמשחק לא מבצע זה מה שמפריד.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז תן לי להבין, שחקת ב-GOW עד הסוף של הסינגלפלייר ושחקת שעות במולטיפלייר שלו אם אני מבין נכון.
    זה משחק AAA, ככה כל האתרים אומרים ללא יוצא מן הכלל. כל כך קשה להאמין לזה?
    גם RE4 לא חדש כלום, זה שוטר רגיל עם מבט מאחורי הכתף. זה עדין אחד המשחקים הכי טובים ששחקתי וללא ספק המשחק הכי טוב על הGC. אז לו לא מגיע המאיות והציונים הגבוהים?
    אני לא זוכר אם זה הייתה אתה או משהו אחר שאמר שהוא סומך רק על הביקורות של GAME SPY, אבל הם נתנו לו 5 כוכבים שזה המקביל ל-100%.
    אולי זה לא הסגנון שלך, אף אחד לא הכריח אותך לאהוב אותו. אבל GOW הוא כנראה (לא שחקתי בעצמי כמובן) אחד המובילים בתחומו.

אז כן, למשחק המוביל בג'אנר שלו מגיע 94.2 מממוצע של 20 (!) אתרים.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    לא הייתי זה עם התגובה לגיימספיי. אני מעדיף את יורוגיימר והאם אלו שנתנו לו את הציון ה"מקורקע" של 8.

גם אתה לא שחקת במשחק ומסתמך רק על ביקורות מאתרים שהרבה מהם אבדו את אמינותם. הביקורות דווקא לא מתלהבות מסינגל פלייר של המשחק כמו מהמולטי וניפוח ציונים זו לא תופעה נדירה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    לא הייתי זה עם התגובה לגיימספיי. אני מעדיף את יורוגיימר והאם אלו שנתנו לו את הציון ה"מקורקע" של 8.

גם אתה לא שחקת במשחק ומסתמך רק על ביקורות מאתרים שהרבה מהם אבדו את אמינותם. הביקורות דווקא לא מתלהבות מסינגל פלייר של המשחק כמו מהמולטי וניפוח ציונים זו לא תופעה נדירה.
    קראת את הביקורת של יורוגיימר?
    הציון הוא רק למשחק היחיד. הם עדין לא שחקו בו במולטיפלייר או ב-CO-OP. שבוע הבא הם מעדכנים את הציון שבטח יעלה ל-9 אם לא ל-10.

חוץ מיורוגיימר כל האתרים שבקרו את המשחק נתנו לו 9 ומעלה. אז בעצם שום אתר לא אמין חוץ מיורוגיימר אני מבין.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    כמו שאמרתי , יש מגזין נוסף שנתן 80. בנוגע ל 8 של יורוגיימר , נכון זה לסינגל פלייר - לזה התייחסתי כשדברתי על המשחק.

גיימספוט ובמיוחד IGN לא אמינים. הניקוד של גיימספיי מוגבל. שאר האתרים הם קטנים מאוד ולא בעלי שם.

הרשמה