תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כשראיתי את הציון של GOW חשבתי שהוא צריך להיות משהו-משהו, חשבתי שיש כאן מתמודד ראוי על התואר משחק השנה ויכול להוות איום מכובד מול הטווילייט פרינסס.

כל זה היה נכון עד שקראתי דברים פחות טובים לגביו: לא מושלם ומשחקיות שחוזרת על עצמה, למשל. לפי היכרותנו את זלדה, ביקורות אלה לא נכונות למותג הזה, ובטח לא צפויות להיות נכונות בזלדה הבא, הזלדה הכי טוב אי פעם (=המשחק הכי טוב אי פעם?).

מה דעתכם? תעריכו מה יקרה, והסבירו מדוע. יהיה מעניין לשמוע. אולי בכלל תחשבו על משחק נוסף שיכול להתחרות על התואר בכבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני חושב שזלדה יהיה יותר טוב.
    אבל עדין, זה די מפגר להתווכח על זה. שניהם הולכים להיות משחקים מובילים בג'אנר שלהם אבל לקבוע מי יותר טוב? זה פשוט עניין של טעם.
    מה יותר טוב? VERTUA FIGHTER 4, גראנד טוריזמו 4 או מטאל גיר סוליד 3?
    שלושה משחקים מעולים, כל אחד שולט בג'אנר שלו. אני אישית משתעמם מGT4, נהנה מ-VF4 וחושב שMGS3 הוא אחד המשחקים הכי טובים ששחקתי. כל אחד והטעם שלו.
    חוץ מזה, אף אחד מאיתנו לא שחק בGOW או זלדה, איך אתה רוצה שנשווה?
    לא נראה לי שיש עוד מעומדים כך או כך, הייתה שנה חלשה לגמרי.

אבל בסופו של דבר, אם השאלה שלך מאיזה משחק אני אפיק יותר הנאה, התשובה היא זלדה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    ז`אנרים שונים לגמרי עם קהל יעד שונה לגמרי. בסופו של דבר זה נופל על טעם אישי, אתה מעדיף תפוזים או תפוחים?

זה כמו שאני יכול לשבת ולשבור את הראש איך ל-Tony Hawk יש ממוצע ציונים יותר גבוה מ-Baldur's Gate 2 או שאני יכול להבין ש-Tony Hawk פשוט עושה את מה שהוא אמור לעשות על הצד הטוב ביותר, כמו ש-Baldur's Gate 2 עושה, ושכל אדם יישחק במה שבא לו.

אבל מבחינת הייפ למשחק השנה אני לא חושב ש-Gears of War מסוגל על זלדה. אם זה היה Halo 3 אז התחרות של זלדה היתה קשה מאוד.

מבחינתי משחק השנה הוא Supreme Commander (הבטא). שום זלדה ושום Gears of War לא יכולים על RTS טוב ברשת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    בתפוזים יש יותר ויטמין סי, ואני גם חושב שאי אפשר להשוות. כאילו, זלדה יותר טוב בקילומטרים ממשחק ג'נרי מפוצץ הייפ כמו GOW.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    להגיד לך את האמת, אם הייתי צריך לבחור היום בין GOW לבין היילו 3, הייתי הולך על GOW.
    היילו זה באמת משחק עם יותר מדי הייפ, למרות שהנסיון שלי הוא רק מהמשחק יחיד, הוא חוזר על עצמו יותר מדי. מתחיל לשעמם באמצע. ביחוד הקטע עם הפלאד, יופי שזה לא היה אותו אזור 45 פעמים ברצף. זה היה נורא! אבל עדין נהנתי ממנו.
    אם הייתי צריך לדרג את הצפיה שלי זה יהיה 1) זלדה 2) GOW ורק אז היילו 3.
    ואני מסכים לגמרי עם סופרים קומנדר, הבעיה היא שהוא לא יוצא השנה.
    ואם תרשו לי להוסיף משחק לרשימה, ספלינטר סל דאבל אייג'נט אמור להיות אחד המשחקים הטובים השנה.
    לצערי גיליתי שהוא רק תומך בסדרת 1000X של ATI (כלבים!) אז ה-X800PRO שלי יצטרך להתייבש לו במחשב יחד עם Gothic 3 עד שאני אקבל את ה-360 יחד עם סאם פישר

ואם אנחנו מדברים על ציפיה למשחקים היילו 3 תופס אצלי בכלל מקום מאחור.
    יש לפניו את BIO SHOCK, אססין קריד, GOW, ספלינטר סל דאבל אייג'נט, פרפקט דארק זירו ועוד. יכול להיות שאני הבן אדם היחיד שקונה 360 בלי כמעט טיפת צפיה לH3?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני חושש שלא הבנתם אותי. לא שאלתי איזה מהם טוב יותר, אלא איזה מהם לדעתכם ייקח את התואר משחק השנה.

וד"ר, כמה שהייתי מת על רר, לאקס בוקס יש כמה משחקי מבט ראשון שהייתי מעדיף אותם בהרבה על פני פרפקט דארק. לא יודע, זו התרשמות שטחית שלי, אולי אני מפחית ממנו שלא בצדק, אבל הנה, יש לי דעה שטחית חיובית על משחקים אחרים שלא ניסיתי כמו ביו-שוק, אססין קריד ועוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי רונן
    אני חושש שלא הבנתם אותי. לא שאלתי איזה מהם טוב יותר, אלא איזה מהם לדעתכם ייקח את התואר משחק השנה.

וד"ר, כמה שהייתי מת על רר, לאקס בוקס יש כמה משחקי מבט ראשון שהייתי מעדיף אותם בהרבה על פני פרפקט דארק. לא יודע, זו התרשמות שטחית שלי, אולי אני מפחית ממנו שלא בצדק, אבל הנה, יש לי דעה שטחית חיובית על משחקים אחרים שלא ניסיתי כמו ביו-שוק, אססין קריד ועוד.

תקשיב, הבעיה של כל המבקרים עם PDZ היא השטחיות של עלילה, העובדה שהגרפיקה שלו לא עד כדי כך טובה ושהשליטה שלו קצת מיושנת.
    אם כך בשבילי זה נשמע מושלם
    המשחק האדיר שכל כך אהבתי על N64, שלבים חדשים, גרפיקה הרבה יותר טובה ב-1377X768 ושליטה משופרת. זה חלום שהתגשם...
    תקשיב, מאססין קריד כבר ראו מספיק גיימפליי כדי להבין שמדובר במשהו מעולה. חוץ מזה, הצוות של הנסיך הפרסי sands of time עובד על המשחק הזה עוד מאז שהוא יצא. ואם היית אומר לי שהחבר'ה שעשו את SANDS OF TIME עובדים על משחק כבר 3 שנים ל-360 ושהוא נראה מעולה (לאו דווקא מבחינה גרפית), הייתי קונה אותו בלי לשמוע ביקורת או לראות תמונה בדיוק כמו שהייתי קונה זלדה חדש בלי לראות תמונה או ביקורת.

ואם כבר מדברים על הייפ, אין מצב שזלדה לא יקבל משחק השנה. אפילו אם הוא לא יצא טוב כמו שטוענים שהוא, אף עורך של שום אתר לא ירשה לעצמו לא לתת לזלדה משחק השנה רק בגלל ההייפ שסביבו. אפילו אם ספציפית הוא יותר נהנה מGOW או ספלינטר סל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    אממ..למה אתה חושב ש GOW בכלל יהיה מועמד רציני? למען האמת , נראה שלמחשב יש מועמדים עם סיכוי טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Kazz
    אממ..למה אתה חושב ש GOW בכלל יהיה מועמד רציני? למען האמת , נראה שלמחשב יש מועמדים עם סיכוי טוב.

איזה מועמדים יש למחשב? הייתה שנה חלשה בטרוף ל-PC...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ואני מסכים לגמרי עם סופרים קומנדר, הבעיה היא שהוא לא יוצא השנה.
    הבטא יצאה. הבטא משחק השנה 2006, המשחק המלא משחק השנה 2007.

וכן, אתה היחיד שקונה 360 בלי לצפות ל-Halo 3. כאילו, בסדר, Halo הוא לא המשחק האלוהי שחלק מהאנשים עושים ממנו. אבל הוא גם לא הזוועה שכמה טיפשים עושים ממנו בשביל לא לצאת קונפרמטיבים.

באשר למתחרים מהצד של המחשב - Oblivion ו-Company of Heroes.

באשר ל-Oblivion... נו... הוא עדיף על זלדה רק בגלל הקרבה המשפחתית ל-Morrowind.

ובכל מקרה, המתחרה הכי קשה של זלדה יצא היום ל-360.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני משחק עכשיו ב-COH והוא פשוט אדיר.
    אבל עדין, זלדה יקח.
    אובליוויון לא רץ אצלי
    אני אחכה למחשב חדש, על גרסת ה360 לא בא לי.

ובנושא היילו 3, אני כן אקנה אותו ואהנה ממנו. פשוט אני לא מתלהב ממנו כמו חלק מהאנשים שעושים ממנו אלוהים. שוטר טוב ומהנה ואני מת על FPS.
    פשוט GOW, MASS EFFECT, ספלינטר סל, PDZ, DEAD RIZING ועוד כמה משחקים מלהיבים אותי יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני משחק עכשיו ב-COH והוא פשוט אדיר.

אבל עדין, זלדה יקח.

לא, אל תיכנע להייפ. יש גבול לכמה שהסימולטור חביטת בלוטים באמצעות מגן הזה מסוגל להגיע, ולא משנה כמה הגרפיקה השתפרה ב-iteration הנוכחי. הגיע תורם של ה-RTSים לקחת את התואר הנכסף.

דרך אגב, אל תתרגש יותר מידי מ-Double Agent. הוא טוב, אבל לא יותר מהקודמים ואין פה שום דבר חדש. יש כמה קטעים טובים, אבל לא יותר מזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שום דבר חדש? חשבתי שכל הקטע של הסוכן הכפול אמור להוות משהו משמעותי.
    אבל כך או כך, תאורית כאוס היה אחד האהובים עלי אז אפילו אם הוא כמוהו רק עם שלבים חדשים, גרפיקה משופרת וגיימפליי משופר אני בטוח אתאהב בו
    ואהבתי את התיאור שלך לזלדה, משעשע.
    אני גם בעד ה-RTS לאחרונה. COH משחק פשוט אדיר, אני עדין בהתחלה אבל הוא מעולה. גם C&C 3 נראה מעולה (שטחי כמו תמיד אבל הם תמיד משחקים כיפיים ) ושלא לדבר על סופרים קומנדר שנראה פשוט מדהים.
    הוא לא יבחר למשחק השנה בגלל שהוא יוצא שנה הבאה ואף אתר לא יכתיר בטא כמשחק השנה. אבל אין לי ספק שהוא יהיה מתחרה חזק שנה הבאה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    לא, אל תיכנע להייפ. הגיע תורם של ה-RTSים לקחת את התואר הנכסף. [/right]
    ימים יגידו

וחוץ מזה, במקרה של זלדה, יש בשר מאחורי ההייפ הזה, זאת בניגוד למשחקים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מעטים המשחקים שאין בשר מאחורי ההייפ שלהם. יש למשחקים הייפ מסיבה מסויימת, לא כי החברה שהמוציאה אותם החליטה, כי הקהילה העיתונאית מתלהבת מהם.
    כמו למשל שהיה טונות של הייפ מסביב לרד סטיל עד שבאמת שחקו אותו בE3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי רונן
    ימים יגידו
    אני לא באשליות בנוגע למשחק שיזכה בתואר. העממיות תמיד תנצח. זלדה FTW!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    אני לא באשליות בנוגע למשחק שיזכה בתואר. העממיות תמיד תנצח. זלדה FTW!
    למה אתה רומז בדיוק?! *משסף סכינים ומדליק לפידים*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני עדין חושב שזאת תחרות קשה בין זלדה לCOH.
    לGOW אין סיכוי לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    די משחקים זה פאסה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    עד שהפורום הזה חזר להיות סטרייטי (יחסית)
    דוגרי היום הולך רק לשחק תוך כדי אכילת סנדביץ וסקס.
    שתף ב-Google+

הרשמה