תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    בש
    איך אפשר לעקוף את השמירה של "מורשת"?
    בבקשה אני צריך את זה דחוף!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מה זה "מורשת"?
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    בש
    זה תוכנה שיש בדכ במחשבים בבית ספר שמונעת מלהיכנס לכל מיני אתרים... ובאותה הזדמנות גם חוסמת את רוב האתרים האחרים!!!
    ויש כול מיני דרכים לעקוף\להוריד את התוכנה הזאת!!!
    אז אני רוצה מדריכים שיעזרו לי נגד התוכנה הזאת!!!
    אז למי שיששיביא לי בבקשה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    ניסת להסיר אותה...? מהוסף\הסר תוכניות.
    למרות שלא ההיתי ממליץ לעשות את זה בביצפר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    בש
    אין לי גישה לשם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    תעשו לי טובה, אין דרך לעשות את הדברים האלה חוץ מסיסמא מיוחדת לביטול הפעולה. יש המון תכנות כאלה, בעיקר בבתי ספר, כדי שלא יורידו משחקים וכאלה, זה עושה פשוט איתחול אוטומטי למחשב, לא משנה כמה תמחוק ממנו, כמה תחרבש אותו, כמה תרצח אותו ומה שאתה לא רוצה. תכנות אחרות מונעות מחיקה של קבצים ודברים בסגנון. בכל אופן, אין דרך לבטל אותן חוץ מסיסמא.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    אפשר לעקוף כל הגנה מהסוג הזה, אם אתה רוצה שאני יעזור לך אתה צריך לומר לי את שם התוכנה גם באנגלית והשם המלא בבקשה. שם החברה של התוכנה גם יכול לעזור, אם אני לא יודע איזה תוכנה זו, אני לא יכול למחוק/לעקוף/להשתלט. עוד בעיה היא אם ההגנה כוללת גם סוג של חומרה, כי אם כן אז זה הרבה יותר קשה לעזור לך בלי לעשות את זה בעצמי.

וגם שתדע זה יכול לעשות לך בעיות אם תופסים אותך למרות שאני לא מכיר את הבית ספר שלך ואני לא יודע כמה ידעו, אבל רק תדע שזה סיכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    noob! אז בטח אתה בביה"ס דוס וסליחה באני אומר אבל אתה יכול ליפרוץ את זה רק אם יש לך את הקוד כי זה לא תוכנה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    תעשו לי טובה, אין דרך לעשות את הדברים האלה חוץ מסיסמא מיוחדת לביטול הפעולה. יש המון תכנות כאלה, בעיקר בבתי ספר, כדי שלא יורידו משחקים וכאלה, זה עושה פשוט איתחול אוטומטי למחשב, לא משנה כמה תמחוק ממנו, כמה תחרבש אותו, כמה תרצח אותו ומה שאתה לא רוצה. תכנות אחרות מונעות מחיקה של קבצים ודברים בסגנון. בכל אופן, אין דרך לבטל אותן חוץ מסיסמא.
    עידן, זה דן
    אני קצת חולק עליך, הרבה פעמים אפשר לעקוף את כל התוכנות האלה. בבצפר היסודי היתה לי שיטה איך להגיע ליוזרים האחרים במחשב (בד"כ יש את היוזר של התלמידים ויוזר אדמניסטראטור של המורים) בלי להכנס אליהם, כלומר לראות את הקבצים של השולחן עבודה שלהם/וואטאבר בתיקיה.
    דרך אגב - ככה גם אפשר לראות את הקבצים ליוזרים שיש להם סיסמה (והם אפילו לא יגלו את זה)... אז אם מישהו מתעניין איך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    mor blod, עם תמציא משהוא שאי אפשר לעקוף אתה תהיה מליונר, תסביר לי איזה הגנה יש לך ואני ינסה לעזור.
    אתה אומר שזה לא תוכנה זאת אומרת אתה אומר שזה רכיב?
    ומה הבעיה לנתק רכיב זה פיזית או מה-bios (במקרה והוא מוגדר שם...).
    לא רק זה אבל גם במקרה וזה רכיב אתה אמור להגדיר אותו במקרה ואתה לא רוצה לחסום משהוא, מה הבעיה לשנות ססמת משתמש בזה?
    גם אם אתה לא יודע איך סביר להניך כי יש תוכנה שעושה את זה כי כמו שאמרתי כל הגנה אפשר לעקוף וגם את רובם כבר עקפו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    זאת לא תוכנה למניעת כניסה לאתרים לא חינוכיים?...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    בש
    כן,
    אבל בהזדמנות זאת היא גם חוסמת את רוב האתרים האחרים וזה די מעצבן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תקשיבו טוב !
    יש לי את זה גם בבי"ס וזה לא רכיב ולא תוכנה
    זה כמו חבילת גלישה כזו שמציעה לך נראה לי חברת האינטרנט אקטקום ויש לך פאנל ניהול עם סיסמא ששם אתה יכול לחסום\לאשר אתרים מסוימים ועוד אפשרויות
    אין דרך לפרוץ את זה חוץ מלגלות את השם משתמש והסיסמא
    שתף ב-Google+

הרשמה