תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אילו משחקים הכי מעניינים אתכם?
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    Motor Storm, אבל הוא לא משחק השקה, ואפילו אין לו תאריך יציאה.

ובאמת, אין שום משחק השקה שבאמת מלהיב אותי, אפילו לא אחד.
    אבל משחקים שאולי הייתי משחק הם The Elder Scrolls IV Oblivion, ו- Tom Clancy`s Rainbow Six Vegas.
    אבל את שני המשחקים הנ"ל אני יכול לקנות למחשב, אז באמת שאין שום משחק השקה מלהיב. יבש כמו המדבר.
    בגלל זה אני חושב שצריך לחכות לפחות עוד שנה+ כדי לראות איזה משחקים יהיו (ולחכות למשחקי הדור השני של הקונסולה) ואז להחליט איזה קונסולה לקנות.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    רזיסטנס נראה נחמד. לא מדהים ברמות מטורפות, אבל הייתי קונה כמשחק השקה. מכיוון שאין לי 360, ולא שיחקתי אף פעם בפייט נייט, הייתי גם לוקח את השלישי בסדרה כמשחק השקה.

מוטורסטורם יוצא סמוך להשקה היפנית אם אני לא טועה, אבל לאמריקה יגיע רק באיזה מרץ. אבל יש סיכוי שאני טועה.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    רזיסטנס נראה נחמד. לא מדהים ברמות מטורפות, אבל הייתי קונה כמשחק השקה. מכיוון שאין לי 360, ולא שיחקתי אף פעם בפייט נייט, הייתי גם לוקח את השלישי בסדרה כמשחק השקה.

מוטורסטורם יוצא סמוך להשקה היפנית אם אני לא טועה, אבל לאמריקה יגיע רק באיזה מרץ. אבל יש סיכוי שאני טועה.
    ביפן ב-7.12
    בצפון אמריקה ברבעון הראשון של 2007.
    ובאירופה לא ידוע.
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רציתי להגיד שמוטור סטורם נראה כמו המשחק הכי טוב בהשקה אבל הסתבר והוא לא כותר השקה.
    ריינבו 6 יוצא ל-PS3? חשבתי שהוא רק על ה-360 וה-PC.
    בכל מקרה, רזיסטנס נראה חמוד אבל מעסתי ממשחקי WW2 ואפילו אם תחליפו נאצים בחייזרים זה עדין משחק WW2. האמת שיותר כיף לירות בנאצים
    אפילו GT5 ו-DMC4 נראים די חלשים. נראה לי שאחרי שנהנתי מהפלייסטיישן 2 שלי בדור הזה, אני נוטש את סוני בדור החדש. לפחות לשנה שנתיים הקרובות.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רציתי להגיד שמוטור סטורם נראה כמו המשחק הכי טוב בהשקה אבל הסתבר והוא לא כותר השקה.
    ריינבו 6 יוצא ל-PS3? חשבתי שהוא רק על ה-360 וה-PC.
    בכל מקרה, רזיסטנס נראה חמוד אבל מעסתי ממשחקי WW2 ואפילו אם תחליפו נאצים בחייזרים זה עדין משחק WW2. האמת שיותר כיף לירות בנאצים
    אפילו GT5 ו-DMC4 נראים די חלשים. נראה לי שאחרי שנהנתי מהפלייסטיישן 2 שלי בדור הזה, אני נותש את סוני בדור החדש. לפחות לשנה שנתיים הקרובות.
    יחי ה-360!:clown:
    shonon>moonjib

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    בעיני זה קצת ביזיון שכל ההשקה שלהם בנויה על משחקים שיוצאים גם לקונסולות אחרות. סוניק הולך להיות אחד הגרועים, ב-TGS הוא היה פשוט מחריד. השליטה זוועתית, הגרפיקה מכוערת, והמצלמה עושה מה שבא לה.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    ביזיון או לא, זה מעולה מבחינתם (לדעתי). ממילא בהשקה כל הקונסולות יימכרו, אז תוציא משחקים חרא בהתחלה, ואת הטוב שיהיה לך בסוף, בתקופות היותר קשות, שמשחקים יכריעו את המכירות. הרי בהתחלה, השם סוני ימכור, לא משחקים בלעדיים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    סוני עושים בזיון מאז E3.
    לשלב בלו ריי ב0PS3 זאת הטעות הכי גדולה שהם יכלו לעשות.
    נתחיל בזה שהם יכלו למכור את הקונסולה שלהם במחיר שווה ל-360 אם הוא לא היה.
    נמשיך בעובדה שזה לא נחוץ בכלל לשום משחק (המשחק הכי גדול שאני ראיתי עד היום הוא ספלינטר סל החדש שתופס כמעט 8 ג'יגה. אפילו הוא לא מגיע לגבול של 9.6 גיגה שיש על DVD רגיל. ואני בטוח שחברות המשחקים ישרדו לשים משחק על 2 DVD אם יש צורך. לשלם 200$ יותר על הקונסולה בשביל הבלו ריי זה בזיון).
    ונסיים בעובדה שכל ביקורת על הפורמטים החדשים (HD DVD מול בלו ריי) אומרות שה-HD DVD מספק איכות תמונה גבוהה יותר והמכשירים שלו אמינים יותר (שלא לדבר על זה שחדירת השוק שלו הרבה יותר חזקה).
    כמו בתקופת הבטא טייפס מול VHS, סוני הולכת להפסיד שוב במלחמת הפורמטים.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Menaged
    ביזיון או לא, זה מעולה מבחינתם (לדעתי). ממילא בהשקה כל הקונסולות יימכרו, אז תוציא משחקים חרא בהתחלה, ואת הטוב שיהיה לך בסוף, בתקופות היותר קשות, שמשחקים יכריעו את המכירות. הרי בהתחלה, השם סוני ימכור, לא משחקים בלעדיים.
    פיו עכשיו אני מרוצה, המשחקים יהיו חרא אבל הקונסולה תמכור! יש!!!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אני מדבר על זה מנקודת מבט של סוני.
    זה לא שהיית קונה את הקונסולה בהשקה, גם אם היו לה משחקים מעולים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ואם היו אומרים לך "או שאתה קונה קונסולה בהשקה או שתקיים יחסי מין עם משה קצב" עדין לא היית קונה?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    סוני עושים בזיון מאז E3.
    לשלב בלו ריי ב0PS3 זאת הטעות הכי גדולה שהם יכלו לעשות.
    נתחיל בזה שהם יכלו למכור את הקונסולה שלהם במחיר שווה ל-360 אם הוא לא היה.
    נמשיך בעובדה שזה לא נחוץ בכלל לשום משחק (המשחק הכי גדול שאני ראיתי עד היום הוא ספלינטר סל החדש שתופס כמעט 8 ג'יגה. אפילו הוא לא מגיע לגבול של 9.6 גיגה שיש על DVD רגיל. ואני בטוח שחברות המשחקים ישרדו לשים משחק על 2 DVD אם יש צורך. לשלם 200$ יותר על הקונסולה בשביל הבלו ריי זה בזיון).
    ונסיים בעובדה שכל ביקורת על הפורמטים החדשים (HD DVD מול בלו ריי) אומרות שה-HD DVD מספק איכות תמונה גבוהה יותר והמכשירים שלו אמינים יותר (שלא לדבר על זה שחדירת השוק שלו הרבה יותר חזקה).
    כמו בתקופת הבטא טייפס מול VHS, סוני הולכת להפסיד שוב במלחמת הפורמטים.
    רק עכשיו נזכרתי להתייחס לזה.
    אומנם סביר להניח שמשחקים לא יעשו שימוש בבלו-ריי (למרות שסוני טוענת אחרת, אבל אני לא ממש מאמין לה), אבל היא חייבת לשים את זה ב- PS3. בעזרת הקונסולה, תהיה לה חדירה עצומה לשוק הזה, והיא תגבור בקלות על ה- HD-DVD. אני לא יודע כמה מכשירי HD-DVD יש כרגע בבתים, אבל ככל הנראה, תוך שנה, יהיו לפחות 6 מיליון מכשירי בלו-ריי ברחבי העולם. אז אומנם זה מייקר את ה- PS3 ב- 200$, וזה מאוד מעצבן, אבל אני לא רואה כאן טעות מצידה של סוני. אני טוען, כרגיל, שגם אם המחיר יהיה גבוה, המשחקים הם אלו שיקבעו. יש הבדל של 100$ בין ה- 360 לפס3, וקשה לי להאמין שאנשים יבחרו בקונסולה שפחות תספק אותם, רק כי היא קצת יותר זולה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני מסכים איתך שזאת בחירה טובה מבחינת סוני ככלל, זה באמת יקדם את הBR חזק (למדות שאני עדין חושב שה-HD DVD ינצח).
    סתם מרגיז אותי שהם טיפה דופקים את הפלייסטיישן בשביל לקדם את הBR.
    אותי אישית הנגן הזה לא מעניין בכלל (העובדה שהם מחייבים HDMI מרגיזה אותי כי וידאופילים כמוני שהם הקהל העקרי של הBR ו-HD DVD כבר קנו מזמן LCD. וכמו רוב האנשים שיש להם LCD, שלי כבר בת שנה וחצי ואין לה כניסת HDMI.) והייתי שמח להתלבט בין PS3 ל360 אבל העובדה שאני אצטרך ליבא לארץ מכשיר שעולה 600$ מפחידה אותי...

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    למה אתה חייב כניסת HDMI? אתה יכול לצפות ברזולוציה גבוהה (וגם ב-1080פי) עם חיבורי קומפוננט. לפחות עד שיתחילו לאכוף את כל העניין עם ה- HDCP, וזה יקרה עוד כמה שנים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כרגע זה יעבוד על יציאות אחרות עד אוקטובר 08 לפי מה שאני יודע.
    זה יהיה די עצוב אם יהיה לי נגן בלו ריי ועוד 23 חודשים אני לא אוכל להשתמש בו יותר...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני לא מבין איך אפשר לומר שזה טוב שיש חרא משחקים בהשקה. ברור שכולם יקנו את הקונסולות, אבל מה עם אלא שעל הגדר? ויש הרבה כאלה.זה לא כמו השקת ה-PS2 שהיתה השקה גרועה, אבל אז לא היתה לה תחרות. גם ההשקה של ה-360 לא היתה מוצלחת במיוחד, וגם לה לא היתה תחרות.משחקים בסופו של יום, זה מה שמוכר את הקונסולה. כרגע הדבר היחידי שיש ל-PS3 זה FF ו-MGS. אוקיי, ו-LAIR שלדעתי אמור להיות ממש טוב, אבל יש מצב שהוא יהיה מאוד גרוע (בעיקר כי Factor 5 לא ממש טובים בסיפור ועומק דמויות).הבעיה היא שהמשחקים הטובים יגיעו כל-כך מאוחר, שאלה שעל הגדר פשוט יחכו להורדת המחיר...ה-Blu-Ray וה-HDDVD שניהם פורמטים שנועדו להיכשל. בדיוק כמו הלייזר דיסק. הם ימכרו רק לאנשים, סלחו לי, מפגרים, שאוהבים לקנות את הדבר האחרון בשוק. זה ברור לכולם ששוק התוכן עובר לאינטרנט, להוריד איכות HD לקונסולות או למכשירים מיועדים. אם לא זה, אז גבישים תלת-ממדיים שיכולים להחזיק פי כמה מה-Blu-Ray...

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    דר.קאו hd-dvd לא יכול להיות עם איכות יותר גבוהה,בכל זאת בלו ריי זה אותו הדבר רק עם נפח דיסק יותר גדול,אני יודע על מה אתה מדבר,זה בעיה בקידוד של חלק מהסרטים של הבלו ריי (האלמנט החמישי למשל נראה זוועה) הבעיה היא שחלק מהסרטים של הבלו ריו קודדו בצורה גרועה,אני לא מבין כל כך בכל הבולשיט הזה,אני רק יודע שהבלו ריי תומך בצורת הקידוד של ה hddvd ובסרטים הבאים לא תראה הבדל מבחינת איכות התמונה בין שתי הפורמטים.שזה די טיפשי האמת,למה צריך כל כך הרבה נפח כמו הבלו ריי אם כך? בשביל כמה תוספות בhd? נו באמת...

בקשר להשקה,בהחלט אחת הגרועות בהיסטוריה לדעתי,טוב נו אולי קצת פחות מהפס2,אבל עדיין השקה מביכה,ועדיין לא ראיתי בפס3 משהו שבאמת מרשים גראפית...גירס נראה יותר טוב מכל המשחקים הנוכחיים והעתידיים שראיתי מהפס3 ובהרבה אפילו.סוני הרסה לעצמה הכל עם המחלה הזאת של ה pre rendered,מאז אותו אי3 ארור שסוני גרמה לי להאמין שככה יראה הדור הבא,הם רק השיגו את האפקט ההפוך מהקונסולה שלהם,למשל lair,שראיתי את הטריילר שהופיע עם הכיתובית "real time" כולי הייתי בהלם,אבל אחרי שראינו מה באמת יצא,בעחס,איך הם מעיזים?

נראה לי מוטורסטורם מחזיק לבד את הכבוד של סוני מהבחינה הזאת,היחיד שיצא יחסית קרוב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם באמת משהו משניהם ישרוד זה יהיה ה-HD-DVD.
    אבל לדעתי יהיה עוד שנתיים שלוש מכשיר סטייל טיבו או סתם ממיר כמו של HOT או YES עם דיסק קשיח של איזה טארה בייט שאליו נוכל להוריד את כל התוכן תמורת תשלום.
    ימי הדיסקים ספורים...

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני לא חושב שעידן הדיסקים תם,עוד מוקדם מדי והאינטרנט עדיין נתפס כמשהו טרחני ומסובך אצל הרבה אנשים.לדעתי יצא פשוט נגן שישלב את 2 הפורמטים עד להיעלמותו של אחד מהם.(או שמי יודע,אולי הם יוכלו לחיות יחד בשלום )

הרשמה