תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    כן, אחרי 3 ומשהו שנים בערך, הרבה חוויות, קלאנים ותחרויות, גם אני פורש.
    הסיבה העיקרית היא שפשוט נמאס מהמשחק ואני כבר לא נהנה מהמשחק ולא מהאתגר של התחרות וההתקדמות עם הקלאן. בנוסף לזה כבר יש לי הרבה פחות זמן למשחק ובערך מהחופש הגדול כבר הייתי הרבה פחות פעיל מהרגיל.

חלק החפירות
    הרבה אנשים הפסיקו לשחק והמליצו לאחרים לעשות את זה כדי "לא לבזבז את הזמן שלהם" במשחק מחשב ושהם יתחרטו אחר כך, אני לא מתחרט על שום רגע שהשקעתי במשחק הזה ולמרות שכן הפסדתי דברים בגללו בעבר, הרווחתי ממנו הרבה מאוד הנאה והרבה מאוד דברים אחרים. היה שווה.

המלצה שלי, אם אתם בעניין של להגיע כמה שיותר רחוק- תשקיעו במשחק ותעזרו לקלאן שלכם להגיע לשם. אגב, לא צריך לחפש כל הזמן לעבור לקלאנים יותר טובים, אני לא עזבתי אף קלאן מרגע שהצטרפתי אליו והגעתי לאן שהגעתי בעוד שאני מכיר אחרים שחשבו שהם יתקדמו והלכו לקלאן יותר טוב ונפלו או חזרו בחזרה.
    אם אתם משחקים בשביל להנות, תדאגו שאתם באמת נהנים מהמשחק ואל תקדישו לו יותר מדיי זמן כי סתם יימאס לכם.

שהגעתי לקהילה הזאת נתקלתי באמת ב2 תופעות מגעילות שרציתי לשנות. אחת זה ההתנהגות של וותיקים בקהילה כלפי חדשים שהייתה אז מאוד מזלזלת ודיי דחו את החדשים מהקהילה ה"גבוהה". כשהתקדמתי עשיתי מה שאני יכול בשביל לשנות את זה ואני דיי מאמין שזה הצליח, אפשר לראות היום מיקסים מעורבים בשחקנים וותיקים וחדשים וגם קלאנים כאלה.
    הדבר השני היה זונות קלאנים, כאלה שבטוחים שעדיף להתקדם לקלאן יותר טוב במקום לעזור לקלאן שלך להתקדם. אז כל מי שעדיין מאמין בזה, אני שמח שהצלחתי להוכיח שגם בלי לעזוב לקלאן יותר טוב אפשר להגיע להשגים. ככה שיצאתי בהרגשה שכן עשיתי משהו :>

כמה רגעים גדולים שאני לא אשכח מהמשחק הזה-
    -הנצחון של אקסייטמנט על נט בIOC ובלאן (בגמר הענק הזה למי שזוכר :}),
    -ההגעה של אקסייטמנט לחצי גמר בליגה הראשונה (לא יודע כמה זה נחשב היום, אז מבחינתנו זה היה להישג גדול).
    -השיחה עם מירון (הוא כבר בצבא?) אחרי התיקו של הנבחרת עם esr של רמפייג'.
    -שנתקתי לספיריט את הקאבל רשת באחד הלאנים והוא היה בטוח שזה תקלה טכנית ומתי נתן להם הפסד טכני לאיזה קלאן והם לא עלו לגמר בגלל זה :<> ועוד יותר גדול מתי שספרתי לו את זה איזה שנה אחר כך.
    -איך שלקחתי לטומי את הלידר מהנבחרת ואיך שהוא השתגע אחר כך :> (ובכלל כל הריבים של טומי).

תודות
    טוב, יש לי הרבה מאוד תודות לתת, אני בטוח לא זוכר את כולם ואין לי כלכך הרבה זמן אז אני מצטער אם שכחתי מישהו-

(valverde)
    שחר- השחקן והבן אדם שאולי הכי אהבתי ממי שהכרתי בקהילה הזאת, שומר איתו על קשר עד היום למרות שהוא פרש מזמן. הלידר בקלאן הראשון שלי ושיחק איתי בהמון קלאנים.
    ארתור- גם כן היה איתי בקלאן הראשון ובעוד כמה אחר כך, .
    אריק- הבן אדם שאולי הכי הכי קידם אותי במשחק הזה, הוא עזר לי המון. מבחינתי הלידר והפילד הכי טוב בקהילה הזאת.
    Yoc- חוץ מאריק באמת הסיכוי שמישהו מכם מכיר אותו הוא אפסי, שיחק איתי עד valverde, פשוט מלך הבן אדם הזה.
    twfs- הבן אדם הכי מצחיק בארץ. יותר סטלן ומצחיק ממנו לא תמצאו. אני בחיים לא אשכח איך צחקתי מהשטויות שאתה וארתור עשיתם ב3 בלילה, שארתור היה עם רמקולים וצעקת והערת את ההורים שלו ואיך שנכנסת לסיאס בשביל לריב עם כל מיני מרוקאים בני 12. פשוט בן אדם ענק, מי שמוצא אותו שיפנה אליי :<>.
    puma- למרות שאני והוא בוולוורדי לא היינו בקשר כלכך טוב, היית שחקן מעולה ובסופו של דבר השלמנו.
    keyzar- לפני שהייתי איתו בקלאן שנאתי אותו וכשהכרתי אותו הייתי אולי החבר הכי טוב שלו בקלאן. אחרי זה הוא גם המשיך איתי לאקסייטמנט, והוא אחד מהשחקנים שהכי אהבתי לשחק איתם ובסופו של דבר כשהתחילו הבעיות באקסייטמנט ורצו להעיף אותו לא הסכמתי, יצאתי ומזה בעצם התפרק הקלאן.
    infernal
    cobra

(eXcitement)
    הקלאן שהכי נהנתי בו בכל התקופה שלי בET ללא ספק. יותר מאיאסאר, יותר מוולוורדי ויותר מכל דבר.
    fusion-דניאל, הלידר של הקלאן, אין שום ספק שבזכותו הגענו לאן שהגענו (טומי לך תזדיין), נהננו כמו שנהננו ובלעדיו הקלאן הזה פשוט לא היה אותו דבר.
    pliss-באת קצת אחריי ועזרת לנהל את הקלאן, הכנסת בו יותר רצינות וכמובן טקטיקות :}.
    yid- יש שחקן יותר טוב ממנו? אין דבר כזה. ירדן החמוד הזה מת עליו :> מתישהו נשב על איזה שוש.
    asus- דור הקטן החמוד. אתה היחיד שלריב איתו זה כיף כל יום מחדש ואף פעם אי אפשר באמת להתעצבן עליך. השחקן המבטיח של הגיימינג בארץ :}.
    superjew- המפתח של ET וגאון הדור. בן אדם יותר חכם ממך לא הכרתי עדיין. אם היית נשאר עם הקלאן הזה עד הסוף אני בטוח שהיינו מגיעים ממש רחוק. אוהב אותך :}.
    ben3lux-אמיר מב"ש, האח הלא רשמי של אסוס.
    cirus- אהלן! שחקן ממש טוב גם בן אדם נחמד, חבל שהספקתי לשחק איתו מעט מאוד.

(first esr+anonymos)
    lion- אתה אחד הסטלנים.
    crozz- כן אתה שחקן טוב, ויש לך הרבה נסיון במשחק. נהנתי לשחק איתך למרות העצבים שאתה חוטף לפעמים.
    bab-כמה שהבן אדם הזה עושה שטויות וכמה שהוא מסוגל להיות זבל לפעמים (והוא עושה את זה בשביל להנות), הוא לידר רציני ולא האמנתי שהצלחתי להסתדר איתו בסוף למרות שהתנגדתי מאוד להיות איתו בקלאן אחרי המלחמות שהיו לי איתו באקסייטמנט.
    benjee- שחקן מעולה, וחבר טוב. כמה שרק ניסיתי לא הצלחתי לגרום לו להבין שהוא לא יקבל פרוטקציות ממני בגלל שהוא איתי בקלאן.
    tool- טל החמוד הזה, הכרתי אותך עוד קודם בקלאן שדניאל וקוסטה פתחו. רייפל מעולה.
    nparker- גם עם ניל לא חשבתי שאני יסתדר ובסוף התגלה הפוך. האיש והכובע.
    elfa- אנטון והיציאות אנטון שלו.

(second esr)
    giz - הכרתי אותו עוד קודם אבל לממש מעט זמן, שחקן רציני וחבר טוב.
    sin- השחור המליין הזה. אפילו שאני איתו בוונט ובמירק הוא יתקשר אליי. מת עליך עומר :>
    sensy- שחקן טוב ובן אדם טוב, נהנתי לשחק איתך.
    malos-לא ממש יצא לי להכיר אותך או לשחק איתך, בהצלחה עם הקלאן.

מכאן לכמה אנשים שלא היו איתי בקלאנים-
    חברים מהביה"ס-
    raul,suprios,temaninja.
    אנשים מהקהילה שאני חייב להזכיר-
    roadkill- סלבה שקבלתי את התפקיד שלו (תודה?). היום הוא פילד אופס.
    vip3r- מנהל הקהילה הנוכחי, אתה אחלה מנהל ונהנתי לעבוד איתך, בהצלחה בהמשך.
    Enn0l-פבל גם איתך נהנתי לעבוד, אתה עושה עבודה מצויינת ואתה בן אדם טוב.
    misken-אחד האנשים שהכי אהבתי בקהילה הזאת, לימד אותי הרבה מאוד על קונפיגים ואפילו ייצר לי סקריפט (במיוחד בשבילי :>) שעד היום השתמשתי בו. היה גם הלידר של הקלאן הראשון ראשון שלי (לפני LOD). הוא פרש ממזמן ונראה לי גם אח שלו הקטן כבר פרש.

תודה לכל קהילת איטי, תודה לכל מי שתמך בי או בכל אחד מהקלאנים שלי. מי שלא רשמתי ומי ששכחתי אני מצטער, הדיון הזה גם ככה כבר ארוך מדיי.
    אני יוציא דיון חוקים חדש לארנה בקרוב כדי להשאיר בסיס למי שימונה אחריי אז אל תתפלאו ;f.
    אני יבוא לבקר מדיי פעם, אולי אני אפילו יחזור יותר מאוחר. אם לא אז נתראה בRTCW2 או משהו כזה.

quit/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    ביי גיא לא יצא לי לשחק איתך הרבה אבל אתה אחלה ילד בהצלחה בהמשך :]
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    ידעתי למה נתתי את התפקיד של סלבה לך. אתה אחד האנשים היותר בוגרים ואחראים שהכרתי פה.
    בהצלחה בכל מה שתעשה. תבוא מדי פעם לבקר. תודה לך על הכל.

רועי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    באמא שך תביא לי ארקון על השרתים :O

אה ובהצלחה בחיים האמיתיים אחשלי גיבור!! רק תזהר מבריונים מפוקפקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    באר-שבע
    אחלה בנאדם , קצת פולני הייתי אומר אבל מי יתן וירבו האשכנזים

היה נחמד לשחק איתך (בארינה?) וסתם פעם אני זוכר ב IOC שחשבתי שאתה הכי סוס בארץ וכד.. חיחיחי

יאללה תהנה בחיים האמייתים גבר גבר
    why drink and cry when u can smoke and fly?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    בהצלחה בחיים האמיתיים חבוב! אחלה בן אדם פשוט יהלום לקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    אנטר .
    אתה אחד האנשים שהכי אהבתי לשחק איתם במשחק הזה ואפשר להגיד אפילו "גדלנו וגידלנו ביחד במשחק הזה" :] אני בחיים לא אשכח את שיחות הנפש שלנו במירק שהיינו יושבים שעות ומדברים על קלאנים והחיים ...
    בחיים לא אשכח איך הייתי מרים את המסך של גיא בלאנים ועוזר לו ומרים אותו ואז חושב לעצמי "מה המסך של גיא יותר כבד מגיא ? " חחח נהנתי לשחק איתך בכל קלאן בכל דבר !
    כפרה עליך בהצלחה בכל דבר שתמשיך לעסוק בו בחייםותבוא תגיד לפעמים שלום באי סיקיו \ מירק \ פלאפון ...תמיד פה לכל מה שתצטרך. בהצלחה אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    כל דג בא יומו :>
    גיא, אם זו ההחלטה שלך אני בטוח שהיא הנכונה ביותר, בשבילך.
    שיצא לנו לדבר הייתה באמת אחלה, מעבר לשחקן מעולה, אתה גם אדם טוב.
    שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך, תקפוץ לבקר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    בהצלחה בחיים :}
    HUNTER FTW

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ישראל
    לא יצא לי לשחק איתך הרבה
    אבל הכרתי אותך פה ושם..

עשית הרבה דברים בשביל הקהילה הזאת

בהצלחה בחיים האמיתים :rolleyes:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    ביי גבררררררר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    גיא אין הרבה שחקנים כמוך וגם לא יהיו ...וחבל שאתה פורש
    בהצלחה לך בהמשך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אני מכיר אותך כשחקן הרבה זמן אבל לא יצא לי לשחק איתך.
    בהצלחה בהמשך...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2006
    עיר
    גדגדש
    ביי מצד אחד זה חרא שעוד שחקן ותיק פורש מצד שני
    זאת החלטה שלך
    הבן אדם שהביא לי רף בארנה XD ואחרי זה ארקון לשרתים של גיימר ז"ל
    חבל שאנשים כמוך פרושים :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי FrAgOn
    ביי מצד אחד זה חרא שעוד שחקן ותיק פורש מצד שני
    זאת החלטה שלך
    הבן אדם שהביא לי רף בארנה XD ואחרי זה ארקון לשרתים של גיימר ז"ל
    חבל שאנשים כמוך פרושים :
    אנדרי תקנה כבר מיקרופוןןןןןןןןן
    (13:12:54) (usound^beNyy) אני אפס במשחק מחשב וזהו
    (13:12:56) (usound^beNyy) מרוצים?

!sharif#
    QuakeNet
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    אמנם לא יצא לי כל כך לדבר איתך, ושיחקנו רק מאוד קצת ביחד ונגד, היית אחד השחקנים בארץ שיותר הערכתי והיית מהאלה שנשארו "אמיתיים" כל הזמן ולא התדרדרו לעבריינות מקלדת.

אז שיהיה לך בהצלחה במשחק הבא ובצבא הקרב ובא :] gl hf
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    גיאצ'וק
    מאז אותו היום שאני ושחר לקחנו אותך לLOD ראיתי שאתה בן אדם טוב שכיף לדבר ולשחק איתו.
    אני ואתה עברנו דיי הרבה תקופות ביחד בין אם זה טובות או רעות,אבל אני ממש נהנתי לשחק איתך בכל קלאן שהיינו ביחד. (מתגעגע לימים שאבא שלך היה שולח אימיילים באמצע אימונים ואני הייתי משתגע )

לרמות שאני לא מאמין שלא נראה אותך כאן בעתיד,אני רוצה לאחל לך הצלחה בכל מה שתעשה בחיים. ותמיד יש לך את האייסיקיו שלי אם אתה צריך משהו.

ויש לי את האיסיקיו של מעיין(twfs)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.11.2006
    בהצלחה אחי בכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    אוי אוי אוי
    עוד שניה אני בוכה..
    סתםםם
    מה אתה מתחילים לזיין לו במוח
    זה משחק ממכר הוא עוד יחזור

Ns`Doron was kicked by mAd`kon (my channel, my rulez, kapish?)
    AnyThing God Can Do I Can Do Better
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    אהיה שלום אחי בהצלחה
    שתף ב-Google+

הרשמה