תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  24.10.2006
  עיר
  City 17
  הודעות
  2,710
  טוב, לפני איזו שנה איירתי לי להנאתי 3 איורים חביבים של יצורים הקרויים מפי גולומביאנים, אולי השפעה מסרטי שר הטבעות. החלטתי לסרוק אותם ולהעלות אותם לכאן, אז אתם מוזמנים להגיב.

  גולומביאן ראשון
  גולומביאן שני
  גולומביאנית שלישית

  טוב, אפשר לומר שהשתפרתי מאז, נפתחתי לצבעים ובאופן כללי השתפרתי... וגם נפתחתי לצבעים. אז אם לא אכפת לכם, ואני מבין שכן, אבל עשו מאמץ והגיבו.

  בתודה מראש, זנב, רגליים, ידיים וארבע עיניים (לא, הם לא נראים ככה למי שלא טרח להכנס, אבל אני מאוד בקטע של Spore אז נסו להבין אותי...), אנוכי.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  23.10.2006
  הודעות
  5,487
  אני לא זוכר, עשית אותם בשיעור אנגלית או בבית?

  תמיד היה כיף לצייר בשיעור אנגלית, אנחנו ילדים מיוחדים גם מציירים וגם מקשיבים, וההקשבה עזרה לנו לדבר אנגלית נכונה! True it is, wi no to spaek Anglsih

  ונ.ב
  הגלובאנינוהת פנויה?
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  174
  ראשית - הערה טכנית: אם ציירת את זה בעפרון, הסריקה (או עיבוד תמונה?) קטלה אותו בצורה משמעותית. תמיד עדיף לעבוד עם האפליקציה המורחבת של הסריקה ולא זו שסורקת אוטומטית, כדי לבחור את האיכות, הסוג והמאפיינים הרצויים.

  היצורים די חמודים. לא יותר מדי מתוחכמים מבחינת עיצוב, אבל יש להם פוטנציאל, בעיקר קומי. מה שמפריע לי בעיקר זה הקווים המקושקשים. אני לגמרי בעד המון קווקווים עד שמגיעים לתוצאה הרצויה, ובהרבה מקרים זה אפילו נראה מצוין (לפעמים יותר מהתוצאה הסופית הנקיה), אבל במקרה הזה זה מרגיש יותר מלוכלך מאשר "אמנותי". יכול להיות שזה שוב עניין הסריקה הבעייתית, קשה לי לומר.

  בכל מקרה, אם אתה אומר שאלה מלפני שנה, למה לא להעלות משהו חדש יותר?
  עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
  http://blogs.vgames.co.il/comics
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  הודעות
  8,427
  באמת יפה..!
  כל הכבוד! אחלה כשרון!
  Vgames - vG|sentioN#
  שתף ב-Google+

הרשמה