תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    שלום חברים, הרבה אנשים רוצים לקנות 360 ואין להם מושג כחול בנושא.
    פתחתי את הת'רד הזה לעזור לכולם ומיוחד לאדם הכי חשוב לי, אני.
    נתחיל בלשפוך קצת מהמידע שהצלחתי לצבור על קניית 360.

המכשיר עולה $299 (או 2500 שקל בארץ) לגרסה הבסיסית שמגיעה עם שלט (לא אלחוטי), כבל S-Video והמכשיר עצמו.
    הגרסה הנורמאלי והשווה יותר היא הפרימיום שעולה 399$ (או 3500 שקל בארץ) וכוללת את המכשיר עצמו, דיסק קשיח של 20GB, שלט אלחוטי, כבל HD, מדונה לדבר ברשת ומנוי של חודש לאקסבוקס לייב.

בדקתי את נושא המכס, מדובר ב-30% גם ל-PS2 וגם ל-N-GAGE באתר של המכס (הקונסולות היחידות שם). אם משהו יודע אחרת שבבקשה יתקן אותי.

משלוח לארץ נע בין 93 ל-220 דולר, תלוי באתר שממנו תזמינו.

אם משהו יודע אחרת ממה שכתבתי מנסיון אישי אז אנה לתקן אותי.

עכשיו אני יעבור לכמה שאלות שיש לי:
    האם אפשרי לממש אחריות בארץ על 360 (כולנו יודעים שהם מתקלקלים כמו מים) אם נקנה בארץ/בארה"ב. האם יש אחריות על מכשירים אמריקאים בישראל שנמכרים בחנויות ישראליות?
    מה בקשר למכס, באמת לוקחים 30%?
    אתרים מומלצים לקניה מארה"ב?
    כל מידע שתוסיפו לפה יעזור לי ולאנשים אחרים אז בבקשה להתחיל

אם תזמין מחו"ל לא תוכל לממש אחריות אלא אם תשלח את זה בחזרה לחו"ל ומשם לארץ, לפי מה שאתה אומר - לפחות 186$
    לעומת זאת לקנות בארץ יעלה לך בערך 600-700 ש"ח יותר מלהזמין מחו"ל לפי הפרטים שנתת...אתה תקבל אחריות לשנה בכמה מהאתרים, ואל תשכח שזאת תהיה גרסאת PAL :*
    VGSהנה אתר ששמעתי ביקורות טובות על האמינות שלו(יש להם אחריות לשנה)
    בקשר למכס, הבנתי מכמה מקורות שזה 15 אחוז עכשיו,
    אולי מה שבררת כולל גם מע"מ? כי אם המע"מ 15.5% אז בסה"כ מיסים זה 32.825%
    ואתרים טובים בארה"ב, נו טוב - אם יש לך משפחה שם תמצא את האתר הזול ביותר ותזמין בתוך ארה"ב אליהם הביתה, ושהם ישלחו לך את זה עם ups או dhl או משהו דומה.
    אם לא...אין לי מושג אני מתכנן להזמין את ה
    Wii בהשקה מאמאזון.קום לבית של דודים שלי ומשם ב dhl של 48 שעות לכאן..

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Leonhard_Euler
    אם תזמין מחו"ל לא תוכל לממש אחריות אלא אם תשלח את זה בחזרה לחו"ל ומשם לארץ, לפי מה שאתה אומר - לפחות 186$
    לעומת זאת לקנות בארץ יעלה לך בערך 600-700 ש"ח יותר מלהזמין מחו"ל לפי הפרטים שנתת...אתה תקבל אחריות לשנה בכמה מהאתרים, ואל תשכח שזאת תהיה גרסאת PAL :*
    VGSהנה אתר ששמעתי ביקורות טובות על האמינות שלו(יש להם אחריות לשנה)
    בקשר למכס, הבנתי מכמה מקורות שזה 15 אחוז עכשיו,
    אולי מה שבררת כולל גם מע"מ? כי אם המע"מ 15.5% אז בסה"כ מיסים זה 32.825%
    ואתרים טובים בארה"ב, נו טוב - אם יש לך משפחה שם תמצא את האתר הזול ביותר ותזמין בתוך ארה"ב אליהם הביתה, ושהם ישלחו לך את זה עם ups או dhl או משהו דומה.
    אם לא...אין לי מושג אני מתכנן להזמין את ה
    Wii בהשקה מאמאזון.קום לבית של דודים שלי ומשם ב dhl של 48 שעות לכאן..
    דבר ראשון תודה על התגובה.
    מצאתי אתר שעושה משלוחים לארץ בקושי ב-100$ אבל הוא לא אמין במיוחד מבחינת שירות לקוחות. נכוותי בו קצת לפני חודשיים (נקצר סיפור ארוך, קניתי אצלם 360 בבאנדל ממש טובה וזולה. הם אשרו את ההזמנה, לקחו מספר כרטיס אשראי, נתנו לי קבלה ו-3 ימים אחרי זה פתאום בוטלה לי ההזמנה כי פתאום המחיר לא היה נוח להם...).

זאת בדיוק הבעיה שלי עם הארץ, שזאת גרסת PAL. יש אפשרות להשיג בארץ NTSC עם אחריות?
    את המידע על המכס הבאתי מהאתר של המכס. בקטגורית משחקי וידאו יש רק 2 מכשירים, PS2 ו-N-GAGE של נוקיה. לשניהם יש אותו אחוז מכס - 29.36%. אולי למכשירים שלא מכירים בארץ יש 15%, אין לי מושג. מע"מ לא לוקחים על מוצרים שקנית בחו"ל לפי מה שאני יודע, רק על עסקאות שנעשו על אדמת ישראל. את המע"מ אתה אמור לשלם במדינה שבא קנית (וד"א, יש דרך להקבל החזרים על מע"מ ששלמת בחו"ל בקניות מעל 100 יורו).

מה עם האתרים שנותנים לך כתובת אמריקאית מזוייפת? משהו ניסה להזמין מהם במקרה?
    איך הפרוצדורה בדיוק עובדת?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    משהו יודע מה הקטע עם שנאי ל360 בשביל לשחק על חשמל ישראלי עם 360 אמריקאי?
    כמה הוא עולה וכו'?

אין לי מושג לגבי הפאל והאנטיאססי, אבל לא יותר זול לייבא מאירופא? אם כן, סביר יהיה להניח שלא תמצא מכשיר אמריקאי בארץ :/
    "1. מסים מרוכזים - כוללים מכס, מס-קניה ומע"מ"
    לפי האתר שלך..אז מסתבר שכן לוקחים מע"מ על מוצרים שקנית בחו"ל. האמת שזה נמוך ממה שחשבתי, מצויין
    לגבי האתרים האלה (ezbuyus, mustop) -
    לא ניסיתי, אבל זה יכול לצאת טוב - אתה צריך להרשם אליהם עם פרטי הכרטיס והכל, הם יתנו לך כתובת (של המחסן שלהם) בארה"ב, ואז כשאתה קונה אונליין אתה נותן את הכתובת שהם נתנו לך, והם ישלחו משם לארץ, ובגלל שהם שולחים בצורה מרוכזת - סביר להניח שתחסוך הרבה כסף על המשלוח...

לגבי השנאי, אתה צריך שנאי שימיר מתח מ220 וולט ל110, בהספק של לפחות 160 וואט (זה גבולי), אני קניתי עבור הקיוב שלי שנאי כזה, 200 וואט (מספיק גם ל360) ב109 שקלים בחנות חשמל ב"מרום נווה", ר"ג...תברר מחירים ברשת.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Leonhard_Euler
    אין לי מושג לגבי הפאל והאנטיאססי, אבל לא יותר זול לייבא מאירופא? אם כן, סביר יהיה להניח שלא תמצא מכשיר אמריקאי בארץ :/
    "1. מסים מרוכזים - כוללים מכס, מס-קניה ומע"מ"
    לפי האתר שלך..אז מסתבר שכן לוקחים מע"מ על מוצרים שקנית בחו"ל. האמת שזה נמוך ממה שחשבתי, מצויין
    לגבי האתרים האלה (ezbuyus, mustop) -
    לא ניסיתי, אבל זה יכול לצאת טוב - אתה צריך להרשם אליהם עם פרטי הכרטיס והכל, הם יתנו לך כתובת (של המחסן שלהם) בארה"ב, ואז כשאתה קונה אונליין אתה נותן את הכתובת שהם נתנו לך, והם ישלחו משם לארץ, ובגלל שהם שולחים בצורה מרוכזת - סביר להניח שתחסוך הרבה כסף על המשלוח...

לגבי השנאי, אתה צריך שנאי שימיר מתח מ220 וולט ל110, בהספק של לפחות 160 וואט (זה גבולי), אני קניתי עבור הקיוב שלי שנאי כזה, 200 וואט (מספיק גם ל360) ב109 שקלים בחנות חשמל ב"מרום נווה", ר"ג...תברר מחירים ברשת.
    אמרו לי שה360 צריך שנאי של 500 וואט אחרת קיימת סכנה שהוא ישרף. זה נכון?
    כמו שאמרתי מקודם, מצאתי חנות שעושה יבוא שחור בחיפה שמוכרת מכשיר אמריקאי ב-2800 שקל.
    הם לא משלמים מכס או מעם, שחור עד העצם אפילו נותנים אחריות עד שנה (למרות שאני לא יודע כמה האחריות אמינה).

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    לי יש אקס בוקס 1 וצריך שנאי שליותר ממאה וולט זה עולה בערך 100 שקלים
    אבל עם אתה חורש במשך שעות אז אולי עדיף של 300 וולט(גם בגלל בעיות ההתחממות של ה-360)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    המליצו לי על ה500.
    אני לא יודע אם הוא באמת נחוץ, אבל אני מעדיף לקנות שנאי שעולה 200 שקל יותר מאשר לקנות 360 חדש ב-3000 אחרי שאני אקבל את מעגל המוות האדום בגלל בעיות מתח...

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    עדיף לך ליקנות מישראל (רק עם יש ביטוח) בגלל כל בעיות החימום זה יכל להישרף אן משהו אחר

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי THE bucher
    עדיף לך ליקנות מישראל (רק עם יש ביטוח) בגלל כל בעיות החימום זה יכל להישרף אן משהו אחר

לקנות שנאי בישראל הכוונה?

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    מודיעין
    xbox 360:confused:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי THE bucher
    xbox 360:confused:
    הכוונה שלך לקנות 360 בארץ בגלל הבעיות "מעגל המוות האדום"?

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    רגע, כזה מסובך לשכנע את מיקרוסופט ישראל לייצר אקבוקסים בארץ?
    שישלחו להם מחו"ל את המכונה שמייצרת אותם וסגרנו עניין, 360 לכולם ב-1700 ש"ח

אחחח, איזה פנטזיה יפה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי cooler4004
    רגע, כזה מסובך לשכנע את מיקרוסופט ישראל לייצר אקבוקסים בארץ?
    שישלחו להם מחו"ל את המכונה שמייצרת אותם וסגרנו עניין, 360 לכולם ב-1700 ש"ח

אחחח, איזה פנטזיה יפה...

כן
    זה יקרה בקרוב, כלומר ברגע שאבו מאזן יחלק סוכריות לילדים ב100 שערים והם יזמינו אותו לארוחת מאכלי ים על חשבונם באורי בורי וכנפיים לקינוח בדיקסי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש לי שאלה, ראיתי שמקבלים חודש חינם לאקסבוקס לייב כשקונים קונסולה. אני מניח מזה שהשירות הזה בתשלום (!), מה, לא מספיק קונסולה יקרה, משחקים יקרים ואביזרים יקרים???
    ובטח גם זה עולה כסף כדי להוריד כל משחק, אז אתה משלם 3 פעמים, לספק אינטרנט, ללייב, ולמשחק. פשוט תענוג. אני שוקל לעבור לקומיניזם

אם אני טועה אתם מוזמנים לתקן אותי

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    יש לי שאלה, ראיתי שמקבלים חודש חינם לאקסבוקס לייב כשקונים קונסולה. אני מניח מזה שהשירות הזה בתשלום (!), מה, לא מספיק קונסולה יקרה, משחקים יקרים ואביזרים יקרים???
    ובטח גם זה עולה כסף כדי להוריד כל משחק, אז אתה משלם 3 פעמים, לספק אינטרנט, ללייב, ולמשחק. פשוט תענוג. אני שוקל לעבור לקומיניזם

אם אני טועה אתם מוזמנים לתקן אותי

יש שני סוגים של מנויים.
    יש מנוי סילבר שנותן לך גישה להורדת סרטים, דמואים של משחקים, אקסבוקס לייב ארקייד ושאר השטויות שיש שם (שהוא חינם).
    ויש מנוי גולד, הוא נותן לך גישה ללשחק את כל המשחקים של ה360 אונליין (שהוא 50$ לשנה).

יש להם אחלה של מערכת שבנויה ממש טוב, הרבה יותר טוב מאשר של נינטנדו וסוני.
    להזכיר לך שלנינטנדו לא יהיה אף משחק אונליין בחצי שנה הקרובה ואני ראיתי ראיון עם הקירח ההוא של סוני (סלח לי שאני לא זוכר את שמו) שכששאלו אותו אם כל המשחקים יהיו חינם לשחק הוא התחיל לגמגם ובסוף פלט משהו כמו "חלק מהמשחקים יהיו חינם אבל יהיו כאלה שדורשים שרתים מיוחדים" ובלה בלה בלה.
    בקיצור, לנינטנדו אין כלום אונליין וסוני הולכת לדרוש ממך כסף עבור משחקים אינדבידואלים.
    אני מתכוון לקנות מנוי שנתי לLIVE בeBay בסביבות ה-30$ וזה נותן לי לשחק 100% מהמשחקי 360 אונליין בלי להתעסק בשטויות.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    רגע, כשאתה אומר לשחק במשחקי האונליין אתה מתכוון למולטיפלייר של משחקים שקנית? או שאלה משחקים מיוחדים?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רגע, כשאתה אומר לשחק במשחקי האונליין אתה מתכוון למולטיפלייר של משחקים שקנית? או שאלה משחקים מיוחדים?

מולטיפלייר של כל משחק שקנית.
    יש גם משחקים מיוחדים שאפשר לקנות אותם כמו בVIRTUAL CONSOLE של נינטנדו שאת רובם גם אפשר לשחק אונליין.

בקיצור, בשביל לשחק אונליין עם ה360 אתה צריך מנוי GOLD שזה מן כרטיס קטן וחמוד כזה שהרבה מאוד אנשים שמחים למכור אותו בEBAY.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    היי, זה קצת חוצפה לדרוש ממני לשלם עבור מולטיפלייר של משחק שקניתי, זה לא WoW, אמנם זה לא הרבה כסף וזה מכסה את כל המשחקים שיש לך אבל זה עניין של עקרון.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    היי, זה קצת חוצפה לדרוש ממני לשלם עבור מולטיפלייר של משחק שקניתי, זה לא WoW, אמנם זה לא הרבה כסף וזה מכסה את כל המשחקים שיש לך אבל זה עניין של עקרון.
    הרעיון הוא לתת לך מקום אחד שבו תוכל לשחק את כל המשחקים שקנית עם יוזר אחד, רשימת חברים אחת והכל עובד חלק וכמו שצריך.
    הם יכלו באותה מידה לעשות כמו סוני ולתת לכל מפתחת לעשות רשת משלה שזה די מעפן. פתאום EA היו לוקחים 5$ בחודש בשביל לשחק COD3 בגלל שהם היו צריכים לפתוח שרתים שתוכל לשחק עליהם.

זאת השיטה של LIVE, היא ממש נוחה וטובה אם אתה מוכן להשיל את הסכום האסטרונומי של 2.5 דולר בחודש...

הרשמה