תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    היום התקנתי בפעם הראשונה את ה-firefox, וממבט ראשון זה נראה כאילו זה לוקח את האקספלורר בלי שום תחרות... הרבה יותר מהיר, נוח לשימוש וגוזל פחות זיכרון עם שיטת הטאבים... התוספות, כמו ה-allpeers למשל שזה בעצם תוכנת שיתוף קבצים פרטית (רק לך ולאנשים שאתה בוחר, ככה אפשר לשתף קבצים רק עם בני משפחה וחברים וכאלה...) בכלל הופך את זה למשתלם מבחינתי...

אבל כל זה רק אחרי יום אחד של שימוש - אני לא יודע איזה תקלות מעצבנות מסתתרות כאן. יש למישהו ניסיון רע עם הפיירפוקס הזה, או שבעצם כל מי שעדיין עובד עם אקספלורר הוא פראייר שצריך להכחיד?;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הבעיה היחידה היא שהרבה אתרים (בעיקר בארץ) לא עובדים טוב בפיירפוקס. אבל זו לא בעיה של ממש - אפשר בקלות להריץ את האקספלורר מתוך פיירפוקס. אני אישית עובד כמעט רק עם פיירפוקס .
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    "מי שמשתמש בפיירפוקס כברירת מחדל לא יוכל להתייחס אל אקספלורר 7 כתחליף מושלם, בגלל החסרון של ההרחבות." רוני שני, ynet.
    כמה שזה נכון

התקנתי פיירפוקס לראשונה במקרה, יותר נכון חוסר ברירה. ניסיתי בזמנו להתקין IE 7 BETA, ללא הצלחה, ולמעשה זה דפק לי את כל האפשרות לגלוש ולמעשה לא היה לי ברירה אלה להתקין דפדפן אחר. ניסיתי OPERA - לא הלך, הסרתי אותו ואז התקנתי פיירפוקס שהיה בתנופה והחלטתי לתת לו ניסיון.
    באמת שהיה לי קשה להתרגל, הייתי כ"כ רגיל לאינטרנט אקספלורר שפשוט לא יכולתי וויתרתי על כל הדפדפנים החמודים, עשיתי פורמט וחזרתי לברירת המחדל שלי IE6.

לאחר כמה חודשים, עשיתי את טעות חיי - שוב, התקנתי IE7, משהו שוב השתבש ועקב חוסר רצון לא רציתי להתקין הכל מחדש והחלטתי לתת לפיירפוקס ניסיון נוסף, שכן 10% מתומדדים איתו ואני לא?!
    ובאמת שאחרי יום הסתגלות - לא יכולתי לעזוב אותו, בזמנו לא היה ל IE חוצצים וזה היה מאוד מועיל וגם היום זאת אחת התוכנות הראשונות שאני מתקין אחרי התקנה מחדש של המחשב
    דפדפן מעולה, ממליף בחום לעבור!

נכתב במקור על ידי choopy
    הבעיה היחידה היא שהרבה אתרים (בעיקר בארץ) לא עובדים טוב בפיירפוקס. אבל זו לא בעיה של ממש - אפשר בקלות להריץ את האקספלורר מתוך פיירפוקס. אני אישית עובד כמעט רק עם פיירפוקס .
    מממ, כמו בכל דבר שלא יהיה באלגן יש תקנים, גם ל HTML יש תקנים.
    למה דפדפנים תומכים ב IE ו לא ב FX? כי אנשים לא עובדים לפי תקנים חוקיים אלה עובדים לפי ניסויי ותהייה ואם זה נראה בסדר משאירים את זה ככה וזה בעצם מקור הטעות.
    FIREFOX לא דורש דברים מיוחדים בתכנות אלה דגשים בעבודה תקינה של HTML
    ובאמת שיש הרבה סוגים של תקנים ומי שרוצה יכול להתאים כל אתר לתקנים נכונים ובכך לגרום לכל דפדפן להציג את התכנים ללא קשר לגרסה או סוג, לא ראיתי אתר שעבר VALIDATION של HTML 4.01 שלא נראה טוב ב FIREFOX או כל דפדפן אחר - פשוט אין!

וכמובן שיש את הכלי שמוכר ע"י כל משתמש כבד של FIREFOX זאת ההרחבה של IETAB, שפשוט מאפשרת לעשות RENDER לעמוד ב LOOK&FEEL של FIREFOX בעזרת IE - תוכנה ממש נוחה, אפשר לקבוע בהרחבה אתרים קבועים שאותם אי אפשר להציג ב FIREFOX נקי ואז ההרחבה עושה להם RENDER לבד לפי IE אוטומטית.
    אתרים של חברות גדולות כגון: אורנג', בנק הפועלים, בנק לאומי ועוד.. לא תומכים בדפדפנים שונים מ IE וחבל ולכן ההרחבה הזאת חובה לכל משתמש FIREFOX!
    אני אישית חי על התוספת הזאת

ראש בראש: IE 7 מול פיירפוקס 2.0
    רק FIREFOX - ושלא יעבדו עליכם ==> !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    סה"כ אני מרוצה מ-FF (זה הדפדפן הקבוע שלי), למרות בעיה אחת מעצבנת. לעיתים הדפדפן מתחיל לעלות בצריכת הזכרון של המחשב. מדובר על אתרים שהאקספלורר לא היה עובר בהם את ה-30 מגה זכרון. לפעמים אני מרגיש שהמחשב ממש איטי, בודק את ניצול הזכרון של פיירפוקס, ופתאום רואה איזה 80-100 מגה.. הבנתי גם שזו בעיה די מוכרת.
    עדיין לא שדרגתי ל-2.0, כך שאני לא יודע אם הבעיה נפתרה. מישהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.09.2006
    עיר
    ת"א
    ממממ, כן יש לו קריזות אבל למען האמת די לא מפריע לי
    ראיתי אותו כבר מגיע ל 250-500 מגה זיכרון אצלי.
    מתוך ה 2 גיגה שלי זה די לא מפרגיע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    תגידו, זה ש"עולים על מדים" לא עובד כמו שצריך עם פיירפוקס, זאת סיבה מספיק טובה לסרבנות?
    !!In Soviet Russia, signature writes YOU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    סוף סוף סיבה אמיתית להקמת ועדת חקירה ממלכתית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי LandRover
    ממממ, כן יש לו קריזות אבל למען האמת די לא מפריע לי
    ראיתי אותו כבר מגיע ל 250-500 מגה זיכרון אצלי.
    מתוך ה 2 גיגה שלי זה די לא מפרגיע
    ל-512 זה כן :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    נתניה
    לי יש 512 וזה לא. :O
    !!In Soviet Russia, signature writes YOU
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי חתוליס
    לי יש 512 וזה לא. :O
    אז תגלוש באתר אחר חוץ מויגיימז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    עיר
    אראקין
    גם אני משתמש קבוע בפיירפוקס באופן קבוע מזה לא מעט זמן. כמו שהייתי בנטסקייפ בזמנו, לפני שמיקרוסופט העתיקו אותם ברמה שהפכה אותם למיושנים בחלוף גירסה או שתים. מיושנים עד לסיבוב הבא, זאת אומרת. כשהם עברו ל-Tabbed Browsing. עכשיו כשמיקרוסופט העתיקו שוב חוששני שההסטוריה תחזור על עצמה.
    שתף ב-Google+

הרשמה