תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    Grand Theft Auto : Vice City
    טוב מכיוון שזה פרום של משחקי GTA אז נכניס לחיינו קצת את GTA :Vice City האגדי , משחק זה הוא בעצם משחק המשך לGTA III .
    הבאתי קצת פרטים על המשחק (**מועתק מויקיפדיה**)
    העלילה

בסרטון הפתיחה של המשחק, מוצג לנו סוני פורלי, חבר במשפחת הפשע פורלי מהעיר הדמיונית Liberty City (גירסה וירטואלית לניו יורק) המשוחח עם מספר שותפים על שחרורו מהכלא של הרוצח וסוחר הסמים טומי ורסטי. הם מחליטים לשלוח את טומי לעיר Vice city (גירסה וירטואלית למיאמי) תחת פיקוחו של עורך הדין קן רוזנברג.
    משימתו הראשונה של טומי בהגיעו ל-VC היא לבצע עסקת סמים עם הכנופיה הקובנית באי, אבל עסקת סמים זו משתבשת בשל מארב של אנשיו של ריקארדו דיאז. טומי נאלץ לברוח מהמקום במהירות ומאבד את הסמים והכסף. מיותר לציין שמעסיקו, סוני, לא מרוצה מכך, ודורש ממנו להשיג את הכסף שאבד (שני מיליון דולרים) בעסקה. לכן, טומי נאלץ מתחבר ועובד עבור הדמויות המשמעותיות בפשע המאורגן בעיר על מנת להשיג את הכסף לסוני.
    בתחילה, טומי עובד עם קן ובאותו זמן הוא פוגש את הקולנל קורטז, את ביתו ואת אברי קרינגטון שנותנים לו מאוחר יותר עבודה. הסיפור מסתבך כאשר טומי פוגש את לאנס ואנס, שהוא שותף שלו בחלק מהמשימות. אחרי מספר משימות, טומי מתחיל לעבוד בשביל ריקרדו דיאז, ומקבל גישה לחלק המערבי של העיר. לאנס מגלה שדיאז הרג את אחיו של לאנס, ושניהם הורגים את דיאז וטומי לוקח לו את הבית. אחרי שהוא מתחבר אל אנשים כמו: קנט פול, מיצ'ר ביקר, אומברטו רובינה, פיל קסידי ואונטי פאולט, הוא צריך לקנות מקומות בעיר. לבסוף, טומי מגלה שלאנס וסוני בגדו בו, והוא הורג את שניהם.

דמויות

טומי וורסטי

טומי הוא הדמות המרכזית במשחק. טומי עובד בשביל המאפיה של משפחת פורלי בליברטי סיטי. ב-1971 הוא נשלח לכלא באי פורטלנד בליברטי סיטי למשך 15 שנה, אחרי שהרג בן אדם. לאחר שהשתחרר, הוא נשלח לוייס סיטי לעסקת סמים. כאשר העסקה נכשלה, טומי צריך להישאר בוייס סיטי עד שיחזיר את הכסף.

סוני פורלי

סוני הוא פושע וראש המאפיה של משפחת פורלי. סוני גדל והיה חבר של טומי, שהצטרף למאפיה שלו. שהמשחק נפתח, סוני משוחח עם מספר שותפים על שיחרורו של טומי, והם שולחים אותו לוייס סיטי לעסקת סמים. כשהעסקה נכשלת, וסוני מאבד 2 מיליון דולר, הוא כועס על טומי ומתקשר אליו לעיתים קרובות כדי לבדוק מה עם כספו. בסוף המשחק, טומי הורג את סוני אחרי שגילה שבגד בו.

קן רוזנברג

קן הוא העורך דין של המאפיה של משפחת פורלי. הוא פוגש את טומי לראשונה בנמל התעופה בדרכם לעסקה. קן הוא דמות יורמית המנסה להיות מקובלת. קן משיג לטומי את העבודות הראשונות לפני שהוא פוגש את קולונל קורטז ואברי קרינגטון.

לאנס ואנס

לאנס הוא חלק מהכנופיה הקובנית, והופך להיות השותף לפשע של טומי. את לאנס רואים לראשונה כשהוא מטיס את המסוק של ויקטור ואנס, אחיו של לאנס. טומי נפגש עם לאנס לראשונה אחרי שהורג גנגסטר\טבח בשם לאו. בהמשך לאנס מגלה שדיאז הרג את אחיו, והורג אותו יחד עם טומי. לבסוף טומי מגלה שלאנס בגד בו עם סוני, והורג אותו.

קולונל קורטז

קולונל חואן גרסיה קורטז, הוא המעסיק הראשון של טומי ורסטי. מוצאו לטיני. במשימה הראשונה טומי הולך למסיבה על היאכטה של הקולונל ומסיע את ביתו, מרסדס קורטז. כשהקולונל מסתבך עם צרפתיים, הוא מבקש מטומי להגן על היאכטה בזמן שהיא עוזבת את וייס סיטי.

אברי קרינגטון

אברי הוא אחד ממעסיקיו הראשונים של טומי. מוצאו של אברי הוא מטקסס. לאברי יש כובע שחור ולימוזינה שחורה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נחמד מאוד!

ולידע נוסף, קן רוזנברג, הוא אחד מבעלי הקליגולה קזיונו (ששודדים) בסאן אנדרס, הוא היורם הזה עם המשקפיים, עושים איתו כמה משימות כמו למשל משימה שנכנסים למפעל בשר והורגים שם עדים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    כבר שכחתי איך המשחק הזה נראה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    מרכז
    נושא יפה מאוד!!

---------------------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    אם אתם שואלים אותי, VICE CITY היה פריצת דרך, אחד המשחקים הפצצות שיש! עלילה פצצה! דמויות! סביבת משחק!
    אני כבר מחכה לוייס סיטי סטוריז! אין לי שום קונסולה יש מצב אני אקנה מיוחד בשביל זה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    אם אתם שואלים אותי, VICE CITY היה פריצת דרך, אחד המשחקים הפצצות שיש! עלילה פצצה! דמויות! סביבת משחק!
    אני כבר מחכה לוייס סיטי סטוריז! אין לי שום קונסולה יש מצב אני אקנה מיוחד בשביל זה!
    רגע ויס סיטי סטוריס לא יצא כבר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    פ"ת
    אנשים ווויס סיטי סטוריס ימא כבר והוא יצא רק לPSP בהמשך כפי הנראה יצא לps גם ולמחשב אלוהים יודע. ולדעתי המשחק הכי טוב בסדרת GTA זה השלישי כי וייס סיטי קל וסן אנדראס כבר משעמם רצח טוב אותי אישי זה שעמם רצח אני מקוה שgta4 שעומד לצאת בקרוב לא יהיה משעמם כל כך!!!!!:devil:
    אני מודע לחלוטין שכל מה שנמצא מעל לחתימה הזאת הינו ספאם טהור ואני גאה בזה!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    כותרת לא תקינה!
    לנעול... XD
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אחד מהמשחקים החזקים ביותר..
    איך אהבתי אותו..
    עד שכול התוכן שבו נמחק.. ולא יכולתי להתקין אותו שוב..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    2 מילים : איזה דרמה (לול)

אגב קניתי פלייסטיישן 2 , וכמשחק נוסף קניתי liberty city stories , בסוף מתברר שזה GTA 3 =X .. הוא אמר שהיה גם Vice City Stories אבל לקחו 2 בבוקר באותו היום ואני חשבתי שליברטי סיטי יותר טוב =\ במילים אחרות נדפקתי חחח
    LeL

ראו את החתימה שלי מהתאריך
    14/2/09

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    ואו,
    תראו איזה הקפצה. מאיזה תאריך פירסמתי את זה.

שתף ב-Google+

הרשמה