תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    ספורט הוא כמובן משהו שממש כיף לצפות בו או לשחק במשחקי מחשב בנושא אבל מה אתם עושים איתו מחוץ למסך?
    זאת אומרת באיזה ספורט אתם נהנים לשחק בשכונה או אולי משחקים בו באופן מקצועי?

אני כמו כל ילד תקין בישראל משחק כדורגל מגיל קטן.. למרות שתמיד הייתי גרוע בו אני לא הפסקתי אף פעם, למרות שבשנתיים האחרונות אני בקושי שיחקתי כדורגל.
    אני כרגע יותר מתעסק בכדורסל שכונתי, נהנה לי מיתרון הגובה שלי על רוב האנשים שאני משחק איתם ונהנה מזה... כמובן שגם כאן אני לא בדיוק ג'ורדן הבא אבל היי מזיזים את התחת ונהנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    מה אתה משחק אותה גבוה? אני שם עליך 10 הטבעות במשחק

בכל מקרה, לא יצא לי לשחק די הרבה זמן כדורגל. בליגה מקצוענית לא לקחתי חלק אף פעם. אני נמנה על אותה קבוצה "קטנה" של אנשים שאוהבים לצפות בטלויזיה באנשים אחרים מזיעים ומשתעלים את נפשם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    מעבר למשחק הכדורגל המסורתי בימי שישי בצהריים, אני מככב בשורות בית"ר אורנית מליגה ג', מחוז שרון.
    טוב, לא ממש מככב עכשיו כי פרקו לי את הרגל. ולא ממה מככב בכלל, כי אני לא שחקן מוצלח במיוחד (וכמה מגן שמאלי כבר מככב?), אבל אין כמו כדורגל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אישית מעדיף כדורסל. אף פעם לא שיחקתי במסגרת קבוצה, אבל אני משחק לא מעט בצורה חובבנית. מלבד כדורסל אני רץ. לא התחברתי אף פעם לכדורגל בשכונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    [quote=Glarmorgan;2808] (וכמה מגן שמאלי כבר מככב?), quote]

ראה ערך רוברטו קרלוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני מבטיח לך שאם תשים אותי בריאל מדריד, אני גם אככב. למה? כי רוברטו קרלוס כבר 5 שנים לא מגן בכלל. הוא תוקף ומבקיע, אבל מהאגף שלו מגיעים מליארד שערים. בערך...
    שתף ב-Google+

הרשמה