תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא, זו לא בדיחה, הן מתוך מגאזין בריטי.

מונקי בול - 84%.
    רד סטיל - 90%.

אל תשאלו אותי על סמך מה הביקורות, אין לי מושג. אולי הם הסתפקו בהתנסות חלקית של הגרסאות הסופיות.

אם זו אינדיקציה לבאות, אז זו תהיה הפתעה. הציון של מונקי בול, לפי המגאזין הזה, היא אמנם מצוינת, אך פחות מכפי שאני משער שמגיע לו. ובקשר לרד סטיל, הערכתי שיקבל פחות. נחכה לביקורות של הכלל כדי לבחון אותם באמת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מגאזין EGM פרסם ביקורות ראשונות משלו לשניים ממשחקי הווי...

מונקי בול: 6/6.5/7
    דרגון בולז: 7/6.5/7

שימו לב, אין לי קישור, זה בא מפורום בא-IGN והוא פרסם ביקורות רבות למשחקים אחרים. אני נוטה להאמין לו, למרות שהביקורות האלו נשמעות לא הגיוניות בעיניי, במיוחד זו של מונקי בול. אולי המשחק היה קשה להם מדי? חחחח (ונעזוב את הוויכוח עד כמה שיטת הביקורות שלהם היא טובה או עד כמה המערכת אמינה, לכך נחכה לאחר שתתפרסמנה ביקורות נוספות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    רגע? למה את המגזין שהביא את הציון הגבוה למונקי בול אתה לא אומר כלום אבל למגזין שהביא ציון נמוך יותר אתה קוטל? מאין לך לדעת איזה ביקורת יותר קרובה למציאות?

בכל אופן , ביקורות ראשונות , מגזינים מודפסים - היש צורך להמשיך? הביקורות האלה תמיד עם הציונים למעלה. חוץ מזה , אין מצב שרד סטיל זה משחק של 90 בכלל. המשחק נראה גרוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    עזבו אותכם ביקורות ראשוניות, חכו שבוע וחצי ויהיו ביקורות מאתרים כמו IGN, GAMESPOT ו-GT.
    אני לא סומך על כל מני מגזינים, תמיד הם מביאים ביקורות לא קשורות לעולם.
    עכשיו לך תדע אם מאנקי בול אדיר או גרוע, הם סתם סותרים את עצמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    קאז, חזור ותקרא שוב את מה שכתבתי בהודעה הראשונה. גם הציון הגבוה לא הלהיב אותי כי אני מעריך שבסופו של דבר מגיע לו יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ומה עם האפשרות הכה-הגיונית שההערכה שלך במקרה הזה שגויה ולא נכונה במאת האחוזים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אז רונן יקנה אותו בכל מקרה ויגיד שהוא המשחק הכי טוב שהוא ראה הרבה זמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kazz
    ומה עם האפשרות הכה-הגיונית שההערכה שלך במקרה הזה שגויה ולא נכונה במאת האחוזים?
    חחחחח מה אִתה? היא מרגישה בסדר. תודה.

ההערכה היא הערכה, תמיד יכולה להתבדות. עדיין, הציון שנתנו למשחק לא שינו את תכניותיי לקנות את המשחק. יש בו את אותה הנוסחה שאהבתי מאוד בגיימקיוב והגרסה הזו טובה בהרבה, אז מה הסיכוי שאתאכזב?

אולי הם לא אהבו אותו בגלל אחד מהבאים:

1. הנוסחה לא לטעמם ולא בראש שלהם לשחק בקופיפים.
    2. הוא קשה מדי והם רכרוכיים (קראתי שהמבקרים ב-EGM מרבים להתלונן על קושי במשחקים).
    3. כמה משחקי מיני גיימס לא נשלטו בצורה מספקת עם הבקר או היו משעממים.
    4. לא התנסו מספיק כדי להתרגל לשליטה החדשה עם הבקר שבהחלט דורשת הסתגלות.
    6. כל האפשרויות למעלה הן לא נכונות והמשחק הוא אכן ממוצע. אני, ברשותכם, מוריד את האפשרות הזאת מהפרק, כי איך אפשר לפספס במשחק לא מורכב עם נוסחה שהוכיחה את עצמה? הם ניסו נוסחה מעט שונה עם מונקי בול האחרון לגיימקיוב (ההרפתקאות) והוא באמת היה כושל ובכלל לא הופתעתי מכך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    יואו רונן, תירגע ומהר.

הביקורות היחידות שיש להן משמעות הן הביקורות של EGM ו-GAMESPOT. האתר המדופלם IGN ממזמן הוכיח את עצמו כמשוחד בכל התחומים. בין אם זה אתר ה-XBOX שלהם שנותן למשחקים כמו גאן וולקירי ולא זוכר מה, ציונים גבוהים, ובין אם זה NINTENDO שנותנים למריו סאנשיין 96. מאט המשוחד הזה מקבל כל היום ב*** ממיאמוטו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    האמת ששמעתי שמאט אקטיבי, אולי אני טועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אורי, מאט ביקר לרעה את אוסף משחקי הספורט של הווי וביקר באופן נחרץ את החלטתה של נינטנדו לא לתמוך ברזולוציה גבוהה (ואלו חלק מהדוגמאות). אתה לא שונה משאר הפראנואידים שמאמינים בכל מיני שטויות רק כדי להוכיח את דעתם. כל פעם כשמישהו לא מסכים אתכם אז אתם מחפשים סיבות מתחת לשטיח מדוע דעתו לא לגיטימית. צאו מזה, זה פאסה, זה לא משכנע

וביקורות שיוצאות שבועיים לפני ששוגרו המשחקים הן ביקורות שאני חשדן לגביהן, מותר לי? וזה טבעי ואפילו רצוי שאמתין ליתר הביקורות כדי שאקח דברים בפרופורציה, הרי גם משחקים מעולים שקיבלו ממוצעביקורות מצוין, תמיד קיבלו באיזה אתר אחד או שניים שנתנו להם ציון פחות מרשים. מה שאני הולך לקבל מהמשחק ידוע לי, לא צפויות הפתעות, אפילו אם המיני גיימס יהיו מאכזבים.

ואגב, בפורומים אחרים שביקרתי אמרו בדיוק את ההפך ממה שטענת, שאף אחד לא סופר את הביקורות של EGM. זה חוזר על עצמו כל פעם מחדש כמו מנטרה.

נ.ב.
    כמה ביל גייטס שילם לך? ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ביקורות שמגיעות שבועיים לפני הגעת המשחקים בדרך כלל אמורים להיות סופר חיוביים כמו כל ביקורת שבמגזין מודפס שמקבל ביקורת מוקדמת , לכן זה מאוד מוזר. הייתי מצפה שבביקורות כאלה נראה את הציונים הגבוהים ובאחרות את היותר נמוכים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מאיפה הם קבלו בכלל את המשחקים בשביל ביקורות כאלה מוקדמות? אפילו למאט מ-IGN אין עדין WII והוא עושה סקס עם פארין קפלן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מה אכפת מ-IGN.
    ל-GameSpot יש את שתי הקונסולות (ואחת מהן, ה-Wii, בשידור חי עכשיו. ראו ת'רד), ויש להם כבר שתי ביקורות ל-PS3.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הרשמה