תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם אנחנו רוצים אש ידידותית ונשקי על בשרת שלנו?

מדרגים
21. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • תשאירו כמו עכשיו, עם נשקי על ובלי אש ידידותית.

15 71.43%
  • כמו עכשיו טוב לי, רק בלי כל התותחים האלה. בלי אש ידידותית ובלי נשקי על!

3 14.29%
  • אני מתעב את משגר הרקטות, אבל רוצה לרצוח את חברי קבוצתי. בלי נשקי על ועם אש ידידותית.

1 4.76%
  • אני רוצה הכל! עם אש ידידותית והמון טילים ותותחים, ווי-הי!

2 9.52%
תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    הי חברה, אני רוצה לקבל קצת פידבק לגבי שתי האופציות האלה. בכל אופן יתבצעו נסיונות בשני הפרמטרים במהלך השבועיים הקרובים, אבל כשיש לכם דעה, תצביעו איתה פה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    ובכן, אני מתנגד נחרץ ל-FF, בעיקר עקב חשש מ-ניובז. אחת הבעיות ב-F.E.A.R בעיקר כשמתחילים לשחק בו בהתחלה היא שקשה להבדיל בין היריבים לחברי הקבוצה שלך בגלל שהחליפות הן די דומות. שיחקתי קצת עם חברים שלי שהם חדשים במשחק, והם התבלבלו המון וירו בלי כוונה על חברי צוות שלהם. בכל אופן, זאת תופעה שעדיין קורה (כשכל מני ניובז יורים עליי באמצע המשחק) ולכן רק בגלל זה FF לא בא בחשבון.

הבעיה השניה היא גם עניין הרימונים, שבמפות צפופות יש לך המון סיכוי לפגוע בשותף שלך עם רימון. וזה עוד מבלי להיכנס לתופעות כמו TK, שיכולות לדעתי להתרחש בגלל שמשחקים הרבה חבר'ה עם מודעות נמוכה מאוד למנגנון ההצבעה.

בקשר ל-SW, אין לי מושג. זה באמת מרגיז כששחקנים גרועים הורגים אותך עם רובה הטילים ביריה אחת. מצד שני זה מוסיף עוד מימד למשחק, ועוד מקום לרוץ אליו. אני חושב שאני בעד להשאיר אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    חשוב: תשלחו את השחקנים בשרת אל fear.vgames.co.il, שיצביעו וישפיעו.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    איש ידידותית לא בא החשבון...
    אם השרת היה שרת TDM אז היה מצב.
    הבעיות הן כמו שציין SilentTao, בעיקר הרימונים, יש הרבה אנשים שזורקים על ה Points ככה סתם לפני שמגיעים.
    אם כבר מתעקשים על FF צריך להוריד את המפות הקטנות (REFINERY, HIGHTECH, OFFICE) מהשרת.
    אין לי בעיה עם SW, כי הם חלק מהמשחק... עם כל התלונות של אנשים במשחק צריך להוריד את כל הנשקים חוץ מה G2A2 (הכי מעניין היה מישהו שחשב שצריך לחלק ב 2 תוצאות של אנשים המשתמשים ב Nail Gun)
    זה כיף בשבילי להרוג איזה חכמולוג שיורה טילים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    Reaper, אתה צודק לגבי אש ידידותית, היא לא מתאימה בכל המפות ובכל המצבים.
    כשנפתח TDM תהיה בו אש ידידותית.
    לגבי נשקי על- עדיין אין החלטה לכאן או לכאן, בנתיים זה ישאר כמו שהוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    סתם דבר מעצבן, אי אפשר לשחק נורמאלי עם סקילז, חוץ מזה, כל המפות הסגורות הקטנות מעצבנות תחת, כמו EVACUATION ועוד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    Evac מפה מעולה... אבל היא מתאימה ל 12 שחקנים... זה מעצבן לשים 16 בני אדם במפה ששאמורה להכיל 8 אבל 12 לא כ"כ נורא... למשל ב- REFINERY אין מספיק SPAWNING POINTS אז יש הרבה SPAWN KILLS שזה בהחלט מעצבן....
    SHAYZE אתם פותחים שרת TDM? זה יהי ממש מעולה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    שימו CTF, המוד הכי טוב לדעתי >_>
    חוץ מזה, טורנירים>אתם..
    אנחנו צריכים שחקנים ל OB אז אנשים, אם אתם מקצועיים ומעוניינים, פנו אלי, מסנג'ר: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    הסקר הזה עושה לי צמרמורת אם להגיד תאמת..
    לדעתי אם תופעל אש ידידות על השרת, יהיה פשוט כאוס מטורף בחודש-חודשיים הראשונים.

בלי לפגוע באף אחד.. אבל כמו שהתרגלנו לשחק עד עכשיו.. אני לא רוצה לדעת מה יקרה במפות
    קטנות עם FF.

לדעתי, כרגע (שוב בשל המפות הצפופות וכמו האנשים הגדולה) זה יגרום למהומות בשרת, אנשים יעשו טיים-קיילס בלי סוף.
    וזה יגורם רק לקיקים ובאנים ואמון ספאם.. כמו בכל שרת פאבליק אופיני.

אני מת על אש ידידותית, שלא תבינו לא נכון, אני פשוט לא מת על הרעיון של להפעיל את זה תחת
    המצב הנוכחי שבשרתים.

לדעתי בשביל להתחיל להכניס FF לשרת ו/או בכלל, הכי נכון זה להוריד את המפות הקטנות והמעצבנות האלו כמו Docks, High-tech, Refinery' וכו'.
    כי להפחית ולהגביל את כמות האנשים בשרת היא לדעתי אפשרות שגוייה מכיוון שבינתיים יש רק שרת אחד.

בנוגע ל"נשקי-העל",
    אני לא רואה שום סיבה טובה להוריד אותם.
    אז נכון זה מעצבן שבא מישהו שהתחיל לשחק אתמול והוריד אותך בשניה אחרי ראמפג מטורף.
    אין מה לעשות, באותה המידה יכל לבוא קרבונייזור עם asp ולעשות את אותה עבודה ;d
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    או Ascendency, עם כל דבר שבא לו. נשבע לך, הוא הורג עם התעטשויות.

בכל אופן, תודה לכולם על הדעות, כנראה שאכן לפחות בשרת הקונטרול הדברים ישארו כמו שהם.
    בתקווה שיהיו לנו שרתים נוספים עם מצבי משחק אחרים, עליהם נוכל להפעיל הגדרות אחרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.11.2006
    קיצר, הייתי צריך להשאר לשחק ET, שם לפחות לא היו לי פריימים.. ואם היו אז זה בגלל המסך lcd
    המאוד טוב שלי.

בכל אופן, תנסה להרים עוד שרתים בשביל סוגי משחק שונים כמו tdm, ctf.. שיהיה קצת מגוון.

דבר אחד ואחרון שאני מציע לשקול - לנסות קצת מפות ו/או להוציא כמה מפות מהלופ.
    שוב, בשביל שיהיה קצת מגוון.

איזה גוב'ניק אני יו... כותב פה הודעות במקום להרגיש חייל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa
    Super weapons FTW ...friendly fire will be slaughter :confused:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    חיפה
    לדעתי הכי טוב זה בלי נשק על.....
    אבל בלי אש ידידותית ביגלל הנובים הרבים שיהרגו את החברים שלהם לקבוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    עיר
    Haifa / Larchmont,NY
    לדעתי צריך להשאיר את הנשקי אל למה זה באמת משפר את היופי של המשחק .

ולגבי הFRIENDLY FIRE עדיף שיהיה OFF כי אני לא חושב שזה יהיה כל כך טוב כשה הקבוצה שלך תוריד לך חיים 5 פעמים בROUND.
    שתף ב-Google+

לפי דעתי המצב צריך להשאר כפי שהוא היום.
    SW מוסיפים אלמנט נוסף למשחק, והם יכולים להוציא משגרת הנשקים הרגילים, והם לא "הורסים" אותו, כך שזה רק מועיל.

בקשר לFF - בשום פנים ואופן לא. המצב בשרת יהפוך לזה שאי-אפשר יהיה לשחק. כל רימון יהרוג את כל חבריך לקבוצה. גם אם יהיה מצב וישנו את זה, אתם תיווכחו לראות שאנשים יבקשו להחזיר את זה בחזרה מהר למדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    אש ידידותית?
    טעות גדולה לדעתי.
    רק יוריד את רמת השרת ויעצבן כמה אנשים.
    לא הייתי רוצה לקבל רימון של חבר לקבוצה לפנים סתם כי בא לו לבזבז רימון או לעצבן מישהו.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.
    שתף ב-Google+

I think the people have spoken.

רואים ע"פ הרוב המוחץ שרצון הקהילה הוא שהמצב ישאר כמו שהוא היום.
    שתף ב-Google+

הרשמה