תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    תעשו הסבה למנג'ר המצליח בעולם
    Football Manager 2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Legend
    תעשו הסבה למנג'ר המצליח בעולם
    Football Manager 2007
    אני מכיר את סדרת פוטבול מנג'ר, עד שגיליתי ב2003 את פיפא מנג'ר (שהיה אז טוטאל קלאב מנג'ר) שיחקתי רק בפוטבול מנג'ר (שהיה לפני זה Championship Manager) אבל מרגע שגיליתי את פיפא מנג'ר אני לא מסוגל לגעת באחרים, פיפא מנג'ר הוא לפי דעתי הטוב מכולם, אז מה אם פוטבול מנג'ר הוא המצליח ביותר בעולם, יכול להצליח יותר מכולם ועדיין שיהיו יותר טובים, הכל תלוי ביחסי ציבור של המשחק וזה משהו שלצערי לפיפא מנג'ר אין ממש (יחסי ציבור).

כדאי לך לנסות את פיפא מנג'ר החדש, משחק מדהים, למרות שראיתי בינתיים רק את הדמו אבל כבר ממנו ומתגובות של משתמשים בפורום של EA אני אומר לך שהוא הפיפא מנג'ר הטוב ביותר אי פעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ירושלים
    וואלה אחי איני מסכים איתך Football Manager 2007
    הוא משחק הניהול הטוב ביותר
    אני מציע לך לנסות אותו
    EA אף פעם לא הצטיינה במשחקי הניהול האלא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי shalom_23
    וואלה אחי איני מסכים איתך Football Manager 2007
    הוא משחק הניהול הטוב ביותר
    אני מציע לך לנסות אותו
    EA אף פעם לא הצטיינה במשחקי הניהול האלא
    זכותך לא להסכים, אני לא מחליף את פיפא מנג'ר, מה לעשות, אני מוכן לוותר מדי פעם על קצת מציאותיות במידת הצורך בשביל האפשרויות המרובות שיש במשחק, החל ממצב התלת מימד דרך פיתוח המתקנים בסביבת האצטדיון ועד הסכמי שיתוף פעולה עם קבוצות אחרות.

רק לידיעתך, אני התחלתי עם מנג'רים על CM97/98 ונשארתי עם הCM עד שיצא טוטאל קלאב מנג'ר 2003, התאהבתי בו ומאז אני במנג'רים של EA, ניסיתי אחרים, כולל פוטבול מנג'ר 2006 ועדיין נשארתי עם EA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    עיר
    אריאל
    כי אתה פשוט לא אוהב סיבוך יותר מידי...FIFA MANGER וTOTAL CLUB זה מאנג'רים לאנשים שלא אוהבים לשחק מאנגר.רק על פני השטח,אין שם עומק אמיתי...וקל לנצח.
    משעמם אם אתה שואל אותי...
    ואגב אם כבר
    FM2007 למישהו יש איזה עצת אימונים טובה? יש לי חבורה של פדלאות (הפועל רעננה) חרא של מאמנים והשחקנים עשויים מקלקר...קשה לאמן אותם במדיום ומעלה...
    "תתחיל הכי מהר שלך ואז לאט לאט הגבר את הקצב"
    -אני לא ג'ובניק,אני תומך לחימה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Caboose
    כי אתה פשוט לא אוהב סיבוך יותר מידי...FIFA MANGER וTOTAL CLUB זה מאנג'רים לאנשים שלא אוהבים לשחק מאנגר.רק על פני השטח,אין שם עומק אמיתי...וקל לנצח.
    משעמם אם אתה שואל אותי...
    ואגב אם כבר
    FM2007 למישהו יש איזה עצת אימונים טובה? יש לי חבורה של פדלאות (הפועל רעננה) חרא של מאמנים והשחקנים עשויים מקלקר...קשה לאמן אותם במדיום ומעלה...
    קל לנצח?! בפיפא מנג'ר?! ניסית פעם לשחק בליגה הישראלית עם הפועל פ"ת? קל זה ממש אבל ממש לא.

חוץ מזה מיתר הדברים שאמרת רואים שלא ניסית לשחק בו ממש וגם שאין לך מושג על השיפורים במשחק החדש, עזוב אותך מפוטבול מנג'ר, סתם ערימה של טקסטים, אומנם משחק טוב אבל אחרי כמה זמן של הסתכלות על טבלאות וטקסטים כל הזמן זה פשוט מתחיל להרדים, פיפא מנג'ר מדמה לא רק את ניהול המועדון אלא גם את כל מה שמסביב למועדון ולפחות יש לו ממשק גרפי ואפשרות לתלת מימד מלא, מרדים זה ממש לא וקל, נראה אותך אומר את זה אחרי שתנסה לשחק בו על רמה הכי גבוהה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    [quote=vollachr;4129]קל לנצח?! בפיפא מנג'ר?! ניסית פעם לשחק בליגה הישראלית עם הפועל פ"ת? קל זה ממש אבל ממש לא.
    חחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    [quote=זאוס השני;4384]
    נכתב במקור על ידי vollachr
    קל לנצח?! בפיפא מנג'ר?! ניסית פעם לשחק בליגה הישראלית עם הפועל פ"ת? קל זה ממש אבל ממש לא.
    חחחחחחחח
    ניסית לצטט לא הצלחת לא נורא
    הבנו את הכוונה
    רק תתקן את החתימה שלך
    רושמים עייף ולא אייף
    שתף ב-Google+

הרשמה