תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    הבנתי שיש כבר כמה אנשים פה עם עותק של נייטפול. אז מה ההתרשמות שלכם בינתיים, וכמובן בשורה התחתונה - האם זה שווה קנייה.

אגב שאלה לצוות Vgames, נראה מתישהו בקרוב ביקורת לנייטפול מאחר שהוא כבר הגיע לחנויות הארץ?
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    טוב, כרגע אי אפשר לייחס להודעה הזאת יותר מדי, מאחר ובקושי יצא לי לשחק (קיבלתי את המשחק אתמול בלילה והיום לא יצא לי לשחק הרבה. גם כשכן הפעלתי, איזה טמבל אחד שהתנחל אצלי בבית השתלט על המשחק ויצר לעצמו פאראגון. אגב, Tepik, מחקתי את הדמות שעשית בחשבון שלי...).
    בכל מקרה, נתחיל מהדברים הפשוטים. הגרפיקה נשארה כמו במשחקים הקודמים, שזה טוב. שיפרו את האנימציות - כשהדמויות מדברות הפה שלהן זז! הדמויות שאפשר ליצור... לא יודע, אבל אני לא אהבתי את רוב האפשרויות של השיער. הבגדים די מגניבים.
    המשחק, ממה שראיתי עד עכשיו, לא רע בכלל. כמו ב-Factions, צריך להגיע לרמה גבוהה ורק אז אפשר לעבור ליבשת הגדולה ולהתחיל את הסיפור, שזה בסדר, אבל זה נעשה בצורה דומה מדי לזו שב-Factions. מבחינה גיאוגרפית, לפחות. השיטה שבה אפשר לנהל את דמויות הגיבורים טובה והאפשרות לשנות להם את המקצוע המשני תורמת הרבה, לדעתי.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי Fexor
    הבנתי שיש כבר כמה אנשים פה עם עותק של נייטפול. אז מה ההתרשמות שלכם בינתיים, וכמובן בשורה התחתונה - האם זה שווה קנייה.

אגב שאלה לצוות Vgames, נראה מתישהו בקרוב ביקורת לנייטפול מאחר שהוא כבר הגיע לחנויות הארץ?
    אין לי כרגע תשובה לשאלה הזו. אנחנו בהחלט נשתדל.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    באמת צריך להשלים כל כך הרבה קווסטים כדי להשיג את הדרגה ולהמשיךך במשחק?
    כי זה ממש מוגזם.. עדיף כבר לבוא עם דמות בעולם אחר לאלוניאה וזהו.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בערך. אתה צריך לעלות בדרגות צבאיות ולסיים missions. זה מעלה אותך כדרך אגב לרמה 20...
    אם אתה רוצה להעביר דמות אחרת אתה עדיין צריך לעשות קצת קווסטים ומשימה, אבל זה די קצר.

הצטרף בתאריך
    16.11.2006
    כלומר אתה מגיע לרמה 20 לפני היבשת הגדולה (באי הקטן שבצד)?
    נטשתי את הדרביש שלי ובאתי מLA.. זה כל כך משעמם..

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    נשמע מצויין, רק הבעיה היא עם השחקנים. אני אישית מעריץ גדול של המשחק הראשון ושל מערכת הPVP הסופר מושקעת, אבל אחרי שקניתי את Factions התאכזבתי. המשחק עצמו היה מעולה, אבל היה פשוט בלתי אפשרי למצוא פארטי עם מונק שבסופו של דבר עזבתי את המשחק בלי לסיים את הPVE שלו, כי לסיים עם בוטים זה לא כיף. הבעיה עם ההרחבות האלה היא שכולם בוחרים את הדמויות החדשות. כש-factions יצא כולם בחרו אססין או ריצ'ואליסט, עכשיו כולם יבחרו דרביש או פרגון וזה מעצבן. סך הכל משחקים טובים אם השחקנים היו קצת יותר מאזנים בבחירת מקצועות.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    ביקורת כתובה היטב, קבל ח"ח

התלבטתי הרבה זמן אם לקנות או לא לקנות את המשחק אבל בסופו של דבר זה נהיה לא רלוונטי מבחינתי הודות לגיוס שלי. עכשיו שיש לי מעט זמן פנוי אני שם לב עד כמה MMO הם משאבות זמן לא נורמליות. גם ככה התחלתי להתעייף מ-GW שאחרי הכל גם הוא משתמש באותה נוסחת משחקיות שלפיה אי אפשר לגמור את המשחק. תמיד יש איזה נשק טוב יותר למצוא, שריון יוקרתי יותר לקנות, elite skills להשיג... כבר די נמאס, האמת. מה גם שבמשחק כמו GW ששם הרבה יותר דגש על יכולת שחקן מאשר על כמות הזמן שהוא שיחק, אפילו הציוד הכי טוב נותן יתרון מינימלי ביותר על פני מה שאפשר לקנות בגרושים בערים הגדולות שם.

נכתב במקור על ידי imris
    נשמע מצויין, רק הבעיה היא עם השחקנים. אני אישית מעריץ גדול של המשחק הראשון ושל מערכת הPVP הסופר מושקעת, אבל אחרי שקניתי את Factions התאכזבתי. המשחק עצמו היה מעולה, אבל היה פשוט בלתי אפשרי למצוא פארטי עם מונק שבסופו של דבר עזבתי את המשחק בלי לסיים את הPVE שלו, כי לסיים עם בוטים זה לא כיף.
    אהמ... ritualists מסוגלים לרפא ממש טוב (חלק מהרעיון של Anet ביצירתם היה לתת מענה לחוסר ב-monks, חבל שזה לא נקלט אצל רוב השחקנים).

לגבי בוטים (או henchmen, איך שתקרא להם) זה כבר עניין של העדפה אישית. אני הייתי מסוגל לעשות משימות שלמות רק עם בוטים והצלחתי יותר מרוב ה-PUGs בגלל שהם כולם עשו מה שאני אמרתי להם. עם מערכת שליטת הבוטים החדשה זה אפילו עוד יותר קל.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אם אתה צריך מידע או משהו יש את פורום גיימר יענו לך שם על הכל

הרשמה