תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    מגזין המשחקים היפני הידוע Famitsu הוא הראשון שבודק ונותן ציונים למשחקי ההשקה של ה- PlayStation 3.
    לידיעה המלאה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם סוני היו עושים מהלך אחד נכון (והם לא עשו מהלך אחד נכון מתחילת המרוץ לדור הבא אולי חוץ מהוספת HDMI לגרסה של ה-500$) הם היו מפתחים את 2 GOD OF WAR ל-PS3 במקום ל-PS2 ומראים טריילר שלו בTGS כדי לפתח באז.
    אני לא יודע מה איתכם אבל אני לא מחכה לשום משחק של ה-PS3 חוץ מ-MGS4 שבטח יצא בגרסת סאבסיסטנס ל-360 חצי שנה אחרי ה-PS3.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    8 ו 9 למשחק יריות "סטדנרטי" ?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אם זכרוני אינו מטעה אותי, Famitzu, כמו כל מגזין מבוסס שמקושר היטב בתעשיה, תמיד היו מוטים לטובת החברות הגדולות. תקנו אותי אם אני טועה
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Kazz
    8 ו 9 למשחק יריות "סטדנרטי" ?
    מה אתה מתפלא, ככה זה עם FPSים. תוקעים בדיוק את אותו משחק כבר 10 שנים עם גרפיקה משופרת ומודלים שונים והמשחק מקבל ציון 9. ראה ערך HL2, היילו, דום 3 וכו' וכו' וכו'.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    מה אתה מתפלא, ככה זה עם FPSים. תוקעים בדיוק את אותו משחק כבר 10 שנים עם גרפיקה משופרת ומודלים שונים והמשחק מקבל ציון 9. ראה ערך HL2, היילו, דום 3 וכו' וכו' וכו'.
    אתה מכיר שוטר שונה?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    אולי כדי שתגביל את תגובתך לז'אנרים שאתה מבין בהם , משום שהתגובה שלך מראה חוסר ידע או הבנה בז'אנר FPS. לשים באותה שורה את משחקי סדרת HL עם סדרת דום והיילו זה פשוט בדיחה.

קודם כל , אף אחד לא חושב שדום3 והיילו הם משחקים טובים. כלומר , רוב הגיימרים הרציניים והמבקרים הבלתי מוטים ואנשים שמבינים עניין.

לשחק ב HL2 ואז לשחק בדום3 זה הבדל פשוט תהומי , וכל אחד יכול להבחין בזאת. עצם ההשוואה שלך של המשחקים האלה עושה פשוט עוול וזה כמו |הכנס דוגמא למשחק RPG יפני מסועף לעומת משחק RPG מערבי| .

אז בבקשה , תצמד למה שאתה מכיר ויודע. HL2 הוא משחק , אולי יותר נכון להגיד אפיסוד1 , שמשאיר את כל שאר משחקי היריות שנות אור מאחור והוא עושה דברים שמשחקי אקשן אחרים ומשחקים ככלל עדיין לא העזו לנסות או שפשוט כשלו בהם.

כפי שאתה לא תכבד דעתו של שחקן לא מנוסה בז'אנר ה RPG שיבוא ויגיד דברים שטותיים על איזה משחק שנחשב כאחד הטובים בז'אנר , ושאותו אחד יעמיד אותו בשלב זהה לכמה המשחקים הגרועים בז'אנר - כך גם אני.

כמו שאמרתי , תצמד במה שאתה מכיר ויודע. אני לא בא לפתוח בשום ויכוח ושום פליימינג אבל תנסה לדבר פחות על משחקים וז'אנרים שאתה לא מעורה בהם או אוהב אותם וכך אולי יהיה אפשר להמנע מתגובות חיוורות שכאלה , כפי שאני בדרך כלל נמנע מלהגיב על דברים שאין לי פשוט יותר מדי ידע והבנה בהם.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    הי Kazz, אתה לא יכול לומר שאני למשל לא מכיר משחקי פעולה, ואני אישית השתעממתי מ- Episode 1 עד כלות. בדיוק אותו משחק פעולה עם אותם השטיקים שראינו עשרות ומאות פעמים בשנים האחרונות. די, כמה אפשר?

ואגב, Halo היה ממש סבבה. אחד המשחקים הראשונים שבהם הרכבים לקחו ממש חלק אינטגרלי, שהמוסיקה היתה טובה כמו הגרפיקה, ואסור לשכוח את הסגנון הגרפי המיוחד והמצויין. כל אלו מאפיינים שאין ב- Episode 1 (אפילו רכבים אין, לעזאזל).
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אתה השתעממת? בסדר גמור. אתה נמצא בדיעת המיעוט. לא כולם אוהבים את אותו משחק. אבל אני פשוט לא מסכים עם זה שזה אותם שטיקים , זה פשוט שטות. AI ידידותי טוב? תמנה לי FPS אחר. המשחקיות עם ההתסמכות על אליקס , כמה משחקים עשו דבר כזה? השלבים,אלקס עצמה , האווירה הכל זה פשוט ללא תחרות בז'אנר וספק אם גם מחוצה לו.

אם הכל אותו שטיקים , מה שניתן להגיד על כל משחק שהוא , אז למה ההבדלים בציונים ובחוויות כאלה גדולים בין סדרת משחקי HL לכל השאר? הסדרה הזו מבצעת את המשחקיות הבסיסית בצורה שאין דומה לה , לא נחה על זרי הדפנה ותמיד משפרת ומוסיפה על המשחקיות ויש לה דברים שחסרים בהרבה מאוד משחקים , יריות או לא. NPC שנראים כמו בני אדם ולא בוהקים , NPC שמעבירים דיאלוגים ,רגשות וסצנות מורכבות בתוך המנוע לעיני השחקן - דבר שפוט אין באף משחק אחר. האנימציות - מספיק רק לדבר על דוג. רובוט שמציג יותר רגשות ומוציא תגובה מהשחקן מכל גיבורי משחקי היריות גם יחד.

ואני עדיין לא מבין את ההתעקשות הטפשית שלך על נושא הרכבים באפיזוד אחד. לא הייתה אפשרות לשים - אז לא שמים. הם לא דוחפים כל דבר שיש רק בגלל לרצות אנשים ולסמן וי ליד השורה המתאימה. אם זה לא עובד משחקיותית ורעיונית - אז זה לא יהיה. אני לא מבין איפה רצית שיכניסו סגמנט של כלי רכב - פשוט אין מקום. ועדיין אחרי זה שאין רכבים בפרק , הוא עדיין אחד המשחקים הטובים של השנה וכפי שזה נראה , משחק הFPS של השנה (דארק מסייה פשוט מתרסק בביקורות) יותר טוב מכל המשחקים שיצאו בז'אנר עם אותם השטיקים לטענתך , ושהיו להם רכבים.

אם זה כה מפריע לך , תחכה שכל שלושת הפרקים יצאו ותשחק בהם כמקשה אחת או לפחות לאפיזוד2 שפשוט נראה פי כמה יותר טוב מהפרק הראשון. בכל מקרה , אני באמת ובתמים חושב שאם אתה לא לא רואה ומרגיש שום הבדל בין משחקי HL לכל שאר המשחקים בז'אנר - משהו אצלך לא בסדר. אישית , אני מרגיש שאני חוזר עשור לאחור כשאני משחק במשחקים מסויימים שיוצאים כיום והם פשוט בזיון.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני רואה שממש נקשרת רגשית למשחק הזה....

מבחינתי, כל הרעש והצלצולים סביב Halif-Life 2 הוא בעיקר הייפ. כן, המנוע הגרפי מאוד נחמד, אבל הוא לא שובר את השוק. כן, יש שימוש נחמד בפיסיקה, אבל ראינו שימושים כאלו גם שנה לפני שהמשחק יצא בכל שאר המשחקים שהשתמשו ב- Havoc 2. ועם כל הכבוד לעלילה המוזרה, זה עדיין אותו סיפור של פעולה-אימה, חייזרים, איש אחד מול כל העולם, מסדרונות, חדרים קטנים וחשוכים, עוד מסדרונות, עוד חדרים, עוד חושך.... די כבר, לא נמאס?

משחקי FPS הפכו לז'אנר הכי לא מעניין, הכי חוזר על עצמו והכי מקובע. איכסה.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    זו פשוט אחת סדרות הטובות ביותר אי פעם והאהובה עליי מכולם.

נו באמת , באיזה משחק לפני הל2 היה שימוש במנוע פיזיקילי שמטרתו היא לא להיות רק לצורך יופי בלבד ובשביל להתלהב שאתה הורג מישהו יש ראג דול? הפיזיקה בהל2 היא שם גם בגלל זה אבל גם להעשיר את העולם , הפכיתו לאמין ומהנה ויותר וגם לעזור באווירה ויש אפילו נשק שלם סביב זה
    .
    שימוש במנוע פיזקלי כפי שעשה בו הל2 לא נעשה לפניו וגם לא נעשה אחריו , למעשה אני מתקשה בכלל למנות משחק שלא על סורס שעושה בכלל שימוש במנוע פיזיקלי באופן ממשי. עדיין יוצאים משחקים שעולם ההתחרשות הוא סטטי להחריד ולא מגיב למעשי השחקן.

שוב , אתה מפשט את המשחקיות לרמה שטחית שאת זה אפשר לעשות לכל משחק ולכל ז'אנר. אם אתה מתלוננים על אי הגיוון בסביבות במשחק (ואני לא מסכים גם עם זה) אז מה יש להגיד על שאר המשחקים בז'אנר והרבה משחקים אחרים בכלל?

אני די מסכים עם האמרה על הז'אנר , לכן אני רק מחכה ומשחק במשחקה של Valve , הם כבר הזמן התעלו מלהיות רק משחקי הFPS הטובים ביותר ,כאשר כל כותר חדש רק מקדם את הז'אנר והתעשייה , אלא גם פשוט משחקים מצויינים בהשוואה להכל. פשוט אין טעם לשחק בכל השאר , הם פשוט מחווירים.

יש כאלה שלא אוהבים , זה טבע הדברים. אולי בשבילך זה רעש וצלצולים , אבל אני שחקתי ונוכחתי ועדיין נוכח שמשחקי HL , או יותר נכון להגיד , של Valve הם בחוד החנית - הן טכנית והן מבחינת משחקיות.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    קאז אוקיי, חסר טעם להתווכח על HL2, אבל לפי מה שאני רואה אם תוריד את HL2 ממה שאמרתי אתה בעצם מסכים איתי, לא? ש-FPSים סתם מקבלים ציונים גבוהים?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    דן, הייתי בטוח שתביא לו את מאריו לנס כדוגמא למנוע פיזיקלי מהפכני, כרגיל
    וקצת בקשר לנושא: לא יודע לגבי שאר המשחקים בז'אנר, אבל אחרי הפסקה של הרבה שנים, שיחקתי לפני איזה שבועיים ב"פיר", ומאוד נהנתי ממנו.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    נכתב במקור על ידי Yuber
    קאז אוקיי, חסר טעם להתווכח על HL2, אבל לפי מה שאני רואה אם תוריד את HL2 ממה שאמרתי אתה בעצם מסכים איתי, לא? ש-FPSים סתם מקבלים ציונים גבוהים?
    אממ..כן פחות או יותר. פשוט לא רואה איך אפשר לקרוא למשחק סטדנרטי ולשים לו 8 או 9. סטנדרטי בשבילי זועק ציון של 7.
    זה לא רק עניין של FPS. הרבה משחקים מקבלים ציונים יותר מדי גבוהים. אין ספק שמשחקי יריות נמצאים גבוה ברשימה הזו ואני מניח שהגישה לביקורת גם משנה - לשפוט את המשחק בפני עצמו , על מה שהוא עושה ולא על מה שהוא לא עושה ובהשוואה למשחקים המובילים בז'אנר. אם כי , הרבה משחקי יריות פשוט לוקים בנוגע לאספקטים ולמנגוני משחק ומשחקיות שהם לא עניין של טעם והעדפה אישית.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    FPS הוא אחד הג'נרים שדורשים הכי הרבה מקצועיות, כשרון, יכולת וחשיבה אסטרטגית.
    פרק 1 של HL2 אולי היה טיפה יבש כי הוא היה קצר ולא הראה שום דבר חדש (חוץ מגרפיקה, המשחק הראשון שהשתמש בdepth of field במשחק עצמו. לא בדיוק מרגש אבל עדין המשחק הכי יפה גרפית שקיים בשוק עד שיצא GEARS OF WAR) אבל על HL2 המקורי אין מה להגיד.
    מספר המשחקים שמסוגלים לשאוב אותך לעולם שלהם ברמה שHL2 מצליח שואפת ל-0.
    רוצה ג'אנר מעורך יתר על מידה? נסה RPG. הגרסה המתקדמת ל"לימונדה" עם גרפיקה נוצצת.
    משחקים כמו FFX יכולים להרדים שומר בכניסה לארמון בקינגהם...
    אולי ל-HL יש מולטיפלייר מחורבן, אבל המשחק יחיד שלו הוא אחד המשחקים היותר טובים שיצאו. ואם כבר מדברים על המשחקים הכי טובים שיצאו, HL1 הוא אולי המשחק הכי טוב שיצא ל-PC יחד עם עוד כמה יציאות של בליזארד.

ובקשר ל resistence fall of man, הוא נראה פשוט משעמם. call of duty 2 עם חייזרים (וגם COD2 היה חלש. חוץ מגרפיקה טובה הוא חזר על עצמו. כנ"ל FEAR. הקטע הכי טוב בFEAR זה הדמו שלו, רכזו את כל הקטעים הכי טובים במשחק ל-15 דקות של הנאה צרופה).

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני אישית נהנה הרבה יותר בשנים האחרונות ממולטיפלייר של פעולה. חכם יותר, תמיד מעניין, תמיד מותח. רמות ה- Engagement שהצליח להוציא ממני Natural Selection היו באמת לא רגילות, ורק WOW התקרב אליהן.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    אז תהיה שמח לדעת שלפני מספר ימים הוכרז על פיתוחו של NS2 אשר לא ידוע בנתיים באיזה מנוע ישתמש ,אך הוא יופץ דרך Steam.

משחקי SP ו MP מספקים בדרך כלל צרכים שונים ואני אוהב משחקי SP טובים. אני לא חושב שיש ספק באיזה מצב משחק דרוש יותר כשרון ויכולות.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני מאמין שהוא יעבוד על Source.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    קרוב לודאי. הוזכר שהם כרגע בוחנים את המנוע ואם הם לא יתקלו בבעיה רצינית המשחק יונע ע"י סורס.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לא ניסיתי אותו עדין.
    מעצבן אותי שכל המודים שהיו עד היום פתאום בתשלום. זה בזיון...

הרשמה