תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם צריך לשנות את הפילוג שיש בפורומים?

מדרגים
10. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן,הפורום מפוזר מדי ויש המון פורומים שאין להם צורך.

6 60.00%
  • לא,המצב סך הכל בסדר עם ה62(!!!) פורומים שמפוזרים כרגע...

4 40.00%
תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    משעל עם:הפורומים-מפוצלים מדי או מפוצלים מספיק?,לפרק או להוסיף?
    ראיתי שיש הרבה אנשים(כולל אני) שמדברים על זה אז אני עושה "משעל עם"
    השאלה היא,האם יש יותר מדי פורומים ותתי פורומים או שיש מספיק ולא צריך לשנות?
    אני אישית חושב שהתשובה היא לא,בספירה מהירה מצאתי שיש 62 פורומים!,שישים ושניים פורומים ותתי פורומים מחולקים,שלרובם יש מספר זעום של הודעות,זה מצב בסדר?! אני חושב שלא,ההצעה שלי היא כזאת:

פעולה:לבטל את "פעולה ראשי",לשנות את השם ל"פורום פעולה הרפתקאות ופלטפורמה",ולמחוק את התתי פורומים ולקבץ את השני על-פורומים האחרים בערוץ ל"משחקי יריות"(במקום ארבעה פורומים שונים ששנים מהם בעצם על אותו משחק!).:mad:
    (אבל אולי אפשר לעשות פורום מיוחד לקאונטר סטרייק כי זה משחק מאוד פופולארי בארץ)

ספורט:דבר ראשון,לקבץ את העל-פורום "מכות והאבקות" ולשנות את השם,פשוט ל"פורום משחקי מכות" אין טעם לפזר ככה את הפורום,את שאר הפורומים בערוץ פשוט לקבץ לפורום
    "פורום משחקי ספורט ומרוצים".:p

תפקידים:פשוט לקבץ את כל הפורומים בערוץ לשני חלקים,פורום "תפקידים" ופורום "משחקי תפקידים ברשת",למשחק וורלד אוף וורקראפט אפשר לתת פורום משלו בגלל שמאיזו שהיא סיבה(אני שונא משחקי רשת!!! מולטי פלייר לקונסולה שולט!!!)זה המשחק רשת הכי פופולארי בארץ.

אסטרטגיה:פשוט לקבץ את כל הפורומים ל"פורום אסטרטגיה",אני לא מבין למה לא.;)

מחשבים:אני לא מבין במחשבים אז בואו נגיד שלא צריך לשנות,אבל אפשר לפרק את "קנייה ומכירות"ושמי שרוצה פשוט ת\יפרסם הודעת קנייה\מכירה בפורום המתאים לקנייה\מכירה שלו\שלה.

כיף:לבטל,אין לי מושג למה צריך בכלל את הפורום הזה(ואם מישהו חושב שצריך,אפשר פשוט לקבץ את כל הערוץ לפורום אחד)!:rolleyes:

וויגיימס:חדשות וכתבות-פשוט להוסיף את "חדשות" ל"חדשות וכתבות" ולתת ל"קומיקס" פורום משלו,
    הערות ובקשות-לא לשנות,עזרה-למזג את פורום "עזרה וטיפים" עם ""רמזים וצ'יטים" וככה יצא "פורום רמזים וצ'יטים",כללי-לעשות כמו גיימקיוב ישראל ולשנות את הפורום לשני פורומים,"פורום כללי" ו"פורום אוף-טופיק",שזה דווקא רעיון בסדר אם חושבים על זה;)

והכי חשוב,ערוץ קונסולות!,אני זוכר את הערוץ קונסולות באתר הכחול מלפני הרבה שנים,ושמה כל
    הערוץ היה רק פורום אחד,אם הערוץ היה מפוצל כמו בפורום הזה,לא הייתה בו קהילה(הכוונה לא לקהילה שהייתה בו במובן הזה...) והוא לא היה שורד,לכן לדעתי כדאי להפוך את כל הפורום
    ל"פורום קונסולות-ווי,פלייסטיישן3,אקס הוקס360 וניידות",כהכנה לדור הבא,וכך יהיה פורום חזק ולא פורום מפוצל מדי עם מעט מאוד אנשים שמגיבים בכל פורום!

לפי הרעיון שלי יהיו 17 (מקסימום21)פורומים חזקים במקום ה62(!!!!!!!!!!!!!!!) תתי פורומים שיש היום,הרעין שלי שיש צורך לפרק ולקבץ פורומים לפי התאור שכתוב למעלה,עכשיו,מה דעתכם?
    האם לשנות את הפילוג הקיים(פורומים בלי הודעה אחת!)או להשאיר את המצב הנוכחי?
    זה בידיים שלכם,מי שמצביע,משפיע!!!
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    מסכים חלקית, לאו דווקא עם החלוקה שאתה הצעת, אבל עם זה שצריך לכנס קצת.

מצד שני, המנהלים כבר אמרו כמה פעמים שהחלוקה הזאת היא לא סופית, ולפורום הזה עוד יש דרך והוא רק בשלב ראשוני פחות או יותר.

אם כבר אנחנו בנושא - אז יש גם בעיה עם פורום Battlefield למשל, שנמצא תחת משחקי מלחה"ע ה-2. האם הפורום הזה גם רלוונטי למשחקי Battlefield 2 וההמשך שיצא בקרוב? הם הרי בסדרת BF, אבל לא ממש קשורים למלחה"ע ה-2....

נו שוין. הנה כמה סמיילים :confused: :mad: :rolleyes:

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    לפרק בלי ספק (בסדר אחר לגמרי משלך, אבל מילא)... כבר הגבתי מספר פעמים בנושא.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    למרות שאני מסכים בעיקרון שאפשר לשפר את חלוקת הפורומים, אתם חייבים להסתכל גם קדימה. כרגע יש בפורום מעט אנשים כי עוד לא שיווקנו אותו בשום צורה, וגם לא התחלנו בפעילות, אבל בתוך זמן קצר למדי הוא יתחיל להתמלא. צריך יותר מ- 17 פורומים על מנת שיהיה מקום לכל מי שעומד להגיע.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    לפרק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נכתב במקור על ידי choopy
    למרות שאני מסכים בעיקרון שאפשר לשפר את חלוקת הפורומים, אתם חייבים להסתכל גם קדימה. כרגע יש בפורום מעט אנשים כי עוד לא שיווקנו אותו בשום צורה, וגם לא התחלנו בפעילות, אבל בתוך זמן קצר למדי הוא יתחיל להתמלא. צריך יותר מ- 17 פורומים על מנת שיהיה מקום לכל מי שעומד להגיע.
    מתי הפורום ישווק? כשחלק ב' יסתיים או חלק ד'? כי עד חלק ד' יש הרבהההה זמן

הרשמה