תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    מתעניינים קצת בפוטבול אמריקאי? וואו, איזה משחקים היו אתמול.

עוד מישהו כמוני? מישהו שהיה אולי רוצה ללמוד קצת את המשחק?

בכל מקרה אם מישהו צפה אתמול במשחקים אז הוא הרוויח. איזה דרמות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    את האמת אני לא ממש מתעניין בפוטבול אמריקאי, אני לא מאלה שחושבים שזה זבל אבל זה באמת לא בדיוק הספורט בשבילי...
    אני רואה פה ושם משחקים כשאין משהו נחמד יותר לראות, אני בערך מבין את רוב החוקים ואיך שהמשחק מתנהל אבל לא מבין כלום לגבי הקבוצות עצמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    למה אתה חושב שהספורט הזה לא בשבילך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    היתה תקופה בצעירותי שהתעניינתי לא מעט בפוטבול.. תמיד אהדתי את ה-49ers מאיזושהי סיבה. כיום כמו כולם, אני נוהג להתלהב שאני מבין וצופה רק בסופרבול. מדי פעם אני עוקב בעיתון אחרי המאזן של SF.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    אני עוקב ואני יודע שזה לא לעניין לומר את זה, אבל אני אוהד ברס. ולא מאלה שקפצו על העגלה רק השנה כשהם לא מפסיקים לדרוס את הליגה, אלא עוד משנים קודמות כשכל מה שהיה להם זו הגנה יציבה. לצערי לא הם ולא הקולטס הולכים ללכת עד הסוף השנה. לפי דעתי, ביל בלצ'ק או מייקל ויק הולכים לנסוע השנה לדיסנילנד. אטלנטה וניו-אינגלנד נראות פחות טוב מקבוצות אחרות, אבל ראיתי משחקים שלהן ונראה כאילו יש בהן את המשהו הזה שיחזיק עשרה משחקים נוספים. הקולטס חזרו יותר מדי פעמים. כשזה באמת יהיה חשוב, הם יפגשו קבוצה שתלחם עד הסוף ולא תיתן להם לבצע קמבקים משוגעים שכאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    וואו, אני מבין שיש פה אז התעניינות כלשהי בפוטבול וזה כבר מרגש. :inlove:

אני אוהד את האיגלס ואני די מאוכזב, למרות שאני מאמין שמקנאב יחזיר את פילי לתמונה.

בנוגע לברס, אני פשוט שמח שיש קצת עניין חדש בליגה. הדובים משחקים ממש טוב ואני חושב שמגיע להם להגיע לסופרבול.

לגבי ניו-אינגלנד, אני דווקא חושב שהם משחקים בסדר גמור ויש להם הזדמנות פז להגיע לסופרבול. במיוחד אם יהיה הלילה ניצחון על הקולטס אז אני מוכן לחתום על לפחות אליפות AFC.

אחחחח, מה יהיה עם האיגלס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    אני אוהד של הברונקוס. למה? כי הם הגיעו לסופרבול מול ה-49 בנחיתות ונתנו פייט גדול שנגמר במשהו כמו 50-3 למונטנה וחבריו. מכיוון שאני חובב לוזרים מושבע - לקחתי אותם.

עקבתי די באדיקות עד לפני כמה שנים (כשעוד היה מגזין "סיכום השבוע" בערוץ הספורט), אבל לאחרונה אני קצת מתקשה בגלל השעות הלא נוחות של השידורים. אתם יודעים, אשה, עבודה, שינה...
    ובכל זאת, אני עוקב אחרי התוצאות ונהנה לראות את האימפריה מסן פרנסיסקו הופכת לזבל, כעונש על מה שהם עשו לכתומים שלי אי אז.

וכמה נקודות חשובות לסיום:
    1. מישהו יודע מה קורה עם בומר אסייאסון בימים אלו ממש?
    2. מישהו יודע מה קורה עם הקרדינלס בשלושים השנים האחרונות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan
    אני אוהד של הברונקוס. למה? כי הם הגיעו לסופרבול מול ה-49 בנחיתות ונתנו פייט גדול שנגמר במשהו כמו 50-3 למונטנה וחבריו. מכיוון שאני חובב לוזרים מושבע - לקחתי אותם.

עקבתי די באדיקות עד לפני כמה שנים (כשעוד היה מגזין "סיכום השבוע" בערוץ הספורט), אבל לאחרונה אני קצת מתקשה בגלל השעות הלא נוחות של השידורים. אתם יודעים, אשה, עבודה, שינה...
    ובכל זאת, אני עוקב אחרי התוצאות ונהנה לראות את האימפריה מסן פרנסיסקו הופכת לזבל, כעונש על מה שהם עשו לכתומים שלי אי אז.

לגבי 2, מה אתה רוצה לדעת? הם עם מאזן של 1-7 ו"מאוד מפתיע" שהקבוצה היחידה שהם ניצחו העונה הם ה-49ers. הקרדינלס חיים, קשה, אבל חיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    הם קבוצה מגעילה... אפילו בספורט האמריקאי, עם שיטת הדראפט שמאפשר לחלשות להתחזק, הם לא מסוגלים. אפילו הריידרס עם שני נצחונות וזו קבוצה שאפילו אנחנו יכולים לנצח.
    למרות שאני אוהד דנבר אני עוקב אחרי התוצאות של הקרדינלס. אני מתקשה לדמיין איך זה להיות אוהד שלהם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    זה קשה. קשה מאוד אפילו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Glarmorgan

מה אתה מנפנף מולנו באישה ובעבודה שלך

כל הדיבורים האלה האמת עושים לי חשק לראות איזה רבע קטן ככה.. משחק פוטבול שלם די מתיש למען האמת. אני כבר משתגע מרוב פרוסמות באמצע. כמה אפשר?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    שמע, זה לא כזה מתיש לראות משחק פוטבול. לפי דעתי זה הדבר הכי טוב שאפשר לראות בטלויזיה.

במיוחד אם אתה רואה משחק ב-METV כי שם מביאים גם את הפרסומות האמריקאיות בשידור ישיר שלא כמו בפוקס ספורטס או ESPN. בכל מקרה, פוטבול זה פוטבול אם או בלי פרסומות.

חוץ מזה שלפי דעתי לא כזה נורא כל הפרסומות. גם ככה מביאים אותן רק בהפסקות של המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    עיר
    גבעתיים
    הפרסומות הן מכה, לא משנה מה משודר. גם באמצע משחק כדורגל פתאום מופיע לי איזה דיאודורנט על המסך ומסתיר.
    הפוטבול הוא משחק עמוס הפוטבול הוא משחק עמוס הפסקות, אז לא נורא.

אבל אני באמת צריך להחיות את זה מחדש. בשנה שעברה הייתי בקשר עם מישהו מליגת הפוטבול הישראלית. חשבתי אפילו להתגייס לשורותיהם. בתור מביא מים, או משהו כזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    משחק פוטבול הוא לא מתיש? כל שתי דקות יש שם פרסומות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Menaged
    משחק פוטבול הוא לא מתיש? כל שתי דקות יש שם פרסומות.
    תראו, ברמת העיקרון בכל דבר יש פרסומות. אני לא מבין למה זה מתיש שיש פרסומות. מה אתם מעדיפים שיקרה כשיש עצירות בפוטבול? שימישכו לשדר את המשחק ואת כל הכלום שקורה שם בזמן העצירות?

דווקא מכיוון שיש הרבה עצירות בפוטבול ומנצלים את זה לפרסומות, בזמן המשחק כמעט ואין פרסומות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    נריה, בצד האיכותי של הקו הירוק
    הי, אני שיחקתי בליגה של האמריקאים בירושלים (באיצטדיון קראפט) לפני כמה שנים, ולקחתי כמה טאצ' דאונים ממש טובים. משחק נחמד, אין מה לומר, אבל כמו בכדורסל - אני מספיק בכושר כדי להעדיף לשחק בעצמי מאשר לשבת כמו בטטה ולראות משחקים של אחרים.
    פושע קטן - פועל בניגוד לחוק,
    פושע בינוני - עוקף את החוק,
    פושע גדול - משתמש בחוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    דיי מתיש לראות משחק פוטבול לבד. זו לפחות דעתי (ולכן הרבה פעמים אני רואה את השידורים החוזרים, או מוקלטים). אבל ביחד עם מנה נוספת בצד הארוחה סבבה. קחו לדוגמה את יום ראשון. במידה ואני חוזר בזמן מהלימודים, אני ממש נהנה לשבת עם השידור של פוקס והמשחק המרכזי מליגת העל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Pozon
    דיי מתיש לראות משחק פוטבול לבד. זו לפחות דעתי (ולכן הרבה פעמים אני רואה את השידורים החוזרים, או מוקלטים). אבל ביחד עם מנה נוספת בצד הארוחה סבבה. קחו לדוגמה את יום ראשון. במידה ואני חוזר בזמן מהלימודים, אני ממש נהנה לשבת עם השידור של פוקס והמשחק המרכזי מליגת העל.
    אז אל תראה משחק פוטבול לבד. תקרא לאנשים שאפילו לא מכירים את החוקים ותסביר להם תוך כדי. לא נתקלתי באדם אחד שאוהב ספורט ולא מדבר אליו פוטבול בכלל.

להפך, נתקלתי באדם שלא אוהב ספורט בכלל, אבל הוא התאהב בפוטבול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    באר שבע
    בגדול, זה מה שהייתי עושה. היינו מארגנים לפעמים ישיבות טובות באמצע הלילה אם היה משחק טוב במנדיי-נייט, אבל עכשיו זה כבר דיי בלתי אפשרי. כיום ימי שלישי שלי מתחילים בשבע בבוקר. עם הפוטבול זו עוד בעיה קטנה למדי כי זה רק משחק אחד כרגע ותמיד אפשר להסתדר, אבל אני לא יודע מה אני אעשה עם פלייאוף ה-NBA השנה. לא פספסתי כבר לא מעט שנים שידורים ישירים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    מה שאני הייתי עושה במקומך בימי שני הוא שהייתי הולך לישון בתשע או עשר בערב, קם בשלוש לפנות בוקר, רואה את המשחק, ומשם ממשיך את היום שלי. מקסימום משלימים שעות מאוחר יותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה