תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 47
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בדיון הזה, בואו ננסה לדבר יותר על המשחק SA ולא על משחק רב המשתתפים SA-MP.

אם אתם צריכים עזרה, לא מבינים את העלילה, סתם רוצים לשאול שאלות או לתת דעתכם על המשחק כמו מה שאפשר לשפר וכו' תכתבו הכל כאן.

אני אשתדל להיכנס לדיון פעם ביום ולראות מה אתם צריכים.

אני במשימה האחרונה- End Of Line - שאחריה יש את ה-"פרי סטייל", את כל המשימות סיימתי לבד, חלק בקלות וחלק לא.

דיון מהנה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אני אישית אף פעם לא הגעתי לסוף זה דיי מעצבן

איזה side quests סיימתה? לדוגמא: המשטרה בית חולים וכו'.
    אני סיימתי את הpimp זנ מצחיק מה שאתה מקבל מזה XD
    מחפש חתימה עם משמעות כלשהי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי viperking

מהההה לא סיימת את המשחק?!?!
    אתה לא ויפ ^.^

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי viperking

אני לא סיימתי אף אחת מהם.....

אם אתה רוצה לדעת מה אתה מקבל מכל אחד פשוט תשאל כי מקבלים אחלה דברים.

ורמז: אם אתה אוהב כחול על גלגלים עם תוספת ניטרו, תעשה את הסייד קווסט של המוניות.

ואם אתה צריך איזה טיפ למשימה שאתה תקוע בה, אתה יכול לשאול כי גיליתי טיפים מעולים לסיים משימות בניסיון אחד. (כמו טיפים למשימות "ורטיקל בירד" או "בלק פרוז'קט" שבהם אתה מקבל הידרה וג'אט פאק).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ורק רציתי להוסיף, ש-10 דקות אחרי ששלחתי את ההודעה, סיימתי את המשחק ואת המשימה האחרונה, בניסיון אחד!

ואני חשבתי שבמחשב אני בחיים לא יצליח לסיים בגלל שאין כיוון אוטומטי.

עכשיו יש לי כל מה שאדם טוב ולא צ'יטר יכול לבקש, פטריוט, ריינו (טנק), הידרה (ג'אט צבאי).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    ורק רציתי להוסיף, ש-10 דקות אחרי ששלחתי את ההודעה, סיימתי את המשחק ואת המשימה האחרונה, בניסיון אחד!

ואני חשבתי שבמחשב אני בחיים לא יצליח לסיים בגלל שאין כיוון אוטומטי.

עכשיו יש לי כל מה שאדם טוב ולא צ'יטר יכול לבקש, פטריוט, ריינו (טנק), הידרה (ג'אט צבאי).

מה זה פטריוט??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי neria_16
    מה זה פטריוט??
    פטריוט הוא ג'יפ צבאי ומשוריין, שצריך אותו כדי להשלים משימות Import/export.

די קשה להשיג אותו כשיש עליך 5 כוכבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    פטריוט הוא ג'יפ צבאי ומשוריין, שצריך אותו כדי להשלים משימות Import/export.

די קשה להשיג אותו כשיש עליך 5 כוכבים
    אהה סבבה!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    טוב מכיוון שבלילות האינטרנט שלי מתנתק(בעיה לא מובנת) אז אני טיפה משחק בSA הרגיל , היום היה מגניב , גיליתי שאם אתה מסתובב ליד אנשים ונתקע בהם או משהו והם אומרים לכם משהו ואם לוחצים Y אז CJ מתחיל לדבר איתם חחח או שניגשים לקבוצה של אנשי מאפיה ולוחצים Y אז cj מתחיל להגיד להם שאין על גרוב סטריט ועוד כמה דברים , ואז הם מתחילים לירות בו חחח .
    טוב עשיתי השתלטות על הפיצה בלאס ונטורס , ולקחתי 8 אנשי ערובה ו4 שוטרים חחחחח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי OrI^SeLlA
    טוב מכיוון שבלילות האינטרנט שלי מתנתק(בעיה לא מובנת) אז אני טיפה משחק בSA הרגיל , היום היה מגניב , גיליתי שאם אתה מסתובב ליד אנשים ונתקע בהם או משהו והם אומרים לכם משהו ואם לוחצים Y אז CJ מתחיל לדבר איתם חחח או שניגשים לקבוצה של אנשי מאפיה ולוחצים Y אז cj מתחיל להגיד להם שאין על גרוב סטריט ועוד כמה דברים , ואז הם מתחילים לירות בו חחח .
    נחמד חידשת לי כמה דברים.

אני בדיוק מצאתי את השטח האחרון של הגאנג: לוס סנטוס וגוס, איפה הם התחבאו לי? מחוץ ללוס סנטוס.

השטח שלהם היה איםה שהבית ספר לשיט, אז עכשיו מי שלא מוצא אותם בלוס סנטוס שיחפש איפה שאמרתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    איך לוקחים בני ערובה????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    איך לוקחים בני ערובה????
    אתה נכנס לאיזה חנות (פיצה , המבורגר , בגדים וכד'..)
    לוקח רובה ומכוון לאחד המוכרים , ואז תראה את כולם מרימים תידיים , זה דבר אחד המגניבים ..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    GTA San Andreas
    טוב בגלל שזה דיון על San Andreas אז החלטתי לכתוב קצת על המשחק , תהנו!
    העלילה:
    קארל ג'ונסון , לאחר גלות של חמש שנים בליברטי סיטי חוזר ללוס סאנטוס בשביל להשתתף בהלווית אימו שנרצחה . כשהוא מגיעה ללוס סאנטוס הוא מגלה ששורר אי סדר בשכונתו "גרוב סטריט" קארל נאלץ להישאר בגרוב סטריט לאחר איומים של שלושה שוטרים מושחתים .
    לאחר מאמצים להחזיר את השלטון למשפחה (מלחמת כנופיות) , קארל מגלה ששני אנשים מהכנופיה (ריידר וביג סמוק) בוגדים במשפחה לאחר ששוחדו ע"י שלושת השוטרים .
    לאחר קרב של סוויט וקארל עם המשטרה סוויט נפצע קשה והוא מועבר לבית החולים ולאחר מכן לבית הכלא , קארל חותם עם טנפני על חוזה שאם קארל יעבוד בשבילו , אחיו סוויט ישוחרר מהכלא . מכאן קארל מתחיל את חיו מחדש ומוצא לעצמו בני ברית חדשים (אמת וסיזר). איתם הוא פותח מוסך בעיר השניה "סאן פיירו".
    קארל מסתבך עם סוכן חשאי שמעביד אותו במדבר שבין "לאס ונטורס" (מקבילה ללאס וגאס)ל"סאן פיירו"(מקבילה לסאן פרנסיסקו).
    בסוף קארל מגיעה לעיר הזוהרת "לאס ונטורס" ושם הוא פותח עסקי קזינו ומחסל את יריביו .
    לאחר שמגלה שאחיו נקלע לצרות הוא חוזר לעיר מולדתו ושם בוגד בחברים הבוגדים(ריידר וביג סמוק) ובמשטרה ומתחיל חיים חדשים הוא , אחיו סוויט, אחותו וגיסו .

דמויות
    שון "סוויט" גונסון
    אחיו הגדול של קארל , גרוב סטריט זה חייב והוא יעשה הכול למענה .

קנדל גונסון
    האחות הקטנה של קארל וסוויט , חברה של סיזר ומסתובבת בעיקר עם כנופית "וריוס לוס אזטקס" , שהיא כנופיתו של סיזר , לאחר שקארל מגלה שביג סמוק ורידר בגדו בכנופיה , הוא מורה להם לברוח לסאן פיירו . קנדל היא בעלת הבנה ויש לה כישורים להיות עורכת דין .

מלווין "ביג סמוק"
    חבר בכנופיית גרוב סטריט , הוא זה שתמיד זורק את המשפטים הפסיכולוגים שמנסים לרמוז לקארל שאין ברירה , ביג סמוק חתם עם השוטר המושחט טימפני על חוזה שם הוא יתן להם מידע חסוי על כנופיות כמו "גרוב סטריט" הוא הוא יקבל את השליטה המלאה לאחר מכן על כנופיות , טימפני גם נותן לו ולרידר את הסייבר הירוקה , כדי שינסעו בגרוב סטריט ויעשו "דריב ביי" , אימו של קארל נפגעה מהדריב ביי הזה וברגע שקארל מגלה את זה הוא הורג את ביג סמוק .

לנס "רידר" ווילסון
    חבר בכנופיית גרוב סטריט , הוא תמיד לועג על הנהיגה של קארל ועל זה שהוא חזר לגרוב סטריט , הוא נהרג ע"י קארל בסאן פיירו לאחר שהעביר נשק לביג סמוק .

ג'פרי "או גי לוג "
    ראפר כושל שמנסה להראות לחבריו שהוא עבריין , קארל עוזר לו להוציא את תקליטו הראשון ואפילו לפתוח אולפן הקלטות , עובד בהמבורגר .

השוטר פרנק טימפטני
    שוטר מושחט המשתמש בכנופיות בלאס ונטורס כדי לעשות את עבודתו המלוכלכת , לאחר שרצח שוטר הוא מאיים שיפליל את קארל אם לא יעשה מה שהוא אומר , נהרג בתאונת דרכים שנגרמה ע"י קארל וסוויט .

קטלינה
    דמות מGTA3 , בסאן אנדראס היא מוצגת כשונאת גברים אך היא איכשהו מתאהבת בקארל , לאחר מכן היא מאשימה אותו על כך שהוא בוגד בה .
    השוטר אדי פולסקי
    שותפו של טמפני , הוא משתמש במעמדו כדי לאיים על אנשי כנופיות כמו קארל , הוא מנסה לאנוס את קנדל , ונרצח ע"י קארל במדבר של לאס ונטורס .

מאד דוג
    ראפר הכי טוב בסאן אנדראס עד שהחל להשתמש בסמים , לאחר מכן קארל עוזר לו להשתקם באחוזתו בלאס ונטורס , בתחילה קארל גנב למאד דוג את האלבומים אבל לאחר מכן החזיר לו אותם .

זהו , מקווה שנהנתם , המאמר נכתב ע"י בהשראת המאמר בויקיפדיה . (קרדיט ללירוי).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    אתה נכנס לאיזה חנות (פיצה , המבורגר , בגדים וכד'..)
    לוקח רובה ומכוון לאחד המוכרים , ואז תראה את כולם מרימים תידיים , זה דבר אחד המגניבים ..
    אההה את ידעתי חבשתי משהו אחר!!

אבל איך לקחת שוטרים??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    אההה את ידעתי חבשתי משהו אחר!!

אבל איך לקחת שוטרים??
    אם יש לך ביקוש של 5-6 כוכבים אז תסתובב בחנות (בזמן החטיפה) ואז תראה פתאום שוטרים צצים לך .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    אפשר לקחת בני ערובה בGTA 3???
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי SIMS 2
    אפשר לקחת בני ערובה בGTA 3???
    לא ...