תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    יהודה (מ-יהודה ושומרון)
    לדעתי לא צריך את הפורום הזה,לסימס יש פורום באתר המתחרה(גיימר)
    ובמילא אף אחד לא מגיב בפורום סימס באתר הזה,אני לא יודע אם יש פה אנשים שמשחקים בסימס(לדעתי משחק דפוק)אבל גם אם יש אין שום צורך בפורום נפרד,
    יש יותר מדי פורומים באתר הנוכחי וזה רק גורום לפיצול של הקהילה(לא זאת)
    אפשר להכניס את הפורום הזה לפורום "אסטרטגיה" וככה רק להגדיל את הפורום הזה...

ותחשבו על זה.
    "אני בכלל לא מהמשחק הזה,לא שיתפו אותי,לא,אני גם לא מקנא,למה אתה חושב שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,מה אכפת לך שאני מקנא?,שעשו משחק בלעדי?,שלא זימנו אותי?,שאפילו לא פנו אליי?!,זה בסדר,אני לא חושב על זה,יש לי עיסוקים אחרים,נו תיתן לי כבר להיכנס!,אתה עושה לי את זה בכוונה,בכוונה אתה עושה לי!,מה עשיתי לך?,זה משחק שלי!הכל פה שלי!,אני התחלתי עם זה,אז תזוז הצידה,אני ארצח אותך!,אח,בסדר בסדר, הלכתי, לא אז לא".האיש שמלפני האגדה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    לא, הסימס ואסטרטגיה הם לא בדיוק אותו נושא. וכן, אני יודע שאנחנו מתחרים בגיימר.
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    זה ברור למה זה ככה. אף אחד לא השאיר פה אפילו הודעה אחת, כי אף אחד לא השאיר פה הודעה לפני זה וכך הלאה. אולי האנשים פה מתעניינים פחות בסימס, או שבגלל שזה פורום חדש הם מעדיפים את גיימר. וסימס זה הכי פחות אסטרטגיה שיכול להיות. בערך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    זה ברור למה זה ככה. אף אחד לא השאיר פה אפילו הודעה אחת, כי אף אחד לא השאיר פה הודעה לפני זה וכך הלאה. אולי האנשים פה מתעניינים פחות בסימס, או שבגלל שזה פורום חדש הם מעדיפים את גיימר. וסימס זה הכי פחות אסטרטגיה שיכול להיות. בערך.
    מה אתה משוגע??

סימס זה משחק האסטרטגיה הכי מצליח של וויל רייט, מה יותר אסטרטגי מלקבוע בדיוק, מתי אתה צריך לתת לסימס שלך את ארוחת הבוקר, ומתי הוא צריך לישון? הכל טקטי!

את הכל צריך לתכנן ומה עם עבודות , ווא אה, זה עוד יותר מסובך...:p . (וזו סיבה שהיה עדיף לפרוש לסאן אנדרס).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    עיר
    מרכז
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    מה אתה משוגע??

סימס זה משחק האסטרטגיה הכי מצליח של וויל רייט, מה יותר אסטרטגי מלקבוע בדיוק, מתי אתה צריך לתת לסימס שלך את ארוחת הבוקר, ומתי הוא צריך לישון? הכל טקטי!

את הכל צריך לתכנן ומה עם עבודות , ווא אה, זה עוד יותר מסובך...:p . (וזו סיבה שהיה עדיף לפרוש לסאן אנדרס).
    חחחחחח גדול הבחור צודק ,איך להתחיל עם הבנות בסימס זה הכל אסטרטגיה כבר שמעתי אתבן דוד שלי הקטן יש לו כבר טקטיקות הוא לוקח אותם לבר מסמם אותם ומביא אותם לדירה הענקית שהוא בנה עם כסף מציטים...אני לא ימשיך זה מיותר וזו עוד סיבה שיהיה עדיף לפרוש לסאן אנרס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הוא צודק!!! צריך תקתיקה רצינית והיגיון של ממש כדי להחליט איך לצחצח שיניים!!!!!!!!!!!!!!!

(LOL)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    חחחחחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יפה יפה נפלא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    נכתב במקור על ידי !נס
    לדעתי לא צריך את הפורום הזה,לסימס יש פורום באתר המתחרה(גיימר)
    ובמילא אף אחד לא מגיב בפורום סימס באתר הזה,אני לא יודע אם יש פה אנשים שמשחקים בסימס(לדעתי משחק דפוק)אבל גם אם יש אין שום צורך בפורום נפרד,
    יש יותר מדי פורומים באתר הנוכחי וזה רק גורום לפיצול של הקהילה(לא זאת)
    אפשר להכניס את הפורום הזה לפורום "אסטרטגיה" וככה רק להגדיל את הפורום הזה...

ותחשבו על זה.
    אז נכון שאנחנו מתחרים בגיימר,אז נכון שהקהילה של הסימס לא כזאת גדולה...

אבל ללכלך על הסימס?! זה לא מקובל עלי! לא רק שזה אחלה של משחק,הוא גם גרם לבנות(!) לחשוב שמשחקי מחשב יכולים להיות מגניבים!

תחשוב על זה...ללא הסימס שלוש רבעים מן הגיימריות לא היו נוגעות במשחקי מחשב(וקונסולות אחרות) כי הן היו חושבות שכל המשחקים שקיימים לPC ולקונסולות הם רק משחקי פעולה מפגרים שבנים מפגרים אוהבים(אני לא מדבר על היילו או על פאר-קריי או על משחקי הפעולה הטובים באמת,אלה רק על אלה הזולים,המפגרים והשטחיים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי neoiscool
    אבל ללכלך על הסימס?! זה לא מקובל עלי! לא רק שזה אחלה של משחק,הוא גם גרם לבנות(!) לחשוב שמשחקי מחשב יכולים להיות מגניבים!

תחשוב על זה...ללא הסימס שלוש רבעים מן הגיימריות לא היו נוגעות במשחקי מחשב(וקונסולות אחרות) כי הן היו חושבות שכל המשחקים שקיימים לPC ולקונסולות הם רק משחקי פעולה מפגרים שבנים מפגרים אוהבים(אני לא מדבר על היילו או על פאר-קריי או על משחקי הפעולה הטובים באמת,אלה רק על אלה הזולים,המפגרים והשטחיים)
    אז לפי מה שאתה אומר צריך לאהוב את סימס רק בגלל שהוא מתאים גם לבנות?
    אני יודע שזה לא מה שיגרום לי להמשיך ולקנות עשרות חבילות הרחבה חסרות טעם למשחק שממצה את עצמו אחרי כמה שעות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006

כנ"ל..למה ללכלך על סימס??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    מוסקבה

אני לא מבין, מי מתחרה בגיימר??
    אני פעיל בגיימר וגם כאן, כאן הקהילה קטנה כי הפורום חדש, אבל תוך יום אחד שאני פה אני מבין שפה יותר שווה. למה? כי אני חושב קודם כל, שדרך הפרסים היא דרך נכונה לתת לאנשים להשקיע, וגם כי הקהילה פה לא כזו אגואיסטית כמו בגיימר, שמה, כולם עושים בשביל הכוכבים ופה עושים בשביל להשקיע. לי אישית יש רצון להרים את הקהילה פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    עיר
    חזרה סיטי
    מה זה משנה איפה זה נימצא העיקר שהפורם הזה קיים זה הכי חשובב.....!!!..
    היי בנותתתת....!!! עימדו דום כוסיות!XD פחחחחחח זה אתםם..
    (אל תיבהלו זה מיקי השוחט שלי..בדרך כלל זבובים!)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    הפורום עדיין לא מספיק מוכר ובגלל זה אין מספיק מגיבים...וד"א גיימר וותיק ואנשים שמכירים את הפורום פה כנראה מעדיפים אותו (את גיימר) כי הוא יותר וותיק..ויש יותר משתמשים ובלהבלה
    סימס זה לא רק לבנות..
    שתף ב-Google+

הרשמה