תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אישית, מאוד מצער אותי לראות שיש כל כך מעט משחקי תפקידים שמתרחשים בסביבה עתידנית. Deux Ex הוא בערך היחיד שניתן לומר עליו שהשתמש היטב בסביבה עתידנית, אבל הוא רחוק מלמצה את כל הפוטנציאל שלה.
    כלים טכנולוגיים יכולים להוסיף המון למגניבות ולמשחקיות - תארו לכם למשל טלפון נייד ככלי עזר מרכזי, שמאפשר להתקשר מתי שאתם רוצים למי שאתם רוצים. זה פותח צד חדש לגמרי של דברים לעשות, רמזים שאפשר לקבל, או אפילו סתם הומור (להתקשר לפיצה, או וואטאבר). וזה ממש רק הקצה של הקרחון.
    באיזה עוד סביבות הייתם רוצים שיעשו RPG - מלבד הפנטזיה הקלאסית הכל כך שגרתית - ועוד לא עשו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    RPG של ימינו אנו. משהו סטייל D20 Modern. לא עולה לי שום משחק RPG בראש שנעשה על המאה ה-21. חוץ מ-Vampire The Maquerade: Bloodlines שלא היה משהו, וממילא התרכז יותר בערפדים של המאה ה-21, אז זה לא ממש נחשב.

אגב, גם משחקי Knights of the Old Republic מתרחשים בסביבה עתידנית, אם כי הם מתרחשים a long time ago, וגם שם המשחק לא היה יותר מדי גמיש באפשרויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כן, KOTOR אומנם "בסביבה" עתידנית, אבל לא במערכה עתידנית. כל משחקי מלחמת הכוכבים, בכל צורה שלא יהיו, הם משחקי פנטזיה בעיקרם. הגישה של היקום כולו היא גישת פנטזיה, זה לא באמת מד"ב נטו ויסכימו על כך הרבה מאוד מנתחי קולנוע וכו'.
    גם אני הייתי שמח לראות RPG מודרני, יש הרבה שאפשר לעשות איתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני מבין שאתה מחפש משחק מד"ב עם מונולוגים של כחמש דקות על כיצד פועלים הטילים של החללית? (:
    (הערה: הכותב לא רציני, ולא בקיא בז'אנר המד"ב, אבל זה לא מפריע לו לצחוק על העניין).
    אישית, פנטזיה אורבנית מעניינת אותי יותר מפנטזיה קלאסית - אני רוצה שהקסם יהיה דבר קסום, ולא דבר שאתה משתמש בו בשביל להדליק אור בגלל שאין לך נר. ואם לא בסגנון הזה, אז שיהיה לפחות עולם מקורי. לפי מה ששמעתי The Longest Journey היה כזה במידה מסוימת, למרות שהוא לא מ"ת, וPS:T היה מהסוג המקורי. גם Monkey Island הוא מסוג הקסם שהייתי רוצה במשחק, למרות שתהרוג אותי אם אני מבין למה צריך להשתמש בבובת וודו בשביל לגרש מישהו מאי.
    כמובן שמשחקים כאלה לא יעבדו עם סוג המשחק הקלאסי-סגנון BG, בעיקר בגלל שקרבות טקטיים פשוט לא יתאימו לשם, וגם עניין החבורה יצטרך להשתנות, אבל עם סגנונות חדשים יבואו גם סוגי משחק חדשים. הייתי מפרט יותר אם לא הייתי חייב ללכת, ועל כן לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני מסכים - חסר מאוד פנטזיה אורבנית במשחקי מחשב, והמסע הארוך מכולם הוא דוגמא מצוינת אך בודדת. הוא גם דוגמא לעולם מקורי, ובכלל, עוד הרבה דברים חיובים ומומלצים. אלא שהוא משחק הרפתקה, ועד כמה שהוא כיפי בפני עצמו, אני בהחלט יכול לדמיין גרסה שלו כמשחק תפקידים, שתהיה עוד יותר כיפית.

ניסו לעשות דבר שכזה, בערך, ב-dreamfall, אבל עד כמה שהבנתי דווקא נכשלו בכך. שזה מצער, בגלל שזה בטח לא יעודד אנשים להמשיך לנסות את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    נתניה
    אני בהחלט מסכים עם זה שחסר משחקי תפקידים עתידניים או בהווה, רוב משחקי הפנטזיה כבר קצת מאוסים, בעיקר העלילה... כי כמה כבר אפשר לחדש על אותו בסיס?
    באמת הייתי רוצה לראות איזה משחק תפקידים איכותי שלא מתרחש בעידן הפנטזי, ומפייר לדעתי היה משחק מצויין אבל הוא לא מספיק וההתרכזות שלו הייתה רק בעולם הערפדים ולא מה שהולך מסביבו.
    מי לא היה רוצה "לוחם" עם שני אקדחים סטייל היטמן במקום חרב ארוכה? זה סטייל (;
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    צודק בהחלט במה שאתה אומר פה
    אבל עוד משהו שחבל שאין
    זה RPG על סדרות ישנות
    תחשבו איך זה RPG בעולם של פו הדב
    זה יכול ליהיות סוס מיני משחקונים ודיאולוגים עם כל הדמויות וכריסטופר רובין
    זה יכול לפתוח דלת להרבה דברים
    NFS binba
    משחק קווסט TINTIN
    ועוד כל מיני דברים כאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני חושב שאחד הצעדים שמחכים לנו בעתיד של משחקי התפקידים זה שיפור של ממשק השיחה. מדובר בפיסת מכאניקה שלא השתנתה כבר 20 שנה בערך, ובאינטראקציה חברתית הרי יש עוד המון מה לעשות. אני בהחלט מקווה שבעתיד מישהו יחשוב על דרך כלשהי להפוך את השיחות ליותר מסתם הפסקות קצרות באקשן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נסה את סדרת משחקי Fallout
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    יש גם את system shock 2 למרות שהוא יותר פעולתי..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי Duckion`
    צודק בהחלט במה שאתה אומר פה
    אבל עוד משהו שחבל שאין
    זה RPG על סדרות ישנות
    תחשבו איך זה RPG בעולם של פו הדב
    זה יכול ליהיות סוס מיני משחקונים ודיאולוגים עם כל הדמויות וכריסטופר רובין
    זה יכול לפתוח דלת להרבה דברים