תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איך יותר כיף לשחק:

מדרגים
31. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • בגילדה ישראלית ענקית.

22 70.97%
  • הכי כיף כמו שאני משחק עכשיו.

9 29.03%
תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

אם הייתה לכם את האפשרות להיות חברים בגילדה ישראלית, ולהילחם נגד הגילדה הישראלית מהצד השני, או לצאת ביחד למשימות, הייתם מעדיפים להיות בגילדה כזו, או להמשיך ולשחק לבד בשרתים, עם מספר חברים מהארץ ו/או מחו"ל?

אשמח לתשובות מעמיקות בנוסף להצבעה.

תודה.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    03.10.2006
    עיר
    תל אביב
    דאגו להצביע בסקר בראש העמוד בנוסף להבעת הדעה בתגובה.
    זקן מדי בשביל החרא הזה.

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ירושלים
    גילדה ישראלית יכול להיות אחלה דבר, מבחינת זמנים ונוחות, וגם כיף כי אפשר בעברית... אבל....

הבעיה היא שכרגע, כולם חיים עם גילדות משלהם בשרתים שלהם, וזה לא קל להתנתק מקהילה חזקה כמו גילדה.
    ואני בטוח שיש כמה שמשחקים HORDE וכמה בALLIANCE, ולהתחבר יחדיו עכשיו זה קשה טכנית.
    The enrichment center is required to remind you that you will be baked,
    and then there will be cake

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אחרי ההרחבה רעיון שכזה יהיה מעשי יותר שכן מס המשתתפים ברייד יורד ל - 25
    כרגע אני לא רואה 40 ישראלים עוזבים את הגילדות שהם השקיעו המון מזמנם האישי ומצטרפים לאחת ישראלית.

לרעיון הזה יש הזדמנות נדירה לצאת לפועל ממש אחרי ההרחבה אז המון גילדות יתפרקו ויווצרו המון חדשות בפורמציה החדשה.

אני כבר הרבה זמן מנסה לקדם רעיון שכזה אבל עד ינואר זה לא יהיה מעשי. אחרי ינואר?

אלוהים גדול...

אני בעד

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    לא ידעתי שאתה משחק בזה.

לקחתי לתשומת ליבי ;)

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    אחרי 10 חודשים באותה גילדה (Vanguard at Frostwhisper) אין מצב שאני עובר. מה שכן, יש לנו כבר שלושה ישראלים ואני מתכנן להביא עוד אחד.

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    אנשים השקיעו מלא בדמויות שלהם בשרתים שונים, לעבור סתם ככה לשרת אחר או אפילו לעבור מגילדה שאתה איתה כבר הרבה זמן זה לא כזה קל.
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני אשמח להתחיל מחדש בגילדה ישראלית. מבחינתי, המשחק זה לא צבירה מרוכזת של דמות אחת,
    אני אוהב להתחיל דמויות חדשות ולעבור את הכל שוב.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפה
    אחשוי אני משחק רגיל וככה טוב לי לא בא לי לשנות.
    :clown:

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    עיר
    לא, מושב.
    גילדה ישראלית עדיפה לדעתי על גילדה רגילה, ואילו רק משום הזיקה שיש לך ליתר החברים.

מראש אתה יודע יותר על האנשים, ותמיד קיימת האפשרות להיפגש במציאות.

מבחינת להתחיל מחדש את הכל בשרת אחר - אני גם כך נהנה יותר מקידום דמויות ועשיית קווסטים מאשר EPIC GRINDING, אז אין לי בעיה.

חוץ מזה, תמיד אפשר להעביר דמויות לשרת אחר בתמורה לתשלום.
    The Evilution has just began

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אז אם נחליט על הקמה של גילדה חדשה, באיזה צד היא תיהיה? כלומר Horde or Alliance?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אז זהו, נכון לעכשיו אין פרטים סגורים בגלל המסתוריות של בליזארד לגבי כל מני פרטים קטנים וחסרי משמעות, לכאורה. התכנון הוא גילדה לכל צד, כאשר בנוסף לאירועים שיתוכננו לכל גילדה בנפרד, יהיו גם אירועים של גילדה נגד גילדה, בסגנון טורניר PvP מטורף. שוב, רק אחריו שנדע את כל הפרטים המזעריים שבליזארד מסתירים, נוכל לתת הסבר מפורט יותר.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    למרות שאני בצבא והזמן משחק שלי מועט, אשמח להצטרף למרות שאני לא חושב שהרבה מהשחקנים יהיו מנוסים חוץ מהבודדים שהגיעו לגילדות הטובות בסרברים שלהם.
    אני משחק מאז הבטא של המשחק הראשון ואני מתכנן לקנות את התוספות ולהתחיל דמות חדשה, למי שמעוניין הייתי משחק על הסרבר The Maelstorm והייתי הדרויד החזק בסרבר לפני שלקחתי הפסקת צבא, הייתי בגילדה המובילה בצד האליאנס ויש לי ניסיון בכל הריידס עד Naxx (לא כולל)

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    אין כמו גילדה שיש קשר אישי בין החברים בה.
    כולם עוזרים לכולם להעצים את ה SKILLS שלהם כולם משחקים פחות או יותר באותן שעות, אפשר לארגן רייד עצבני כל יום!
    אני בעד!

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    רחובות
    אני ממש בעד גילד ישראלי ככה יהיה אפשר לקבוע דברים בפורומים ובמסנג'ר הרבה יותר פשוט אני בעד אבל באיזה סרבר תעשו את זה?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    עדיין לא החלטנו. סביר להניח שנעשה את זה בשרת RPPVP עם אוכלוסיה נמוכה.

הרשמה