תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    כפי שהכותרת אומרת: מאיכן ואיך אתם מתכננים לקנות את קונסולת הווי שלכם ואת המשחקים לה?

אני אישית מתכנן לייבא את זה באופן אישי, אך אני חושש כי אין לי שום ניסיון ביבוא אישי, כך שאני לא כל כך מתמצא בפיי פל(אני לא ידוע האם זה מחייב כרטיס אשראי בינלאומי לדוגמה, שאני יכול להשיג לשימוש, אך מעדיף להמנע מזה) ולא מכיר שום אתר ספציפי שממנו אני יכול לקנות את הקונסולה ומשחקים אליה.
    או בשתי מילים: "אני נוב" .

בכל מקרה, אז פה תפרטו את כל המשימות הזדוניות או ההרפתקאות האינסופיות שלכם אחר החיפוש האגדי של הווי(וכן, אני מתבדח על הקומיקס מהשבוע שעבר של IGN).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    אני בטוח שהחנויות המתמחות בארץ ייבאו את הקונסולה בעצמן. כמה זה יעלה, זו כבר שאלה אחרת...
    יובל בירב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני בטוח שהם ייבאו את זה, אך אני חושש שזה גם יקח יותר זמן(לא הרבה) וגם יעלה יותר כסף(אני אישית מהמר על מחיר שמתקרב ל-2000) , ולכן אני הייתי מעדיף לייבא את זה באופן אישי אם יש לי את האפשרות לכך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני גר בארה"ב ולא יכול לחכות לקונסולה, אז בשבילי זה ב-19 לנובמבר. מאיפה? מ-EB Games או GameStop יהיה קשה להשיג, אז אני מתכנן להזמין מאמאזון ברגע שהם יאפשרו. מה שטוב לגבי אמאזון זה שלא צריך לשלם מס (9 אחוז בקליפורניה!), אז הכסף הזה ילך לטובת משלוח מהיר במיוחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני, כנראה, אקנה מהקנדים. שלחתי להם דוא"ל היום וביררתי פרטים אחרונים, לפני שאבצע הזמנה.

בארץ לא כדאי לקנות, החנויות שוחטות במחיר, ואם אתה יודע מהיכן להזמין, אתה עשוי אפילו לקבל את הווי שלך מוקדם יותר. הקנדים זריזים, השירות גם אמין ומהיר. נסה אותם.

שים לב שמדובר בדולר קנדי שערכו נמוך, אז אל תיבהל מהמחירים שמוצגים באתר. גש לאתר של בנק דיסקונט, למשל, יש לך שם מחשבון המרות של מטבעות שונים, כך תהיה לך אינדיקציה כמה העסקה תעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    אני, כנראה, אקנה מהקנדים. שלחתי להם דוא"ל היום וביררתי פרטים אחרונים, לפני שאבצע הזמנה.

בארץ לא כדאי לקנות, החנויות שוחטות במחיר, ואם אתה יודע מהיכן להזמין, אתה עשוי אפילו לקבל את הווי שלך מוקדם יותר. הקנדים זריזים, השירות גם אמין ומהיר. נסה אותם.

שים לב שמדובר בדולר קנדי שערכו נמוך, אז אל תיבהל מהמחירים שמוצגים באתר. גש לאתר של בנק דיסקונט, למשל, יש לך שם מחשבון המרות של מטבעות שונים, כך תהיה לך אינדיקציה כמה העסקה תעלה.
    האם את יכול בטובך לפרט במקצת, ולהסביר לי כיצד אתה עושה את ההעסקה? כלומר באיזה שיטת תשלום את משתמש(פיי פל או אחרת) וכיצד אתה משתמש בה.

כמו שאמרתי מקודם, אני חושש כי הניסיון שלי בקניות בינלאומיות הוא אחד מהדברים שאני מבין בו פחות, בעצם הקניה "הבינלאומית" היחידה שעשיתי אי פעם זה התשלום של WoW, אך את זאת אני עושה עם כרטיס אשראי בינלאומי, אשר הבעלים שלו גם ככה לא כל כך שמחים יותר מדי שאני משלם דרכו.

בתודה רבה לך מראש, f.p .

נב. האתר הזה הפסיק לקבל הזמנות מראש לווי בינתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    נב. האתר הזה הפסיק לקבל הזמנות מראש לווי בינתיים.
    אני לא חושב שהוא אי פעם קיבל הזמנות מראש ל-Wii. אני זוכר שלא מזמן הם הודיעו שהם לא הולכים לעשות הזמנות מראש ל-PS3 ואני כמעט בטוח שאותו הדבר יהיה עם ה-Wii. אני לא חושב שהם סגורים בנוגע לכמויות שהם מקבלים בהשקה.

אבל זה אכן אתר מומלץ. אני קונה הכל משם. קניתי מהם את ה-DS והייתי מאוד מרוצה מהשירות והרכישה.

אתה יכול לשלם להם עם כרטיס אשראי בין-לאומי או עם Paypal, ואני בטוח שגם הוא דורש כרטיס אשראי בין-לאומי. Paypal זאת הדרך הכי טובה ללכת בה, אתה נותן את פרטי כרטיס האשראי שלך לחברה אחת בלבד, שעליה אתה יכול לסמוך (Paypal) ואז מרגיש חופשי לקנות מחנויות או אנשים (דרך Ebay) אשר מוכנים לקבל תשלום מ-Paypal (עד כמה שאני יודע, גם Blizzard הולכת לאפשר לאנשים על WoW באמצעות Paypal בעתיד).

דבר אחד צריך לזכור לגבי Paypal במקרה שאתה מתכנן לקנות את ה-Wii באמצעותם - כשאתה נרשם בפעם הראשונה יש מגבלה של כסף שאתה יכול לשלוח בתשלום אחד. אתה יכול להסיר את המגבלה הזאת באמצעות תהליך פשוט שיכול לקחת לך בערך 3 שבועות. ככה שאם זאת הדרך שאתה בוחר בה, תירשם עוד היום.

באשר לנושא הדיון, ניגשתי ל-Gamestop ונרשמתי להזמנה המוקדמת שהייתה לפני שבועיים. אני מקום 5 ברשימה מתוך 32. ומשחקים לאחר מכן אני יזמין דרך Videogamesplus.ca.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    Videogamesplus הספיקו לעשות הזמנות לווי למשך איזה שתי דקות. אני זוכר שבדקתי באותו יום שישי את האתר כל חצי שעה, וכששלחתי בירור לשירות לקוחות כמה ימים לאחר מכן אמרו שכל הקונסולות נמכרו. מה שמעמיד את רכישת הקונסולה בהשקה במבחן.

כרגע אני מקווה שידידה שלי, ששוהה בארה"ב בחודשים הקרובים, תוכל לפנות זמן ולהספיק לרכוש אחד בהשקה, או לפחות במשלוח השני (עדיין לא אמרו מתי הוא יהיה, נכון?), ולשלוח אותו לארץ. אם לא, אאלץ לחכות חודש-חודשיים ולהזמין, כאחד העם, מהקנדים (אכן אתר מעולה, שירות מעולה ומשלוחים מהירים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    באשר לנושא הדיון, ניגשתי ל-Gamestop ונרשמתי להזמנה המוקדמת שהייתה לפני שבועיים. אני מקום 5 ברשימה מתוך 32. ומשחקים לאחר מכן אני יזמין דרך Videogamesplus.ca.
    סתם ניגשת או שחיכת מאמצע הלילה? P:
    כך או כך, אתה בר מזל מבחינתי

אני שלחתי את אבא שלי להזמין לי. הוא הגיע 10 דקות לפני שהחנות נפתחה וכל ההזמנות תיאורטית כבר נגמרו. 40 אנשים היו שם, לעזאזל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רונן, בדקתי את האתר שלך בשביל 360 וגיליתי שהוא יקר ב15% מהמחירים הרשמיים בארה"ב (כן, אני יודע שזה בדולר קנדי, עשיתי את ההמרה ).
    אז מה קטע שלו? המשלוח זול? יש איזה משהו מלהיב שגורם לך לקנות שם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי D-Fens
    סתם ניגשת או שחיכת מאמצע הלילה? P:
    כך או כך, אתה בר מזל מבחינתי

אני שלחתי את אבא שלי להזמין לי. הוא הגיע 10 דקות לפני שהחנות נפתחה וכל ההזמנות תיאורטית כבר נגמרו. 40 אנשים היו שם, לעזאזל.
    סתם ניגשתי האמת. בערך ב-10 בבוקר. גם אני נדהמתי לגלות שהם לא נגמרו. זה כנראה עניין של מיקום. חבר שלי ניגש שעתיים אחרי זה וגם הצליח להזמין.

אבל אני בטוח שהיית מוצא Gamestop או EB באיזור שלך על מנת לעשות בו הזמנה מוקדמת. יש יותר סניפים שלהם בכל מדינה בארצות הברית מאשר דוכני פלאפל בארץ. זאת כנראה גם הסיבה שכל סניף היה מוגבל לאיזה 12 יחידות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רונן, בדקתי את האתר שלך בשביל 360 וגיליתי שהוא יקר ב15% מהמחירים הרשמיים בארה"ב (כן, אני יודע שזה בדולר קנדי, עשיתי את ההמרה ).
    אז מה קטע שלו? המשלוח זול? יש איזה משהו מלהיב שגורם לך לקנות שם?
    דווקא המשחקים לא יקרים שם יותר... מה שכן יקר מאוד זה משלוח של חומרה.
    משלוח של משחקי 360 יוצא משתלם מאוד שם.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    F.P, אני קונה מהם באמצעות כרטיס האשראי שלי. ואתה לא צריך שיהיה לך כרטיס בינלאומי, כי עדיין, אתה בארץ כשאתה מבצע את העסקה; רק בחוץ לארץ לא תוכל להשתמש בכרטיס. אני יודע, על הכרטיס שלי רשום "תקף רק בישראל". מאותו כרטיס קניתי גם מרייג'.

DrKeo, ברוך השב!

לא יודע, אני זוכר שהשוויתי ובדקתי בינם לבין רייג' ותמיד יצא שאצלם אני משלם פחות. נסה לכלול את כל הגורמים, כמו גם מחיר משלוח. וכן, השירות שלהם אמין ומהיר (זה נחשב, לא?).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בדקתי והשוואתי אדון רונן.
    אני מנסה להזמין XBOX360 עם PDZ, אקסטרה שלט אלחוטי, סוללת ליטיום לשלט, ערכת Play n' charge.
    כל אתר אמריקאי שבדקתי בו, המחיר היה 510$ פחות או יותר.
    באתר שלך זה עולה 580$ (אמריקאי) שזה 70$ יותר.
    בנוסף, הם דורשים 223$ משלוח לארץ! אני כבר ראיתי הזמנות כאלה נשלחות ב-93$ (אני חושב שאתה זוכר את הסיפור המר שלי עם ה-360 ).
    מה שאומר שלהזמין משם יעלה לי 803$ אמריקאי שמתורגם ל-3444 שקל לעומת 610$ באתרים אמריקאים שמתורגם ל-2612 שקל. חתיכת הבדל לא?
    הדולר כל כך נמוך עכשיו, למה לקנות בדולר קנדי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני אבדוק את זה, אדון ד"ר קיאו.

אני זוכר שכשבדקתי אצל הקנדים הסתבר לי מחיר משלוח גבוה ולא הגיוני למשחק. כשווידאתי זאת עם שירות לקוחות אמרו לי מחיר נמוך יותר, בהרבה יותר הגיוני.

בכל מקרה לא אעשה הזמנה מוקדמת לווי, אלא אקנה בצורה מסודרת כאשר הקונסולה תהיה בחנויות. רק אז אבדוק ואשווה.

יש למישהו עוד רעיונות של חנויות וירטואליות אמינות שניתן לקנות מהן את הווי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אתה רוצה את ההמלצה הכי אירונית אי פעם, האתר שאני הזמנתי בו את ה-360 לפני חודש ודפק אותי הוא ממש ממש זול
    www.outpost.com.
    לדוגמה ה360 עם כל מה שרציתי עולה שם 490 ולא 510 כמו בשאר המקומות והמשלוח לארץ הוא רק 93$.
    אני רק מזהיר שאני אישית לא כל כך סומך עליהם אחרי מקרה ה-360 הנודע.
    הבעיה היא שהם בערך האתר היחיד שהוא גם זול וגם שולח לישראל וגם במחיר נורמאלי. damn them...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    באופן כללי, הקנדים לא כל כך זולים. מצד שני, שירות הלקוחות המשובח שלהם שווה, לדעתי, את ההפרש במחיר המשחקים.

קונסולות הם שולחים במשלוח DHL בלבד (מהיר ומבוטח - הDS שלי הגיע יום בלבד אחרי שנשלח!) מה שמאוד מייקר את העסק. מצד שני, כדאי לזכור שהם מצרפים דרך קבע לחבילות שלהם נקיבת ערך של פחות מחמישים דולר, מה שבדרך כלל עוזר במכס וחוסך לא מעט שקלים.
    שתף ב-Google+

אני כנראה אחכה שamazon.com יתחילו עם ה preorders, ואז אזמין דרכם באמצעות ezbuyusa.co.il או usaddress.co.il
    שתף ב-Google+

אני טס עוד שבועיים לארה'ב למשך חודש שלם.. אני מניח שאני אוכל לקנות את הווי בתקופה הזאת.
    חוץ מזה ההורים שלי גרים בוושינגטון דיסי אז כל פעם שיתחשק לי משחק כלשהו אני אבקש מהם שישלחו לי...
    חבל שאני בצבא רק ואין זמן לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2006
    אני מבקש מהמשפחה שלי בניו יורק לשלוח לי אחד....

בעיקרון יש לי קצת ניסיון עם קניית דברים מחול (אני מזמין לגו משם וכל מיני)

הווי כולל משלוח וכולל מס 15% במכס פה בארץ עדיין יצא יותר זול מאשר לקנות פה בארץ במחיר מופקע של איזה יבואן פרטי.....מילא אם הייתה להם נציגות רשמית בארץ...

250$ = 1070 שח (נכון להיום)
    בארץ מתכננים לגבות לפחות 2000 שקל.....(שמועות כבר נכון להיום עומדות חלק על 2500 חלק על 3000)
    מס 15% יוצא 160 שקל....
    משלוח מחול משתנה לפי מאיפה אתה קונה את זה יש חנויות שיכללו משלוח בינל תמורת כמה עשרות דולרים....משלוח מאובטח ומהיר מאוד כגון של יופיאס או די אייג' אל יכול לעלות עד ל 160 דולר...

נגיד ואתה לוקח יופיאס עדיין בכולל יצא 1900 שקל בערך...

שלא לדבר על העובדה שאם אתה נוסע לחול או מישהו שאתה מכיר נוסע אך משלוח יורד ובשביל להיפטר ממכס אפשר פשוט לא להצהיר על זה...היהי
    שתף ב-Google+

הרשמה